Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pracovní záležitosti ale i zvířecí rodinka
27.05.17 * 10 názorů
Po nějaké době se Facu zase ukázal v televizi. Byl pozván do programu El Buscador En Red v televizi Publica. Tento pořad si zve hosty ze světa showbyznysu, sportu a kultury. Otázky se vždy týkají jejich osobního a profesního života a to v celkem uvolněném duchu. Facundo studio navštívil tento čtvrtek 24. května. Rozhovor se ale bude vysílat až toto pondělí 29. května. Prozatím tu máme tři fotky z natáčení:Další přišlo na řadu rádio. Nový rozhovor Facu poskytl minulou sobotu 20. května pro rádio R10. Rozhovor se vedl hlavně kolem divadelního představení Madisonské mosty:Asi každý fanoušek Facunda ví, že jeho oblíbený nápoj je Maté. Ale není to jen Facundo, kdo si na tomto nápoji rád pochutná. I jeho člen zvířecí rodinky - fretka Noe si pochutná, když si myslí, že jí nikdo nevidí. Podívejte se na to.

A to není ze zvířecí rodinky všechno. Další přírůstek do rodiny - tentokrát králíčka, Facu ukázal na fotce s vtipným komentářem: "Co? To mluvíš na mě?"

majka528: Katy, moc a moc děkuji za dnešní aktuálku. Moje dnešní neděle začala stejně jako každá druhá a to, že hned brzo zrána usedám k pc, abych si prohlédla novinky o Facu.
Musím začít se zvířátky, fotka s králíčkem je moc roztomilá a video s fretkou je něžné, milé a moc hezké. I když zrovna tomuto zvířátku neholduji, ale když jsem viděla jak hezky popíjí maté tak bych si ho i zamilovala. Je vidět, že Facu a i celá jeho rodina si se zvířátky rozumí a mají je rádi ať je to cokoli.
Na fotkách z TV natáčení vypadá Facu velmi uvolněně a příjemně, není se čemu divit, když se tam bude mluvit o jeho soukromém a profesním životě. Rodinu miluje a svou práci také.
Litovala jsem u rozhovoru pro rádio, že tomu nerozumím, ale bylo pěkné slyšet jeho hlas. V duchu jsem si říkala, už aby byl vynalezen překladač, který by hned to přeložil.
Katy, děkuji ti moc za vynaloženou tvou práci, moc si ji vážím, jsi v tomto poklad jak nám zprostředkováváš vše co se děje u Facu. Díky moc.
Přeji všem hezkou neděli.

Soňa: Veľmi milé video s fretkou, ktorá sa tvári ako veľká herečka. Facundo, že by rástla konkurencia? I keď ja podobne ako Majka fretky nemusím, video sa vydarilo a je veľmi milé. Viac sa mi však z Facundovho zverinca páči zajačik, rozmýšľam, ktorý z nich je milejší..... Ale asi vyhráva Facundo. Fotky z natáčania výborné, teším sa na vysielanie, hádam sa na internete objaví. Už aby sa na trhu objavilo prekladacie zariadenie. To by bola paráda. Predsa len keď človek tým rozhovorom rozumie, hneď je viac v obraze.a niektoré veci dostávajú iný zmysel. Zatiaľ mi musí stačiť počúvať Facundov hlas, ale na druhej strane ho počúvam veľmi rada.On má naozaj pekný hlas s nádhernou intonáciou. Poviem vám, že po troch týžťdňoch odlúčenia sa toho nášho Facunda neviem akosi nabažiť a dakujem Katy, že mi to umožňuje. Prajem krásny týždeň...

anavi: Katy, teraz nás tu máš kompletne jednu za druhou. Ja sa samozrejme tiež veľmi rada pridávam s komentom. I keď neviem, čouž dodaťk takému peknému zhrnutiu od Majky a Soničky. A tak sa budem aj ja rozplývať nad roztomilosťou a šibalstvom Facundovho zverinca. Okrem nežného zajačika sa mi na fotke páči aj facundove háro. Celkom ma rozosmialo. A fredka šibalka si upíja a potom je celé noci hore. :DD Všimla som si aj plamienok v krbe, krásna atmosféra. No neviem, či by som sa po nej napila z tej kalabasy a tým brčkom. Ale zdá sa, že náš Facu sa podelí z každým.
To, že počúvame hlas Facu bez toho, že by sme mu rozumeli je čudné, ale príde mi to ako druh zvukoterapie. Akoby sme počúvali liečivé mantry, ale jeho hlas znie krásne. Keď sa mu snažím porozumieť, nemám z toho až taký zážitok, lebo namáham mozog a on si chce niekedy jednoducho oddýchnuť. A tento stav "lenivosti" mi vyhovuje. :DD Na TV program sa teším, vyzerá, že to bol príjemný zážitok aj pre samotného Facu.
Tak sa majte rovnako príjemne aj vy. Katy, tebe ĎAKUJEM za takéto spríjemnenie dňa.

majka528: Anavi a Soni, fotka, kde je Facu a králíček tak ta nemá chybu, také se mě tam moc líbí a ten jeho rozcuch - wau. Přišlo mi to jako kdyby těsně předtím vstával.
Hezké dny přeji všem.

Soňa: Anavi,máš pravdu Facundov hlas naozaj možno nazvať zvukoterapiou. Pre mňa má aj relaxačné účinky. Zoberiem knihu, alebo krížovky a k tomu si pustím rozhovor s Facu. Pre mňa dokonalý relax...

majka528: Soni, Anavi, pro mě je velký relax, když si pouštím jeho písničky a přitom můžu číst, luštit nebo i pracovat. Když poslouchám Facu hlas tak by podle mě mohl klidně dělat psychoterapeuta, protože jeho hlas velmi uklidňuje.

Katy: Zvířecí rodinka nikdy nezklame, a jak vidím ani vás nezklamala :)Já jsem vždycky ráda, když se objeví nějaké jeho zvířectvo na netu. Vždycky je to nějak vtipně pojato, a to byla tentokrát jak fretka, tak králík z klobouku :D :D
Co se týče hlasu Facunda, tak ten už léta poslouchám vždycky večer, po únavném dni, když si chci odpočinout. Ten jeho chraplák má něco do sebe a i kdyby mi nadával, tak mi to zní krásně :D :D Vážně je to terapie :)
Jsem ráda, že vás tu mám všechny tři takhle za sebou, tak čtu komentáře nejraději :) Ještě nám schází Petra do party a je to skvělý. I když i nové tváře, tu vždycky ráda uvidím. :)

Petra: Ahoj holky, já jsem tu taky. Snažím se aspoň jednou týdně tady být. Úplně odstřihnout se od Vás nedokážu. Chodím jsem sice vždy jen na velmi krátký okamžik i tak mně tato stránka vždy potěší. Můj je pořád ještě doma, ale má celé odpoledne vycházky a tak jsme teď mnohem častěji v přírodě. Vše zlé je pro něco dobré.
Katy, děkuji ti za všechny krásné aktuálky. Videa nestíhám, ale fotky se snažím projít všechny.
Holky přeji krásnou neděli s ranní aktuálkou.

Petra: Opravuji: Chodím sem sice......

Katy: Tvůj komentář mě velmi potěšil Petro :) Jsem ráda, že jsi se ozvala. Těší mě, že se nemůžeš úplně odstřihnout, to lahodí mému ucho/oku :D Ale nejradši stejně jsem, když tu vidím komentář od každé z vás :) Takže ať se manžel zotavuje co nejrychleji, ať tě tu máme co nejdřív zpátky :) Měj se hezky :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews