Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Premiéra Madisonských mostů
14.04.17 * 10 názorů
A je to konečně tady! Premiéra divadelní hry Madisonské mosty se odehrála tento čtvrtek 13. dubna v Paseo la Plaza. Bohužel nemáme tolik materiálu, aspoň prozatím, ale všechny fotky, které diváci nafotili najdete samozřejmě v galerii. Později se určitě dočkáme i profesionálních fotek.
Všichni herci byli odměněni ve vyprodaném sále ovacemi ve stoje, na to se podívejte na videu. Po představení se Facu samozřejmě opět v divadle zdržel a ochotně se vyfotil s fanoušky, tak jak to dělá po každém jeho představení. I tyto fotky najdete v galerii:Facundo také, jak je jeho dobrým zvykem všem poděkoval za úžasný večer na svém twitteru: "Děkuji všem za účast! Je to krásný sen debutovat s plným divadlem!"

Od Madisonských mostů se ještě vrátíme ke dvěma časopisům. Opět jde o časopis Gente a La Nacion. Z prvního jmenovaného máme k dispozici další fotku v galerii a z nového čísla časopisu La Nacion máme 2 nové fotky s novým a osobním rozhovorem. Tento rozhovor vám zcela určitě přeložím do příštího týdne. Dnes se neváhejte podívat na zmíněné fotky:I když měl Facu spousty práce na divadle, pauzy mezi prací uměl využít taky velmi smysluplně. A to jeho další vášní kreslením:

majka528: Katy, ty jsi tento týden samé překvapení, už třetí aktuálka, která je o to milá a radostná, že se týká očekávané premiéry hry Madisonské mosty. Přála jsem si, aby hra měla štěstí a úspěch /držela jsem palce/, ale vím, že do čeho se Facu dá tak je to vždy s velkým nasazením a láskou a tak se není čemu divit, že premiéra měla takový úspěch, potlesk a ovace ve stoje. Patří za to velký dík jak Facu tak i všem ostatním představitelům této hry, zaslouží si to. Fotky z představení jsou krásné a věřím, že jich časem bude víc. A fotky s diváky jsou nádherné, Facu jako vždy ochotně se s nimi fotí se svým zářivým úsměvem. Pobavilo mě to krátké video mezi fotkami jak jsou Facu i Araceli v hledišti. A to by nebyl Facu, aby nepoděkoval na svém twiteru jak je jeho dobrým zvykem po svém každém představení a koncertu.
Fotky z časopisů jsou krásné a Facu je na nich úžasný, hlavně na té jak je focený z blízka.
Katy, máš můj velký dík a vysekávám ti velkou poklonu za tu dnešní aktuálku, vlastně za všechny co jsou tady. Je to radost a potěšení sem chodit, radost číst a dívat se. Je to i velká vzpruha a radost takhle začínat den. Děěěěkujiii!
Jestli jsem na něco zapomněla tak den nekončí a jsou tu i další dny.
Přeji všem krásnou sobotu a hlavně veselé a pěkné Velikonoce.

Anka: Witam,
Jestem Polką i podobnie jak Wy jestem fanką Facundo. Lubię zaglądać na tę stronę i poczytać Wasze komentarze. Dotąd nigdy się tu nie wypowiadałam, ale z okazji Świąt Wielkanocnych chciałam złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Wszystkiego dobrego! Pozdrowienia z Polski dla autorki strony i jej czytelników.

Katy: Tento týden je tu opravdu rušno Majko, to máš pravdu :) Tuto aktuálku jsem dala tentokrát o den dřív, protože se asi až do pondělka nedostanu na PC a nechtěla jsem, aby jste o normální aktuálku přišli. Nechtěla jsem to riskovat, abych byla přesná protože opravdu po tomhle komentáři, se už hned tak na internet nedostanu.
Takže si všichni užívejte Velikonoc a aktuálek za tento týden, já se na vaše komntáře budu těšit v pondělí :)
Madisonské mosty měli samozřejmě úspěch, ani na chvíli jsem nepochybovala :) Čekala jsem trochu víc fotek, ale určitě se ještě něco objeví :) Těším se i na nějakou video ukázku přímo z představení pokud bude. Jsem ráda, že si to tak užíváš Majko, vlastně celý týden mi přijde, že jsi jenom tady z celého internetu :D Což je pro mě naprosto fantastické a děkuju mockrát za všechny poklony. Užívej si Velikonoc, v pondělí na slyšenou :)
Anka: Thank you very much for your lovely comment. I'm so glad that you wrote into comments :) You have too a beautiful blog about Facundo.I love it. Happy Easter! :)

majka528: Anka,vítej tady, díky za přání a já ti také přeji pěkné Velikonoce.
Katy, také jsem si všimla, že těch fotek je málo, ale když si prohlížím ty, co jsou, tak Facu se na nich šťastně a spokojeně usmívá.
Pěkné Velikonoce všem.

Soňa: O tom, že MM budú mať veľký úspech asi nepochyboval nikto z nás. Svedčia o tom standing ovation na konci predstavenia. Trúfam si povedať, že takto dopadnú všetky ďalšie reprízy. Facundo i Aracel určite odviedli dobrú prácu a zožali zaslúžený úspech. Veľmi im to obom prajem. Krásne fotky s fanúšikmi, ale pri ich pozeraní ma obyčajne premkne akýsi smútok. Vždy si uvedomím ako veľmi by som to i ja chcela zažiť, byť aspoň chvíľu v prítomnosti Facunda a potom si uvedomím, že sa to nikdy nestane. Aké je to nespravodlivé. Argentína, Argentína prečo si tak strašne ďaleko. Ešte, že máme našu Katy, tá nám aspoň takto plní naše sny.Určite sa objavia i ďalšie fotky a hlavne videá z predstavenia. Bola to predsa len premiera,takže bude ešte veľa repríz a aj my sa určite dočkáme potešenia z tejto hry. Tentokrát by mi ani nevadilo že to bude v španielčine, nakoľko viem o čom sa tu pojednáva a Facundov hlas počúvam veľmi rada. Anke do Poľska posielam veľa pozdravov, viem, že na FB išla akcia, Facundo do Poľska, takže predpokladám, že i tam je veľa fanúšikov Facunda a Poľsko je pomerne blízko. Takže snáď raz..........Prajem všedtkým krásne dosviatkovanie Veľkej noci.

majka528: Soni, napsala jsi to i za mě, také mám velké přání a velký sen, aspoň jednou stát vedle Facu nebo ho vidět na vlastní oči. Ale je to jen sen, který těžko bude splněn. Ještě, že máme tuto stránku, kde je nám Facu tak blízko...

Soňa: Áno, Majka na tejto stránke nám plní Katy naše sny. Facundo je tu naozaj blízko.....

Petra: Zdravím Vás všechny a přeji Vám krásné velikonoční svátky.

Katy: Soňi i já si myslím, že se standing ovation dopadnout všechny představení! Protože je v nejbližší době na všechny představení vyprodáno!
Ale neztrácej naději, nejsem sice takový snílek abych si myslela, že bude Facu někdy přímo třeba v ČR nebo SR ale mohl by být blíž tady v Evropě a to už není tak nemyslitelné :)Třeba taková Itálie, to by byla příjemná dovolená sama o sobě zpříjemněná Facundovým koncertem, takhle mysli! :) A do té doby vám budu Facunda "přinášet" do ČR a SR já, můžete se spolehnout :)
Jej Petro moc ráda tě tu po takové době vidím! Doufám, že se máš dobře a ráda tě tu uvidím častěji pokud ti to čas dovolí :) Doufám, že jste si všichni Velikonoce užili :)

anavi: Ja len, že som si prečítala všetky komenty a prezrela celú aktuálku, ktorá je výborná ako vždy. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Zároveň sa teším z komentu zarhaničnej fanynky. Vitaj Anka. :)
katy, viem, že nie si zvyknutá na takýto strohý koment odo mňa, ale mala som iný program. Na túto stránku si však vždy nájdem čas. :))

Name:
Web:

Powered by CuteNews