Svatba

Facundo s Mariou začal oficiálně chodit v roce 2007. V roce 2008 se jim narodila prvorozená dcera India a o rok později v roce 2009 dvojčata Yaco a Moro. Teprve v roce 2012 se rozhodli říct si své ANO.
Svatební obřady proběhli dva jeden formální, který proběhl v Buenos Aires na radnici za přítomnosti novinářů. A druhý u Facunda doma druhý den, kam měli přístup pouze pozvaní hosté.
Po formálním obřadu, který proběhl 20.12. 2012 v 8:30 ráno Facundo ihned neudržel své emoce na svém Twitteru všechny informoval o prvním oficiálním sňatku: "Drazí přátelé, prošli jsme civilní registrací. Moje princezna je od nynějška moje královna ... Pevně ​​všechny objímám!"
Jelikož byli dva obřady, Maria na sebe oblékla dvoje šaty. První dlouhé a přiléhavé v barvě slonoviny. Druhé uvolněné s krátkou sukní a vlečkou 3 metry dlouhou od návrhářky Veronicy de la Canal. Facundo zvolil tmavě modrý oblek s vestičkou značky Mancini.
Druhý - soukromý obřad se konal 21.12. 2012 , v 19:00 na zahradě Facundova domu. India před příchodem nevěsty házela okvětní lístky. Oddával je rodinný přítel a kněz v jedné osobě jménem Christian. Hostina se pořádala neformální asi pro 250 pozvaných hostů. Mezi pozvanými byli např. kolegyně z Divokého Anděla - Natalia Oreiro a Gabriela Sari. Novomanželé prý nechtěli žádné svatební dary. Trvali jen na tom, aby si přátelé přišli užít pěknou svatbu. Na oslavě také zazpívala Facundova sestra Paula, která je operní pěvkyní. Zazpívala píseň Ave Maria. Sestra Marii, Cecilie upekla svatební dort. Na slavnostním menu byli např. krevety, losos, pizza, dezerty a bohatý výběr nápojů.Na celou svatbu se Facundo s Mariou připravovali 2 měsíce a jen kvůli tomuto dni se Facundo dal do vyrábění laviček a stolů, aby usadil všechny svatební hosty. A proč zrovna datum 20.12. 2012? Tento den byl Máji vybrán, jako den kdy nastane konec světa.