Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Celebration-fest v La Rural
17.12.16 * 18 názorů
Až do 15. prosince Facundo trávil společnou dovolenou se svou ženou a svými dětmi u moře v letovisku Carillo. Ovšem tento čtvrtek se musel vrátit, aby to opět mohl rozjet na pódiu se skupinou "The blue light orchestra". Společně spolu zahráli a zazpívali na Celebration - festu v La Rural u příležitosti blížícího se konce roku 2016.
Podívejte se na ukázku z koncertu, která je bohužel jen kratinká a jiná k dispozici prozatím není, a samozřejmě na fotky:Jak jsem řekla, do 15. prosince byl Facu stále na své dovolené, kterou si jistě velmi užíval. Na instagramu se s námi skoro každý den dělil o nějakou fotku ať už s dětmi nebo se svým psíkem. Ale také živě vysílal přes Periscop, kde si z jedoucího auta natáčel moře. Podívejte se na fotky ale i na zmíněné video:

Příští týden se můžete těšit na každoroční speciální vánoční aktuálku! Tentokrát nezapomeňte už v sobotu ráno na Štědrý den!majka528: Katy, jako každou neděli tak i dnes ti musím moc a moc poděkovat za tu krásnou dnešní aktuálku, která je nádherná. Fotky z koncertu jsou překrásné, fotky s fans pěkné a Facu jako vždy úžasný, když hraje na saxofon nebo zpívá. Ukázka byla krátká, ale potěšila, mám moc ráda tyto videa. Video co natáčel přes Periskop moře tak to bylo moc pěkné, takové tiché a poklidné místo, kde si určitě Facu se svou rodinou užívali zaslouženou dovolenou. A fotky, kde je východ nebo západ slunce je nádherné, Facu by se určitě mohl i tím vydělávat, všechno mu jde na co sáhne. Fotka, kde se opéká maso, tak to mi úplně dodalo chuť k jídlu, jen se do toho zakousnout, muselo to být moc šťavnaté. Fotka s haf - na ní je vidět, jak si s nimi rozumí a jak se mají navzájem rádi. Nejhezčí jsou jako vždy fotky jeho dětí, Yaco nebo Moro jen vylétnout a Moro jak spí s tatínkem, moc něžná fotka - takové fotky mě vždy rozněžní a když se k tomu přidá blízkost vánočních svátků tak je to ještě více.
Snad jsem na nic nezapomněla, toto jsou moje první dojmy a určitě jich bude více až si všechno prohlédnu vícekrát, protože jednou vidět to nejde, tohle se musí vidět hodně často.
Katy, velké DÍKY za tu dnešní aktuálku, přeji ti hodně elánu a energie do dalších dnů. Jsi naše zlato, děkuji moc.
Přeji všem krásnou adventní neděli.

Soňa: Skvelé video na Periscop. Atlantický oceán je naozaj more, ktoré je plné sily. Škoda len, že je taký studený. Prekvapila ma panenská príroda, žiadne hotely, len čaro prírody. Facundo je však známy tým, že takéto miesta vyhľadáva. Pri takýchto pekných videách si vždy poviem aká škoda, že je tá Argentína tak ďaleko......Fotky s deťmi veľmi milé, hlavne tá, kde spí s Morom. Konečne ich vďaka Anavi rozoznávam.Máš pravdu Majka, takéto fotky aj mňa dokážu roznežniť a nemusí byť ani predvianočný čas. A tie rabierka na ražni, museli byť veľmi chutné, až nabádajú človeka odrezať si z nich. Katy, moja, ďakujem za takéto spestrenie predvianočného času. Ďakujem, ti aj za to, že tvoje aktuálky ma vracajú do detských časov. Vtedy som sa tešila na darčeky, dnes netrpezlivo počítam dni do soboty, tak sa teším na vianoce. Na vianoce s novou aktuálkou. Prajem Vám všetkým krásnu štvrtú adventú nnedeľu. Už len 6x sa vyspíme a je to tu, vianočná aktuálka......

Katy: Nejen ukázka z koncertu byla krátká, ale celá aktuálka nebyla nejdelší :D Ale pokusím se to napravit v nabité vánoční aktuálce :)
Děti se těší na dárky pod stromkem Facufanynky se těší na ty virtuální dárky :D To je hezké :) Tak snad vás nezklamu.

majka528: Katy, nemusíš mít obavy,že by jsi nás zklamala, my jsme rády za každou novinku ve tvých aktuálkách. Jak jsi to jednou napsala, hodně se to odvíjí dle aktivity Facu a on si dal teď pohov a užívá se dovolenou se svou rodinou, což mu moc přeji.
Soni a Katy, napsaly jste to obě dvě pěkně - tato stránka je pro mne vždy pěkný dárek a když bude na Štědrý den tak to bude nádherný vánoční dárek, na který se těším jak malé dítě.
Krásné dny přeji.

Soňa: Katy ty nemôžeš sklamať nikdy. Facu oddychuje tak, je zrejmé, že nie je až tak veľa námetov. Ale ja som povdˇačná i za kratšiu aktuálku. I keď je kratšia, nič nestráca na svojom čare. Tvoje aktuáljky potešia vždy. Už sa len päť krát vyspíme......

Petra: Katy i já děkuji za krátkou ale milou aktuálku. Holky už vše napsaly ve svých komentářích a tak se nechci opakovat.
Záběry od oceánu jsou nádherné. Při sledování jako bych cítila i vůni soli ve vzduchu. Soni, nevím jak moc je zdejší moře studené, ale je to možné, že není tak teplé jako moře v Chorvatsku či Itálii. I tak jedinečná atmosféra, vzduch s vůní minerálů a šum vln vždy dodají uvolnění a odpočinek. Je dobře, že Facu může být u oceánu jen se svou rodinou. V panenské přírodě bez fanynek. Oni potřebují být jen sami.
Zjistila jsem, že to vajíčko nebude luňáka. Podívala jsem se na podrobnosti o tomto ptáku a zjistila, že žije na všech kontinentech jen ne v Jižní Americe. Tak fakt nevím, proč to google takto přeložil.
Soni, když jsem četla v neděli tvou aktuálku, kde jsi psala, že netrpezlivo počítáš dní do soboty, tak jsem jsem si říkala. Všichni netrpezlivo očekávají sobotu, kdežto já počítám netrpezlivo dni do uterý. Už vím, že vše dobře dopadlo a neskutečně se mi ulevilo. Nikomu bych to nepřála zažít. To co jsem se dozvěděla v říjnu po CT neznělo zrovna dobře. Bylo tam napsáno 6 možných variant co by to mohlo být. Bylo tam napsáno mimo jiné i metastázy. Teď vím, že to byly jen cysty. Jsem tak šťastná. Uvědomila jsem si jak křehká je hranice mezi zdravím a nemocí. Ještě musím podstoupit jedno vyšetření 23.12. a možná operaci příští rok. Ať už doktoři rozhodnou tak jak tak. Dnes jsem velmi šťastná s spokojená. Hned jsem řekla doktorce na transfuzce, jestli se můžu stát dárcem krve. Řekla mi, že můžu, že bude ráda. Už jsem byla rozhodnutá jít v létě, když dělaly nábor, ale pracovní vytížení mi to neumožnilo.
Teď to vím, ale jistě.
Vy nemusíte. Je to jen moje rozhodnutí.
Takže teď už se taky netrpezlivo těším na sobotu a v duchu si zpívám Soninu upravenou písničku:D

Petra: Opravuji. Soni, když jsem četla v neděli tvůj komentář, kde jsi napsala....

Petra: Doporučuji ještě jedno zajímavé video s Bueno Aires. www.stream.cz/nej/10015366-nejsirsi-silnice-na-svete#nejnovejsi

Soňa: Peťka, ani si nevieš predstaviť, koľkokrát moje myšlienky patrili práve tebe. Vianočná aktuálka by bola určite smutná, keby si sa dozvedela zlú správu a to práve na vianoce. A bola by smutná aj pre mňa, i keď sa to nedá ani porovnať s tým čo si prežila ty. Je podstatné, že sa to dobre skončilo a všetko je v poriadku. Tá operácia sa už dá prežiť a hlavne s vedomím, že nie je žiadna závažná diagnoza. Máš pravdu, že hranica medzi zdravím a chorobou, podobne ako hranica medzi láskou a nenávisťou je veľmi, veľmi krehká.Čo sa týka teploty Atlantiku, boli sme na dovolenke na štyroch miestach a v rôznych obdobiach, ale more bolo vždy studené a kúpali me sa len v bazénoch lebo do mora sa nedalo vojsť, také bolo studené. Nie som odborník na svetové moria, ale toto mám z vlastnej skúsenosti. Aj na videách od Facu, je vidieť, že ľudia sa v mori moc nekúpu. Video, ktoré si odporučila si pozriem neskôr, lebo musím ísť do firmy. Hneď ako som prečítala tvoj koment, musela som reagovať a podeliť sa s tebou o tieo momenty veľkého šťastia a eufórie, ktoré iste teraz zažívaš. Takže Peťka, teraz už len zabudni na všetko to zlé, pusti Facundove CD, peč koláčiky a teš sa zo života. my sa tešíme s tebou a už len tri krát sa vyspíme.......

Soňa: Peťka, tvoje rozhodnutie darovať krv je veľmi šlachetné a mal by s teba radosť i Facundo. Donar sangre, salva vidas.........

majka528: Peti, tak to je velice dobrá zpráva, moc ti to přeji a myslím si, že i to poslední vyšetření bude v pořádku. Člověk nesmí klesat nikdy na mysli, zvláště, když je ještě naděje. Určitě budeš mít hezké a hlavně klidné vánoce. Na to video jsem se podívala, je zajímavé - tak díky za ten odkaz. A jak napsala Soňa - Facu by měl z tebe radost, když je propagátorem dárcovství krve.
Přeji všem hezké a hlavně klidné dny.

Martina: Nějaký čas jsem teď byla mimo bydliště, takže na aktuálky jsem nechodila pravidelně....a hlavně jsem nestíhala číst vaše komenty....takže nyní bylo pro mě překvapením, co všechno se zde v době mojí nepřítomnosti událo (a to nejem s Facundem)! Po chvilce jsem zjistila, že musím dočíst vaše komenty, abych vše pochopila. Byla jsem překvapená, jaký příběh jste tady spolu s Peťkou prožily.....a hlavně, že se vše v dobré obrátilo!! Peti, já jsem se v podstatě od vás "neodpojila", já mám jen dva problémy, které zvenčí mohou vypadat, jako bych se odpojila. O tom prvním už jsem kdysi psala - že neumím tak trefně komentovat všechna ta videa, rozhovory a fotky, co tu jsou k nalezení, takže vždycky čekám, zda mě něco originálního napadne (a dost často nenapadne, tak proto nepíšu). Ten druhý problém je neustálý boj s nedostatkem času......ale dávám si novoroční předsevzetí, že si ten život musím zorganizovat lépe, abych furt nebyla v poklusu. Pravdou taky zůstává to, že když jsem přestala psát, tak to bylo v době, kdy jste všechny držely palce, ať se Facundovi podaří ten výstup na Everest, a protože já nejsem zástáncem chození do zóny smrti, jak se osmitisícovkám říká, nechtěla jsem vás negativně ovlivňovat a svoji skepsi si raději nechala pro sebe. Největší pravdou však zůstává, že všechny mnou výše vypsané problémy jsou NIC proti hlavnímu životnímu problému, kterým je ZDRAVÍ....a to vám všem do nového roku ze srdce přeji!

Soňa: Vitaj späť Martinka, na ME sme asi mali rovnaký názor, ja som tiež počas výstupu sa vzdala komentov, nakoľko boli strašne pesimistické, takže som radšej ani nekomentovala. Teraz je už fajn, hlavne,že Peťka má už to najhoršie za sebou a je v poriadku. Som rada, že si medzi nás opäť zavítala....

Katy: Já myslím, že Vánoce už tu máme dnes! Konečně tu máme dobré zprávy od tebe Peti. Ani nevíš jak jsem tu na to čekala, až to sem napíšeš. A ono se to stalo! Mám neskutečnou radost, a z tebe musel spadnout vyslovený balvan. Teď už si jen a jen užívat. Operace se dá přežít, to nejtěžší už je teď za tebou. Jej, jakou mám radost :) A také se nám vrátila Martina, vítej zpátky. Martino nám je opravdu jedno jak dlouhé budou tvoje komentáře, i kdyby byli dvouslovné, na tom nesejde. My jsme rádi, za jakýkoliv komentář. A jak už Facu několikrát oznámil, na tak dlouho už se nikam nechystá, takže doufejme, že ho veškeré hory a zóny smrti pustí. A doufejme, že se pustí do nějakého natáčení. To budeme spokojené všichni :)Lepší zprávy, už jsme tu ani nemohli mít. Užívejte si všichni vánoc, hlavně ty Peti, konečně už můžeš :)

majka528: Martino, vítej po nějaké době zase tady. Však nemusíš psát dlouhé komenty, stačí pár řádků, vše nás to tady potěší. A máš pravdu zdraví je velmi důležité a za peníze se nedá koupit.

anavi: Ospravedlňujem sa za dlhšiu pauzu v komentovaní, ale isté rodinné záležitosti mi trochu preorganizovali môj zabehnutý systém. Bolo treba pomôcť v rodine (mojej milovanej babičke) tak som to rada urobila obzvlášť keď sú tie Vianoce predo dvermi. Preto som si aktuálky len bleskovo pozrela a veľmi sa teším na štedrý deň, keď zasadnem k PC a znovu si to pozorne popozerám a budem reagovať aj na komenty. Zatiaľ sa mi viac nedá.
Katy máš u mňa obrovský obdiv, ako to všetko stíhaš, akoby to bolo také jednoduché. A pritom viem, koľko je to práce. Ďakujem aj za tieto dve aktuálky, ktoré sú plné života. Ešte sa k nim určite vyjadrím.
Prajem vám všetkým harmóniu v rodine, aby ste si dokázali vychutnať aj tieto predvianočné dni a chránili sa pred stresom. Myslím na vás. Katy, nech ti tvorenie vianočnej aktuálky ide ako po masle. A ešte raz obrovské ĎAKUJEM! :))

Petra: Dnes jen velmi krátce. S radostí jsem si přečetla vaše komentáře. Dokonce i Martinka opět napsala. Holky máte pravdu, neskutečně se mi ulevilo. Raduji se teď i s maličkostí.
Ještě zkusím napsat zítra, ale na štědrý den a o vánoční svátky tu nemůžu být s vámi.

majka528: Anavi, podle mě se nemusíš omlouvat, že jsi nemohla dříve napsat. Já jsem si myslela, že buď nejsi doma nebo jsi v jednom kole a nemáš možnost se dostat na PC. Ale tvé komenty jsou vždy pěkné.
Přejí vám všem krásné svátky.
Katy, tobě velké DÍKY za to jakou nám vždy uděláš radost novou aktuálkou.

Name:
Web:

Powered by CuteNews