Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Zpátky do Argentiny
23.11.19 * 11 názorů
Austrálie a Nový Zéland je zdárně za námi i za Facundem! Než se ale ještě vrhneme do dalšího argentinského programu. Pár doplnění. Bohužel jsem se nedopátrala přesného data odletu z Austrálie, ale nejpravděpodobnější den odletu, podle nalezených fotek byl minulou neděli 17. listopadu. Berme tedy, že toto dobrodružství trvalo celkem předpokládaných 14 dní od neděle 3. listopadu do zmíněné neděle 17. listopadu. Taky chci podotknout, že jakmile vyjde první rozhovor zaměřený na tuto cestu, máte tu ihned překlad! Jen tak, se můžeme dozvědět ještě trochu podrobnější informace. A toto téma dnes zakončím zatím poslední fotkou, která se objevila. Pochází z Nového Zélandu přesněji z letiště v Aucklandu:No, a teď už zpátky do Argentiny. Minulou neděli 17. listopadu se v Argentině vysílal další díl dětské talentové soutěže z názvem Pequeños Gigantes. Tato soutěž má stálou porotu, ovšem každý týden se jí účastní hostující známá osobnost. Tentokrát to byl Facundo. Tato show byla předtočená, pravděpodobně ještě před Facundovým odletem. Nicméně podívat se můžete na celou show a fotky najdete jako vždy v galerii:Jelikož je Facu už doma, nechybí nám ani nějaké ty střípky z rodinného života přidané tento týden na instragram:A co nás čeká dál po tomto úžasném dobrodružství? Jistě to bude jako první představení En El Aire, se kterým se Facu vrací na divadelní prkna. Zatím není znám datum obnovené premiéry, ovšem zkoušky už probíhají. Facu nás o tom informoval prostřednictvím fotky.

majka528: Katy, moc ti děkuji za dnešní krásnou akutálku. Měla jsi obavy, ale já jsem se dnes při ní tak nádherně bavila a užíla si. Jako každou neděli hned zrána jsem si ji v rychlosti prohlédla a pak jsem nedočkavě čekala na odpoledne, kdy si budu moci k ní sednout a vychutnat si ji. Jak Facu odlétal z Austrálie tak měl plno kufrů a byli na to ale dva - on a Maria a tak se není čemu divit, že těch kufrů bylo tolik. Fotka s Negrou je jako vždy něžná a milá a je vidět mezi nimi láska. A co říci na Facu s Marií - je to moc hezká fotka - tolik lásky - a Marii lze jen závidět. Fotky z talentové soutěže mladých jsou moc hezké a Facu to moc sluší v bílé košili, krásný sestřih vlasů, je úžasný. Nejvíce jsem se pobavila při při sledování videa, už jen ten impozantní vstup Facu s dvěma kráskami a pak ty děti. Musím je všechny pochválit, všichni byli úžasní jak kluci tak hlavně holky a jejich rodiče je sledovali se slzami v očích v hledišti. Mám dojem, že ty děti jsou všude tak šikovné, to vidím, když občas sleduji nějakou soutěž a jsou tam. Facu se to určitě také líbilo, byl moc příjemný a milý a všem dětem moc tleskal a určitě měl pro ně i hodně slov pro povzbuzení. Stále hodně šikovná a vypadající mladě je Susana Giménez. Z videa jsem byla fakt uchvácena a to i pohledem na Facu. Na představení EEA se těším, protože je tam hodně v kontaktu s diváky.
Katy, děkuji, děkuji za krásné nedělní odpoledne a jsem ráda, že můžu být tady a kochat se tvou úžasnou stránkou.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Majko, takový dlouhý komentář k tak, více méně, krátké aktuálce. :D Děkuju moc za něj :-* Už teď mě povzbudil do nové aktuálky a to je teprve neděle! :D
Shrnula jsi to tak úžasně, jako ostatně vždy, že opět nevím, co mám k tomu dopisovat. Jen mě stále mrzí, že jsem vám nepřinesla nějaké doplnění o Austrálii a NZ :( Nedohledala jsem přesně ani ten datum odletu. Ale Facu dává rozhovory každou chvíli. Proto doufám, že se ho někdo zeptá taky na tuto cestu a my budeme vědět víc! :)
Talentovým soutěžím neholduji, na ty naše se fakt nedá koukat! Aspoň pro mě, ale být tam Facu, tak si to zapnu! :) Jistě skvělá volba na člověka, který má hodnotit děti :) Antré měl úžasné :)
Pevně doufám, že se EEA dočkáme už brzy, aby jsme se tady nenudili. Ale, já se postarám o to, aby jsme se nenudili :)
Majko, ještě jednou. Děkuju hrozně moc za včasný, dlouhý a úžasný komentář. Bez tebe bych tu nemohla být :-* Měj krásný týden :-*

anavi: Tak som spokojná, že všetci bezpečne pristáli na rodnej zemi a že sa pobyt v Austrálii vydaril. Tiež si myslím, že sa k nej bude Facu v rozhovoroch vracať. Zvedaví fanušikovia aj novinári si to pozisťujú.
Majka, súhlasím so všetkým, čo si napísala, až na to, že ja som sem hneď ráno nebežala.:D Ty si ranní ptáče, čo si tu bola prvá a ja nočná sova, čo to tu dnes uzavrela. Obidve však s veľkou radosťou.
Na fotke na leltisku je Facu v plnej nádhere, kufre majú pomerne zachovalé na to, ako sa s nimi zaobchádza.
Fotky z programu sa aj mne veľmi, veľmi páčia, Facu vyzerá v bielej košeli božsky. Ale celý prenos som si nepozerala, lebo ani ja nejak neobľubujem tieto šou. Antré Facu by som si však nenechala ujsť. To som si pozrela aj opakovane.:D Rodinné foto ma vždy poteší. Negra sa mi zdala skoro urazená, že bol tak dlho preč.
Katy, aktuálka je výborná. Opäť si nám priniesla všetko,čo sa dalo a som ti za to veľmi vďačná. Rozhovor bude skvelý bonus, ale ak by sa aj nepodaril, som naozaj vďačná za to, čo sme zatiaľ videli. Srdečne ďakujem Katy!!!

majka528: Katy, Anavi, já také moc nemusím ty dětské talentové soutěže, ale kvůli Facu jsem byla ochotná a hlavně nadšená se na to dívat až do konce, protože on byl okouzlující.
Jestli s Facu bude rozhovor týkající se výletu do Austrálie a Nového Zélandu tak to si velice ráda přečtu, jeho zážitky a postřehy budou určitě velmi, velmi zajímavé.
Katy, díky za tvé krásné akutálky a přeji všem hezké dny.

Soňa: Tak, Facunda už máme doma z výletu. Určite je plný dojmov a zážitkov, len tých štrnásť dní je neskutočne krátky čas na spoznanie tejto úžasnej krajiny. Ale nevadí, aspoň sme sa jeho prostredníctvom oboznámili aspoň trošku s Austráliou a užili sme si nové fotky. Častejšie by mohol robiť takéto cestopisné výjazdy. Čo sa týka šou s deťmi, tak to bol zásah do čierneho. Facu tam bol úžasný, hlavne ten jeho príchod. To sme sa zhodli všetky.Nežný usmievavý, on to s deťmi jednoducho vie. Ani ja nie som veľkou priateľkou týchto programov kde vystupujú deti.Vo veľa prípadoch tu totiž ide o sny rodičov a nie detí. Ale tentoraz som si takýto program pozrela s radosťou a priznám sa, že som vnímala hlavne Facunda, tie deti ostali ako v úzadí. Rodinné fotky nadchnú vždy, a nebolo to ináč ani pri tejto aktuálke, Negra bola určite celá bez seba, že opäť vidí svojho pánka. Viem si predstaviť, ako nadšene Facunda privítala. Ja si myslím, že Facundo sa určite k svojej výprave po Austrálii vráti, a my sa dočkáme rozhovoru a nových fotogradií. Snáď bude aj nejaké to video. Už sa na to teším.Ja som zas zvedavá, či Facu aj s rodinou navštívi i tohto roku Mar del Plata. Tieto aktuálky , kde je celá rodina mám asi najradšej z celého roka. Majka, môj muž je veľký cestovateľ, on organizuje a plánuje naše. cesty. Ja som už staršia osoba, určite postatne staršia ako ste vy tri, takže už nejako nemusím tie dlhé presuny lietadlom.Máme veľa krásnych miest aj tu doma, ktoré sa oplatí navštíviť. Najviac na mňa zapôsobili mastá Váránasí a Petra. Ale tú Argentínu s možnosťou vidieť Facunda, tú by som ešte dala. A veľmi rada.... Dievčatá, prajem krásny týždeň. Týždeň, ktorý nám Katy svojou aktuálkou spravila opäť krajším a pútavejším. Veď vďaka nej sme sa v tieto dni stali aj my cestovateľmi.

majka528: Soni, děkuji za odpověď na mou otázku. Už jsem tě tady postrádala, ale vím, že pak sem přijdeš a napíšeš dlouhý a překrásný koment.
Přeji všem hezké dny.

anavi: Sonička, staršia, nestaršia, ani ja nemusím presuny lietadlom ani kratšie ani dlhšie. Zato cestovanie mám rada, to ma veru baví pozorovať iný kraj aj iný mrav. A pri presune po zemi toho človek vidí viac. Ale veľmi spokojne sa cítim aj doma. Hlavne keď si vychutnávam chvíle na tejto stránke. Pre mňa je to niečo úžasné, že z pohodlia svojho domova môžem nazrieť do toho Facundovho. A to vďaka jemu, že nám to dovolí a vďaka Katy, že nám všetko pripraví. A už si len vychutnávam, no nie je to paráda? Aj ja zbožňujeme obdobie, keď je v Argentíne leto a Facu vyrazí s rodinou k moru a zohrievam sa týmito aktuálkami v zime.:D
Keď ste obidve tak ospevovali tú šou, vrátila som sa k nej a pozrela som si ju aj ja. Facu bol úžasný ako to s deťmi prežíval a v porote s ním bola aj speváčka a herečka Tini, ktorú sme nedávno spomínali (bol na jej koncerte pred Austráliou). Tak vám ďakujem dievčatá, lebo som sa celkom zabavila. Ach, ako rada tu oddychujem.
Katy, ďakujem veľmi pekne! Prajem všetkým nádherné dni.

majka528: Soni, Anavi, obě vás hodně obdivuji za vaše cestovatelské výlety. Já také ráda poznávám cizí krajiny, zajímavosti a hlavně památky, ale cesta je pro mě vždy utrpení, já prostě nejsem cestovatelský typ. Nejradši to vše sleduji z domova, to je mi vždy fajn. Také bych uvítala, kdyby i letošní léto prožil Facu v Mar del Plata, tam mu to vyloženě sedí, vždy je tam šťastná a spokojená celá jeho rodinka. Když jsem se dívala na tu talentovou soutěž tak jsem nejdříve Tini ani nepoznala, ale pak jsem si uvědomila, že je to ona, na jejímž koncertu byl Facu s dětmi. Na Facu byl moc krásný pohled, ten jeho spontánní potlesk na výkony všech dětí, určitě jim tam byl oporou a pobídkou do budoucna.
Katy, moc ti děkuji za tvoje vždy nádherné novinky o Facu, ráda se je vždy s velkou radostí a nadšením pročítám a dívám na ně.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Tady se to koukám svrhlo na debatu o stáří :D Holky moje, říkám vám holky protože nepovažuju ani jednu z vás za starého člověka. A věřte mi, že vím kolik každé z vás je ;) Vždyť je to jen číslo, a vy pro mě budete vždy holky :)
Když, už jste tu nakousli Mar del Plata. Tak, si osobně myslím, že ho nevynechá Facu ani letos. Je to jeho oblíbená část roku, a vždycky si užívá, že může být tak dlouhý čas s rodinou a u moře. Podle mě až potom proběhne premiéry EEA. Ale, je to jen můj dojem, nic jiného ;)
Jáj, Soňi i já bych se vydala do Petry! Musí to být úžasné místo! Připadala jsi si jako Indiana Jones, když jsi tam byla? :D Facu nás "nakazil" těmi cestovatelskými nápady, a i když už je doma, tak tady se stále cestuje :D To se může stát jen s vámi. Je vidět že cestování je hobby každé z vás :)

anavi: Veru Katy, tu sa stále cestuje. Minimálne raz týždenne do Argentíny a našej najobľúbenejšej destinácie Buenos Aires. :DD A toto cestovanie je ozaj pohodlné, tak ako napísala Majka. A vždy je pri tom tóóóľko zábavy a potešenia.
Zbožňujem to tu!!! Ďakujem.:)*

majka528: Katy, souhlasím s tebou, je to přece úplně jedno kolik je které roků, je to jenom číslo.
Anavi, já to tady také zbožňuji, je to vždy nádherné, když zde trávím spoustu volného času a v takové bezvadné společnosti - Facu a vy holky. A pokaždé si říkám, že jsem tak moc ráda, že jsem tuto stránku našla a jenom lituji, že jsem na ni přišla tak pozdě, mohla jsem zažívat už dávno úžasné časy. Letos to bylo už pět let, ty roky strašně letí a hlavně, když je tu tolik novinek, zajímavosti a zábavy a to vše díky Katy a vás všech.

Name:
Web:

Powered by CuteNews