Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Fundaleu 2016
03.09.16 * 9 názorů
Fundaleu - na tuto velkou akci, která se každý rok koná v Buenos Aires v hotelu Alvear Palace, jsem upozorňovala již minulý týden. Na tomto gala večeru se ovšem neobjevil jen Facundo. Jako každý rok sem zavítá celý zástup argentinských osobností, jmenovitě například: Mirtha Legrand, Susana Giménez, Gabriel Corrado, Nicolas Scarpino a další. Všichni jmenovaní se v tento večer přeměnili na číšníky, aby podpořili léčbu leukémie. A opět to byl velmi zdařilí večer, na kterém se vybralo 3 miliony dolarů! Celá tato částka samozřejmě poputuje na vývoj léčby této nemoci. Celý večer byl o to speciálnější, že se konal již 60. ročník. Facundo po boku své ženy Marii, byl samozřejmě jeden z hlavních hostů tohoto večera. My se díky tomu můžeme podívat na spoustu fotek a rozhovorů, které Facu milerád poskytl:

Nebylo to ale jen Fundaleu, kam Facundo tento týden zavítal. Včera 2. září zavítal do programu Nunca es Tarde, pořad který uvádí jeho přítel German Paoloski. Nepřišel sem ale jen povídat, nýbrž také zazpívat. Během večera zazněla píseň Hembra, La Palabra a také Pink Panther theme. Na všechny písničky se samozřejmě můžete podívat ve videu, včetně celého rozhovoru, který se vedl velmi uvolněně a všichni zúčastnění se dobře bavili. Poté se podívejte na pár fotek, které jistě ještě příští týden přibudou:

Jak všichni víme, Facundo je s celou rodinou samozřejmě už ze své dovolené doma, ale my se ještě můžeme podívat na spousty fotek a některá videa, které se objevili během tohoto týdne na internetu. Takže račte vstoupit do galerie, za krásnými fotkami rodinné idylky:

Co se Facundo vrátil domů, jistě si užívá společnost také své zvířecí smečky, a to hlavně své Negry, kterou nám opět zvěčnil na video a dal ji na svůj instagram:Petra: Katy, hned po probuzení jsem sedla k PC a s velkou radostí si prohlédla dnešní velmi rozsáhlou aktualku. Je nabitá spousty krásných fotek a neméně krásných videí. Facu se nám zas po čase oblékl do gala a moc mu to sluší. I Maria měla velmi krásné a zajímavé šaty. Jen možná švadlena mohla udělat menší prostřihy na košíčkách, aby to mělo lepší tvar. Nejsem švadlena a nevím proto, jak který materiál je podajný a jestli to vůbec šlo ušít jinak. I tak to oběma moc slušelo.
Včera jsem před večerem shlédla vše co mi uteklo a přečetla si všechny komentáře. Tak krásně se četly. Velmi mě potěšila tvá slova. Katy, ty jsi tu každý týden pořád. Co jsem tu ještě jsi nikdy nenapsala, že aktualka nebude, protože jedeš na dovolenou. Nevím, jak to vše stíháš a jak to děláš , ale je vidět, že tvá stránka je velmi poutavá a že přitahuje čím dál víc stálých fanoušků tvých stránek. A to je moc dobře. Máš můj velký obdiv a moc za vše děkuji.
Ještě se chystám dopsat komentář k předchozí aktuálce z hor.

Petra: Teď jsem se ještě podívala na Facundův twitter a zjistila jsem, že Facundo opět nespí a ponocuje. Přitom když to teď posílal, tak bylo v Argentině 2.40 hod.

Soňa: Katy, mám nesmierne rada dovolenky Ale odkedy som členkou nášho Facundokolektívu, začala som sa nesmierne tešiť práve na návraty domov. Kufor na chodbe a moja prvá ceste k počítaču. A veru riadne som zameškala. Ale na druhej strane mám pred sebou krásny týždeň s novinkami o Facundovi. Dnešná aktuálka je úplne senzačná. NA Fundaleu to Facundovi a Márii veľmi svedčalo. Ale Fundaleu nie je o predvádzaní sa v pekných šatách, Facundo pre túto organizáciu naozaj spravil veľmi veľa a určite venuje ešte aj v budúcnosti nemalé prostriedky na boj s rakovinou. Program Nunca es Tarde som si ešte nestihla pozrieť, ale zato som si prešla všetky obrázky a videá z Facundovej dovolenky. Na Facundovi je vidieť,že hory nesmierne miluje. A čo je mi veľmi sympatické k láske k horám vedie i deti. Je fajn, že nám umožnil pozorovať ako deti rastú. Vyzerá, že dvojičky pôjdu už do školy, i keď neviem ako je to v Argentíne s nástupom do prvého ročníka. Na celej rodinke je vidieť pohoda, ktorá na dovolenke vládla. A tá
červená bunda Facundovi naozaj pristane. Jemu svedčia také veselšie farby. Katy, ďakujem za krány týždeň, ktorý mám vďaka Tebe pred sebou. Veľmi sa už teším, že si všetky aktuálky v kľude vychutnám.Katy, ako poznamenala Petra, ty nevynecháš ani jeden týždeň, aby si nám poskytla potešenie byť aspoň touto cestou s Facundom. Je to od teba skutočne veľmi obetavé, že nám venuješ toľko z tvojho voľna a to všetko len za naše Ďakujem. Katy si úžasná........

majka528: Katy, moc děkuji za dnešní aktuálku - je úchvatná. Shlédla jsem ji hned zrána, ale dnes pro změnu nestíhám já. Je to něco nádherného vidět Facu a Marii na Fundaleu, obou jim to moc slušelo a je to od nich pěkné, že tolik se věnují této organizaci. Kdo o této nemoci ví své tak musí jen se před nimi sklonit a děkovat. Fotky z dovolené jsou jako vždy překrásné, moc to všem sluší a Facu a Maria v těch červených bundách vypadají fantasticky. Program Nunca es Tarde jsem si pustila a jako vždy Facu září štěstím, spokojeností, šarmem a ještě i zpěv - u mě velká spokojenost. Moc se těším na chvíle, kdy budu mít více času a ještě si to vše vícekrát prohlédnu.
Katy, máš ode mě velkou poklonu za něco tak úžasného a nedá mi to a musím tě za to vše moc poděkovat co pro nás děláš ve svém volném času a je pravda jak napsaly holky, v neděli na nás čeká stránka, na kterou se tak všichni moc těšíme. Dětičky nám hezky rostou a je to krásné, že máme možnost to sledovat.
Katy, jsi skvělá.
Přeji všem krásnou neděli. Petro a Soni, vítám vás tady po dovolené.

anavi: Katy, táto aktuálka je rozsiahla, senzačná a úchvatná, skrátka nadštandartná. Nevedela som, čo mám pozerať skôr, tak som išla pekne po rade. A Facundokolektív to krásne okomentoval :)) Absolútny súhlas aj s tým, že si nesmierne vážim tvojej práce Katy a obrovsky ti ďakujem.
Pridám už len pár mojich postrehov. Facu je taký galantný a k žene sa správa nežne, páči sa mi, ako ju chytá za ruku, ako sa na ňu pozerá... Absolvovať taký večer je, myslím si, oveľa náročnejšie ako to značia ich tváre. Hemží sa tofotografmi, reportérmi a novinármi. Mne sa aj tak páčili najviac tie neformálne videá, celkom som sa pobavila.
Rodinné fotky sú plné života, zábavy, nádhernej prírody a radosti. To vždy zlepší náladu.
Katy, ešte raz ĎAKUJEM a prajem nádherný týždeň.

Katy: Tentokrát vás tu mám skoro všechny,jaká radost to číst :)
Petro: Jsem ráda, že jsi okomentovala oblečení, protože při pohledu na Facunda jsem si říkala to samé. Po dlouhé době v obleku a jak mu to sluší! :) Jsem ráda, že jsi dohnala aktuálky, a že tě potěšili :) Nesmírně mě těší tvoje slova o této stránce, děkuju! Jde o to umět pracovat s časem, a vždycky si to zařídím tak, aby ta aktuálka tady v neděli ráno byla! Když jsem řekla, že aktuálky budou jednou týdne v neděli, tak taky budou! :)
Soňi: Tak to mě pobavilo, kufry na chodbě a ty u Facunda :D Ale tuším to není poprvé, co se takto vracíš z dovolené :D Jsem ráda, že jsem ti mohla připravit ještě příjemné chvíle po dovolené, a doufám, že sis aktuálky celý tenhle týden užila :) Určitě bylo na co koukat, protože Facu nezahálí ani chvilku. U něj mi taky přijde, že má ty dny nafukovací, kolik toho stihne :D Za vaše DĚKUJU, bych toho pro vás udělala mnohem víc :) Jak jsem řekla, budu se snažit teď o trochu víc než jen o aktuálky, a trochu to rozproudit i v sekcích :) Uvidíme jak to dopadne, ale aktuálka je tu pro vás vždy! :)
Majko: Sice je tu od tebe až třetí komentář, ale mám pocit, že ty stíháš vždy a všude :) O zpěv bych tě samozřejmě nemohla ochudit, proto jsem si celkem dlouho procházela celý twitter, než jsem na nějaký narazila :D Neděkujte mi, vy tu taky trávíte svůj volný čas, taky by jste mohli jen přijít zkouknout aktuálku a odejít. Ale ne, necháváte my tu tak krásné zprávy, které mě nabíjejí pro další práci! Já vám děkuju! :)
Anavi: Ano je to tak Facundokolektiv (další slovo do našeho Facundoslovníku :D ) to okomentoval perfektně, těžké hledat slova. Já hledám těžko slova vděku! Neformální videa jsou vždycky lepší, Facu je uvolněnější, je svůj! :) Ale podle všech videí a i fotek, je vidět, že si to užíval, nehledě na to, jaký to má pro něj význam!
Děkuju holky!!! :)

majka528: Konečně jsem se dostala a důkladně a v klidu jsem shlédla skoro hodinové video programu Nunca Es Tarde a byla radost a potěšení se na to dívat. Facu byl jako vždy okouzlující, krásný úsměv, výborná atmosféra a všichni se tam dobře bavili. Bylo mi líto, že tomu nerozumím, i když jsem si dala české titulky tak to nebylo ono a tak jsem se radši na to jen dívala. Vzpomínalo se tam na jeho filmové začátky, hudbu, dokonce ochutnal nějaký kuchařský výtvor,jeho vlajka, která nemůže nikde chybět, fotky z výstupu na M.E. a mám dojem, že tam byl i nějaký test. A jako třešinka na dortu tam zazněla píseň Hembra. Katy, díky za zprostředkování - bylo to úžasné.
V týdnu jsem tu byla dost často, ale vždy jen na chvilku a to jsem si prošla jen fotky a občas něco i na forum. Za tuto stránku i za forum patří Katy jednička s hvězdičkou. Co sem chodím tak neděle je pro mě den, na který se vždy moc těším.
Přeji všem krásný den.

Květuš: Ahoj, všechny zdravím. Včera večer jsem se vrátila ze 14-ti denní dovolené v Řecku, kde měla být wifi, ale bohužel nefungovala a tak mám teď velký skluz v aktuálkách :) Moc se těším až si je přečtu a velmi za ně děkuji!!!

Katy: Ten program byl opravdu dobrý, Facu mi v něm přišel opravdu ve skvělé náladě :)
Květuš: Vítej zpátky :) Aspoň tě po příjemné dovolené čekalo ještě příjemné čtení. Jsem ráda, že tě tu máme zpátky :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews