Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
43. narozeniny
01.04.15 * 9 názorů
Jistě všichni víte že Facundo včera oslavil 43. narozeniny, sluší se aby i tady měl jedno přání od českých a slovenských fanoušků. Vytvořila jsem video k jeho narozeninám kde je takový průřez jeho životem :) Takže Feliz Cumple Facu!A podle Facundova twitteru si narozeniny užil!Děkuji vám všem za všechna přání a dobré odezvy. Narozeniny jsou pro mě speciálním dnem a strávil jsem ho báječně! Jsem velmi šťastný!majka528: Katy, to video k jeho narozeninám je úžasné! Je to průřez celou jeho tvorbou i soukromým životem a byla radost se na to dívat. Moc a moc děkuji, jsi skvělá a máš můj obdiv co všechno děláš. Věřím, že si narozeniny užil a moc mu to přeji.

majka528: Ještě dodávám, že jsem mu popřála k narozeninám na forum.

Katy: Děkuju moc majko, jsem ráda že se ti video tak líbilo. Nebyla jsem si jistá jestli ho nahrát protože se mi dvakrát nelíbilo ale když se líbilo tobě tak to za to jistě stálo :) Měla jsem čas jen na krátké přání, něco většího bude až o víkendu ;) Na forum se podívám :)

majka528: Katy, ty jsi na sebe moc přísná, ale to video se mě moc líbilo, díky za něj. Já se ráda dívám na vše co sem dáváš.

anavi: Katy, tak teraz si ma naozaj zaskočila. Určite som nečakala túto aktuálku, čo svedčí o tom, že som tu včera náhodou nebola. Teraz toho veľmi ľutujem. Video je nádherné, dokonca ako podmaz si vybrala jeho obľúbenú skladbu. A boli tam aj fotky, ktoré som videla prvýkrát. Takže v mene seba, Facu a jeho fanyniek veľká vďaka!!! A bodaj by mu to šťastie vydržalo na celý život, lebo má neuveriteľnú schopnosť šíriť ho okolo seba. Prajem vám príjemné a pokojné Veľkonočné sviatky.

Katy: Děkuju anavi, nevadí že si tu nebyla o to jsi měla větší překvapení :) Já jsem si říkala že sem něco malého musim dát ale bohužel jsem to na den nestihla. Jsem ráda že se ti video líbilo tentokrát jsem ho udělala ve jménu České a Slovenské republiky :) A jsem ráda že sis všimla i písničky :) I tobě krásné Velikonoce :)

anavi: Vidíš, to som chcela tiež napísať, že sa mi veľmi rátalo, že si tam spomenula aj slovenské fanynky :))) Ešte raz ďakujem!

Soňa: Skutočne vydarená aktuálka kde sú odzrkadlené mílniky Facundovho života. Fakt sa Ti to vydarilo. Prajem príjemné Veľkonočné sviatky a už sa neskutočne teším na ďalšiu aktuálku.

Katy: Ani nevíte jak mě tyhle komenty těší :) Děkuju soňo :) I tobě krásné Velikonoce :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews