Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facu na dovolené
27.08.16 * 8 názorů
Ano je to tak, Facundo je po dlouhé době opět na dovolené. Vyrazil samozřejmě s celou svou rodinou, a to jak s Mariou tak se všemi třemi dětmi. Kdo by si myslel, že dá po náročné expedici na Everest přednost teplu, ten se plete. Facu vyrazil opět na hory, konkrétně do San Martin de los Andes. Ubytování jsou přímo ve středisku zimních sportů Cerro Chapelco. Díky tomu, že je Facu velmi aktivní na svém twitteru i během dovolené, máme odtud spousty fotek. Nechybí ani jeho typická fotka s termoskou. Ale nejsou to jen jeho fotky. Mnoho fanoušků, kteří do této oblasti také vyrazili, měli to štěstí a mohli se s ním vyfotit. Jako vždy, to Facundovi nedělalo žádný problém a na fotkách vypadá velmi šťastný a plný síly. Na všechny fotky se můžete podívat v galerii a nejen na ně. K dispozici máme také video, kde Maria zvěčnila celou svou rodinu při jízdě na lyžích, pokud jde o děti, a při jízdě na snowboardu pokud jde o Facunda:

Facundo je ale i na dovolené věrný své práci a nepřestává dávat rozhovory. Další telefonický rozhovor poskytl rádiu ESPN přímo ze své dovolené. Během rozhovoru se stihl vtipně vyfotitt a umístit to na svůj instagram:Během toho co si Facundo užívá na své dovolené, my se ještě vrátíme do minulého týdne, k poslednímu koncertu v San Juan. Dostali se k nám totiž minule jen neprofesionální fotky od fanoušků, dnes už máme fotogalerii doplněnou o 13 profesionálních fotek:A na co se můžeme těšit příští týden? Doufejme že, na nové fotky a videa z gala večeru Fundaleu, který se tradičně koná 29. srpna v Alvear Palace Hotelu. Tento rok, tato organizace slaví již 60 let od svého založení a Facundo je samozřejmě vítanou osobou na této akci.majka528: Katy, velké DÍKY za dnešní krásnou aktuálku, od které se nemůžu odtrhnout jaká je perfektní. Video jak jsou děti na lyžích jsem viděla asi už desetkrát a je to kouzelné, nádherné, Facu na ně s hrdostí dohlíží a Maria je bezvadná, že to vše natočila a podělila se s námi všemi. Děti jsou rozkošné, jeden z chlapců jak si pěkně na lyžích povyskočil a líbí se mi, že i když jsou kluci dvojčata tak každý bývá oblečen do něčeho jiného. Děti jsou moc šikovné a bylo vidět jakou mají radost, když kolem nich projela jejich máma jak je fotila. Facu na všech fotkách z dovolené vypadá spokojeně, šťastně, ochotně a s úsměvem se nechá s každým vyfotit. Velmi mu sluší ta červená bunda, vypadá v ní moc hezky. Fotky z koncertu jsou perfektní, je na nich vidět jak zpívá s radostí a září štěstím.
Katy, moc a moc děěěěkuji, jsi skvělá. A nemusíš se omlouvat, že nestíháš, vždyť toho pro nás - fanoušky - děláš tolik a to ve svém volném čase a to dá hodně práce než vše najdeš co se týká Facu. Tato stránka nemá prostě chybu - je nejlepší.
Pěknou neděli přeji všem a jak se znám tak hodně času budu trávit zde s Facu.

anavi: Katy, tentokrát si nás poriadne osviežila a vlastne "v tom má prsty" Facu. Nakoľko na južnej pologuli končí zimné obdobie, tak je jeho voľba miesta na dovolenku pochopiteľná. Z rodinného videa mám rovnaké pocity ako Majka a klobúk dole pred Mariinimi zručnosťami na snowboarde, keď stíha aj natáčať. Fotky sú tiež úžasné, najviac sa mi páči Facu s Mariou, je taká úprimná. Na fotkách z koncertu (aj od profesionála) je vidno, že to tam žije a Facu dáva do spevu všetko.
Katy,ty tiež dávaš do aktuálok všetko svoje umenie, snažíš sa nám vyhovieť, poznáš náš vkus a ešte sa aj ospravedlňuješ, že nestíhaš odpovedať na komenty. Zatiaľ sa ti to však nikdy nestalo :DD Vždy aspoň v jednom odpovieš každej z nás a navyše nešetríš slovami chvály. Ja cítim, že si vážiš každú z nás. A ĎAKUJEM TI nielen za tento pocit ale aj za ďalšiu skvelú aktuálku.
Všetkým prajem príjemný týždeň:))

Katy: Ale musím se omlouvat. Ráda bych pokecala během týdne, a vedla nějakou konverzaci, ale stihnu tak akorát zareagovat hromadně v jednom komentáři na všechny komentáře. To mě štve :D Ale důležitá je spokojenost se stránkou, a ta jek vidím neklesá, spíše narůstá :) Jak ráda, toto čtu :)
Taky jsem si říkala Majko, jak mu ta červená bunda sluší, hrozně v ní omládl, on málo kdy nosí takové světlé barvy, proto se v ní vždycky rozjasní :) Dovolenou si opravdu užívali plnými doušky a to nejen děti :)
Taky obdivuju Mariu za to, že to takhle skvěle dokázala natočit, já bych tedy neriskovala a koukala se dopředu :D Ale ráda je vidím všechny takhle spokojené, tak to má být :)
Všichni na dovolené (Včetně Facu) jen vy dvě jste tu pořád! Děkuju holky za další podporující komentáře :-*

majka528: Katy, nebuď z toho smutná, že nestíháš, už je po prázdninách a po dovolených a tak doufám, že se blýská na lepší časy.
Katy, jsi bezvadná a už se těším na další aktuálku. Fotky z Fundaleu /v galerii/ jsou krásné, jako vždy to Facu a Marii slušelo a kde je Facu tak hned je všude výborná nálada.

anavi: Náhodou, ja sa dovolenku ešte len chystám. Takže ak ma tu dlhšie neuvidíte, znamená, že som nečakane rýchlo vyrazila :))

anavi: Katy, verím, že sa ti medzitým vrátia ostatné "cestovateľky". A je úžasné, že ty si tu pravidelne každý týždeň, za čo ti veľmi pekne ďakujem. Majka, ďakujem aj tebe, lebo si najvernejšia "komentátorka" :))

majka528: Anavi, až vyrazíš na dovolenou, tak si ji moc pěkně užij.

Katy: Dovolené jsem moc neužila, takže v tom zase tak velký problém není :D Každopádně opravdu doufám, že teď na podzim bude víc času, a budu moct udělat taky něco jiného než jen aktuálky :)
Ty jsi rychlá Majko a všímavá zároveň jak vidím, je vidět, že tu trávíš opravdu hodně času, to jsem ráda :)
Je mi jasné Anavi, že ty mi nikam jen tak bezdůvodně nezmizíš, a až mi zmizíš tak si jen a jen užívej zaslouženou dovolenou :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews