Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nejen o Madisonských mostech
22.04.17 * 10 názorů
Nejnovější zprávy se samozřejmě i dnes, mimo jiné, budou týkat Madisonských mostů.
Tato divadelní hra má stále úspěch! Nejen že bylo na premiérový večer zcela vyprodáno, vyprodáno hlásilo divadlo i včera večer, kdy se odehrálo další představení! Představení se hrají prozatím každý týden od středy do neděle a i na nadcházející termíny je už jen velmi málo míst. Takže věřme, že hra bude na prknech divadla ještě dlouho. Dnes tu mám pro vás samozřejmě další objevené fotky přímo z představení, konečně se budeme moci podívat na více scén, přibylo jich totiž rovnou 25. Ale také skupinové fotky herců a celého štábu. Stačí se podívat do fotogalerie. A samozřejmě i videí se dočkáte. Po premiéře, která sklidila skvělý úspěch oba hlavní protagonisté natočili upoutávku pro další představení na které zvou nové diváky. Druhé video je takový sestřih hry, řekněme přímo promo pro tuto hru.

Po premiéře Madisonských mostů se šel Facundo samozřejmě ochotně fotit s každým fanouškem, který se vyfotil chtěl. Mezi focením také ale natočil důležitý vzkaz a pozdrav zároveň pro organizaci "Banco de Pelucas Bahiense" což je společnost, která se zabývá výrobou paruk pro nemocné lidi.A u pomoci ještě zůstaneme, tento pátek 21. dubna byl světový den povědomí o nemoci AML - Akutní myeloidní leukémii. Pro tuto nemoc se vybrali dvě barvy, které ti co chtějí pomoci mají v tento den nosit nebo se s nimi aspoň vyfotit a upozornit tak na tuto nemoc. Ty barvy jsou - červená a černá. Facundo přidal na svůj instagram fotku, kde je v černém obleku s červenou kravatou doplněnou slovy: "Na den povědomí o akutní myeloidní leukémii, která je každý den...červená a černá..."A nakonec tu po delší době také máme další rozhovor pro rádio. Minulou neděli 16. dubna Facu poskytl telefonní rozhovor pro rádio Continental. Řeč byla samozřejmě o Madisonských mostech. Rozhovor si můžete poslechnout ZDE.majka528: Katy, moc a moc děkuji za dnešní aktuálku, je výborná. Jak je mým dobrým zvykem tak i dnes jsem brzo pospíchala k pc, abych si v klidu podívala a přečetla novou aktuálku, ale pro jiné úkoly jsem nestihla napsat koment, který píši později. Není nádhernější ráno než vstávat s pocitem, že mě čekají novinky o Facu a ten den pak začíná velice příjemně a radostně.
Fotky a videa z představení MM nemají chybu, jsou krásné, musí to být radost být tam jako divák a vidět hrát Facu a i ty ostatní. Mám dojem, že ta role Roberta jako by byla napsáno přímo na něho, úplně si ho v ní dovedu představit. Ani mě neudivuje, že má tato hra velký úspěch, vždyť tam hraje Facu a to je už samo o sobě jisté, že to bude excelentní, on do té role dal všechen svůj um a šarm. Moc ten úspěch jim všem přeji.
Že Facu vždy pomůže jen když to jde to je známo a že si vybral nemoc AML je jasná volba. Tato nemoc přijde jako blesk z čistého nebe a srazí člověka na kolena. Dík mu za pomoc. A na té fotce mu to velice sluší, je to elegán každým coulem.
Katy, máš za ty překrásné akutálky můj velký obdiv, jsi fakt úžasná a já ti moc za to vše děkuji.
Přeji všem krásnou neděli.

anavi: Katy, ty si ten najlepší Faculiečiteľ. Facutetanovka účinkuje na 100%. Pozdvihla moju náladu k výšinám.:DD
MM dokazujú, že stačí naozaj málo, aby človek spôsobil príjemné pocity. Útulné divadlo,jednoduchá scéna, skromný kolektív umelcov, ale to najpodstatnejšie je ukryté práve v ich osobnostiach. S hrou EEA si Facu na javisku vystačil sám, ale mať po boku šarmantnú kolegynku mu tiež pristane. Tieto projekty s menším počtom ľudí, ktorí si rozumejú majú svoje čaro. Na mňa to pôsobí oveľa lepšie ako veľkolepé scény, ktoré trieštia našu pozornosť a nakoniec diváka privádzajú do frustrácie, lebo nevie, kde má pozerať skôr. Vôbec sa nečudujem, že vypredali sálu. Na fotkách to vyzerá úžasne. Ktovie, či Facu na foťák skutočne zachytí zábery z divadla? Ak áno, bolo by fajn tie obrázky vidieť. A nakopol ma s tým. Od Vianoc mám novú digitálnu zrkadlovku a teraz som ju vytiahla z brašne, že už musím začať fotiť. Poviem vám, je to výzva, ale teším sa.:DD Pozerám si všeliaké návody na nete, lebo z tej brožúry ma rozbolela hlava. :))
Katy, ďakujem aj za skvelé videá a audio, ktoré si vypočujem hneď ako dopíšem koment.:) Fotkou z instagramu si asi najviac ulahodila Soničke. Štramák ako sa patrí. Takáto charitatívna vec Facu nikdy neunikne.
Majka, spojenie "elegán každým coulem" mi budeš musieť vysvetliť. Páči sa mi to, ale počujem to prvý krát.:D
Katy, ďakujem, ďakujem, ďakujem za Facutetanovku. Ani neštípala, len potešila, zahriala pri srdiečku a povzniesla moju dušičku. A priniesla množstvo inšpirácie.
Prajem vám úžasné dni.:)*

majka528: Anavi, podávám ti k tomu vysvětlení - to spojení vyjadřuje poklonu, poctu, pochvalu člověku za jeho kvality jak umělecké tak soukromé. Je to výraz úcty k němu. Facu tohle všechno má - je elegantní, má půvab a šarm a ve své profesi je vynikající,jako člověk je obdivuhodný, jedinečný, pomáhá, kde to jen jde. Stačí na vysvětlení? /Zrovna dnes jsem četla článek o naší herečce Elišce Balzerové a bylo tam u ní napsáno, že je to dáma každým coulem./
Anavi a souhlasím se vším co jsi napsala o hře MM. Také je mi milejší představení, kde je těch herců méně. Nejlépe to vystihuje Facu ve hře EEA, kde je prakticky sám a hra má stále úspěch.
Krásný den přeji všem a hlavně přeji Katy, aby byla v pohodě a plná energie do příští aktulky. Katy, díky za vše a hlavně za tu pohodu a radost co tu vždy mám, když sem přijdu.

anavi: Majka, ďakujem za vysvetlenie. Súhlasím do poslednej bodky. Ešte mi, prosím ťa, povedz, ako sa to číta. Koulem alebo coulem? Keby som to chcela použiť vo verbálnej podobe, lebo je to zaujímavé spojenie.:DD
Majte sa nádherne.

majka528: Anavi, čte se to coulem.

anavi: Ďakujem Majka. Si kamarátka každým coulem.:)) Katy, ty samozrejme tiež. Aj táto stránka je fanstránka každým coulem.:DD Proste FanFacundostránka - toto privilegované oslovenie patrí iba jej.

majka528: Anavi, není zač, jsem ráda, že jsi každým coulem kamarádka a fanynka této stránky. A to oslovení patří všem, kdo sem rád chodí a nejvíce Katy, která je tvůrcem této nádherné stránky.
Katy, díky za to, ráda se sem vracím a dnes mi pozvedla náladu, ještě, že tě tady máme. Díky moc.

Katy: Tak vidím, že jdu zase pozdě na pěkně rozjetou debatu, tentokrát o českých slovíčkách :D Což mě tedy opravdu mrzí. Opět se potvrdilo Anavi, že když jsi tu ty, nejsem tu já a naopak :D Těší mě vaše nadšení holky moje, jste fanynky každým coulem, když to tu takhle umíte rozjet ve dvou :D :)
Anavi, tu zrcadlovku vytáhni a cvič a cvič, budeš nám potom na koncertě dělat vrchního fotografa, to bude kvalitka, jelikož už teď máme rezervovanou tu první řadu v případě koncertu, to budeme mít fotky s každým Facudetailem :D
Facutetanovka zvedne náladu, mám to opravdu vyzkoušené jsem ráda, že to fungovalo i na tebe Anavi a máme tě tu zase ve skvělé formě, kdy zase hýříš Facuslovíčky a ode dneška už budeš asi válet i každým coulem :D Majko, že si ale nadhodila super slovo :D
Na mě taky tahle aktuálka zapůsobila, tedy její obsah samozřejmě. Ač tedy pořád čekám na kvalitnější fotky z představení, ty dvě videa mě velmi potěšili. K jeho dobré vůli a pomáhání už se snad ani nemusím vyjadřovat, to mě uchvátí vždy. A tentokrát ještě nahodil oblek, taky jsem si hned představila Soňu - módní policistku, jak z toho bude nadšená, tak doufám, že se ještě později vyjádří :)

anavi: :DDDD To si ma s tvojim komentom pobavila, Katy. Veru, Majka vytiahla super hlášku. Ďakujem Majka. Si parťáčka každým coulem, aby sme to tu vo dvojici rozjeli (ako napísala Katy). I keď ... ma pochytí Facumánia,tak to tu dokážem rozjet aj sama. :))
Či budú moje fotky kvalitka, to uvidíme, ale určite budú z lásky (k vám, k Facu, k foteniu...). No práca so zrkadlovkou, to je ako keď dostaneš auto a máš ho riadiť bez vodičáku:))) Ale učím sa.
Tento týždeň je táto aktuálka aj konverzácia naozaj Facutetanovkou na dobrú náladu.

majka528: Já stále říkám, že tato stránka je jedinečná, obdivuhodná. Kdykoliv sem přijdu tak přibude koment a já se vždy tady potěším. Holky, vy jste studnice slov do Facuslovníka, hlavně Anavi, jste jedničky.
Anavi, určitě ti to focení půjde, chce to čas a uvidíš, že zakrátko budeš v tomto vynikat.
Katy, máš pravdu, že fotky z představení MM co jsou na internetu nejsou kvalitní, ale doufám, že časem jich bude více a hlavně budou od nějakého profesionálního fotografa. Jsem moc ráda, že ta hra má úspěch, i když mám dojem, že je to hlavně přičiněním Facu. On totiž nikde dlouho nehrál v nějaké telenovele, na jevišti se objevuje občas se svou hrou EEA a těch koncertů je v poslední době málo. Je velice oblíbený a proto lidi na něho chodí. A jak jsem viděla fotky jak je na jevišti v posteli, tak divačky /podle mě/ musí při tom šílet takhle ho vidět.
Jak jste napsaly, Facutetanovka vždy potěší a hlavně pozvedne náladu, tak je potřeba v tomto pokračovat.
Mějte se hezky.

Name:
Web:

Powered by CuteNews