Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Krásné a vysmáté Velikonoce :)
11.04.17 * 9 názorů
Dnes je sice škaredá středa, ale já se vám ji pokusím udělat trochu hezčí s novou aktuálkou. Tak trochu malé velikonoční překvapení v polovině týdne ;)
Dneska to nebude o novinkách z Facundova světa, ale o nových věcech na této stránce. Když jsem napsala, že vám tento den udělám hezčí, myslela jsem to doslova. Udělala jsem pro vás novou sekci, která musí rozesmát i toho, kdo si na vtipné věci nepotrpí. No komu by se příčilo v polovině týdne, a od této chvíle pokaždé, když budete mít chuť, podívat se na Facunda, který překypuje pozitivní energií a těmi nejlepšími grimasami? Myslím, že nikomu. Takže už bez dlouhých proslovů. Račte vstoupit do nové vysmáté sekce.A nezapomeňte premiéra Madisonských mostů je už zítra! :) Takto vypadá kompletní obsazení celé hry:

majka528: Katy, děkuji, děkuji moc za tak překrásné a nádherné překvapení. Ani nevíš jak jsem byla velmi mile překvapena, ale já se ráda nechávám takhle překvapovat. U fotek jsem se fakt nasmála, všechny jsou perfektní. A videa - to je bonus navíc, jak reklama, kde účinkoval, to bylo velmi vtipné. Při ukázkách z telenovel jsem zavzpomínala na ty krásné chvíle při sledování těch seriálů. A video, kde koncertuje, to je něco překrásného, ráda vzpomínám na jeho excelentní "taneček" a ráda se i dívám na jeho koncerty a doufám, že v nich bude brzo i pokračovat. Katy, bezvadná vysmátá sekce a díky moc za ni, ty nás opravdu hodně rozmazluješ.
Přenádherná fotka představitelů hry Madisonské mosty, na té fotce vypadá Facu moc hezky a už se představení brzo dočkáme a věřím, že bude mít velký úspěch.
Katy, DÍKY za tuto aktuálku, vždy umíš překvapit a já ti za to vše moc a moc děkuji, jsi zlato, jsi šikulka, jsi prostě poklad.
Přeji všem krásné a veselé Velikonoce, hezky si jich užijte!

Katy: A já ráda překvapuji Majko :) Jsem ráda, že jsem tě příjemně překvapila, to byl účel :)
Víš jak moc mám ráda na fóru téma "Facundovi obličeje" musela jsem něco vytvořit i tady na stránce :) A ty videa jsou takový dodatek k tomu. Prostě jakmile dostanete špatnou náladu šup do této sekce :) A taky jsem chtěla udělat něco spešl na Velikonoce, ačkoliv je to jen maličkost :) Ale jsem ráda, že potěšila. Děkuju Majko za krásný koment, je vidět, že jsi tu opravdu velmi často :D

Soňa: Krásne prekvapko v strede týždňa. Darček od Veľkonočného zajačika a to sme ho ani nemuseli hladať.Katy ty naozaj vieš potešiť. Ráno som si sadla k počítaču a na stránke nová aktuálka. Skoro som meškala do práce. Málokedy sa tak ponáhľam domov ako som sa ponáhľala dnes. Táto sekcia sa výborne hodí na také depresívnejšie dni.Katy, ty si nám naordinovala novú Facundoterapiu a to psychofacundo terapiu. A u mňa zabrala výborne. takže majte sa fajn, Katy tebe vďaka, že si sa postarala o naše duševné zdravie a ja sa idem intenzívne liečiť........

majka528: Dnes má premiéru představení Madisonské mosty - přeji všem aktérům této hry mnoho štěstí a úspěch. Soudím, že Facu tomuto představení vše podřídil, aby odvedl co nejlepší výkon.
Katy, opravdu jsi mě velikonočním překvapením velmi potěšila jak to umíš jen ty, díky ti za to, jsi fakt úžasná.
Soni, doufám,že jsi pořádně vyléčená a nabitá energií zkouknutím nové vysmáté sekce.

Soňa: Myslím si,že každý človek potrebuje sem tam vypnúť. Mne sa to darí pri každej aktuálke, vtedy sa viem odosobniť od všetkých problémov, dokonca sa to naučila akceptovať aj moja rodina. Minule prišiel synátor a manžel len lakonicky poznamenal: Neruš ju je tam zavretá s tým svojím Facundom. Veľký pokrok v našej domácnosti. Čas strávený pri aktuálkach patrí totiž výhradne len mne a nenechám si ho narúšať. Nikým....Preto odteraz pri zlej nálade si pustím úsmevnú sekciu a kašlem na všetky problémy. Vďaka za to, Katy. Je to naozaj veľmi účinná liečba. MM sa začali, vôbec nepochybujem o veľkom úspechu tejto hry. prečo aj pochybovať, keď tam hrá náš Facundo.

majka528: Soni, také vůbec nepochybuji o úspěchu hry MM, držím všechny palce.

Katy: Skvělé Soňi, že Facuterapie zabírá! :) Je to vážně balada na psychiku, už jen ty fotky. To nejde se neusmát :) Jsem ráda, že jsem vám připravila milé překvapení uprostřed týdne, člověk to někdy opravdu potřebuje. Ne že bych chtěla, aby jste nestíhali práci :D Ale je to milé, že ses na to tak těšila :) Hlavně, že už i manžel ustoupil a už ti v prohlížení brání jenom pospíchání do práce :D Tak užívejte dále, a užívejte i Velikonoc, za chvíli jsem tu zase s nedělní aktuálkou :)

anavi: :DDDDDDDDDDDDD
pozerám a nemám slov, Katy úžasný nápad
Ďakujem z celého srdca.

Katy: Tvůj úsměv mluví za vše :D :) Já ti děkuju za komentář Anavi :) A jsem moc ráda, že i tebe sekce potěšila :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews