Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Další a další propagace
13.08.16 * 5 názorů
Facundo stále nepolevuje ve své propagaci nového CD, a stále navštěvuje různé televize a rádia. Jednu takovou televizi navštívil 10. srpna, byla to televize CMTV a opět to byl velmi pěkný rozhovor.
Na začátku rozhovoru se Facu vrací ke svému prvnímu albu "Salir a Tocar" a ke koncertům které pořádal v Argentině, Izraeli a Rusku, aby toto CD podpořil. Poté už se řeč stočí k novému albu a k hudebníkům, kteří s Facundem spolupracovali na novém CD - Juanse, Soledad Pastorutti, Palito Ortega, Ricardo Tapia. Byla to prý velmi dobrá spolupráce. Říká, že v očích velkých umělců, viděl přesně to, co chtěl vidět. Juanse se například sám rozhodl, že s Facundem nahraje píseň Hembra. Navrhl na této písni nějaké změny, které se ukázali jako skvělé. Píseň kterou zpívá se Soledad Pastorutti nebyla napsána pro její hlas, přesto jí s ním zpívá. S velkým obdivem a úctou vzpomíná na Palita Ortegu. Říká, že Palito je jako orel, který létá velmi vysoko. Vyletí s vámi do výšky a umožňuje vám vidět svět z jeho pohledu. Pak se tiše vrátí na vaši úroveň a uvědomíte si, co jste právě zažili. Palito nejen, že nabídl spolupráci na tomto CD, ale také velmi chválil Facunda a China za jejich vlastní verze písní, které vytvořili. Facu říká, že rád sledoval své hosty jak pracovali, a upřímně je obdivoval. Říká, že to byla radost dívat se na lidi, kteří dělají něco, do čeho dávají svou duši. Také s Juanse natočili klip. Po natočení studiové verze písně se Juanse zeptal jestli se k této písni bude dělat videoklip. Když se Facundo dozvěděl, že to řekl jen aby to oznámil, řekl mu: "Uvidíme se tam!". Objevil se na nahrávání a ptal se co dělat, co na sebe...atd. Facundo říká, že to byl skvělý den, velmi zábavný. A je to vidět i na videu. Práce na tomhle videoklipu byla velkým potěšením. Diskuze se přesune ke koncertům, v tuzemsku i v zahraničí. Říká se, že lidé v Rusku a Izraeli se naučili španělštinu kvůli latinskoamerickým telenovelám. Facundo říká, že tyto země nebere jako trh nebo pracovní příležitosti, ale jako místo pro práci, pro přehrávání hudby se kterou se chce podělit. "Jsou to tak vzdálené země se zcela jinou kulturou, ale když se dívám lidem do očí, vidím, že jsme všichni stejní! To je úžasné! Podíváme se jeden druhému do očí a chápeme! Viděl jsem to."
Facundo vzpomíná na živá vystoupení, které odehrál ještě když propagoval své první CD a to na různých místech. V různých klubech, Luna Parku, na sjezdu motorkářů. Dále přišla řeč na název alba "En El Aire". Facu říká, že tento pojem odráží jeho současný stav mysli, a to, co v současné době zažívá. Žije jako kdyby se vznášel ve vzduchu.Tento životní sen měl celý život. Rád by zmáčkl tlačítko pauzy - má rodinu, rodiče, přátelé, zdraví, práci kterou miluje a o které snil. V závěru rozhovoru se ještě stočí konverzace k Chinovi a k albu obecně. Ještě před odjezdem do Himalájí byli nahrány všechny písně. Během jeho dvouměsíční nepřítomnosti probíhal mastering. Když se Facundo vrátil, společně s Chinem začali poslouchat hotové CD. Bylo to perfektní.

O dva dny později, tedy 12. srpna se Facundo z televize přesunul do dalších rádií. To první bylo rádio Continental, kde stále pokračoval v propagaci svého alba. Rozhovor si můžete poslechnout zde , poté se podívejte na fotky v galerii:To druhé bylo, již nám dobře známé, rádio Rock & Pop. V tomto rádiu se setkal s Robertem Pettinatem - hudebníkem, satirikem a novinářem. V minulosti spolu vystupovali na jednom z Facundových koncertů.
Nejiná konverzace se vedla i v tomto rádiu, hlavně o albu "En El Aire", o přípravě nadcházejícíh koncertů. Facu tu zmiňuje také basistku z kapely "The blue light orchestra" Aldanie Aguirre. Říká o ní, že je to jedna z nejlepších bass kytaristek které zná. Facundo také zavzpomíná na staré časy, a to konkrétně na Yaga, pasion Morena. Mluví o tom jak byli všude doprovázeni armádou a lékaři, kteří s sebou neustále nosili různá séra proti uštknutí jedovatými zvířaty. Poté se přejde k dalšímu obvyklému tématu, čímž je Everest. Facundo vzpomíná na svůj neúspěšný pokus v roce 2012 ale mluví také o té povedené, letošní výpravě. Na rozhovor se můžete podívat ve videu:

Také se během celého týdne činil na svém instagramu, kam nahrál fotky rodinné pohody kolem ohně, ale i usměvavého, rozčepýřeného sebe samého :D

majka528: Katy, děkuji jako každou neděli moc a moc za aktuálku, která mě vždy potěší a já se z ní raduji každý další den. Velké díky za přeložení dalších nádherných rozhovorů, je to něco úžasného číst, je z nich cítit pokora, skromnost, láska, štěstí a radost ze života. Ani se nedivím umělcům, že s ním chtějí spolupracovat, musí to být radost z této spolupráce. Je velmi pěkné, že si rád Facu zavzpomíná na staré časy, tentokrát třeba na Yaga. Jsem moc ráda, že se mu letos povedl výstup na Everest, protože si myslím, že ho dost trápilo, že se mu to v roce 2012 nepovedlo, i když přiznává, že jeho cíl bylo hlavně se domů vrátit zdravý. Od něho je to krásné jak prezentuje svoje nové CD, moc mu přeji a tuším, že bude úspěšné, vždyť do toho vložil všechno a hlavně srdce. Ale já se moc těším na jeho živé koncerty, to je k nezaplacení vidět ho jak zpívá, jeho mimiku, jeho kontakt s diváky a hlavně štěstí a radost, že může předvést to co umí.
Fotky jsou všechny pěkné, videa si nechávám na další dny a budu prožívat další nádherný týden jako minulý - to jsem se dívala na videa, poslouchala jeho písničky /stále si nemůžu vybrat tu nej, líbí se mi totiž všechny/. Jsou to velmi příjemné chvíle a to mám vždy šťastný úsměv na tváři. Fotky z instagramu jsou krásné, ale nejhezčí je fotka, kde je rozcuchaný Facu - tam je úchvatný.
Katy, DÍKY - hlavně za tu tvou práci, která dělá šťastné nás - fanoušky.
Přeji všem krásný den prožitý s Facu.

anavi: Aj ja chcem nadviazať na krásne Majkine slová a ĎAKUJEM ti Katy, že nám, fanynkám Facu, pravidelne rozdávaš šťastie a radosť. Máš u mňa obrovský obdiv za to, ako si to vieš zorganizovať a za nezištnosť, s akou nám pripravuješ aktuálky. Ale požičané sa vždy vráti a verím, že si radosti užívaš aj ty a z celého srdca ti to želám.
Aktuálka perfektná ako vždy. :)) Z Facu opäť vyšli zázračné slová, ktoré sa príjemne počúvajú aj čítajú (a určite aj prekladajú, ale chce to čas, zručnosť a trpezlivosť, za ktoré ti Katy ďakujem). Metafora v názve albumu je úžasná. Predstavujem si ten pocit...a prajem mu to. Tiež ma dojíma, ako opisuje rovnocennosť medzi ľuďmi a kultúrami. Facu je v mojich očiach poslom lásky. Kto by to kedy povedal, že on a Naty dokážu spojiť národy na opačnom konci sveta a ešte aké (rusi, židia, idiáni). Fotky sú nádherné a strapatý Facu je rozkošný. :))
Je tu s vami strašne fajn. Tiež som chcela Soničke popriať krásnu dovolenku, ale som si myslela, že už si to aj tak nestihne prečítať, tak som je prianie poslala v myšlienke (no a už je to aj napísané:)). Samozrejme aj vám ostatným prajem aby ste mali príležitosť robiť veci, ktoré vás obšťastňujú. Katy, ďakujem za aktuálku.

Katy: Holky moje, vy dvě nepolevujete ani v létě, kdy většina lidí moc u počítačů nesedí. Já vám moc děkuju, že si nenecháte ujít ani jednu aktuálku a čerpáte z ní ještě celý týden než přijde další :)
Ani já se ještě nemůžu rozhodnout pro tu jednu jedinou písničku, stále to mám tak nějak málo oposlouchané :D
Anavi moje, opět ti děkuju za tak krásná slova, já vím, že se každý týden opakuju, ale to jinak nejde, když ty umíš tak krásně komentovat. Děkuju mockrát!
Rozčepýřený Facu je můj oblíbený, mám ráda fotky tohohle typu. Vždycky se u nich tak pobavím :) Poslechy z rádia mám nejradši večer protože jeho hlas uklidňuje, no a nějaké to video na odpoledne, a je den s Facu jako vyšitý :)
Děkuju vám holky :)

majka528: Katy, já bych si nenechala ujít žádnou tvou aktuálku, když je to u mě možné. Vždy se na ni moc těším a raduji se z ní i během dalších dnů. Musím ti za to moc poděkovat, protože nejvíce času ze svého volna u ní strávíš ty, když nám ji vždy tak pěkně připravíš - my přijdeme už k hotovému. Jsi zlato, DÍKY.¨
Anavi, souhlasím s tebou, že se rozhovory s Facu krásně čtou a vždy nám něco dají, je v nich totiž láska, moudrost a hlavně pokora a skromnost.
Krásnou sobotu přeji všem.

Petra: Katy, máš pravdu. Já jsem tu přes léto málo kdy. Buď jsem v práci anebo na čerstvém vzduchu. Když už jsem doma, tak večer pustím DA a Jsi můj život a jdu většinou spát. Dnes jsem tu byla ale dlouho a snažila se dohnat co mi uteklo. Tvoje články a vše co pro nás chystáš mě vždy potěší. Vždy mám výbornou náladu a úsměv na tváři. Taky miluji Facunda s rozcuchanými vlasy. Tyto fotky jsou vždy jedinečné. V rádiu je Facu ve výborné náladě. Jako vždy srší z něho pozitivní energie a je vidět, že vše co dělá dělá s láskou a radostí a ta se potom přenáší na nás. Proto ho máme všechny tak moc rády.
Majka má naprostou pravdu, moc si vážím té práce, že nám vše tak krásně připravuješ. Nevím, kde na to bereš čas? Jsi velmi pracovitá a skromná stejně jako Facu. Moc díky za vše.

Name:
Web:

Powered by CuteNews