Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facu znovu na koncertech!
21.08.16 * 7 názorů
Kdo netrpělivě čekal na nové koncerty, které Facundo podnikne na propagaci svého CD, ten se konečně dočkal! V pátek 19. srpna, podle plánu odehrál první koncert v San Juan v provincii Mendoza. Na tomto koncertě Facunda samozřejmě doprovázela skupina "The blue light orchestra" ale také spoluautor CD - Chino Asencion.
Ještě ale předtím, než se Facundo dostal opět zpátky na pódia, toho stihl v tomto městě ještě mnoho. Hned po příjezdu z letiště se ochotně vyfotil se všemi fanoušky, kteří na něho čekali. Dokonce si našel čas i na to, aby si pohrál s jedním chlapcem a také s jedním psem. Hned poté zavítal do dalšího místního rádia, do rádia Pop Life 107 FM. Rozhovor z tohoto rádia si můžete poslechnout zde. Hned poté poskytl rozhovor místní televizi - San Juan TV, Canal 13. Zlatý bod odpoledního programu byla účast na finále seniorské královny krásy San Juan.
Vy se můžete se podívat jak na rozhovor pro televizi, tak na krátké video z volby královny krásy. Ve fotogalerii potom najdete fotky z těchto akcí:Až po tomto nabitém odpoledne mohl tedy přijít oficiálně první koncert pořádaný k vydání nového alba. Moc videí se zatím neobjevilo, vy se můžete podívat prozatím na jedno amatérské video:My se ale ještě trochu vrátíme v čase, protože ještě před koncertem Facundo s Mariou a také s jejich přítelem Nicolasem Scarpinem, navštívili jejich oblíbené kadeřnictví do kterého chodí pravidelně - kadeřnictví Cool Cuts. Ani tady Facundo nesundal kšiltovku z hlavy, alespoň ne na fotku, každopádně Nicolas se tu rozhodně ostříhat nechal :DNejen Facundo ale i Maria je každý týden aktivní na svém twitteru a instagramu. I tento týden oba přispěli nějakými fotkami a videi ze svého soukromí. Za zmínku stojí hlavně video od Marii, netřeba k němu komentář, podívejte se na něj sami:Facundo nám zase ukázal fotky svého oblíbeného měsíce, další kresbu jeho ženy, sklenku vína se zátiším nebo také budovu poblíž hotelu Hilton v Buenos Aires:Nakonec ve fotogalerii najdete další dvě nové fotky, které byli nafoceny k novému albu "En El Aire":

majka528: Katy, velké DÍKY za dnešní aktuálku, kvůli ní jsem vstávala velmi brzo, abych si ji v klidu mohla prohlédnout. Je toho strašně moc a tak jsem jí jen proletěla a už se těším na odpoledne, kdy si k ní v klidu sednu a budu si ji vychutnávat. S radostí jsem uvítala video z jeho koncertu, na které jsem se tak moc těšila, není nic hezčího než ho vídět zpívat naživo. Vždy, když ho vidím zpívat tak je vidět, že zpívá s láskou, že ho to baví a ta komunikace s diváky - úžasné. Facu je úžasný ve všem co dělá, když hraje v telenovele tak je to jeho role, ale, když zpívá tak je tam přirozený - svůj. Všechny fotky jsou překrásné, připadá mi, že kam přijde tak to tam rozjasní, rozzáří. A to video se synem, /připadá mi, že je to Moro/ je kouzelné, je vidět, že děti hodně podědili jak jeho tak i Mariinu aktivitu a adrealin mají v sobě. Jeho kresba Marie je krásná a já jim moc přeji štěstí a lásku.
Katy, moc a moc děěěkuji, jsi skvělá a už se vidím jak s nadšením si to vše prohlížím znovu a znovu. DÍKY za vše co pro nás děláš, ani nevíš jakou já mám vždy z toho radost a jak mě to vždy potěší /správně bych měla napsat obohacuje/.
Krásnou neděli prožitou s Facu přeji všem.

anavi: Katy, ty si fantastická. Facu je v tomto období zjavne veľmi aktívny a ty nezaostávaš ani kúsok. Hoci zbožňujem jeho umenie a spev, tentokrát na mňa najviac zapôsobila kreativita v jeho súkromí. Ten akrobatický kúsok, ktorý natočila Maria je parádny. Ako napísala Majka, adrenalín majú v krvi. Aj kresba jeho ženy je pekná. Páči sa mi, že dokáže vyjadriť svoje city v rôznych podobách.
Samozrejme aj zvyšná časť aktuálky má veľkú hodnotu. Presne ako napísala Majka, kde sa Facu pohne, rozjasní a rozžiari priestor. Robí ľuďom radosť a to je dar. Ďakujem za všetky informácie, fotky, videá...zdá sa, že pieseň Hembra je jeho obľúbená. Ja som si tú svoju ešte nevybrala. A bude to zrejme ťažká voľba.
No keď sa ma niekto opýta, ktorá je moja najobľúbenejšia stránka, odpoveď je jednoznačná. TÁTO! Milujem to tu a ĎAKUJEM ti Katy, že je to tu také perfektné.

majka528: Tak jsem prožila další krásné chvíle u této perfektní stránky. Video z koncertu jsem už viděla mockrát a stále mi to nedá a dívám se na něj znovu. Ta černá košile mu neskutečně sluší,Facu byl fantastický a už se těším až uvidím celý koncert, určitě nějaká dobrá duše to natočí a podělí se s námi. Skoro závidím těm lidem, že tam mohli být a byli u toho, protože ho vidět je nezapomenutelný zážitek.
Anavi, mě se také líbí všechny jeho písně a mám problém vybrat tu nej, nemůžu se rozhodnout, kterou mám vybrat a kdyby to šlo tak bych označila všechny. A máš pravdu, tato stránka je nejlepší a také moje nejoblíbenější, u které trávím /jak je to jen možné/ hodně času. Za to patří hodně chvály Katy. DÍKY.
V těchto dnech slaví Maria narozeniny, takže mnoho štěstí, lásky a hodně radostí z dětí.
Krásné dny.

Petra: Katy, i ode mne máš obrovské děkuji za další skvělou aktuálku.
Těší mě, že Facu konečně začíná koncertovat. Jsem ráda, že je opět se svou kapelou. I když ukázka z koncertu je krátká, je vidět, že jsou opět výborně sehraní.
Vždy mě potěší videa ze soukromí. Toto jsem si několikrát pustila, protože je moc krásné. Je na něm vidět jemný souhlas malého, že teď je připraven. Líbí se mi, jak Facu vychovává svoje děti.Takového tátu by si každý přál.
Vše už holky napsaly, v krásných komentářích a proto se nechci opakovat, ale musím s Anavi souhlasit,
že moje nejoblíbenější stránka je rozhodně tvoje. Jsem tu moc ráda. Přináší mi spoustu štěstí i díky Vám holky co sem chodíte pravidelně.
Já už se sem dostanu až zase začátkem září. Možná zítra tu ještě budu, ale neslibuju to.
Katy, přes léto naprosto nestíhám. Ještě nemám dočtené ani všechny aktuálky za léto. Ale těším se až přijde horší počasí a já si všechno v klidu dočtu a prohlédnu.
Katy i nadále jsou tyto stránky nedílnou součásti mého života. Díky ti za ně.

Eva: Katy, děkuji moc za pěkné stránky. No nevím jak moc věrná jsem fanynka, ale Facu se mi líbí, a na tvé stránky jsem si zvykla chodit, protože jsou tak pěkné, zpracované s úctou a respektem k Facundovi. On je zajímavý člověk s velkým nadáním a charismatem. A ty skvělou fanynkou s nadáním pro zpracování aktuálek... neodolatelná kombinace pro nedělní relax :-)

majka528: Evo, vítej tady na této stránce a že je tak perfektně zpracovaná je to díky Katy, která je v tomto fantastická.

Katy: Já bych si celý tento i minulý týden mohla zpívat nestíhám, nestačím...protože opravdu nestíhám odepisovat na vaše krásné komentáře! Potřebovala bych dvojnásobné dny a stále bych to nestíhala :D Proto se vám moc omlouvám. Vaše komentáře čtu, moc mě těší, ale k odpovědi se né a né dostat.
Majko hlavně kvůli tobě jsem se dala na detailní hledání alespoň jednoho videa z koncertu, protože nikde nic nebylo. Tak jsem prošmejdila celý youtube, než jsem aspoň na jedno narazila! Ačkoliv jen jedno amatérské, ale věděla jsem, jak je máš ráda :) Děkuju moc, veškerá vaše radost z těchto stránek mě dává sílu do dalších aktuálek :)
Anavi - originalita sama o sobě, celý tvůj komentář! Děkuju ti mockrát! Já ti řeknu, že ani já jsem si ještě nevybrala a to už CD vyšlo skoro před měsícem a půl. U prvního CD jsem byla rozhodnutá celkem rychle, a tady ne a ne si vybrat :D Kdo ví, třeba zase budeme hlasovat stejně :) Každopádně, až někdo zahlasujete, jsem zvědavá jaký hit u vás vítězí :)
Petro, obrovské děkuju!!! Ještě za minulý komentář, na který jsem nestíhala a už neměla sílu odepsat, protože jsem poslední slovíčka minulé aktuálky dopsala někdy po druhé hodině ranní. Vůbec se neomlouvej za nedostatek času, podívej se na mě :D Já si toho strašně cením, je mi jedno jak jsou vaše komentáře časté, vím, že aktuálky čtete :) Vím, že vás věrné tu budu mít stále :) A že, mi někdo napíše, že tato stránka je pro něj ta nejlepší, v životě bych si to nepomyslela, nemůžu tomu uvěřit ani teď, kdy to tu tři osoby napsali :D Je to neskutečné! Děkuju!!!
Nový fanoušek! Evo vítej mezi námi, moc ráda vidím nového člena v komentářích! Postupně ty čísla na počítadle dostávají jména, to mě těší. Věrná fanynka jsi určitě, pokud navštěvuješ tyto stránky alespoň jednou za týden, aby sis přečetla co je u něj nového :) Ale kdo by odolal, u takového člověka. Takových na světě moc není. Plně se ztotožňuji s tvými slovy o něm, naprosto si ho vystihla. Těžko by se hledal takový jako je Facundo! Ráda tě tu uvidím častěji :) Děkuju za komentář :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews