Facundo na Slovensku

- Facundo ve dnech 16 - 18. února roku 2022 strávil 3 dny návštěvou slovenského hlavního města - Bratislavy.

Přicestoval inkognito na pozvání televize Markíza. Pro ni se totiž zúčastnil natáčení slovenského pořadu 2 na 1. Facundo přijel potěšit herečku Dominiku Kavaschovou, která je jeho dlouholetou fanynkou:
„Zrejme sa dozvedeli, že som ho mala a mám neskutočne rada. Bože, ako som bola do neho buchnutá. Je to skvelý herec. Hrá veľmi presne, pravdivo a citlivo a taký aj je. Veľmi vnímavý, citlivý, duchovný, uprataný. Je osobnosť a srší z neho úcta a láska.“

Facundo dorazil den před natáčením, tudíž měl prostor k tomu, aby si prohlédl i samotné město. Vyrazil do centra Bratislavy, v malé vesnici nedaleko Bratislavy ochutnal místní specialitu - pečenou husu s lokšami a zelím, prý také projevil zájem o návštěvu petržalských bunkrov. Chtěl se podívat prý i na hokej! I když tu strávil jen dva dny, z návštěvy byl prý nadšený. Všichni na něj působili velmi mile, a měl radost z toho, že může potěšit někoho jen svou přítomností.

Ne jinak tomu bylo i na opačné straně. I na Slovensku si ho jako hosta pochvalovali. Lidé z Markízy se o něm vyjádřili takto: "„S ničím nemal absolútne žiadny problém. Dokonca volal produkciu na pivo. Na Slovensko pricestoval deň pred natáčaním a stihol si popozerať aj pamiatky. Najviac sa tešil, keď ochutná hus s kapustou a lokšami. Na Slovensku sa mu veľmi páčilo, doslova bol nadšený, akí sú všetci milí. Nemal problém odpovedať na otázky a urobiť rozhovory. Išla z neho neskutočne dobrá energia,“

Díl byl odvysílán 17. března 2022 na televizi Markíza. Ke stažení je zde. Komu by se nechtěl stahovat úplně celý díl, ten si může stáhnout jen vystřiženou část s Facundem, která má přibližně 10 minut. A to zde.Fotky z návštěvy města. Ve druhém albu fotky z nátáčení 2 na 1:
Rozhovory

- Devítiminutový rozhovor pro televizi Markíza.
- Rozhovor pro časopis Nový Čas.
- Rozhovor z telerána s Dominikou Kavaschovou tady. Kdo by preferoval video, tak na Facebooku.

Videa

(pravé tlačítko - uložit odkaz jako)

Slovenský pozdrav
Procházka po Bratislavě
Studio Markíza
Instastory - poděkování