Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Další koncert v "La Trastienda"?
21.03.15 * 5 názorů
Facundo s kapelou The blue light orchestra plánuje další koncert a opět v klubu
"La Trastienda" kde se uskutečnil jejich první koncert. Letošní koncert je naplánovaný na pátek 7. srpna od 21:00 hodin. Mělo by se tak jednat o pokračování propagace alba "Salir a Tocar" které kapela vydala v loňském roce. Pokud se tento koncert uskuteční, bude to již třetí koncert který se odehraje na stejném místě tedy v klubu "La Trastienda.
Facundo se také zmínil že s kapelou zvažují vydání nového CD. Ale tato informace není jistá ani kdy by k tomu mělo dojít.

Když jsme u CD "Salir a Tocar" do fotografie jsem dohrála všechny fotky které byli nafocené jako promo fotky k vydání CD.Také pokračujeme s díly seriálu "Noc a den". Dnešní přidané díly jsou číslo 68 - 72.

Nakonec jsem si nechala zbrusu novou sekci. Pustila jsem se do Facundových zálib a koníčků. Všichni víme co rád dělá ve volném čase a co má rád, ale prozatím to nikde nebylo sepsané, a myslím že je to detailně sepsané. Kdo jeho záliby zapoměl račte vstoupit do této sekce.anavi: Každú nedeľu po prebudení zapínam PC a som zvedavá, čo pre nás Katy pripravila. Aj dnes si ma veľmi potešila. To, že Facu koncertuje už 3. krát v tom istom klube svedčí o ich úspechu a popularite. Nové CD by ma veľmi potešilo a obzvlášť ak by zaspievali niečo aj po španielsky. Mne sa veľmi páčia jeho piesne k Yagovi a Dame.
Promo fotky sú krásne všetky. najviac sa mi páči 5. a 9.
Nová sekcia Záľuby a koníčky - geniálny nápad!!! :)) Myslím si,že o Facu viem takmer všetko, ale hneď po dopísaní komentu sa na ňu vrhnem. Neskôr sa k nej určite vyjadrím.
Katy, klobúk dole pred tvojou tvorivosťou a prácou. Ďakujem.

majka528: Katy, velké díky za další novou aktuálku. Jsem na tom jak Anavi, jak nejdřív můžu tak zapínám pc a hned se vrhnu na tuto stránku co je nového. Promo fotky se mi líbí všechny a je vidět, že jak bude znovu koncertovat v tom stejném klubu tak je úspěšný a lidi si ho přejí. Připadá mi, že na co se Facu dá tak je ve všem úspěšný. Prohlédla jsem si novou sekci a zhlédla všechny videoklipy co tam jsou a jsou perfektní. Jako správný fanoušek tak znám jeho koníčky a záliby, ale ráda si to přečtu znovu. Moc mu fandím. Katy jsi skvělá a máš můj velký obdiv co pro nás -fanoušky - děláš. Díky!

anavi: Aj ja som si už stihla prejsť novú sekciu o záľubách. Urobila si to pútavým spôsobom - prepojenie komentára s videami a fotkami. Video Facu surfe som videla dokonca prvýkrát. A tiež som nevedela, že v seriáli NYD skáče padákom. Mám ale malé detailíky, ktoré by som ti odporučila doplniť. K tomu ale niekde na fóre. :))

Soňa: Dievčatá majú stoppercentnú pravdu, na nedeľu s Facundom sa vždy tesím aj ja. Nová sekcia je super, je
prehľadná a hlavne pútavá, ale to ma u teba vôbec neprekvapuje. Súhlasím s Anavi, že klobúk dolu pred tvojou tvorivosťou a prácou.

Katy: Už vážně nevím jak vám mám děkovat :) Neskutečně mě těší vaše spokojenost s touto stránkou a jsem strašně ráda že se sem rády vracíte :)
Děláte mi jenom radost :) Pokusím se vás potěšit i dalšími sekcemi které mám v plánu a jak už jsem napsala na fóru anavi, jistě tuto sekci ještě doplním ;)

Name:
Web:

Powered by CuteNews