Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rozhovory z Mendozy
25.07.15 * 15 názorů
Dnes se vrátíme ještě zpátky do Mendozy kde se Facu zdržoval minulý týden kvůli dvěma koncertům. První odehrál v hotelu InterContinental 17. července, fotek se k nám dostalo spousty ale video jen jedno. Proto tu dneska pro vás mám ty slíbené, které se měli objevit později.

Začneme krátkým rozhovorem + sestřihy z koncertu který poskytl televizi La Coope do programu Punto showHned poté pro tuto televizi natočil krátký pozdravDalší video je z takového krátkého "pokecu" s diváky na začátku koncertu kde mimo jiné zjišťoval kdo odkud přijelPotom tu mám pro vás ukázky písniček od diváků jde o písničky: Proud Mary a píseň Free Fallin' do které zapojil i jednu divačku se kterou si zatančil

18. července se konal druhý zmiňovaný koncert v klubu La Guapa ze kterého se k nám dostali fotky až dnes. Můžete si je prohlédnout v galerii a hned poté jedno video na které je po delší době písnička Do you love me a Facundův pověstný taneček který vždy u této písničky předvádí. Facundo byl na tomto koncertu stejně milý a přátelský jako na prvním, každý z jeho koncertu odcházel nadšený a diváci (převážně ženy) by mu dali 10 bodů z 10. Zazněli písničky samozřejmě z alba "Salir a Tocar". Koncert skončil v 0:45 hodin, poté se ještě Facu přesunul do haly aby se vyfotil s fanoušky.

Facundo v Mendoze samozřejmě neodehrál jen dva koncerty ale také, jak už je jeho zvykem, rozdával rozhovory. Kromě již zmiňovaného rozhovoru který poskytl televizi La Coope, poskytl zajímavý rozhovor časopisu Primera Fila ze kterého nevzešel jen samotný rozhovor ale také nové fotky.

Ve zkratce vám napíšu o čem Facundo mluvil, v časopisu se píše o tom že Facundo zde odkrývá svou neznámou tvář...Mluví o tom že se chtěl vždycky stát hudebníkem. A to je také to, co právě dělá, je to jeho velký sen. Novinář který s ním dělá rozhovor vzpomíná na jeho kariérní začátky...mluví o tom když Facundo začínal hrát v metru na saxofon a bere na vědomí že to všechno vlastně začalo hudbou. Facundo to potvrzuje a dodává že jeho život šel překvapivým způsobem. Dnes, s odstupem času, může říct, že i když nic neplánoval, setkal se se vším o čem snil. Další otázka od novináře byla zaměřená na jeho chraplavý hlas. Facundo reaguje se smíchem. Odpovídá že nyní hledá svou identitu jako zpěvák. A hlas - jako herec hrál kulhavé nebo opilé - tak je to i s jeho hlasem - může zpívat čistě chraplavě, nevidí v tom problém - hlas je jako nástroj, jako je saxofon, může vydávat čisté zvuky, rozedrané, drsné - jako by to byli poslední noty saxofonisty.
Novinář se ptá, co cítí když je na jevišti. Facundo řekl, že na jevišti používá tři saxofony. Jeden z nich je ten samý se kterým před mnoha lety hrál v metru. Říká, že když hraje, pohybuje se v minulosti a vzpomíná jak ve dvaceti snil že jednoho krásného dne bude hrát na jevišti a žít.
Konverzace se otáčí k vydanému CD - Salir a Tocar. Facundo opět vysvětluje název a říká vše o cíli, který ho vedl v tomto projektu - Jít ven a hrát. Může to být představení pro 8 tisíc diváků v Luna Parku, představení v klubu La Trastienda, jednou zase třeba jen pro šest fanoušků z Ruska, a jindy pro dvacet lidí v baru. Hlavní věc je jít ven a hrát.
Kterou píseň z alba by jsi věnoval své ženě? Zeptá se novinář. Facu odpovídá, že největší podíl na tom že Salir a Tocar vůbec vzniklo měla ona. V pozdních devadesátých letech měl Facundo skupinu se kterou hrál až do roku 2001. Od té doby se chtěl vždycky vrátit k hudbě, ale nikdy neměl dost času. Vždycky dělil čas mezi televizi a divadlo. Navíc, sestavování kapely není vůbec snadné. Musíte najít hudebníky, kteří budou moci věnovat svůj čas na realizaci projektu. Dále Facundo mluví o tom jak ho Maria povzbudila aby se vážně zaměřil na hudbu. On si ale myslel že je to nemožné - chtěl zůstat u příležitostného hraní na saxofon a zpívání ve sprše, ale jeho žena na tom trvala. Maria má různé kontakty a znalosti v hudebních kruzích, to mu dovolilo se setkal s těmi správnými lidmi, a tak to začalo. Hudební ředitel celého projektu je skvělý muzikant - Dizzy Espéche. Facundo a jeho skupina začala připravovat skladby, které je provázely po celý život: např. Lennon, Tracy Champ a další klasika. Všechno znělo dost dobře takže se jejich producent rozhodl že je čas to představit veřejnosti. První vystoupení se konalo v La Trastienda.
Na konci rozhovoru se novinář ptá ještě na koncert v Luna Parku. Facundo vzpomíná na to jak se to všechno stalo. Někdo ze Sony navrhl, že Facundo se svou skupinou The blue light orchestra budou předskokani Enriqueho Iglesiase. Vystupovat před publikem kteří se přišli podívat speciálně na svého idola byl těžký úkol, ale Facundo a jeho kapela se toho chopili. Na konci představení byli odměněni krásným potleskem osmi tisíci diváky.Tento týden už se ale Facu věnuje dobré věci! Tentokrát se stal tváří nadace Andesmar, která podporuje dárcovství krve.A také nás každým dnem zásobuje novými fotkami ze své nedávné dovolené. Uveřejnil další 4 fotky, většinou podvodní které vyfotil profesionální fotograf Richard Kotche který působí v oblasti Malediv, kde se Facu podle fanoušků vyskytoval.Nakonec ještě malé info o koncertech v Izraeli. Byli naplánované dva koncerty ve dnech 21. října 2015 a 24. října 2015 pro velký zájem fanoušků se přidává ještě třetí koncert v datu 25. října! Mimo to na tyto koncerty plánuje Facu vzít svoji ženu Mariu a ještě v této zemi strávit pár dní ve formě dovolené.majka528: Víc jak půlrok vstávám každou neděli časně zrána, abych si v klidu a nerušeně mohla prohlédnout novou aktuálku, kterou sem Katy dáváš a za co ti ode mě patří velký dík. Dnešní aktuálka je hodně obsáhlá a při prohlížení a dívání jsem si připadala jako malé dítě, které dostalo velkou krabici bonbonů. Při dnešním čtení a prohlížení jsem se šťasně uculovala, protože je na co se dívat, takže začnu od začátku. Na rozhovor je radost se dívat, jeho pokec s diváky je bezvadný, Facu je komunikativní, charismatický, vstřícný a milý a pro diváky to musí být velký zážitek. Při písni jak tančí s divačkou - její pohled na něho a hlavně ten tanec, až ji závidím. Ráda mám jak zpívá Do you love me a hlavně ten jeho taneček a je škoda, že tu píseň nemá na CD, no prostě je radost se dívat. Fotky s fanoušky jsou jako vždy vynikající. A hlavně jsem byla ráda za ten jeho rozhovor, kde vykládá o zpívání a že se mu splnilo jeho velké přání. Jak se zmiňuje o chraplavém hlasu, tak mě se moc líbí a je nezaměnitelný. A je vidět, že si dobře vybral, jeho žena ho velmi podporuje. Nadace - to je celý on, hodně charitu podporuje. Fotky z dovolené jsou úchvatné, průzračná voda, vlny, okolí a hlavně oni dva, je vidět, že si to tam sami užili. A co napsat k jeho koncertům v Izraeli - ani se nedivím, že přidal navíc další, je tam velmi populární a oblíbený. Doufám, že jsem napsala vše co jsem měla na srdci. Katy, velké díky za to vše co pro nás děláš, jsi skvělá!!!

Soňa: Majka, svojím komentárom povedala úplne všetko čo som mala na srdci aj ja. Keď som otvorila aktuálku nevedela som kde začať, lebo všetko je tak zaujímavé a chcela som to všetko naraz prečítať a vidieť. Facu je fakt jeden z mála umelcov, ktorý sa takto super správa k fanúšikom, ale to je asi jeho povahová črta a prejav jeho ľudskosti a nenadradenosti. Katy zase to moje obvyklé ďakujem, aj keď sa mi to zdá málo za tvoju skvelú prácu

Soňa: Ešte mi nedá, aby som nereagovala na Facundovu tanečnú kreáciu k pesničke Do you love me, tam je úplne senzačný, predčil aj Jacksona... Túto ukážku som si dnes už pustila niekoľkokrát a stále ma ten jeho tanec fascinuje.

Katy: Majko shrnula si to nádherně, není k tomu víc co dodat :) Ani nevíš jak mě těší že si někdo kvůli aktuálce už půl roku přivstane. Na vás čtyřech co tu komentujete pravidelně je opravdu znát že si užíváte všechno co tu je a ještě vás to neomrzelo :)
Taky bych byla ráda kdyby písničku "Do you love me" zařadili na CD protože v jeho podání je to opravdová pecka plus ten jeho taneček, no kdo by se na to rád nekoukal :D Majko, nemůže být tvůj komentář výstižnější a jako vždy perfektní :)
Soňi tvoje děkuju je pro mě víc než si myslíš :) Dělám to hlavně pro vás, a když u vás vidím tu spokojenost, jsem spokojená i já :) Ten taneček jak vidím dostává nás všechny ale on je opravdu perfektní a člověk se u toho nemůže neusmívat :D Doufám že ho uvidíme častěji na jeho koncertech :)
Holky opět mám z vašich komentářů strašnou radost, ještě trochu radosti mít určitě budu až se k nám dostane anavi která má teď období kdy má víc napilno určitě :D Ale to nevadí já si ráda počkám. Díky :)

majka528: Soni, jsem na tom podobně jako ty, když mám možnost tak si stále pouštím video, kde na píseň Do you love me a hlavně jeho taneček, můžu se na to stále dívat a vždy mě to potěší. Katy a Soni, přeji vám hezké dny a doufám, že se tu brzo objeví i koment od anavi.

majka528: Když jsem si přečtla co jsem napsala tak jsem zjistila, že první věta je trochu zašmodrchaná, ale vy určitě víte, co jsem tím chtěla říci. Omlouvám se za to a díky za pochopení.

Soňa: Však je v tej pesničke straaaaašne zlatý, Majka? Niekde, ale ja už fakt neviem kde a kedy tancovala na túto pesničku pri jeho vystúpeni aj India, bola to len taká krátka ukážka. Naozaj už strácam prehľad čo a kde sa o Fakundovi píše. Ešte že máme našu zlatú Katy, torá nám to tak pekne naservíruje. Moje komenty sú len také rýchle, pár viet, ale ty s anavi sa viete tak pekne rozpísať, že mne už neostáva nič iné, len súhlasiť s vašimi názormi, lebo sú veľmi podobné mojim.

majka528: Soni, India na tu písničku tancovala vloni při jeho koncertu. Nevím, kdy to přesně bylo, ale na tom koncertu byla i Maria a vzala tam i dceru. Katy tu ukázku měla na té minulé stránce, která nám zmizela. Vloni jsem hledala pracně všechny zprávy o Facu než jsem našla tuto stránku, za kterou jsem Katy velmi vděčna a má moje DÍKY.

majka528: Dnes odpoledne jsem měla trochu času a tak jsem si řekla,že si najedu na tuto stránku a podívám se na nějaké videa a fotky. Zažila jsem ale šok, protože mi stránka nenaběhla a ukázalo se tam jen, že stránka nenalezena. Umíte si představit jak mi asi bylo, ale teď večer jsem se už zase na stránku dostala, tak doufám, že to nic neznamenalo. Hned jsem si pustila na uklidněnou videa, kde Facu zpívá a hlavně ten jeho taneček. Soni, tvoje komenty jsou bezva, i když píšeš že krátké, ale hlavně výstižné. Přeji hezký večer všem.

Katy: Ještě že jste mi holky připomněly to video s Indiou, jak píše majka na staré stránce bylo ale na novou jsem ho ještě nepřidala :) Bylo to loni v červnu v divadle Sony, odkaz na video zařadím do příslušné kategorie ve videích, sem nejdou dávat odkazy :) Díky za připomenutí.
Majko, vím o tom dnešním výpadku a rozumím tvému šoku, kdo by se divil po té pecce loni! Ale neboj se byl to jen běžný výpadek hostingu :) Všechno tak jak má být :)

majka528: Katy, děkuji za vysvětlení. Dovedeš si určitě představit jak jsem byla zděšena, když jsem si představila loňský prosinec jak nám z ničeho nic stránka zmizla. A díky za to video s Indiou, je tam perfektní jak ona tak i Facu.

soňa: Katy, aj ja už vopred ďakujem, za to video s Indiou, veď vieš ako mám rada všetko, čo sa týka Facundovej rodiny a jeho súkromia. A viem si aj predstaviť zdesenie, ktoré zažila Majka, keď nenašla stránku. Chvalabohu, že je zas všetko v poriadku a Facu je tu opäť s nami.....

Katy: Dovedu si to představit majko, ono to ani pro mě nebylo nic příjemného :D Ale Facu tu s námi je a dlouho bude :)
Soňi video už je zařazené ve videích v roce 2014 a v Koncertech ;) Můžeš si ho zkouknout, dala bych ho do komentů ale bohužel sem nejdou dávat odkazy.

soňa: Katy, ďakujem našla som, už sa vytešujem....

anavi: Neboj sa Katy, aj anavi si konečne (bola som bez internetu, búrka nám zničila router)starostlivo pozrela tvoju aktuálku a je nadšená. Aj keď po prečítaných komentoch od Majky a Soni a celej vašej diskusii sa už ťažko hľadajú slová, lebo ste vyjadrili takmer všetko, ale už ma poznáš,že vždy niečo vymyslím :))
Rozhovor pre tv La copa je urobený výborne, páči sa mi ten zostrih videí. Pri "pokece" s publikom som mala chuť zakričať "Eslovaquiaaaa".
A "taneček" je vo Facundovom podaní skrátka neprekonateľný. Škoda, že na videu sa nepodarilo natočiť pasáže mimomikrofónu, ale už si vieme predstaviť, čo tam zvádza. Ale tú časť, keď má ruky vbok, pohupuje na nohách a myká bokmi vpravo a vľavo použil aj v SMV pri striptíze.
Katy, veľmi som si zgustla pri sumáre rozhovoru. Vieš, že zbožňujem všetky preklady, lebo Facu fascinujúco rozpráva a viem, koľko to dá námahy niečo preložiť (mám skúsenosti :)). Som rada, že má Facu takú skvelú ženu, ktorá pomáha pri plnení svojich snov. A fotky z morského dna sú úchvatné. Nič ma dnes nepotešilo viac, ako táto atkuálka. A to som ešte nevidela tú novú. Lenže zas sa k nám blíži búrka :((, tak to dúfam stihnem. Ešte som strašne zvedavá, čo nové na fóre. Katy, zatiaľ obrovská vďaka za túto bohatú aktuálku.

Name:
Web:

Powered by CuteNews