Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo čte dětem
20.06.20 * 12 názorů
Facu je v karanténě opravdu vynalézavý, svědčí o tom další počin ke kterému se připojil prostřednictvím instagramu. Společně s dalšími osobnostmi se připojil k projektu televizní stanice Nickelodeon (její latinskoamerické verzi) na Hodinu s pohádkami. Jejím cílem je zabavit ty nejmenší děti, které teď musejí být doma. Facu se k tomuto projektu připojil tuto středu. Podívejte se na jeho čtení:Ani po pohádce se Facundo nenudil. Vzpomínáte si na projekt se Sylvií Navarro, který vznikl před několika týdny online prostřednictvím instagramu? Myslela jsem si, že to bude nějaký projekt, který vznikne až po skončení karantény. Ale, opak je pravdou. Tento projekt se rozjel naplno už tento týden! Ukázalo se, že to bude čistě online pořad, který má také už svůj název. Dos Minutos Contigo neboli Dvě minuty s vámi. Zdá se to být milostný příběh dvou lidí - Tobiase a Mii, kteří jsou odděleni vzdáleností. Tento seriál už má dokonce svůj instagram. A podle všeho bude k dispozici všem divákům na celém světě. Hlavních rolí se tedy ujme Facundo a Sylvia Navarro, scénář napsal Leonard Bechini a grafickou stránku má na starosti opět Facundo! K dispozici je první trailer, aby jste si udělali představu, jak to asi bude vypadat. A ve fotogalerii pár fotek hlavně facundových návrhů k seriálu:

majka528: Katy, děkuji ti moc za dnešní krásnou aktutálku, která mi na čas rozjasnila dnešní propršený den. Moc ráda jsem si ji prohlédla a shlédla. Bylo mi hned jasné, že Facu bude aktivní i v době karantény, to by prostě nebyl on. A že se věnuje dětem to mi bylo jasné také. Vyslechla jsem si tu pohádku, ale i když jsem si dala překladač tak moc z toho nevím, vím, že se tam jednalo o stavbu domku, objevilo se tam slovo šroubovák apod. slova, ale to mi nevadilo. S radostí a potěšením jsem si prohlížela Facu, který to určitě natáčel v tom svém pokoji, který má plný upomínkových předmětů z jeho cest. Vedle gauče má surf, tak je to pokoj plný pro něho důležitých a vzácných pokladů. Shlédla jsem samozřejmě i trailer k jeho novému projektu a jeví se mi to velmi zajímavé. Facu úžasný u klavíru a pak jeho krásný pohled na Sylvii. Jeho kresby k tomu projektu jsou překrásné, on je tak šikovný a tak mu to krásně šlo. Oba dva jak Facu a Sylvia byli fantastičtí a úžasní, tak se máme na co zase těšit.
Katy, DĚKUJI za dnešní den, který je krásný díky tobě a hlavně Facu. Děkuji oběma.
Přeji všem hezký den, i když si myslím,že prší všude.

Soňa: Katy, kde ty chodíš na tie krásne námety k aktuálkam. Fantastický prejav Facunda a Sylvie na instagrame. Vystúpenie plné emocií, striedania nálad a deja v tak krátkom čase. Doslova majstrovské dielo ktoré vytvorili traja ľudia. Naozaj klobúk dole. Sylvia i Facundo sa svojej role dokonale zhostili. Najviac sa mi páčilo to erotické vystúpenie. Sledovať oboch to bol veľký zážitok. Ten pohľad Facunda stál za to....Je to naozaj veľký herec.,Dúfam, že v tomto projekte budú pokračovať. Ak áno tak sa máme na čo tešiť. Facundo a rozprávky, to určite ide k sebe. Facu určite prečítal veľa rozprávok svojim deťom, tak prečo nepotešiť ďalšie. I ja podobne ako Majka som pozorne sledovala zariadenie miestnosti. Zvláštny štýl, ale mne srdcu blízky. Páči sa mi také zariadenie hala-bala. To k Facundovi jednoznačne sekne. Katy, ďakujem, že i v čase Facundovej nečinnosti-činnosti vieš pre nás pripraviť takéto skvelé potešenie. Prajem krásny týždeň.....

anavi: Žasnem nad Facundovou tvorivosťou aj nad celou touto aktuálkou. Kto by si to len pomyslel, že aj v čase korony náš prekvapíš takou zaujímavou aktuálkou Katy.
Ako čítam, tak sme všetky tri pokukovali po Facundovej izbietke. Nevedela somod nej oddtrhnúť oči. Má to tam zaujímavo zariadené, ale utierať prach by som tam veru nechcela. Veľmi sa mi páči ten háčkovaný prehoz cez pohovku a tiež farebnosť. Pasuje to k nemu, aj čítanie pre detičky. Je fajn, če takto udržuje kontakt s fanúšikmi, och len tá rčečová bariéra ma mrzí. A to hlavne v súvislosti s druhým projektom. Vzťah cez sociálne siete a takto perfektne prezentovaný ... parádny nápad. Hrajú to bravúrne a tie Facundove rýchlokresby. Ja som chcela takto natočiť, ako skladáme puzzle, ale neviem to. Počas korony sme ich po večeroch s dcérkou zložili asi zo 7 (1000, 1500, 2000 a 3000 dielikové:)) No, tak už som prezradila ďalšiu svoju vášeň.:D
Vášeň pre túto stránku trvá naďalej a pri takýchto originálnych aktuálkach duplom.
Katy, tisíceré díky za aktuálku a vytrvalosť v zháňaní infošiek okolo Facu. Veľmi si to cením. :)*

majka528: Soni, Anavi, je vidět, že jsme všechny tři byly unešeny z jeho pokoje, ale utírat prach bych tam také nechtěla. Co si pamatuji tak tobě se, Anavi, ten jeho přehoz líbil už kdysi, když tu byla fotka jak na tom gauči Facu sedí. Jinak je pokoj velmi zajímavý a jak jsem psala plný upomínkových předmětů z jeho cest. Anavi, to tě obdivuji za skládání puzzlí, já jsem na to velmi nešikovná, že neumím složit ani puzzle pro děti. Ty to měly složené vždy hned a já ani nevěděla kam bych to dala. Ale každý má jiného "koníčka". Já moc ráda čtu, ráda hraji logické hry a když vidím nějakou soutěž v časopise tak toho hned využiji. Ale nemám štěstí na výhry, ale baví mě to.
Holky, jako vždy jste napsaly moc pěkné komenty, já je tak ráda čtu.
Katy, tobě děkuji za tak krásnou aktuálku.

anavi: Áno Majka, dobre si spomínaš, tú deku som už obdivovala. Na puzzle máme svoje taktiky a vždy si pri ňom oddýchnem. :D Vôbec sa nečudujem, že máš rada logické hry, aj pri nich treba vyriešiť istý "hlavolam" a na to máš "detektívny zmysel". Niekedy je aj príjemný pocit pri zábave výhrou, prajem ti aj tú ozajstnú.
My sme tu však už vyhrali tú najlepšiu líderku tej najlepšej fanfcaustránky.
Katy, veľká vďaka.:)

Katy: Hlavní lídr se hlásí o slovo! :D Pokud mě chcete nazývat lídrem, tak jak mám nazývat já vás? Vy tři musíte být moje spolupracovnice, protože bez vás by toho tady nebylo tolik, že si to ani neumíte představit! :) Všechny tři jste tentokrát měli tak vyčerpávající komentáře, že nevím, co bych dodala. Jen asi, že jsem si na tom novém projektu asi nejvíc užila Facundovi kresby. On toho prezentuje hodně, ale jeho kresby zase tolik ne. Doufám tedy, že jak začne tento seriál, tak se budeme moct zase víc pokochat jeho malířským umem, který mu závidím. A to se vám tak líbil teprve trailer! Počkejte, až to celá začne. Podle názvu soudím, že to budou dvouminutové epizody, ale nemusí to tak být. Ale, mělo by se to k nám dostat, když to bude celosvětově přístupné. Je to tak, Facu se umí zabavit i v tak nepříznivé době. Zcela určitě to dělá rád, protože on neumí nečinně sedět.
Anavi - další věc co jsem dnes zjistila, že máme společnou. Strašně ráda skládám puzzle a musím říct, že je skládám docela i rychle. Takže bych asi tvé číslo 7 v karanténě trumfla. Ale, já si kupuji jen tisícovky, ráda bych větší, ale nemám na ně už místo. Ale, strašně ráda bych si koupila třeba 5 tisíc, to by byla zábavička na pár dní :D Někdy si spolu postavíme Facunda, co ty na to? :D Natočíme to, jak jsi zamýšlela, a pošleme to Facundovi, že už máme i našeho Facunda v ČR/SR (podle toho, kde ho postavíme :D ) Nenechávejte mě psát ty komentáře v noci, pak mi tu takhle hrabe :D
A Majko - k tobě opravdu ty logické hry pasují! Ne nadarmo jsi u nás detektivka, která všechno vyřeší a najde. Tuhle zálibu s tebou nesdílím, ale vím, že my máme společnou vášeň pro staré filmy, která je pro mě velmi důležitá! :) A jsem si jistá Soňi, že i my dvě by jsme něco našli. Protože Facundo je naše společná záliba, musíme mít společného i něco víc. :) Moc jsem se rozkecala, ještě že jsem tu ten lídr a nemůže mi nikdo vynadat :D :D :D No nic, loučím se s vámi mé milé spolupracovnice této stránky. Těším se na vás o víkendu u nového materiálu :-*

majka528: Tak teď čekám koment od Soni, kde se přizná, že také skládá puzzle a že ji to moc baví. Přiznám se, že jsem si kdysi koupila krabici puzzle /500/, protože jsem si řekla, že přece nemůžu být tak neschopná, ale dopadlo to tak, že jsem byla bezradná, přišlo mě, že je vše stejné a nakonec to za mě složily děti. To jen taková odbočka, protože naše velká záliba je přece Facu!
Katy, jinak tvé novinky o Facu jsou nádherné, já se už moc těším na ten jeho nový projekt, když to má být přístupné všude, tak doufám,že také tady u nás. V tom traileru byl úžasný a ty jeho kresby, to mu až závidím, protože to mě nikdy nešlo. On je šikovný ve všem k čemu se postaví, takový se málokdy najde, ale je vidět, že se našel a je to FACU.
Katy, to tě Anavi pěkně nazvala, takže jsi náš lídr, máme další nové slovo.
Tak vám všem přeji hezké dny. A Katy, tobě patří moje DĚKUJI.

anavi: Jéééj Katy, tak aj vášeň pre puzzle máme spoločnú? Tak to by mi nenapadlo.:DD A veľmi rada by som s tebou poskladala Facu rozloženého na 1000 dielikov. Nám také obyčajne trvá do 20 hodín (začali sme si to merať). Ale niekedy zámerne predlžujem, aby som si proces vychutnala.
Líderka si skvelá, sprevádzaš nás Facundovim životom a veľmi dôkladne, za čo nesmierne ďakujem. A pokojne sa rozrozprávaj, mám to rada a vždy sa pri tom dobre pobaví, ako aj teraz, taká som z toho nadšená.

Soňa: Dievčence, tak to ja vás sklamem. Mňa skladanie puzzlí skôr znervozňuje. A už vôbec tie malé niekoľkotisícové puzzle, to už vôbec nie. Jediné puzzle, ktoré ma bavili boli tie na tejto stránke. Takže v skladaní puzzlí by som bola určite posledná......

majka528: Soni, tak jsme na tom obě dvě stejně. Já nebyla schopna nikdy složit ani dětské puzzle. Ale máme rády Facu!

anavi: Musím sa opraviť. Spomínala som to dcérke, najskôr sa čudovala, ako sme sa od Facunda dostali k puzzle :DD, ale potom ma upozornila, že posledné 1000 sme zložili za 9 hodín. Okolo 20 hodín nám trvajú 2000 a 1500, záleží od obrázku.
Tak a späť k Facu, lebo to je osoba, ktorá nás tu určite spája a to vďaka Katy. A v jedinečnosti je čaro každej z nás, nemusíme byť vo všetkom rovnaké. preto ma tu tu s vami tak baví.

Katy: Vám třem tu dovolím i konverzaci o puzzlích, nemusíte mít strach! :D Zaprvé se ráda o vás něco zase dozvím a za druhé se nad těmi debatami bavím, když tak trochu vždycky odbočíme. To vždycky zajišťuje vtipnou debatu. Však jsme stále u Facunda, my s Anavi si ho postavíme! :D Majka se Soničkou nám budou fandit, když nejsou fandové stavění. :D
Ale, Anavi to jste s dcerou skvělé a rychlé! Já si to taky někdy stopnu :D Ale, já se musím nutit nepostavit to za den a musím zpomalovat a dávat si pauzy, protože bych druhý den neměla co dělat :D Až tak jsem do toho zažraná! :D
Každá jsme do něčeho, a věřím, že by jsme našli víc společných věcí. Ale, ta hlavní je jasná a díky ní jsme tady. Facu, můžeme ti jen děkovat :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews