Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Od všeho něco
08.04.17 * 8 názorů
Na dnešní aktuálku je to asi nejvíc trefný název, jelikož budeme mířit do různých fotek a do různých akcí. Začneme Facundovým twitterem a instagramem. Kde nám za posledních několik dní přibyli skvělé nové fotky a to nejen Facunda.
Facu například zavzpomínal na svého otce s nímž sdílel zatím nezveřejněný snímek, dále jsou to snímky všech třech dětí dvojčat s Facundem a Negrou a Indii, která jak je vidět jde den ode dne víc v tátových stopách. Vypadá to, že se naplno dala do hry na saxofon:I dnes samozřejmě zmíním Madisonské mosty. Do premiéry hry už zbývají totiž pouhé 4 dny! Nejen, že se připravují herci ale připravuje se i divadlo na premiérové vystoupení. Takto už očekává své první návštěvníky. A co víc, na první čtyři představení je vyprodáno!A také se ještě vrátíme k focení pro časopis Gente a La Nacion. Z každého časopisu tu mám pro vás ještě jednu novou fotku:A aby jsme měli taky nějaké video z tohoto týdne, tak vám přidám jedno z twitteru. Facundo na něm propaguje divadelní hru "Familia Real", která se hrála ten večer. Podívejte se na video zde.Soňa: Ako každé nedeľné ráno, ani tentoraz som sa nevedela dočkať aktuálky. Musím začať svoj koment tým, čo mám na aktuálkach najradšej a to súkromím Facunda. Krásne foto Facunda s otcom, škoda, že je to už len spomienka. Vidieť, že Facundo mal s otcom veľmi pekný vzťah, vlastne pri jeho povahe by to ani ináč nešlo. A ako je výborný syn tak je i výborný otec. Niekedy som naozaj prekvapená, jeho krásnym vzťahom k deťom. Určite je to otec, ktorý vychováva svoje deti, ale on ich vychováva, tak normálne, ľudsky, tie deti majú pri svojich rodičoch krásne, šťastné detstvo na ktoré budú určite spomínať celý život. Celá rodina žije taký usporiadaný život vo vzájomnej láske a veľkej pohode. Bez žiadnych celebritných manierov. A to na Facundovi i Márii obdivujem. Oni naozaj dokážu svoju slávu oddeliť od svojho života a vychovávať svoje deti úplne normálne. Milé sú fotky dvojčiat a samozrejmei Negry, ktorá sa pomaly stáva hviezdou rodiny. Vždy mi vyčarí úsmev video zminulej aktuálky. Je nezabudnuteľné. A India, ako som už poznamenala viac krát, tá sa potatila úplne. Uvidíte, že nebude dlho trvať a vystúpi s Facundom na jeho koncerte. Určite je rád, že jeho princeznička zdedila po ňom lásku k hudbe. MM sa už neodvratne blížia, divadlo je pripravené a ja sa už veľmi teším. Že sú lístky kompletne vypredané to ma vôbec neprekvapuje. Facu je vo svojej vlasti uznávaný umelec, takže sa určite dočkáme veľa repríz z tejto hry. A aj napriek svojej vyťaženosti si vedel nájsť čas na návštevu divadla a podporiť svojich hereckých kolegov. Ale čo sa divím, to je predsa on, náš akčný Facundo.Som rada, že má toťko aktivít, lebo všetko sú to námety na tieto skvelé aktuálky. Dievčatá, blížia sa Veľkonočné sviatky, tak Vám želám, aby ste ich vy a samozrejme i Facundo prežili v pohode v kruhu vašich najbližších. Veď čo môže byť krajšie ako osláviť tieto sviatky jari s tými, ktorých máme najradšej ? Asi nič....... Katy a tebe špecialne prajem veľa a veľa oddychu, uži si to dlhšie voľno a zregeneruj svoje sily.

majka528: Katy, jako vždy výborná a perfektní aktuálka, díky za ni. Soňa napsala tak krásný a vyčerpávající koment, že toho na mě už moc nezbylo. Se vším co jsi Soni napsala plně souhlasím.
Také já každou neděli nedočkavě hned zrána sedám k pc, abych se mohla potěšit touto stránkou a dnes tomu nebylo jinak až na to, že jsem se k psaní dostala až později. Fotky dětí mě vždy velmi potěší, ráda se na ně dívám a je vidět, že India se potatila a určitě brzo si s tatínkem na koncertě zahraje. A tíhne k saxíku mnohem dříve než Facu, ten s ním začal později, je vidět, že Indii uchvátil, protože děti se moc k ničemu nutit nedají. Na fotkách je vidět lásku a souznění rodičů a dětí a to jak Facu tak i jeho otce a naopak on, Maria a jejich děti - nádherná souhra.
Už se těším na ukázky z představení MM, když vidím fotky tak je vidět láska a vášeň, takže se máme na co těšit. Je dobře, že má Facu tolik aktivit, my se aspoň máme na co těšit a shlédnout kde byl a co dělal.
Soni, díky za přání k Velikonocům a také ti přejí pohodu a klid na svátky a to přeji všem - hlavně Katy, která pro nás připravuje tak bezvadné aktuálky.
Katy, vzpomněla jsem si na film, ve kterém měl Facu pár natáčecích dnů, už měl premiéru - Aidos Querido Pep?
P.S. Už jste hlasovali pro nejlepší písničku z nového CD ? Ptám se proto, že nikdo se k tomu tady ještě nevyjádřil. Jestli ano, tak napište, která se vám líbila nejvíc /já jsem o tom už dávno psala/.
Katy, moc a moc děkuji za tu dnešní aktuálku, jsi v tomto nepřekonatelná a jsem ti za tuto stránku moc vděčná. Já vím, že se opakuji, ale nedá mi to a musím to tu napsat.
Přeji všem krásnou neděli.

Soňa: Majka, aj keby si písala koment po neviem koľkých ľudoch, tvoj koment by bol vždy nápaditý a plný postrehov. Ty si strašne všímavá a nič ti neujde. Tak ako napríklad hlasovanie za pesničku z nového CD. Ja som zas opačný typ. Do všetkého sa hrniem veľakrát aj bez rozmýšlania a preto mi veľa vecí, žiaľ aj tých podstatných uniká. Samozrejme, že mi unikla aj anketa. Ale už som to napravila. mojím favoritom je pesnička Hembra, možno kvôli neskutočne dobrému klipu. A o filme , ktorý si uviedla tiež počujem prvý raz. Ja veľa vecí okamžite vyhodím z hlavy. Má to jednu jedinú výhodu, veľa vecí môžem obdivovať aj na druhý raz, lebo mám pocit, že som ich nikdy nevidela a ani o nich nepočula.

majka528: Soni, tak jsme se shodly v písničce. Můj favorit je také píseň Hembra, možná i proto, že je k němu videoklip, ale mě se líbí a proto jsem ji už dříve dala hlas.
Vzpomínáte na loňský rok? Přesně před rokem Facu přistál v Nepálu, aby se pokusil pokořit nejvyšší horu světa a povedlo se mu to!

Soňa: Ten čas veru šialene letí. Výstup na ME nepatrí medzi moje obľúbené Facundove aktivity, ale zase na druhej strane priniesol úžasné komenty o Facundových ponožkách. Ešte aj dnes sa nad tým pousmejem. Facundove ponožky=stredobod vesmíru. Kde inde ako na tejto stránke by sme túto tému mohli tak dôkladne rozobrať...... Pesnička Hembra sa aj mne páčila ešte pred vzhliadnutím klipu. Možmo preto lebo bola prvá z jeho tak veľmi očakávaného CD. Ale páči sa mi dodnes, preto som za ňu hlasovala.

anavi: Dievčatá, vy všetky ste úžasné, na čele s Katy. Sem keď zavítam, vždy sa pobavím. Najskôr však chcem poďakovať za liečivú energiu, ktorú ste mi minulý týždeň posielali, z rukou je to čím ďalej tým lepšie. Obzvlášť terapia Facutetovaním mala vysokovibračné účinky :DD. Pochopila som, že občas si treba bez výčitiek poriadne oddýchnuť a len tak nič nerobiť. A keď to nejde po dobrotky, tak to telo zariadi po svojom. Oveľa viac sa teraz zaoberám mojimi záujmami a relaxujem, napríklad aj počúvaním piesní Facu. Do písania sa mi teraz trochu nechce, lebo táto poloha ruky mi až tak nevyhovuje, preto som veľmi vďačná za vaše nádherné a vyčerpávajúce komenty. Úplne súhlasím (aspoň sa nemusím opakovať).
Katy, ďakujem za aktuálku a obdivujem ťa, že si dokázala prekonať zlú náladu a na narodeninovej to nebolo absolútne poznať. Verím, že čoskoro prídem aj ja s pozitívnejšími komentami. V každom prípade sa sem veľmi rada vraciam. Tiež vám prajem nádherné sviatočné obdobie. Relaxujte a užívajte si rodinnú harmóniu čo najviac sa to dá.:)*

majka528: Soni, ten rok strašně rychle utekl /aspoň mě to tak přišlo/. Také si vzpomínám, že jsme rozebíraly ponožky jestli je měl nebo neměl a ještě i velikost trička. Ty jsi tady tehdy moc často nebyla, ale omlouvá tě to, že jsi měla obavy, ale vše dobře dopadlo.
Anavi, ty si hodně dopřávej Facundoléčby, i když třeba ti nepomůže od fyzické bolesti, ale polaská srdíčko.
Doufám, že budeš brzo fit- moc ti to přeji.
A Katy, tobě moc děkuji za tu krásnou stránku a nech se nabít Facundoenergií, aby jsi měla plno tvůrčích sil do dalších aktuálek.
Přeji všem krásné dny.

Katy: Soňi po tobě je tentokrát opravdu těžké cokoliv napsat nebo dodat. Opravdu nevím co. Krásné shrnutí celé aktuálky v jednom vyčerpávajícím komentáři. Děkuju ti za něj :)
Majko, přijde mi jak jsi tu nakousla nejoblíbenější písničky z druhého alba, že se nám tu anketa rozjela. Jako kdyby tvůj komentář četlo mnohem víc lidí, než my už zasvěcené do komentování :D Mám pocit, že od neděle přibyli aspoň 4 hlasy v anketě. Což je super! K filmu Aidos Querido Pep - premiéra se chystá na letošní rok, speciálně pro tebe jsem se ještě po tom filmu podívala, ale na netu není nikde datum premiéry, bohužel. Ale jakmile bude o tom jen zmínka, určitě ti dám vědět ;)
Anavi, jsem ráda že už jen zmínka o Facutetování pomohla :D On pomáhá i na dálku :D A hlavně, že se ruka lepší! :) Jen ji hezky šetři ještě, jen si tu pročítej, mě je jasné, že už bez této stránky nemůžeš žít :D :D
Děkuju všem za přání k Velikonocům! :) Já vám samozřejmě taky přeji úžasný Velikonoční týden, ač tedy svátky jara. Venku to nevypadá, že se ohřejeme. Ale informace o Facundovi, by nás mohli trochu zahřát :D Těším se na vás v neděli :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews