Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo v Mendoze
14.04.18 * 3 názorů
Facundo minulý týden opustil Chile, a tento týden udělal další zastávku na svém turné ve městě Mendoza. V pátek a v sobotu - 13. a 14. dubna se odehráli dvě představení v tomto městě. Ale opět, by se to neobešlo bez nějaké té propagace. Tentokrát se do propagace (i na další představení v jiných městech) pustili oba hlavní představitelé, prostřednictvím vlastních natočených videí. Diváky zvou do měst: Mendoza, San Juan a Cordoby:Určitě nemusím říkat, že s představením měli opět úspěch, první večer v pátek 13. dubna měli ovace ve stoje! Jelikož se představení odehráli koncem týdne, není zatím moc materiálu. Prozatím se můžete podívat na video z divadla, a fotky máme z pobytu v tomto městě. Zbytek fotek a případné videa doplním příští týden:Dnes, tedy v neděli 15. dubna se turné přesouvá do města San Juan.

Že, se mají zvířata u Facunda dobře, o tom svědčí každá nová fotka. Ale nové video z tohoto týdne + fotka jeho fretky Staxe to potvrzuje stoprocentně. Podívejte se na video a fotku.

majka528: Katy, děkuji moc za krásnou dnešní aktuálku. Ty neděle jsou o moc krásnější, když můžu v tomto dni jít sem a číst si novinky o Facu. Dnes mám trochu volnější den /zatím/ a tak se od rána věnuji prohlížení a koukání a je na co se dívat. Video, kde Facu s Ara propagují představení MM je moc hezké a určitě i kvůli tomu je a bude na jejich představení hodně diváků. Že hra měla velký úspěch v Mendoze o tom jsem vůbec nepochybovala, protože do čeho se Facu pustí tak to má vždy úspěch. A ovace ve stoje tomu svědčí. Fotky z Mendozy jsou moc pěkné, je vidět, že je to krásné město a Facu vypadá spokojeně a šťastně. Fotka s fretkou je moc hezká jako všechny fotky, kde je Facu se svými zvířátky. A co říci na video - jen to, že té fretce závidím. Video je moc milé, něžné, krásné, láskyplné, no prostě jedinečné.
Katy, děkuji ti za to zprostředkování a jak Facu tak i ty jsi jedinečná. Díky moc.
Přeji všem hezkou neděli.

anavi: Úplne súhlasím s tým, čo napísala Majka. Katy si rovnako jedinečná ako Facu. Aj táto aktuálka mi dala všetko potrebné, čo chcem o Facu vedieť a navyše príjemne pobavila.
Videopozvánky do divadiel boli milé. Ako sa krásne dopĺňali. Najskôr jeden z nich pozval na predstavenie do mesta a opýtal sa toho druhého, v ktorom divadle to bude a on už len odpovedal. Takto už nikto nepochybuje o ich priateľstve po tom bozku na líčko.:)
Aj mne sa páčia fotky z Mendozy. A fredka... ó aká pôžitkárka, ale veď kto by si také Facuškrabkanie neužíval. brali by sme jedna radosť aj na chrbátik by som sa otočila. Len nech príde.:DD
Katy, teba máme kde poškrabkať na znak vďaky, že sa tu staráš o novinky o Facu??? Kým si vyberieš, tak aspoň srdečne ďakujem. A prajem krásny týždeň všetkým.

Katy: I vaše komentáře, moje milé dámy jsou jedinečné! :) Abych tak řekla, sešla se tu parta nás jedinečných :D
Anavi: Tvůj komentáře mě opravdu pobavil :D Kde chci poškrábat jako projev díků? Hmmm...popřemýšlím o tom :D
Majko: Ty jsi to jako vždy okomentovala se vším všudy, takže je těžké něco dodávat. Opravdu oceňuji tvoji rychlost při psaní komentářů, a opravdu popíšeš vždycky naprosto všechno. Velké díky za tvůj styl komentování :) Těším se na vás příští týden :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews