Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facu opět na obrazovce
05.02.17 * 14 názorů
Zdá se, že nekončící dovolená ještě stále neskončila. O Facundovi není moc nového, kromě toho co stíhá během svého pobytu v Bariloche. A jde o další telefonický rozhovor pro rádio Villa Maria 93.0, který proběhl v sobotu 28. ledna.
V rozhovoru se nemluví o ničem novém. Jako vždy se témata točí kolem jeho druhé alba "En El Aire". O práci na divadle nebo o Everestu. Zmínka je také o tom, že se má Facu objevit opět v televizi v programu s názvem "Quiero vivir a tu Lado". O tomto programu se dozvíte v další zprávě. Tady je zmíněný rozhovor:Jak už jsem tedy psala, ve čtvrtek 2. února se Facundo opět objevil na obrazovce. Tentokrát na kanálu El Trece. Jednalo se o krátký program s názvem "Quiero vivir a tu Lado". Facundo si tu zahrál postavu Victora, druhou postavu - Anibala, hrál další známý herec - Carlos Belloso (Quique ze SMV).
Příběh, který v tomto krátkém videu oba hrají se odehrává v Andách a skutečně se stal. Victor s Anibalem spolu dobývají horu Aconcaguu. Victor se chce ale těsně před vrcholem vrátit zpátky kvůli špatnému počasí, Anibal to ale odmítá protože už je od vrcholu opravdu jen kousek. Dopadne to tak, že Anibal dosáhne vrcholu a Victor se beze stopy ztratí v horách.
V průběhu let se Victor nikdy nenašel, proto se začalo mezi lidmi mluvit o kanibalismu a Anibal dostal přezdívku Kanibal.

Překlad dialogů:

Victor: Situace je kritická! Máme špatný čas! Jdeme zpátky!
Anibal: Chci se dostat na vrchol!
Victor: Vrchol je ještě hodinu a půl! Sestupme!
Anibal: Je to jen padesát metrů! Chci vyšplhat až na vrchol! Nepřišel jsem sem na procházku! Chci být na vrcholu!
Prosím tě!
Victor: Je mi zima. Sestup!
Anibal: Jdu dál!Točeno bylo vše samozřejmě ve studiu.

Příští týden by se měla rodina už určitě vrátit domů. Facundo má totiž od poloviny února naplánované představení divadelní hry En El Aire.majka528: Katy, děkuji za novou aktuálku. Jak je vidět tak si Facu se svou rodinou stále užívá dovolenou. Jak ho znám tak určitě pro ně plánuje využití tohoto času a podniká s nimi výlety po okolí. Moc jim to všem přeji, a věřím, že si to děti pěkně užívají a budou mít na co vzpomínat.
Rozhovor jsem si poslechla, ale mrzí mě , že tomu nerozumím, ale stačí mi poslouchat jeho hlas. Video z toho nového pořadu jsem zkoukla, bylo zajímavé a vím, že se takové příběhy odehrávají. Už se těším na další fotky a videa z jeho představení EEA, je to fascinující vidět jak v této hře Facu exceluje.
Katy, díky za další novinky a jako vždy jsem se sem podívala brzo ráno, ale dostala jsem se k psaní o trochu později. Jsem moc ráda za tuto stránku, Katy jsi skvělá. že nám tak pěkně zprostředkuješ co je nového u Facu a jeho rodiny. DÍKY.
Přeji všem krásnou neděli.

Soňa: Katy dakujem za spríjemnenie nedeľného rána. Nech si len Facu užíva svoju diovolenku, možno sa dočkáme zopár fotiek alebo nejaké to video. Čo sa týka videa, tak to ma nenadchlo vôbec. Ja tento druh vysokohorského hazardu nemám jednoducho rada. Aj keď sa to natáčalo v štúdiu nikomu nič nehrozilo, ja to jednoducho nemusím. Počas Facundovho výstupu na ME som ani nepísala komentáre. Teraz sa už k aktuálkam z tejto doby vraciam ale s vedomím že všetko dobre dopadlo. Katy dakujem, za peknú aktuálku a prajem krásny týždeň, veď máme možnosť pobudnúť s Facundom každý deň hoci len prostredníctvom televízie.

anavi: Prečítala som si diskusiu ešte k predchádzajúcej aktuálke a chcem vám veľmi pekne poďakovať za všetky informácie o maté a yerba maté, za odkazy aj ako ste sa chytili tejto milej témy. A po dlhej dobe som ho opäť zaliala, ale urobila som slabší koncentrát. A čuduj sa svete, celkom nám aj s dcérkou zachutilo. Myslím si, že to bude tým, že už niekoľko rokov sa snažíme obmedziť cukor (vlastne ten biely a trstinový sme úplne vylúčili a používame len med, kokosový cukor prípadne sirupy - agávový, javorový). Ale čaje vôbec nesladíme. Tým pádom sú naše chuťové kanáliky citlivejšie na chute byliniek. Nevadila nám nahorklá chuť. A dcérka tiež pozerá nejaké argentínske seriály, kde hrdinovia často pijú maté. No a to je stopercentná motivácia k tomu, aby sa naučila piť aj to, čo jej nechutí. :)) Takže tento týždeň sme mali na raňajky 3 dni po sebe maté. A energieee ajajááj. Skutočne povzbudzujúce. Tak neviem Katy, čo by tu nastalo, keby si si zopárkrát upila maté.:D
A určite v Argentíne vykúpim celý obchod s kalabasami. Katy, pre teba vyberiem tú najkrajšiu...chceľ aj Facundovu DNA (dám mu z nej odpiť:))
No a čo sa týka chytania TV staníc, tak to sa nechytám. Ale u nás to nechce robiť nikto. Z času na čas príde moja teta (je to jej vášeň) a prestaví nám všetky programy podľa najnovšej ponuky aby sme mali všetko nové. Tak jej zavolám, aby mi našla ten Relax. My máme Digi Tv, tak neviem či to majú v ponuke. Ďakujem za informáciu. Ďalši koment bude už k aktuálke. :))

anavi: Katy, ďakujem za ďalšie nové informácie. Aktuálka je perfektná ako vždy. Skvelo spísané informácie. Neviem, či som to niekedy ocenila, ale páči sa mi, že zvýrazňuješ kľúčové slová (veľmi to pomáha v hre na fóre). Rozhovor sa dobre počúva, len už musím niečo urobiť s tou mojou španielčinou.:)) Ďakujem aj za preklad videa.
No a keďže som sa dostala k videu, toto je asi prvý krát, čo nemám dobrý pocit z niečoho, čo Facu vyprodukoval. A rozmýšľam prečo... Soni, tentokrát som na tvojej strane. Zrejme sa ma to dotklo na citlivom mieste, keďže Facu má vášeň k "prechádzkam po horách". Nazvime to tak, lebo sám raz povedal, že cesta je cieľ. A toto video je podľa mňa v rozpore s jeho tvrdením. Ten, ktorý sa išiel poprechádzať sa nenašiel a ten, ktorý chcel stoj čo stoj pokoriť vrchol prežil. Navyše ten kanibalizmus. Áno, bude to ten príbeh, ktorý sa mi nepáči. Obaja herci sú skvelí, len nechápem, prečo do toho išli. Facu, nabudúce vyber niečo s pozitívnym koncom, alebo už prestaň liezť po skalách. :)) Veru Majka, radšej si pozrieme to EEA.
Katy, bez ohľadu na to všetko, aktuálka je výborná. Neostáva ti nič iné, len predložiť nám to, čo si Facu zmyslí. A robíš to perfektne.
Prajem všetkým úžasný týždeň!!!

Katy: I já se k vám musím přidat, ne že bych nebyla spokojená s tím co natočili ale říkám si, k čemu to bylo nutné natočit? Chápu, že do toho Facu šel, a určitě i s radostí, když si vezmeme co má za sebou. Ale myslím, že nebylo potřeba zrovna tuto událost točit. Ale je to Facundova vášeň berme to takto.
I já se o poznání víc už těším opět do virtuálního divadla, kdy budeme mít nové fotky a videa z jeho úžasné hry :)
Anavi, třeba to sami poznáte až to maté ochutnám, třeba se to tu bude blýskat novými sekcemi, novými překlady jak mě to nabije :D Určitě se to nemine účinkem, ale to jen za předpokladu že mě to zachutná :D No musím se po tom co nejdřív podívat.
Takže tato aktuálka nás všechny nějak moc nenadchla jak vidím, ale myslím, že je ještě úžasná, co se materiálu týče, když si vezmu co na vás chystám o víkendu :(

Soňa: Katy, neber to tak, že ma aktuálka nenadchla. Mňa
nadchne všetko o Facundovi, len sa nestotožňujem s jeho vysokohorským hazardom ako i so všetkým čo mi tento hazard pripomína. Ja som si to video pozrela, no namala som z neho nejaký dobrý pocit. O to viac sa teším na EEA a na všetky jeho aktivity mimo Facundovýstupov na vysoké hory. Nech nám zostáva radšej na zemi, je to menej nebezpečné.

majka528: Katy, já jsem také ráda za každou novou aktuálku. A s tou jeho prací ohledně vysokohorské tůry pro televizi El Trece tak já to beru tak, že to bylo jeho rozhodnutí a on jen sám ví proč to přijal. Asi to byly jeho vzpomínky na výstup na nejvyšší horu Jižní Ameriky a pak na nejvyšší horu světa, které pokořil v roce 2016.
Katy, v pondělí dopoledne jsem nevěřícně a dost šokovaně četla co napsal Facu na svůj tvitter. Strašně s ním cítím a chápu jak mu je, protože jsem toto zažila.
Přeji všem krásné dny.

anavi: Ó :O, Katy si nám niečo zle vysvetlila. Naopak, ja som hneď aktuálku pochválila, opäť si to zhrnula na jedničku. Len som nebola stotožnená s videom, ktoré sa Facu rozhodol a točiť. Nech si vyberajú lepšie príbehy z hôr, rozhodne s pozitívnym koncom. Ale tak je to jeho rozhodnutie, akceptuje ho, len z toho nie som nadšená.
A čo si mám myslieť po avízovaných nepríjemnostiach??? Radšej nič, len verím, že všetko dobre dopadne.

Katy: Ne, já vím, že jste měli na mysli to video ne celou aktuálku. Však já to tak beru. Já jen, že až přijdu s víkendovou aktuálkou, že toto video vyzní ještě pěkně. V neděli totiž Facundovi zemřel otec.

anavi: Tak sa snažím nájsť pozitívum v tejto smutnej správe, ale jediné, čo momentálne môžem je prejaviť len veľký súcit s Facu a celou jeho rodinou. A môžeme skonštatovať, že mal krásny život a svetu zanechal úžasné talentované deti. Verím, že to bolo na starobu a odišiel pokojne a bezbolestne. Katy, ak vieš koľko mal rokov, budem rada, keď to v aktuálke spomenieš.
Prajem vám už len samé veselé správy.

majka528: Já jsem se tuto zprávu dozvěděla v pondělí, když jsem si prohlížela Facundův twitter a prvně jsem trochu nevěřícně dvakrát četla /po přeložení překladačem/ než jsem pochopila o co se jedná. V prvním momentě na mě padla tíseň a smutek, protože vím,že si velmi krásně a dobře rozuměl Facu s otcem a měli se celá rodina moc ráda. Nebylo mi vůbec do psaní a byla jsem z toho moc nešťastná, když jsem si vzpomněla jak na otce, tak hlavně na Facu, jeho mámu a sestry - na celou jeho úžasnou rodinu.
Přeji pěkné dny.

Katy: Nevím, jestli se mi někdy aktuálka psala tak těžce. A opravdu se snad poprvé na to psaní netěším :( Každopádně se budu snažit, aby to nebylo celé jen o tom smutném.

majka528: Katy, plně chápu tvé pocity, i mě připadá jako kdyby odešel někdo, kdo byl velmi blízký přítel rodiny.

Soňa: Aj ja mám z nadchádzajúcej aktuálky zmiešané pocity.Vždy sa tak nesmierne teším, ale teraz je to tak nejako inak....

Name:
Web:

Powered by CuteNews