Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo a Natalia Oreiro opět spolu
10.09.16 * 11 názorů
Alespoň na jeden večer! Facundo se totiž 8. září, zúčastnil premiéry filmu Gilda, kde Natalia hraje hlavní roli. Pro potěšení všech fanoušků spolu zapózovali fotografům. Mimo to se Facu o Natalii i o filmu vyjádřil velmi hezky: "No...Co bych mohl říct, co už vy sami nevíte? Před mnoha lety, kdy jsme spolu natáčeli Divokého anděla, Natalia zpívala píseň od Gildy. Dnes už je to 20 let od její smrti, a já jsem tady na premiéře filmu Gilda, ve kterém ji hraje Natalia. Mohu jen říci, že je Gilda v nebi a je šťastná a hrdá, že Natalia hraje tuto roli. Myslím, že není na světě jiná osoba - a těch jsou miliony, která by mohla hrát to, co hraje Natalia. Tak si to nenechte ujít. Jděte do kina a podívejte se na tento film. A přineste si kapesníky. Já jsem jimi zásoben."

O dva dny později, tedy 10. září Facu přijal pozvání svého přítele, kolegy, který s ním spolupracoval na jedné z písní na jeho novém CD, aby se k němu připojil a vystoupil na jeho koncertě. Nejde o nikoho jiného než o hudebníka Juanse, který spolu s Facundem nazpíval píseň Hembra. Společně vystoupili v Teatro Gran Rivadavia. Na fotky si bohužel ale musíme ještě počkat.

Na fotky se za to můžeme podívat díky Facundově a Mariinimu instragramu. A opět jsou to fotky dětí! Facundo přidal fotku dvojčat - Yaca a Mora. Maria fotku Indii:Včera také svůj instagram využil k nahrání videa, na kterém zve na představení nové knihy Manuela Lozana. Tento člověk je Facundovi jistě blízký, jde o člověka, který skoro celý svůj život zasvětil pomáháním druhých. Už ve 14 letech založil své dobrovolnictví. Tato kniha je samozřejmě také o tom, jak pomáhat druhým.

Dnes mám ale také špatnou zprávu hlavně pro ty, kteří se těšili na nadcházející koncert, který se měl odehrát 30. září v Moskvě. Pořadatelé tento koncert z neznámých důvodů zrušili. Ovšem doufejme, že ne nadlouho. Prý by se měl v nadcházejících dnech, nejpozději však do 20. září, oznámit nový datum, kdy by se měl koncert opravdu odehrát. Doufejme, že bude trvalý!

Oznámen byl ale také nový koncert, který se bude konat 14. října 2016. Facundo vystoupí v klubu Caja Popular, tento koncert se bude pořádat u příležitosti Dne Matek.Soňa: Natália a Facundo spolu... To vždy poteší, i keď je to len na chvíľu. Tomuto páru to vždy nesmierne svedčalo a i ja som patrila medzi tisícky ľudí, ktorí si mysleli, že ich príbeh lásky sa prenesie aj do ich súkromého života.Žiaľ, každý sa vybral svojou cestou. Je však fajn, že z nich zostali dobrý priatelia. Snáď ich ešte uvidíme v spoločnom projekte. Čo sa týka Moskvy, ja som už veľmi skeptická. Moskva Facundovi nepraje. Ale snád sa mýlim a koncert predsa bude bolo by to fajn. Je dobre, že Facu sa dal na hudobnú dráhu, aspoň je veľa námetov na pekné aktuálky. Trošku som sa však pozastavila nad tým, že koncert sa má odohrať 14.10. 2016 pri príležitosti dňa matiek. Neviem, či v Argentíne majú deň matiek v tomto mesiaci, alebo sa jedná o argentínsky sviatok, kedy ženy vyrážajú na námestie v BA v bielych šatkách. Poobede si to musím naštudovať. Ale hlavné je, že bude koncert... Nové fotky detí sú super, zlatí chalani, a super India. Vidno, že Mária je modelka, lebo india je skvelo nalíčená. Moc sa mi líčenie detí nepáči, ale toto je také decentné, že to z Indii moc nekričí a svedčí jej to. Katy, opäť jedno skvelé nedeľné ráno, za ktoré ti patrí vďaka. Orjem Vám krásnu nedeľu.

majka528: Katy, děkuji moc za dnešní aktuálku, ke které jsem brzo vstala, ale k psaní komentu se dostávám o trochu později. Když jsem viděla titulek, že Facu a Naty spolu tak mě nejdříve napadlo, že budou spolu zase někde hrát, ale pak, když jsem se začetla tak jsem zjistila, že Facu byl na premiéře filmu Gilda, kde Naty ztvárnila hlavní roli. Facu na premiéru přišel neformálně oblečen, ale mě se líbí ve všem a jako vždy mu to moc slušelo. Fotky jsou moc pěkné a je vidět, že jsou stále přátelé. Je škoda, že koncert v Moskvě byl zrušen, ale v tomto je Moskva divná a už mě nic nepřekvapí. Také jako Soňa jsem moc ráda, že se Facu dal na hudební dráhu, mě se strašně líbí jak zpívá, výborná komunikace s diváky, zářivý úsměv a mimika, je to radost se na něho dívat. Už se těším až těch záznamů z jeho koncertů bude více. Překvapilo mě, že v Argentině slaví Den matek 14.10., jsem asi naivní, když jsem si myslela, že tento svátek se slaví ve světě druhou neděli v květnu. Fotky dětí nemají chybu, kluci jsou šikovní a z Indii nám roste kočka po mamince. Je fajn, že jak Maria tak i Facu už děti neskrývají a dávají si na svůj twitter jejich fotky, abychom je i my fanoušci mohli vidět.
Katy, velké DÍKY za tak krásnou aktuálku, neděle je tím pádem mnohem lepší, jsi skvělá.
Přeji všem krásnou neděli.

Soňa: Preštudovala som si argentínske sviatky, ale ani zmienka o dni matiek. Som fakt prekvapená podobne ako Majka, aj ja som si myslela,že sviatok matiek sa oslavuje na celom svete druhú nedeľu v máji. Ale vidno, že sme sa mýlili. Keď l ezol Facu na ME preštudovala som si veľa vecí o tejto hore, teraz som študovala argentínske sviatky. Človek sa prostredníctvom tejto stránky oboznamuje o rôznych veciach, ktoré by inak prehliadol.
Ja osobne veľa času trávim na internete, kde sa prechádzam po Argentíne. Keď Facu je na koncertoch, vždy sa snažím nájsť si a pozrieť si mestá, ktoré navštívil. Katy aj za túto zábavu"môžu" tvoje perfekné aktuálky.......

majka528: Soni, také jsem studovala na internetu Den matek a našla jsem si článek Den matek a historie a tam jsem se dozvěděla, že určité státy slaví tento svátek v jiný den jak my. Argentina ho slaví druhou neděli v říjnu a pár států poslední neděli v květnu a některé státy dokonce 31.3. a Polsko 26.5.
Našla jsem si na internetu i jméno Manuel Lozano, protože jsem o něm nic nevěděla. Je to velmi zajímavý člověk hodný obdivu a nedivím se, že je s Facu kamarád.
Takže díky Katy víme zase o něco více.
Mějte se všichni fajn.

anavi: Ja som sa na dnešnú aktuálku špeciálne tešila, lebo o filme Gilda mi hovorila moja dcérka a dokonca mi ukázala aj promo. Ale kvôli tebe, Katy, som ďalej nepátrala, lebo som sa chcela nechať prekvapiť, ako krásne nám to sprostredkuješ. A vôbec som sa nemýlila... úplne perfektne a so všetkým, čo som potrebovala vidieť a čítať. :)) Facu sa o Naty vyjadril krásne, ale to oni navzájom vždy...krásne priateľstvo. Katy, ten baner sa ti veľmi podaril.
Z rodinných fotiek sa vždy poteším. Detičky sú roztomilé a India musela byť veľmi rada, keď sa mohla stať svojou obľúbenou hrdinkou (bábikou). Super rodičia, ktorí deťom doprajú takéto zážitky. :))
Katy, ďakujem aj sa všetky ostatné informácie a budem čakať len na dobré správy ohľadom koncertu v Rusku.
No a nebyť detektívky Majky, tak si ten Deň matiek vysvetlím tak, že si ho Facundove fanynky maminky nastolili v deň jeho koncertu, aby im milujúci manželia umožnili účasť.:)) Inak v tom celkom vidím logiku, lebo takto majú muži príležitosť obdarovať ženy kyticami kvetov, ktoré kvitnú na jar. Mne sa tiež viac hodí sláviť tento sviatok na jar ako na jeseň.
Všetkým vám prajem, nech ste nielen kvetmi obsypané od vašich polovičiek po celý rok a jednu obrovskú imaginárnu kyticu VĎAKY posielam pre teba, Katy.

Katy: Tak jsem si myslela, že se u této aktuálky bude hojně mluvit o Naty a Facundovi, kteří byli po dlouhé době viděni společně a ono ne :D Nejvíc vás dostal datum na který připadá v Argentině Den Matek :D Já se omlouvám, že jsem nenapsala, že v Argentině se slaví v říjnu. Já to vím už pár let, protože Facu co se stal otcem, tak na tento den vždycky něco podniká, letos je to koncert, který jistě potěší ženské publikum :)
Ale je jasné, že vás i Naty potěšila :) Děkuju za pochvalu banneru Anavi :) Po dlouhé době jsem otevřela photoshop, a říkala jsem si, že musím tu aktuálku trochu okořenit, aspoň nějakou grafikou, když to bylo u takovéhle příležitosti :) Krásné fotky odtud vznikli, Naty to slušelo a Facundo si jel ve svým stylu, jsem ráda, že šel v tom, v čem se cítí nejlíp. Taky tam nešel oslňovat novináře, ale podpořit kamarádku :) Z Moskvy mám smíšené pocity, už ani minulé turné nebylo bez problémů, kdy se koncerty rušili, ale tak snad se ještě nějaké datum najde.
Děkuju holky za další skvělé komentáře :)

Petra: Jako vždy jsem si nenechala ujít novou aktuálku. Viděla jsem jí už v neděli, ale komentář píši až teď.
Já jsem taky věděla, že Naty bude natáčet film ve kterém bude hrát Gildu.
Občas mrknu na její stránky, ale nevěděla jsem, že film už je hotový.
Jak řekl Facu, kdo jiný by měl hrát Gildu než Naty. Chtěla bych tento film určitě vidět. Snad se časem objeví na netu. Moc bych si to přála.
Facu a Naty mě vždy potěší vidět je spolu. Oni k sobě mají pořád hodně blízko i když se vidí jen občas. Krásné přátelství.
Taky mě překvapilo, že svátek matek nemá stejné datum na celém světě. Ale dává to logiku. V Argentině je v říjnu jaro a proto to slaví v tento den.
Já taky pořád něco zjišťuji o Argentině. Není to tak dlouho, kdy jsem hledala argentinský kalendář jmen. Zajímalo mě kdy má Facu svátek. (Soni, bylo to v době když ty si slavila svátek).
To jsem sice nenašla, ale přečetla jsem si všechna jména co se dávají v Argentině. Jména Facundových dětí v kalendáři vůbec nejsou.
Katy, moc ti děkuji za opět skvělou aktuálku kterou jsi obohatila vlastním výtvorem, který mě velmi potěšil. Líbí se mi jak jsi tam vsadila černobílé fotky. Skvělý nápad. Děkuji.

Katy: Vidíš to Petro, nikdy mě nenapadlo najít si, kdy Facundo slaví svátek v Argentině. Taky se po tom podívám. Já vím, že jsem hledala tenkrát něco všeobecného o jméně Facundo a našlo mi to, že toto jméno používá 0,001% populace na celém světě. Tudíž se skoro vůbec nepoužívá. Náš Facu je rozhodně nejznámějším nositelem tohoto jména :) A dělá mu jen dobré jméno. Ale po tom svátku se podívám, dala jsi mi brouka do hlavy :D
Děkuju za pochvalu banneru, musím se do té grafiky pouštět víc :D A děkuju za krásný komentář :)

Petra: Katy, hned jak jsem dočetla tvůj komentář, nedalo mi to a dala jsem do vyhledávače name Facundo. Našla jsem co to znamená a Facu má jméno které přesně na něj sedí a dělá mu čest. Facundo jméno - význam Španělštině a portugalštině: od osobního jména Facundo (z latinského facundus "upovídaný", "výmluvný"). Na jiných stránkách jsem našla, že Facundo znamená významný, výmluvný. Toto jméno přesně sedí na Facunda.
Kdy slaví Facu svátek jsem nezjišťovala. Nechám se překvapit:)

majka528: Ahojte, já tak zbožňuji tyto diskuse. Také jsem se dívala na význam slova Facundo a je to tak jak píše Petra. Ale zapomínáte, že má ještě jméno Jorge a to se dá přeložit jako Jiří. Také si hodně věcí zjišťuji na internetu o Argentině, abych byla v obraze, kde Facu zrovna je.
Katy, ten banner, kde je Facu a Naty je překrásný, je vidět, že jsou přátelé, obou to moc sluší a vypadají oba dva moc pěkně. Bylo by fajn, kdyby spolu ještě něco natočily, ale to je asi naše přání.
Katy, díky za tvoje překrásné aktuálky.

Katy: Já myslím, že má to pravé jméno pro něj, podle významu :) Na Jorge jsem nezapomněla, ovšem používá jméno Facundo a jistě ví proč, liší se s tím, je originální, a on takový je :)
Děkuju Majko za pochvalu banneru, hodně to ale dělají fotky. Opravdu se povedli. Já bych s nimi uvítala klidně jen nějaký hudební klip, nebo společnou písničku, nic velkého. Snad se něčeho ještě v budoucnu dočkáme :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews