Rusko 2015

24.listopadu 2015 - Facundo společně s Mariou odletěli do Moskvy! Přílet se tedy očekával 25. listopadu. Facu se s námi podělil o několik fotek na svém twitteru, takto byl vybaven na cestu:

Maria je:Saxofony jsou:Brýle jsou:I Facu odrážející se v saxofonu je:25.listopadu - Facundo s Mariou, a celou svou kapelou, šťastně přistál v tento den na letišti v Moskvě! Tak jako tomu bylo v Izraeli, i tady byli jeho fanoušci a fanynky obeznámeni s jeho příjezdem, a také se mu dostalo velmi vřelého uvítání. Jako vždy usměvavý se hned ochotně vyfotil s několika fanynkami, které na něj čekaly v letištní hale, a také dostal dárek v podobě ruské beranice! Z dárku měl opravdu radost, také hned za něj poděkoval v ruštině. Hned poté absolvoval první rozhovor pro televizi C- lebrity.ru. Rozhovor vedl v angličtině: "Všichni víme jaká je ruská historie a kultura, dozvěděli jsme se to ve škole. Tady v Moskvě je mnoho míst které bych chtěl navštívit: Kreml, Rudé náměstí...."
Také se pochlubil slovíčky které zná v ruštině: "Znám Da (Ano), Znám Paceluju (Políbit), znám zdrastvujte (Dobrý den)....Uvidíme se v Domě hudby." Na tento rozhovor se můžete podívat zde, další záznam z jeho příletu můžete sledovat přímo tady na stránce.I fotek z příletu máme dost, v galerii jich najdete 24:26.listopadu - Jak se dalo očekávat druhý den v Rusku pro Facunda znamenal plno rozhovorů! Odpoledne Facu strávil v různých ruských médiích, dá se říct, že novináři na něj čekali ve frontě!Dostal se k nám jeden, který poskytl REN TV. Je to krátký 4. minutový rozhovor který si můžete pustit zde. Díky délce rozhovoru se mi ho pro vás podařilo přeložit takřka okamžitě. Tady je překlad:

"Je pro mě úžasné probudit se v Rusku, protože se mi o tom zdálo mnoho let, a teď jsem tady se svou skupinou. Můžu říct že se splnily dva z mých snů."

Mluvil o tom, že chce vzít svou rodinu do Ruska, ale jeho děti jsou stále malé.

"Nemohl jsem vytáhnout své děti z jejich každodenního života. Ale až budou starší, určitě bych se sem chtěl vrátit a navštívit znovu Rudé náměstí."

Facundo také mluvil o svých plánech, které má s Ruskem.

"Příchod do Moskvy, je už úspěch, ale příště navštívíme Sibiř a Vladivostok."

Má také mnoho nápadů na nové projekty, ale jen pokud dostane šanci. Je připraven pustit se do pokračování Divokého anděla.

"Pokud Natalia ano, je to vše co chcete, ale pokud ne, uvidíme...Divoký anděl se dá dělat pouze s Natalií a mnou. Je tu mnoho nových projektů, kterých se účastníme, ale Divoký anděl to je jenom ona a já."

Facundo také mluvil o svém postoji k přijetí ruského občanství, což v poslední době získává na popularitě mezi západními celebritami.

"Věřím, že když přijedete do Ruska, trochu se stanete Rusem. Občanství není jen kus papíru, je potřeba to cítit, stát se Rusem a přijmout občanství."

Ve fotogalerii se můžete podívat na fotky z těchto rozhovorů:Také si ale udělal čas na první návštěvu, kterou měl v plánu, jak řekl při příjezdu na letišti. Společně s Mariou navštívili Rudé náměstí, kde se také nechal zvěčnit společně s Mariou, ale také s jeho nezaměnitelným gestem v podobě vlajky "Donar Sangre Salva Vidas". Ale toto, pro něj typické gesto mu způsobilo malé potíže. Když se Facundo fotil s touto vlajkou viděl ho poblíž stojící policista, který mu nakázal aby vlajku schoval. Samozřejmě policista mluvící rusky, takže Facundo vůbec nechápal co udělal špatně, posléze nepochopil proč nemůže dobrovolně stát s jakýmkoliv plakátem na náměstí. Jak ale uvidíte v galerii přece jen si fotku udělal! A také typickou scenérii s jeho oblíbeným nápojem matté. Ve fotogalerii najdete 38 fotek a také přikládám dvě videa z focení s fanoušky na Rudém náměstí:Večer měl Facu také připravený program. Zúčastnil se natáčení zábavné talk show "Večernij Uragán", který se natáčel ve 21:45 našeho času. Máme k dispozici alespoň 11. minutový záznam. Byl to opravdu vtipný rozhovor a na Facudnovi bylo vidět že se opravdu bavil. Perlička vás čeká úplně na konci videa, kdy Facundo hraje na saxofon. Nebudu prozrazovat detaily podívejte se na to sami ;) A ve fotogalerii máte také pár fotek z natáčení v čele s vtipnou fotkou spolu-hostitele Dimytrije Chrustaleva kterého vzal Facundo do náručí. Dimytrij to na svém instagramu vtipně okomentoval:"Vzácná příležitost, mít pocit jako Natalia Oreiro".

27.listopadu - Aktivita na tento den pro Facunda byla více než jasná! Přišel den D, a jeho očekávaný koncert v Moskvě. Vše odstartovalo v 19:00 ruského času v International House of Music. Velká koncertní hala ve které se koncert odehrál čítá 1 700 míst k sezení. Koncert nebyl zcela vyprodaný, podle organizátorů zbylo ještě dost lístků, ale i tak si Facundo koncert užíval, tak jako fanynky, které přišly. Většina z nich své záznamy zaznamenávala na twitter pomocí aplikace "Periscope", tedy program který umožňuje divákům sledování online.
Video záznamy se nám tedy nedochovali, za to fotek máme ve fotogalerii spousta:Že to byl opravdu skvělý koncert, který si užil nejen Facundo ale i fanynky potvrzují jejich reakce které postupně píší na svých twitterech:

- "Děkuji vám za vaši laskavost, poctivost a respekt."
- "Děkuji vám za tento večer, za ty emoce, za vaše oči, plné upřímnosti a laskavosti!"
- "Facundo Arana je úžasný! Je to asi nejlepší koncert na kterém jsem byla! Ta energie, laskavost a jednoduchost! On je tak originální, otevřený a charismatický, a celé TBLO ohromující! Doufám, že nebudeme muset čekat dalších 15 let na jeho další návštěvu."
- "Skvělý koncert! Velké vzrušení!"28.listopadu - Facundův 4. den se stal také jeho posledním dnem v Rusku! Opět vyrazil domů do své rodné Argentiny. V tento den se ale ještě před svých odjezdem ochotně setkal se skupinou fanoušků, kteří na něj v zimě čekali před jeho hotelem. Ve fotogalerii se můžete podívat na 7 fotek.Také se rozloučil na svém twitteru:"Ahoj Rusko! Velký čas...! Až do příště!"