Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
V hlavní roli Chiquititas
19.11.16 * 20 názorů
Facundo v pondělí 14. listopadu zakončil své malé turné ve městě Nequén se svou hrou En El Aire. Není tedy divu, že si po necelém týdnu představeních a rozhovorů do všech možných médií, udělal od veřejnosti malou přestávku. Nicméně fotogalerie se nám ještě naplnila o pár nových fotek, jak z představení, tak i po něm z 13. listopadu, kdy Facu vystupoval v divadle Zapala. Račte vstoupit do galerie:Po návratu domů čerpal energii se svými přáteli. Opět se společně sešla partička nám dobře známých lidí: Gabriela Sari (Divoký anděl), Nicolas Scarpino, Darian Rulo Schiman (Přítel Sari), Sergio Paglini (manžel Nicolase), Florencie Raggi (Noc a den) a samozřejmě Facundova žena Maria.Facu měl tedy tento týden vyloženě odpočinkový, ale i přes to pro vás něco mám. A je to další film s českými titulky! Tentokrát je to film z Facundových začátků, dalo by se říct jeho první větší film. Rodinná, muzikálová komedie - Chiquititas. České titulky nemá na svědomí nikdo jiný než náš šikovný Cvalek! Kterému tímto opět neskutečně děkuju, za jeho práci. Je to už třetí film, kterému věnoval svůj vzácný čas. Děkujeme moc! Film můžete stahovat zde, titulky tady. Opět je pro oboje jednotné heslo: FacundoAranaSiempre.

Soňa: Opäť pekné nedeľné ráno s očakávanou aktuálkou. Pekné fotky z EEA. Facu má nového spoluúčinkujúceho. Fotky so psom sú veľmi milé. Facu je naozaj milovník psov a havkáči zas majú radi jeho. Taká vzájomná náklonnosť. Na fotke zo stretnutia z priateľmi, je vidieť, že zábava bola uvoľnená a všetci tam vyzerali byť radostní, nielen vyzerali, ale určite aj boli. Gabrielu Sari by som na tejto foto vôbec nespoznala. Ale veď od čias natočenia serilu DA uplynulo už niekoľko rokov, takže tá zmena je pochopiteľná. Film si nechám na popoludnie, nech sa mám pri varení na čo tešiť. Už som ho síce videla, ale s titulkami to bude zážitok. Pán Cvalek veľká vďaka.... Je mi len ľúto, že hlavná predstaviteľka Romina Yan tak skoro skonala. Jej smrť ťažko znášal i Facundo.
Katy opäť vďaka za peknú aktuálku, prajem peknú nedeľu. Ja sa už teším, na popoludnie pri pozerní filmu.

majka528: Soni, souhlasím s tebou, že nedělní ráno spojené s aktuálkou je velmi krásné, příjemné a vždy mě to naladí na dobrou náladu na celý den. Jako vždy za to vděčím Katy, které za to moc a moc děkuji. Fotky z představení jsou moc pěkné a ten haf mě velmi zaujal, vypadá to jako kdyby tam patřil, je mezi ním a Facu takové souznění. Není se ale čemu divit, vždyť víme, že Facu má hafy moc rád a ti to vědí a poznají. Velmi se mi líbí fotky, kde je s fans, připadá mi, že je na nich Facu velmi spokojený, uvolněný a šťastný, vypadá úžasně. Na fotce s přáteli je vidět, že je mezi nimi velké přátelství a když se setkají, jsou velmi rádi, že si spolu mohou trochu "povyrazit". Gabrielu Sari bych také těžko poznala, ale od natočení DA uběhlo už 18 let a ona tehdy byla velmi mladá, ale moc jí to teď sluší, jako všem ostatním.
Cvalku, tobě děkuji ještě jednou za film, bylo na něj moc pěkné podívání. Mrzí mě, že už není mezi námi Romina, byla to velmi příjemná, sympatická žena a výborná herečka a měla před sebou ještě dlouhý život.
Katy, děkuji za tak krásné nedělní ráno a jako vždy se sem budu často vracet. DÍKY, jsi skvělá.
Přeji všem krásnou neděli.

Katy: I když toho tento týden nebylo moc, jak je vidět i to málo vás vždycky potěší :) I když tentokrát jsem to osladila třešničkou na dortu v podobě filmu s českými titulky. Tenhle film mi udělal opravdu radost a Cvalek mi dělá radost vším co přeloží, takže já doufám, že to není poslední film, který přeložil :) Moc si tvé práce vážíme, pokud čteš i komentáře :)
Na druhou stranu není divu, že minulý týden Facu odpočíval jen s přáteli, určitě to po tom hektickém týdnu potřeboval :) Děkuju vám holky za vaše postřehy :)

Soňa: Katy, tvoje aktuálky vždy potešia, či sú rozsiahlejšie, alebo trochu menšie, vždy pohladia moju dušu. Tento krát sme dostali bonus, film s Facundom aj s prekladom. Čo si môžeme viac priať ??????????????????

Katy: Už asi jen Facunda osobně :D :D :)

majka528: Katy, mě potěší každá tvoje aktuálka a nevadí mi, že není moc obsáhlá, hlavně, že je tam zase něco nového o Facu. Stačí mi jakákoliv zmínka o něm a vždy to udělá velkou radost mému srdíčku.
Katy a k tvému poslednímu komentu - může se stát všechno....

anavi: Presne tak Katy... viac ako tvoja aktuálka a tieto milé komenty by potešil už len sám Facu osobne. Ale aj to príde, musíme len veriť. :))
Táto aktuálka na mňa zapôsobila tak pohodovo, spokojne, harmonicky...ako Facu zrejme prežil uplynulý týždeň. Aj mňa dojali fotky s hafíkom, bolo to prvé, čo upútalo môj zrak aj dušičku, napriek tomu, že v hlavnej úlohe bol film Chiquititas. Zároveň chcem tiež vyjadriť obdiv a veľkú vďaku tebe Cvalek a verím, že si to prečítaš. Kedysi som si pomyslela, že by to mohol niekto pre nás urobiť, ale skutočnosť, že sa tak deje pokladám za zázrak. Ďakujem za všetky takéto zázraky.:)) Je to úžasné! A úžasné je všetko, čo sa deje okolo Facu a súvisí s ním. Teda aj naša Katy, táto stránka, toto spoločenstvo - Facurodina. Ďakujem! majte sa nádherne!

anavi: Katy, prosím ťa, v aktuálnej upútavke na web hrá hudobný podmaz - pieseň z Levieho kráľa na saxofóne Facu? Zaráža ma, že som si to všimla až teraz. Ako dlho máme túto upútavku v takejto podobe? Idem sa nad sebou zamyslieť. :))

Soňa: Tak to teda Facundo osobne to by som si nechala ľúbiť...
Už len napísať Ježiškovi, aby splnil toto prianie. Katuška moja zlatá, zajtra ma čaká hektický deň, tak dovoľ, aby som ti už dnes zaželala k tvojmu sviatku všetko, všetko najlepšie, nech sa ti splnia i tie najtajnejšie sny. Uži si Katarínsky deń v pohode a radosti, žiaľ tento rok asi bez Facundovej návštevy a žiaľ i bez Facudopyžama. Ale raz snäď.....................

Katy: Anavi tuhle upoutávku tu máme od loňského května :) Na saxofon nehraje Facu ale saxofonista Marcos Mello. Saxofon jsem vybrala záměrně protože si ho spojuji s Facundem a tahle písnička je skvělá. Vznikla z toho tahle upoutávka :)
Však já věřím, že k nám někdy přece jen zavítá :) Jen musíme ještě chvilku vydržet, než mu dojde, že sem chce přijet :D Soňičko děkuju mockrát! :) Krásné přání, už jen tímto přáním bude můj den lepší :) :-*

majka528: Katy, naše milá Katy, k dnešnímu svátku všechno nej, nej, nejlepší a ať se ti splní všechna tvoje přání. /koukni se na forum/.
Katy, hezký dnešní den přeji a DÍKY, že tě máme.

majka528: Anavi, ta upoutávka mě také trochu spletla, protože je tam jiný obrázek než byl dříve.

anavi: Katarínka, Katka, Katuška, Katy poklad zlatý, fantastický, nevídaný, nami Facundo - fanúšičkami nesmierne obdivovaný a milovaný! K tvojmu sviatku ti prajem veľa zdravia, šťastia, lásky, kreativity a zábavy na tvojej úžasnej stránke. Ako darček som dohodila ďalšie slovíčko k tvojmu menu, možno sa dievčatá ešte chytia... Veľmi si vážim všetko, čo pre nás robíš a ďakujem ti za to. A tiež ťa chválim, ako výborne si zariadila Vianoce na ľade. :DD

Soňa: Tak i ja sa pripájam k piatkovej chvílke poézie: Katy, poklad zlatý, fantastický, nevídaný, nami Facundo-fanúšičkami nesmierne obdivovaný a milovaný, áno, taký poklad si ty naša Katulienka, Katka, veď každá tvoja aktuálka je tak sladká. Chutí ako med, tvoja sláva až k Facundovi leť Leť ako orlica dravá a vyznaj mu, že dievčatá z Čiech a Slovenska vrúcne ho zdravia....

Soňa: Jej, dievčence, kam sa na nás hrabe P.O. Hviezdoslav a K.H. Mácha......

Petra: Katy, Katuško i já ti ze srdce přeji k
svátku vše nejlepší, hlavně zdraví a věř že to není jen fráze. To je opravdu to nejdůležitější co máme.
Facu to taky moc dobře ví.
Já jsem se odmlčela, protože ne vždy mám ty správné myšlenky na psaní komentu.
Už od začátku října vím že nejsem zdravá. Nic mi není a cítím se úplně zdravá. Jen preventivní odběr krve ukázal, že není vše v pořádku. Teď postupuji různá vyšetření a jen pár dní před vánocemi se dozvím jestli ložiska co mi našli jsou zhoubná nebo ne.
Má psychika je jako na houpačce. Pár dní naprostá pohoda, ale pak to na mě spadne. Snažím se být v pohodě, ale myšlenky se mi honí všelijaké.
Původně jsem chtěla přestat psát komenty, tak jak se odpojila Martinka.
Ale měli by jste vědět proč nepíši.
Katy, na tvoje stránky jsem ale nezanevřela. Jsem tu minimálně 3x za týden. Holky vždy si čtu ráda vaše komenty a vždy mě potěší.
To co mě trápí ví jen můj manžel.
V práci se tvářím jako naprosto spokojená a nikdo netuší čím si právě procházím.
Asi jsem vás šokovala. Já jen doufám, že to dopadne dobře.
Cvalkovi moc děkuji za další překlad.
Celý týden se těším na víkend, že se konečně podívám na tento skvělý film.

Soňa: Peťka, ani popravde neviem ako reagovať na tvoj koment. Je to skutočne šok, prečíťať si takúto správu. I keď sa vlastne ani osobne nepoznáme, beriem Vás všetky ako súčasť môjho života. Nechcem byť patetická, ale ja vás naozaj považujem za svoje dobré kamarátky. A preto, Peťka dúfam, že všetko dobre dopadne a ty sa už na Vianoce nad týmto tvojím trápením iba pousmeješ. Prajem ti z celého srdca, aby si sa dočkala dobrej správy. Zároveň ti prajem pevné nervy, lebo to čakanie na výsledky musí byť neskutočne ťažké. Ale snäď všetko bude v poriadku. Tak strašne ti to prajem..........

Petra: Soničko, děkuji ti za podporu a opravdu si toho vážím, že mi držíš palce, aby to dobře dopadlo.
Rozbrečela jsi mně, ale to je teď normální. Jsem teď přecitlivělá. Neskutečně se bojím blížících se vánoc. Bojím se jestli to zvládnu, kdyby to dopadlo špatně. Všechny ty rodinné návštěvy a sváteční atmosféru.
Vám všem moc přeji, aby jste nikdy nemuseli řešit žádné závažné zdravotní problémy. I já vás všechny beru jako svoje velmi dobré kamarádky i když jsme se nikdy nesetkaly, přesto vás mám velmi ráda a jste součástí mého života. Snad to dobře dopadne a já budu mít ty nejkrásnější vánoce.

Katy: Holky moje děkuju mockrát každé z vás za nádherné přání k svátku, hned mi zlepšili poslední dva dny :) Nepotrpím si na fyzické dárky, takovéhle přání je tím nejlepší dárkem, takže vám mockrát, opravdu mockrát děkuju! Soňi ty jsi rozený básník! :) Ale takové poklony si opravdu nezasloužím, ale čte se to opravdu krásně. A budu se pro vás snažit ještě víc, aby se vám na tuto stránku ještě lépe chodilo, protože vy 4 si to zasloužíte nejvíc! :)
Petro: Já jsem strašně ráda, že jsi se neodmlčela. A ne proto, že bych přišla o komentáře, ale kvůli tomu, že Facundo působí uklidňujícím dojmem a dá se na něm dobře odreagovat. Takové účinky má jistě na nás všechny. Ne nadarmo jsme začali používat slovo Facundoterapie. A já doufám, že ti Facundoterapie zabere na 100%, zažene ti všechny černé a stresující myšlenky během tvého čekání na výsledky. Možná je dobře, že jsi se svěřila a pustila jsi to trochu ven. Klidně tu komentuj podle chuti, podle nálady. My víme, že tu s námi jsi. Přeju ti, aby všechno bylo v naprostém pořádku a tvé obavy byli zbytečné. Však tvoříme tu Facurodinu, kdyby sis chtěla pokecat o čemkoliv víš kde nás najdeš. Hlavně aby ti bylo dobře, jak psychicky tak fyzicky. Držím ti palce a budu každý den!

majka528: Peti, přidávám se k Soni a Katy, neklesej na mysli, ještě máš naději, že to dobře dopadne. Vím o čem píši, já jsem si tím prošla tak vím jak se cítíš a jak jsi na tom psychicky. Držím ti palce a věřím, že vánoce oslavíš s rodinou a s tím, že jsi v pořádku. Zdraví je nejcennější a penězi se koupit nedá, Petro hlavu vzhůru. Jinak souhlasím s Katy - Facu a vy tady na mě působíte velmi uklidňujícím způsobem, jsem vám všem za to vděčna, nejvíce děkuji Katy, že nám vždy připraví tak nádhernou aktuálku. A jsem velmi ráda i tomu, že jsem tuto stránku našla a jsem ráda, že jsem toho součástí.
Přeji všem krásný večer a Petro tobě držím palce.

Name:
Web:

Powered by CuteNews