Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Krásný Silvestr
31.12.21 * 9 názorů
Vítejte u poslední aktuálky roku 2021! Zní to možná trochu depresivně, ale loučíme se pouze se starým rokem 2021, aby jsme mohli společně s Facundem přivítat, snad ten lepší rok 2022!
Pojďme si dnes malou rekapitulací připomenout Facundovi činnosti, i činnosti této stránky.

Ale, co by to bylo za aktuálku, bez nejnovějších informací! Ani o ty vás poslední den v roce neochudím.
Po minulé smršti novinek, toho je dnes poskrovnu. Protože i sám Facu nebyl na sociálních sítích tak sdílný. Na instagramu ale sdílel rozkošné video s Kambou, které musí potěšit snad úplně každého. Hned po videu sdílel novou fotku s Mariou a Yacem. Pokud jde o prezentaci oblasti Catamarca, tak o té se v tomto týdnu neobjevilo nic nového. Je ale velmi pravděpodobné, že veškeré domluvené natáčení je hotové a rodina si teď užívá zasloužené volno. Uvidíme, co přinese první týden nového roku, snad se dozvíme, jak celá rodina trávila poslední letošní dny.Ale, dnes ještě samozřejmě nekončíme. Jak už jsem říkala, jdeme rekapitulovat! Nemusím asi nikomu říkat, že rok 2021, byl velmi podobný roku 2020. Tedy další rok plný omezení, zákazů, a obav. I proto je to další rok, kdy jsme se museli spokojit někdy s opravdu jen pár informacemi!

Leden - Březen - koncem minulého roku v Argentině konečně skončila povinná karanténa, a Facundo se mohl s rodinou vypravit na každoroční vánoční/novoroční dovolenou do Mar del Plata. Tentokrát si dovolenou protáhli až do konce letošního března! Což je zatím nejdelší rodinná dovolená. I přes malou pracovní účast se Facu stihl zapojit do projektu Vivir co Cancér (Život s rakovinou), a natočit několik spotů s lidmi, které postihla tato nemoc. Poslední březnový den oslavil své 49. narozeniny.

Duben - V dubnu mohlo dojít dokonce už i na divadlo. Facu se poprvé v letošním roce vrátil se svou hrou En El Aire na 4 představení. Také se tento měsíc stal tváří značky Las Alessio.

Květen - Červen - tyto dva měsíce patřili bezvýhradně rodinně. Facundo byl aktivní na sociálních sítích, kdy zveřejňoval především fotky svých dětí. I takové, které jsme neměli možnost nikdy předtím vidět. Dne10. května oslavila Facundova dcera India své 13. narozeniny.

Červenec - v červenci se šlo zase krátce pracovat. Facundo dostal nabídku na propagaci provincie Catamarca, kde měl propagovat zdejší turismus. Přesně na toto místo se vrátil v prosinci tohoto roku s celou rodinou.

Srpen - v srpnu se mohl Facundo vrátit na chvíli do divadla a odehrát několik představení En El Aire. Také v tomto měsíci měla premiéru druhá řada seriálu Pequeña Victoria.

Září - Říjen - v těchto dvou měsících se Facundo vyskytl v pár reklamách, dostával se k nám natočený materiál z provincie Catamarca, a také si celá rodina udělala dovolenou. A to v Cataratas Del Iguazú - místa natáčení Yaga, syna jungle. Který tento rok oslavil 20. výročí.

Listopad - Prosinec - konec roku patřil opět pár představení EEA, která se odehráli v listopadu. V prosinci jsme mohli sledovat celou rodinu při natáčení spotů pro turismus v provincii Catamarca.

Takový byl rok u Facunda. A co jsme tady prožili my díky Facundovi? Letos jsem pro vás napsala 58 aktuálek. Vy jste k nim napsali 464 úžasných komentářů. Přeložila jsem vám 5 nových rozhovorů (a upozorňuji, že letos vyšli jen 3 nové)! Do fotogalerie jsem nahrála 248 nových i starších fotek. A máme tu o 1 sekci navíc.

Ale, dost už čísel a rekapitulací. Víte, že já nejraději končím každý rok s úsměvem. Ať to byl každý rok jaký chtěl, vždycky by měl alespoň končit vtipně. A proto doufám, že následující videa vám úsměv na rtech vykouzlí.
Přáli jste si někdy vidět Facunda v nějakém svém oblíbeném filmu? Jestli ano, tak dnes máte příležitost vidět jeho obličej v pár, dnes už klasických filmech! Jde samozřejmě o montáže, ale i tak je efekt velmi vtipný! Můžete si ho třeba pustit v klasice - Někdo to rád horké, Pretty Woman, v seriálu Mr. Bean nebo ve filmu Pán a Paní Smithovi:Pro letošní rok se s vámi loučím, drazí návštěvníci a Facundovi příznivci. Pevně doufám, že i druhý skromnější rok, co se novinek o Facundovi týče, jste si užili a nadále zůstanete této stránce věrní. Protože já osobně se neloučím na dlouho, a budu se na vás těšit, jako každý týden příští a typickou neděli s týdenní aktualizací. Užijte si krásného Silvestra, a do Nového roku vykročte pravou a s Facundem.

anavi: Katy, vôbec sa mi nezdá, že by si oddychovala. Táto aktuálka to dokazuje, že si pracovala usilovne ako včelička. A to v podstate celý rok. Úžasná bilancia navzdory tejto doby. My sme si zvykli žiť v takom šialenom pracovnom nasadení, že sa nám to teraz vidí málo. Ale po všetkom, čo som si prečítala, Facu urobil aj tak kusisko práce a je fajn, že si mohol pritom užiť aj čas s rodinou. A pre mňa to boli veľmi zaujímavé projekty, do ktorých sa pustil. Najviac ma teší, že si to užili v zdraví a dobrej nálade.
Video Facu a hafana vždy pohladí po srdiečku. Páči sa mi aj fotka Marie s Yacom, to by už ani neboli oni, keby nemali pri sebe nejaký zverinec. :D Vysoko si cením aj všetky preložené rozhovory. Oprav ma, ak sa mýlim, ale prekladala si nám aj to video s Naty. Či to bolo vlani? fakt si nespomínam, lebo v tejto dobe ten čas plynie inak.
Úsmev si veru vyčarila. Tie videá sú perfektné, klobúk dole pred tými, čo ich vytvorili. Skutočná paráda. Neviem, kde na to chodíš, ale robíš to skvele!!!
Ale aj tak to nebol len úsmev na záver, lebo pri pohľade na Silvestrovskú pohľadnicu mi rozpálilo líčka aj pošteklilo v brušku. Je božská, milujem túto fotku, Katy, to sa ti fakt podarilo.
A vtejto výbornej nálade ti chcem poďakovať za vytrvalosť aj v tomto roku 2021 a všetky tie úžasné aktuálky, ktoré si písala, či v zdraví, ale aj v nepohode. Máš u mňa veľký obdiv Katy. Posielam velikánske objatie a lásku.:)*
Vám osobne, mne najbližším...Katy, Majka, Sonička ale aj Facundovi a všetkým ostatným priaznivcom tejto stránky prajem na Silvestra veselú náladu. Rok 2022 nech je plný zázrakov, tvorivosti a spolupráce. A dovolím si aj tak trošku duchovne... nech kvapôčky vedomia každej ľudskej bytosti splynú v oceán radostnej večnosti. Mám vás veľmi rada.

majka: Katy, moc a moc ti děkuji za tuto krásnou silvestrovskou aktuálku, moc mě potěšila a jsem z ní tak jak Anavi nadšená. I když píšeš, že letos Facu neměl takovou aktivitu jako jiné roky, ale ty jsi tak jako vždy něco o něm "vydolovala" a my to měli naservírované jako na zlatém talíři. Každou neděli jsem se mohla potěšit a bylo mi to jedno jestli je toho hodně nebo málo, protože mě potěší vše co se týká Facu a to vždy jsi vyčarovala. Když jsem četla rekapitulaci roku tak se mi ani nezdá, že by toho bylo málo. Když to bylo možné tak se Facu vždy chopil každé příležitosti a buď to bylo představení nebo propagace turismu. Ještě jsi nám Katy, přeložila jeho rozhovory, které jsou vždy úžasné a je radost je číst. Za to vše ti patří velké DĚKUJI a skládám ti velkou poklonu, protože si to zasloužíš.
Prohlédla jsem si ty čtyři videa a jsou úžasné, hodně jsem se u nich pobavila, i když se přiznám, že se mi nejvíce líbila ukázka z filmu Někdo to rád horké, tam je Facu EXCELENTNÍ. Kdo ty videa vytvořil tak před ním smekám /Anavi, vím, že se opakuji, ale nedá mi a musím to napsat/. Video s Kambou vždy potěší, je to něžné a milé. Fotka Marii a Yaca je moc pěkná, kluk je celý táta. Je vidět, že jsou šťastná a spokojená rodinka. A fotka Facu na pohlednici je překrásná, vypadá tam úžasně a velmi sexy.
Katy, moc ti děkuji, s velkým potěšením jsem si vše prohlédla a hned se mi bude lépe slavit konec starého roku a začátek dalšího roku. Umíš vždy potěšit a já, když vidím Facu tak mě vždy dodá energii a elán. Katy, děkuji ti za všechny aktuálky, které jsi s láskou a velkou píli vytvořila a děláš to už tolik roků, za to ti patří velké poděkování. Jsi skvělá, máš můj obdiv a doufám,
že v tomto se nic nezmění ani v příštím roce.
Katy, Anavi a Soni, přeji vám pěkného a veselého Silvestra a hodně si to užijte a pak Štastný nový rok 2022. Věřím, že se budeme i takhle nadále "vídat", jste pro mě jako sestry a mám vás ráda.
Pěkný Silvestr přeji všem. A šťastné vykročení do Nového roku také přeji všem.

majka: Anavi, jak jsi vzpomínala to video co nám Katy přeložila tak se domnívám, že to bylo to jak mluvila Naty s Facu přes instagram.

anavi: Áno Majka, mala som na mysli ten rozhovor cez instagram. A aj ja som sa najviac pobavila na verzii Niekto to rád horúce. Facu sa tam aj najviac na seba podobal. Neboj Majka, aj mne sa po tvojich komentoch ťažko hľadajú iné slová aby som sa neopakovala. Málokedy sa mi pritrafí napísať koment skôr ako tebe. Ty si v tomto taká pohotová.

Soňa: Tak konečne sa i ja dostávam k novoročnému komentu a nedá sa inak, len vám moje Facusúputníčky zaželať hlavne zdravý a šťastný Nový rok. Nech je lepší ako ten predošlý, nech je pokojný a aj bohatý. Tým bohatý nemyslím len na materialnu stránku, ale nech je bohatý na zážitky a nech sú aj sktuálky od Katy také bohaté ako boli v minulom roku. Veru, Anavi dobre zhodnotila vo svojom komente pracovitosť Katy. Ja vždy rozmýšľam kam tá naša Katy na tie novinky o Facundovi chodí. Úžasne videá Facunda s Naty. Im dvom to jednoducho pristane byť spolu. Aj mňa pobavilo video z filmu Niekto to rád horúce. Facu je tam jednoducho na zjedenie. Ale samozrejme je úžasný aj v Pretty Women. Určite je Vám jasné, že takto nahodeného Facunda mám najradšej. Ďalšia aktuálka, ktorá vyčarila úsmev na mojich perách. Dievčence, ešte raz všetko, všetko naj, nech sa i tento rok môžeme každú nedeľu stretnúť s naším Facundom..A za to patrí veľká vďaka našej neúnavnej Katy.

Ivana: Babay, neviete, čo robí Facundova žena Maria? Vyzerá, že je iba gazdinka.

majka: Ivano, zdravím tě tady a jak se ptáš na Marii, na Facundovu ženu tak ona je modelka, moderátorka. Dříve se tomu hodně věnovala, ale teď se nejvíce věnuje a svůj čas věnuje své rodině. Je stále šikovná, že? Stačí ti to?

Katy: Zdravím vás holky moje zlaté v Novém roce! Ráda vás tu opět vidím, i když jistě jste stihli komentovat ještě o Silvestra.
To já se hrabu až čtvrtého ledna :D
Děkuju všem za takové shrnutí o tom, jaký byl pro vás ten rok 2021 tady na stránce. Vidím spokojenost, a to mě nesmírně těší. I když jsem ji samozřejmě viděla každý týden, ale takto ve vašem shrnutí to potěší ještě víc. I když všechny čísla od loňského roku klesli, tím myslím počty přidaných aktuálek, komentářů atd., tak vás to neodradilo a bavili jste se stejně dobře, jako předchozí roky, nebo aspoň v to doufám :)I vám patří moje obrovské díky za podporu, a vaši každotýdenní přítomnost. Myslíte si, že bych to zvládla bez vás? Asi těžko! :) Vy my totiž dodáváte ten elán a nadšení do "práce".
Anavi - přeložený chat s Naty už je od předloňského roku, od července 2020. Letí to :D Ale, i tak jsme si mohli něco přečíst, na něco se podívat a nad něčím se rozplývat. :) Kdo, by se nad ním taky nerozplýval, že? :D Přesně tak, jako na PFkou. Schválně jsem sáhla po těchto starých fotkách. Na ty se vždycky dobře dívá :) Montáže mají na svědomí ruské fanynky, ale myslím, že je to velmi povedené! Přidám se k vám, taky mě asi nejvíc pobavilo video z Někdo to rád horké. I když Facu alias Richard Gere, taky není k zahození. :) Účel to každopádně splnilo, měli jste se poslední den roku hlavně bavit, tak se snad tak stalo.
A doufám, že se bavit budete i letos. Pokusím se o to. Ještě jednou obrovské děkuju za vše! Těším se na vás u první aktuálky tohoto roku! :)
Ivano: Majka má pravdu, Maria je především modelkou, čas od času ještě na nějakou nabídku k focení kývne. Ale, teď se především stará o děti a domácnost. A dle jejich slov, ji to takto vyhovuje. ;)

Ivana: majka: Úprimne, neviem, čo je na Facundovej žene šikovné, keď sa stará o deti (inak už dosť veľké), dom a zvieratá, veď bežná slovenská a česká žena robí to isté a okrem toho ešte chodí do práce, aby chudák chlap nemusel živiť 5 krkov sám. :-)

Name:
Web:

Powered by CuteNews