Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nové album v prodeji
17.07.16 * 7 názorů
Dočkali jsme se! Druhé album s názvem "En El Aire" oficiálně vyšlo 15. července 2016. Prozatím si ho ale můžou poslechnout jen ti, kteří jsou registrovaní buď na Deezeru, kde se můžete přihlásit přes FB a poslechnout si celé album od začátku do konce. Nebo na itunes či Google play, kde si jednotlivé skladby můžete za 20 Kč koupit a stáhnout. Možné to je také na Spotify, kde je opět možnost přihlášení přes facebook. Pokud někdo účet na FB nemá, může si tam účet založit. Pokud by někdo měl ještě větší výdrž, může počkat až se celé CD objeví na účtu VEVO.

Tracklist, který jsem vám psala minule opravdu dopadl podle předpokladů. Můžete si vyslechnout tyto písně:

La Ruta - Facundo Arana - 03:17
Buenos Tiempos - Facundo Arana - 03:07
Hembra - Facundo Arana a Juanse - 03:50
Estar Ahí- Facundo Arana & Soledad - 03:08
Mi Chica Perdida - Facundo Arana - 03:27
La Palabra - Facundo Arana & Ricardo Tapia -3:12
Tú y Yo - Facundo Arana - 04:05
Lo Que mismo Usted a - Facundo Arana & Palito Ortega - 03:36
Escucha - Facundo Arana - 02:41
Sólo una canción - Facundo Arana - 03:33
En el Aire - Facundo Arana - 02:55
Perfecto - Facundo Arana - 03:11

V nové anketě, po důkladném poslechu, se těším na názor vaší oblíbené písně. Z debutového alba vaše hlasování dopadlo jednoznačně. Na prvním místě je skladba Stand by me se 47 hlasy, na druhém místě - Free Fallin' s 15 hlasy a na třetím místě - You are so beautiful s pěti hlasy.

Po vydání CD, tak jak také bylo v plánu, se konala oficiální prezentace ve studiích Sony. Přináším vám z této události pár fotek.Teď jen zbývá vydržet, až se Facundo opět rozjede po celé zemi se svými koncerty, aby patřičně podpořil prodej tohoto CD:Vrátíme se ale ještě před oficiální vydání alba. Facundo se totiž opět vydal na cesty. Ale tentokrát to bylo opravdu jen za "roh". Jak jsem vás již informovala v minulé aktuálce, 12. července se měla konat prezentace nové značky auta Chevroletu S10.8. července Facundo vyrazil do města Quijano v provincii Salta, kde se na tuhle prezentaci připravoval. Hned po příjezdu samozřejmě poskytl rozhovor místním médiím:Ubytoval v hotelu House of Jasmines, odkud nám také poslal pár pozdravů v podobě fotek na jeho instagramu. Samozřejmě ani fanoušci si toto setkání nenechali ujít, na všechny fotky se můžete podívat ve fotogalerii:Celá upoutávka tohoto vozu byla natočena technologií 360°, kdy se dá na model auta nahlížet z mnoha perspektiv. I vy se na ní můžete teď podívat:Mezitím, co měl Facundo svoje povinnosti ohledně prezentace nového Chevroletu, Maria s dětmi vyrazila do divadla! V pondělí 11. července společně vyrazili na dětské divadelní představení "Alicia Que seno Otro Lado del?". Po představení se děti spolu s Mariou vyfotili s herci, které v představení hráli:

Soňa.: Konečne, konečne sme sa dočkali.Nové CD na svete. Ešte som sa k nemu nedostala, ale verím, že sa mi to cez fb podarí. Verím, že všetky pesničky budú super. Veď aspoň Hembra sa mi páčila veľmi. Fotky z akcie Cevrolet sú úžasné. Stále ma neprestáva udivovať, že Facu sa ochotne fotí s prostými ľudmi, určite s nimi i podebatuje. Netvári sa ako žiadna nedobytná, namyslená star. A najlepšie nakoniec. Katy, ďakujem za túto aktuálku, ale najviac za fotky z divadla. Pri nich som strávila naozaj najviac času. Deti rastú ako z vody. Sú to fakt pekné deti. India a jeden z dvojičiek sú celá Máriia, ale ten zlatý blondiačik, s modrými očkami, tak to je celý tatino. Strašne sa naňho podobá. India je určite veľká šibalka. Facundo raz v jednom rozhovore so SG o nej povedal, že to je druhý Maugli. Ona je skôr taký chalanisko, svedčia o tom je topánky a pančušky. Som veľmi rada, že Facundo nedodržal svoje slová,, keď tvrdil, že svoje deti bude držať bokom a že nebude zverejňovať nič z ich súkromia. Je fajn, že ich chce chrániť, aj si myslím, že oni ako rodina vedú úplne normálny život a deti vyrastajú normálne, tak ako ich rovesníci. Na druhej strane, som rada, že sa rozhodol o svoje trojnásobné šťastie sa podeliť i s nami. Sú to naozaj milé deti. Katy, opäť veľké ĎAKUJEM, za tvoju aktuálku. Dnes som pri nej strávila veľ času a určite sa k nej ešte niekoľkokrát vrátim. Prajem všetkým krásnu nedeľu a ešte raz veľké po'dakovanie pre Katy.

majka528: Katy, moc ti děkuji za dnešní aktuálku, ke které se během dopoledne stále vracím a pročítám je na etapy. Poslední dobou se na ty novinky strašně těším, protože jsou takové pohodové, radostné a jak napsala jedna z děvčat rodinné. Jsem moc ráda, že už konečně vyšlo jeho nové CD, ještě jsem si je neměla možnost pustit celé, ale doufám, že se mi to brzo podaří. Slyšela jsem jen pár ukázek a je slyšet, že Facu zpívá rád, že ho to baví a je šťastný. Ještě radši budu až začne jezdit na koncerty, protože ho vidět při zpívání je velké potěšení, je charismatický, komunikativní a strašně milý a má nádherný úsměv a když to vidím tak je mi vždy moc dobře. Fotky a video z reklamy Chevroletu je bezvadné, působivé a doufám, že si to Facu moc užil a vyzkoušel i řízení. A je pravda, že se baví s každým, kdo ho osloví a je ke všem strašně milý a za to ho musí mít každý rád. Souhlasím se Soňou, že fotky z divadla jsou moc pěkné, milé a děti jsou úžasné a India roste do krásy po mámě a určitě bude velká šibalka a šikulka po tátovi. Moro je celý máma a Yaco zase celý táta /doufám, že jsem to nepopletla/. Jsou to krásné fotky a jsem moc ráda, že máme možnost vidět jak mu rostou děti, rodiče na ně musí být hrdí.
Moc se těším na chvíle, kdy budu moci v klidu poslouchat a hlavně užívat jeho nové písně.
Katy, velké DÍKY za tak krásnou aktuálku, jsi skvělá!
Přeji všem krásnou neděli.

Soňa.: Majka, konečne viem ktorý z chlapcov sa ako volá. Mne sa to doteraz nepodarilo zistiť. Ty si naozaj taká naša detektívka Majka .Díky

anavi: Tak už sme sa konečne dočkali nového CD. Ale viac ako to a hlavne skôr ako to ma potešila nová aktuálka. Hlavne je tu veľa rád, kde všade sa dá CD hľadať. Vzhľadom k mojim technickým zručnostiam si dám poradiť dcérkou. Ale už sa veľmi teším na chvíle,keď ich budem počúvať. A tiež verím, že sa Facu vydá na turné.:))
Rodinné fotky som si vychutnala aj ja, vidno, že sa im predstavenie páčilo. Celá aktuálka mi dnes spríjemnila deň a za to ti, Katy, ako vždy ĎAKUJEM!

Katy: Velké poděkování i pro tebe Soňi :) Souhlasím s každým tvým slovem! Doufám, že už ses k poslechu CD dostala protože opravdu za to stojí :) Osobně už mám dva favority, ale na hlasování je to ještě brzo, tak moc oposlouchané to CD nemám.
Tak co Majko, podařilo se ti CD pustit? Kdyby ne, tak dej vědět, nějak to vymyslíme ;) Na koncerty se chystá určitě, takže myslím, že na to se můžeš opravdu už teď těšit. Ty děti si nepopletla, opravdu Yaco je ten co jde víc do Facunda :)
Anavi, klidně poradím i já, ale pokud ti poradí dcera také dobře :) Opravdu už se těším na vaše názory, která písnička je pro vás ta nej :)Nějací tři rychlíci už hlasovali, nebyli jste to nakonec vy tři? :D

majka528: Katy, podařilo se mi pustit CD a když mi to vyjde tak si ho pokaždé poslechnu. Všechny písničky se mi moc líbí a ještě jsem si nej nevybrala a nehlasovala. Nechávám to na později, chci si je vychutnat. A moc se těším až Facu vyjede na turné.
Katy, děkuji za ty krásné dny co mám prožité u této stránky.

Katy: Tak to jsem ráda, že se podařilo :) Já si to taky právě musím nechat projít hlavou, i když dva horké kandidáty mám :) Anketa se ale rýsuje tak, že si tam každý najde něco, jak vidím :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews