Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo Arana přivedl Izraelce k šílenství
25.12.21 * 9 názorů
Ve vánoční aktuálce jsem mluvila až o té silvestrovské. Ale, je zvykem, že 25. prosince si děláme speciální aktuálku, pro speciálního člověka. Dnes je jím naše oslavenkyně Soňa. Opět nastal čas přání k narozeninám, a vám všem ještě můžu přilepšit k vánoční aktuálce dalším rozhovorem!
Drahá Soničko, vím, že ráda a často cestuješ, proto je letošní rozhovor stylizován podobně. Dnes půjde o Izrael. Facundo navštívil Izrael až v roce 2000 spolu s Natalií Oreiro, kde se oba zúčastnili předávání cen Viva 2000. Ale ještě rok předtím už věděl o tom, jak je v této zemi populární a jaký boom tam udělala telenovela Divoký Anděl. Na téma Izraelského šílenství po jeho osobě byl zpovídán v roce 1999 argentinským novinářem.
Přečtěte si tedy Facundovi pocity o této zemi a o jeho popularitě, ještě před tím, než tam vůbec odjel. Videa z Izraele známe všichni, ale jeho konkrétní pocity k této zemi si můžeme přečíst poprvé:

Facundo Arana přivedl Izraelce k šílenství

Jeho úspěch v Izraeli ho ohromil, ale herec nás ujistil, že tam nepůjde pracovat, protože je Argentinec až do morku kostí. V tomto článku také mluví o své kariéře, hudbě a lásce.

„Jeden producent z Telefe mi řekl, že teď v Izraeli nemůžu jít ani v klidu na kávu. Ani tomu nemůžu uvěřit!“ Facundo se usmívá tak vtipně a upřímně. A dále vysvětluje: „Kontaktovali mě přes tento kanál, aby mě požádali o mé fotografie.“ V Izraeli byl uznávám a milován díky telenovele „Zingara“, v hlavní roli s Andreou del Boco a Gabrielem Corradem: „Hrál jsem velmi charakteristickou postavu, chlapíka s rakovinou, který tam měl velký ohlas, hodně ohlasů.“ V této době ve Svaté zemi vede s neuvěřitelným boomem „Muněca Brava“ kde je hlavní postavou, pro kterou všechny dívky vzdychají.

Izrael je velmi odlišná země než ta naše. Najednou jste na obálkách časopisů a nemůžete si přečíst ani titulek. Jak se v této situaci cítíte?

Zdá se mi to úžasné, úžasné…něco, o čem jsem nemohl ani snít, se stalo skutečností. Kdyby mi někdo řekl, že se to stane, nevěřil bych mu. Věděl jsem, že se to může stát s Osvaldem Laportem, Gustavem Bermudezem, ale nikdy ne se mnou. Dostávám hromady dopisů.

Co vám píšou?

To samé jako Argentinci, téměř v dokonalé kastilštině. Jediný rozdíl je v tom, že tato přání pocházejí z druhého konce světa. A to je skvělé.

Kdyby jste dostal nabídku pracovat v Izraeli, souhlasil byste?

Ne, jsem velkým Argentincem.

Neopustil byste svůj domov, svého psa nebo posezení s přáteli a rodinou?

Abych řekl pravdu, ne. Díky bohu, že mám spoustu práce. Kdybych jsem jel, tak jen na návštěvu. Možná to udělám v září.

V roce 1998 jste hrál v „Chiquititas“. Před rokem společně s Natalií Oreiro v „Muněca Brava“. Jak se cítíte v nové fázi své kariéry v „Buenos Vecinos“?

Nemyslím si, že tohle je ta nejlepší fáze. Všechny mé postavy se od sebe liší a pro mě je to trochu výzva je hrát. Jsem herec, a proto, pokud budu zítra povolán hrát „člověka č. 1“ (malou roli) v projektu, který mě bude zajímat a umožní mi růst, budu nepochybně souhlasit.

Diego má s vámi něco společného. Zažil jste někdy zakázanou lásku jako on?

Ano, když jsem byl ještě kluk, zamiloval jsem se do ženy mnohem starší než já.

A jaký byl výsledek?

Hmmm, nechme toto téma.

Před několika týdny jste se rozešel se svou snoubenkou. Jak se cítíte?

Moje srdce je v pořádku, buďte klidný.

Ale jste sám?

Neřeknu, protože se zveřejňuje spousta lží a mě to štve. S tiskem jsem byl vždy za dobře a štve mě, že si všechny tyhle věci vymýšlí.

Soničko, k tvým narozeninám ti přeju jenom to nejlepší. A víme všichni, že nic není důležitější než zdraví! Takže hlavně hodně zdraví, hodně zážitků spojených s Facundem, spousta skvělého cestování a spoustu dalších let na této stránce! Zbytek Facundo řekne za mě v tvém každoročním videu. Užívej si svého speciálního dne, užívej si svátků, hlavně si užívej. Máme tě rádi! :)majka: Soni, k dnešním narozeninám ti přeji všechno nejlepší, mnoho štěstí, lásky, spokojenosti a hlavně zdraví. Doufám, že jsi dnešní den prožila v pohodě a věřím, že i trochu ve společnosti Facu.
Hezké svátky.

Soňa: Ďakujem Katy, ďakujem Majka a ďakujem aj tebe Facundo, bolo to od teba pekné a hlavne vtipné blahoželanie. Ako vyplýva z rozhovoru, Facu je veľký nacionalista, hrdý na svoju Argentínu, mne sa tento jeho postoj veľmi páči. Izrael je naozaj veľmi zvlášna a zaujímavá zem. Ja si v súvisl osti s Izraelom vždy spomeniem na ten zlatý týždeň, ktorý nám dopriala Katy v čase keď Izrael Facundo navštívil spolu s Máriou.To sú nezabudnoteľné spomienky. Dievčence, ešte raz veľká vďaka, že ste si na mňa spomenuli i v týchto sviatočných dňoch.

anavi: Sonička, aj ja ti prajem k narodeninám veľa zdravia, šťastia a lásky. Nech sa ti v živote darí.

anavi: Katy, tento rozhovor mi pripomenul časy, keď bol Facu ešte dosť uzavretý voči novinárom a svoje súkromie si prísne strážil. Bolo ťažké z neho vytiahnuť niečo intímne. Napriek snahe novinára, zostal rozhovor kratší. V každom prípade ti zaň veľmi pekne ďakujem.
No a video, hlavne to vyznanie, zrazilo na kolená aj mňa.:DD Normálne ti Sonička závidím. Ospravedlňujem sa, že som si ho pozrela bez povolenia, ale čo už narobíte, keď je k nemu prístup. Katy, perfektná práca!!! Ďakujem za skvelú aktuálku.
Vernosť svojej vlasti nakoniec aj zachoval. Ak si dobre spomínam, mal ponuky aj z Ruska, či dokonca z Ameriky, ktoré odmietol. Ale vôbec sa mu nečudujem. Vystačí si s popularitou akú má a dovoľuje mu to naplno si užívať rodinného života.

majka: Katy, konečně se dostávám k poslední aktuálce a moc a moc ti za ni děkuji. Rozhovor bylo krásné číst, je vidět, že to byl rozhovor dřívější, protože v té době Facu se moc nesvěřoval tisku, protože jak řekl, měl s tím špatné zkušenosti. Je od něj pěkné, že to přehodnotil a teď vidíme velmi často na jeho instagramu fotky dětí a Marie. A také řekne tisku o své rodině. Líbí se mi u něho, že je z něho takový člověk, který uznává velmi svou rodnou vlast. V tomto ho hodně chápu, protože i já bych asi těžko žila někde jinde v cizině. V té době kdy vznikl rozhovor tak se domnívám, že takovou popularitu ani nečekal. Lidi ho mají rádi hlavně pro jeho milou, příjemnou povahu a že je tak vstřícný ke všem lidem a tohle lidé umí ocenit. Facu je člověk, který když může tak pomůže, nikomu neuškodí, každého si rád vyslechne a když se na někoho usměje tím svým zářivým úsměvem tak to ho každý musí milovat. je to prostě obdivuhodný člověk. Katy, děkuji za vynikající překlad!!!

majka: Soni, ještě jednou vše nejlepší k narozeninám a hlavně buď fit. Dovolila jsem si shlédnout kouzelné video, které vždy vyčaruje naše Katy. Video je vynikající a jako vždy moc pěkné a hodně jsem se u něho pobavila a doufám, že hlavně ty, protože bylo vytvořeno s láskou pro tebe. Doufám, že sis narozeniny pěkně užila.

majka: Anavi, opožděně ale přece ti přeji vše nejlepší k svátku. Přeji ti hodně štěstí, lásky, spokojenosti a hlavně zdraví!!!

Soňa: Dievčence, ešte raz ďakujem za vaše gratuálácie. Som rada, že ste si i vy pozreli moje narodeninové video. Bol by naozaj hriech nevidieť takéto skvostné dielo. Určite sre sa i vy pobavili tak ako i ja.Katy je jednoducho neprekonateľná.....Zajtra je posledný deň v roku a nás čaká ďalšie prekvapenie od Katy. O polnoci si pripijeme a zaželáme si navzájom všetko dobré. O štyri hodiny neskôr si bude pripíjať na šťastný nový rok i Facundo. To bude už silvestrovská žúrka na Slovensku i v Čechách v plnom prúde, alebo už budeme sladko spinkať, nech je to tak, alebo onak, určite si na Facunda v tomto čase spomeniem, samozrejme, v tom prípade, že nebudem už v tomto čase snívať sladké posilvestrovské sny.

Katy: Holky moje zlaté, hlásím se vám poslední den roku. Nezlobte se na mě, že až takto pozdě. Ale, měla jsem před Vánoci takový kolotoč, že jsem tyhle dny využila na plný relax. A nic se mi nechtělo, musím přiznat :D Moc ráda vidím ve všech komentářích spokojenost :) Nemáš vůbec zač Soničko, je to pro mě už tradice ti takto popřát. A pro Facunda taky :D Staré rozhovory máme v oblibě asi všechny, ale kdo by je neměl rád, když se jich k nám v posledních dvou letech dostalo tak málo! Jsem ráda, že jsem se ale s Izraelí trefila. Pamatuju si Soňi, že jsi pobytu Facunda v Izraeli nazývala zlatý týden :)
Tak doufám, že jsi měla o trošičku krásnější narozeniny s tímto dárkem. A že jste měli všechny naprosto kouzelné a nepřekonatelné Vánoce :) Hlavně do toho nového roku vyražte pozitivně a bez obav. Užijte si poslední den roku a za chviličku už se můžete těšit na slibovanou silvestovskou aktuálku. Kdybych se k vám už dnes nedostala. Přeju vám všem krásný Nový rok, a hlavně děkuju za tenhle, že jsme ho opět mohli strávit pohromadě. Moc si toho cením! Mám vás ráda :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews