Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Propagace CD na plné obrátky!
30.07.16 * 9 názorů
V uplynulém týdnu měl Facu příjemné povinnosti, vlastně jen jednu, propagovat své nové CD "En El Aire". A propagoval ho opravdu náležitě, začal v úterý 26. července, kdy se objevil v rádiu Metro 95.1 FM v programu "Perros de la Calle". Ovšem v tomto rádiu se ještě řeč stočila k jeho nedávné expedici Everest. Mluvil o tom jaké byli na Everestu podmínky, zavzpomínal na rok 2012, kdy se mu nepovedlo dobýt vrchol, a neopomněl také zmínit kampaň "Donar sangre, salva vidas". Rozhovor si můžete poslechnout i vy - zde , následně se můžete podívat na fotky:Ta "pravá" propagace se vším všudy se konala o den později 27. července, kdy Facundo vystoupil v klubu Santos 4040. Samozřejmě tady i zazpíval, a to jak před místními médii, tak před svou ženou Mariou, která ho na tuto akci doprovodila a seděla v první řadě. Přítomný byl samozřejmě i Chino Asencion, který je spoluautor alba. Ohlasy z médií na celé CD jsou více než dobré! Dovolte mi citovat jednoho novináře, který se o tomto večeru vyjádřil na svém twitteru:"S velkým Facundem Aranou, který představil své skvělé album "En El Aire". Super! Doporučil bych. Slyšel jsem dnes velmi dobré blues."Ve čtvrtek odpoledne pokračoval v dalším rádiu, v rádiu Del Plata , kde v prezentaci pokračoval. Večer stihl ještě jedno rádio, rádio Mitre. Rozhovor z rádia Del Plata si můžete poslechnout. Fotky z obou rádií najdete v galerii:Rádiový maraton se odehrál i v pátek 29. července, kdy dopoledne stihl navštívit rádio Latina 101,1 FM, odpoledne rádio El Mundo 1070 FM a Pop Radio 101,5 FM. Večer potom rádio Con Vos 89,9 FM.

Prezentaci svého alba Facu tedy opravdu nepodceňuje. A to s propagací teprve začal! Jeho nadcházející koncerty by se měli uskutečnit 19. srpna, kdy se má přesunout do San Juan a už dlouho očekávaný koncert v klubu "La Trastienda", který proběhne 16. září 2016.Soňa.: Facundo začal opäť dobíjať hudobný svet. U mňa v aute už hrá nové CD. Je super počúvať jeho nezameniteľný, chraplavý hlas, ktorý sa mi tak páči. Katy, dnes si nám opäť ponúkla perfeknú aktuálku, obsiahlu, takže na prvý raz som ju ani nestihla celú absorbovať. Aspoň sa k nej môžem vrátiť niekoľkokrát a vždy tam nájdem niečo nové. Teším sa na Facundove koncerty, lebo je určite lepšie sledovať ho naživo než ho len počúvať. A navyše tieto klubové koncerty sú na Facunda akoby ušité. Je tam super atmosféra a užasný kontakt Facunda s publikom. Dostal ma aj výrok novinára: Veľký Facundo...
Katy ďakujem, že si mi opäť umožnila stráviť krásne chvíle s Facundom. Želám krásnu dni pri počúvaní nového CD.

majka528: Katy, moc a moc děkuji za dnešní akutálku a myslím si, že dnešní den strávím u této stránky. Je totiž se na co dívat a hlavně poslouchat. Velmi mě potěšilo video z koncertu, tohle mi celou dobu chybělo. Facu je jako vždy perfektní, výborná komunikace s publikem, milý úsměv, radost ze zpěvu a jak jsem už napsala dříve, dává do toho své srdce a je ho radost poslouchat a hlavně se dívat. Není nadto vidět koncert na vlastní oči, i když jen prostřednictvím videa. Určitě těch koncertů bude více tak se máme na co těšit. Udivilo mě těch rozhovorů, je vidět, že je o něho velký zájem a já mu tento úspěch velmi přeji, zaslouží si ho.
Katy, velké DÍKY, zase se mám na co dívat a číst, Facu je obdivuhodný. Jeho písničky jsou výborné a když je poslouchám tak s úsměvem na tváři a hned je den mnohem lepší a radostnější. Takže Katy, děěěěkuji.
Přeji všem krásnou neděli.

anavi: Taká super aktuálka a ja ju musím pozerať na postupku. Máme búrky a tak pre istotu vypínam noťas. Ale musela som napísať aspoň takýto bleskový koment, aby si Katy vedela, že som ju videla a veeeľmi pekne ďakujem.

anavi: Dnes som si to mohla v kľude všetko dopozerať a bola to opäť poriadna nálož informácií, fotiek, rozhovorov a videí. Počuť Facu naživo spievať je radosť. Konečne to roztočí na koncertoch a zahreje sa! Lebo ako sledujem na oblečení, moc si toho tepla tento rok neužil (keďže veľa času strávil v Himajájach a v Argentíne majú tiež sviežo). Ale hreje ho aspoň Mariina láska, ktorú cítiť z každej fotky. Ich spoločné fotky sa mi veľmi páčia. A pieseň Hembra Facu spieval naozaj pre svoju ženu. Preto sú všetky jeho piesne úžasné, lebo ich písal srdcom.
Katy, to tvoje srdiečko cítim v každej aktuálke, preto sa ti v tom nesmierne darí. Verím, že ti naša VĎAKA dobíja baterky. Ja som ti nesmierne vďačná aj za túto aktuálku.
Všetkým prajem nádherný týždeň.

Katy: Soňi, takže posloucháš nové CD stejným způsobem jako Facu jo? :) Opravdu je co poslouchat. Já jsem ráda, že jsem vám mohla zase po nějaké době poskytnout takovou obsáhlejší aktuálku, Facundo se s těmi rádii opravdu činil. Je dobře, že propagaci nepodceňuje. Děkuju za krásný komentář :)
Majko - jsem ráda, že jsi měla na neděli příjemný program - tuto stránku :D Který jiný den si zpříjemnit s Facundem než neděli, i když s ním se dá zpříjemnit samozřejmě každý den. Fajn, že sis užila to živé vystoupení, i mě vždycky potěší, protože Facu na rozdíl od jiných zpěváků zní možná ještě líp naživo než na CD. Na pódiu si to prostě užívá :)
Anavi moje, já vím, že si aktuálku nikdy nenecháš ujít :) Jsi milá, že si mi napsala ještě v neděli, já to ještě v neděli četla, ale nějak přes to léto nestíhám odepisovat, až tak ke konci týdne, o to víc mě potěšil tvůj druhý komentář :) Kdyby jsi věděla jak ráda čtu tvé komentáře, nejen že je každý originál ale v každém komentáři se vidím, vždycky je tam aspoň jedna věc kterou bych okomentovala ÚPLNĚ stejně! Já ti za to děkuju, jako samozřejmě všem ostatním za tak nádherné komentáře, na které se každý týden těším :)

majka528: Katy, já jsem neměla jen příjemný den v neděli, ale i další dny. Když mám možnost a čas tak si vždy otevřu tuto stránku a pouštím si písničky. Hodně jsem si pouštěla živé vystoupení, máš pravdu v tom, že je lepší než jen poslouchat CD. Vidět ho jak zpívá, jeho mimiku to se nedá ani popsat slovy. Už se těším na další jeho koncerty, bude určitě přibývat čím dál více videí a třeba shlédneme celý jeho koncert - to bude bezva pokoukání.
Anavi, máš pravdu, Katy do každé aktuálky dává své srdce a proto jsou tak krásné a tak čtivé. Katy, jen tak dál.
Přeji všem krásné dny.

Soňa: Katy, ty nám naozaj nespríjemňuješ len nedele, ale takmer celý týždeň, nakoľko k tvojim aktuálkam je radosť sa vracať každý deň. Ale tie nedele sú predsa naj.Aj keď ja sa k niektorým, tým mojím obľúbeným aktuálkam vraciam aj po vyše roku. Minule som sa tešila opäť z vianočnej aktuálky. Vyberám si aktuálky podľa nálady a vždy pri nich tak nejako pookrejem. Ďakujem, že si vieš pre nás nájsť vždy ten čas.

majka528: Soni, já se také ráda vracím ke starším aktuálkám, když se to vezme tak každá je jiná a každá nám něco řekne a Facu nám vždy udělá velkou radost.
Katy, máš naše velké díky.
Krásný den.

Katy: Jej dokonce k půl roku starým aktuálkám, to mě neskutečně těší! :) Vánoční aktuálky bývají nabité :D Je mi potěšením, i kdyby to četl jeden člověk budu to dělat dále. Tím spíš, když tu mám tak skvělou partu. Děkuju holky :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews