Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo modelem
03.06.17 * 21 názorů
Asi nejpřesnější název dnešní aktuálky hned ze dvou důvodů. První důvod je ten, že se Facu stal tváří kosmetické značky TSU Cosmeticos. Nejnovější číslo katalogu této značky už je v Argentině v prodeji, ale my tu máme prozatím jen ukázky z internetu. Ovšem už i u těchto ukázek je jasné, že si firma vybrala velmi dobře. Ostatně není to poprvé, co Facundo spolupracuje s touto značkou. Na jejich akci se objevil například už v roce 2012:Druhý důvod, proč se stal Facu modelem je ještě jednodušší. Facunda v divadle navštívil Santiago Oliveto známý argentinský umělec, který vytváří portréty známých osobností. Pro Facunda vytvořil hned dva a osobně mu je přinesl do divadla na představení Madisonské mosty:No a jak to vypadá v samotném divadle na představení hry Madisonské mosty? Opravdu se tamnenudí, a nemají tam nouzy o zábavu. Podívejte se na video, které je točené začátkem května:

majka528: Katy, moc ti děkuji za dnešní aktuálku, která byla pro mě takovým hezkým pohlazením na duši. Dnes v noci se mi špatně spalo a probudila jsem se ještě do hluboké tmy a když jsem si prohlédla tuto stránku tak jsem pak krásně usnula a spala až do rána. Je vidět, že Facuterapie účinkuje a jsem za ni ráda. Chválím kosmetickou firmu, že si vybrala Facu jako tvář této značky, moc jim to schvaluji, není nic lepšího než je on. Na fotkách vypadá krásně, každá fotka je něčím jiným hezká, na jedné září jeho krásný úsměv, na druhé vypadá velice bezprostředně a na té poslední je velmi elegantní, na všech má půvab, šarm, je prostě svůj a hlavně sexy.
Kresby od malíře jsou velmi pěkné, je velmi dobře, že ho známý malíř namaloval, vypadá na obou moc krásně. A na videu je vidět, že se herci a tvůrci představení umí bavit a že tam vládne přátelská, příjemná a milá atmosféra. Madisonské mosty stále diváky baví a určitě jsou představení vyprodaná a herci si ho užívají a diváci jsou velmi spokojeni a to jim všem moc přeji.
Katy, děkuji za tak hezký začátek dnešního dne, jsi skvělá, jsi poklad.
Petro, přečetla jsem si tvůj koment a jsem ráda, že ses tady po nějaké době objevila, ráda tě tu vidím.
Přeji všem hezkou neděli.

Soňa: Wau, wau tak toto teda ÁNO. Firma TSU Cosmeticos nemohla vybrať lepšie.Od dnešnej aktuálky som sa nemohla odtrhnúť. Ráno som ani nepísala komentár taká som bola unesená. Fantastické fotky, hlavne tá s Facundom v bielej košeli, tam je priam úžasný. To je presne to oblečenie, ktoré ja na ňom zbožňujem, lebo mu to fantasticky sekne. Pekné kresby, len tie jeho ústa sú v skutočnosti krajšie, také viac vykrojené. A Facundove ústa sú naozaj pekné, krásne tvarované. Bože, ja sa tu dnes rozplývam ako taká pubertiačka, ale čo už robiť, keď ten Facu je fakt úžasný....A nakoniec čerečnička na torte v podobe videa. Je príjemné pozerať sa na tento milý, herecký kolektív. Vidno, že sa spolu dobre cítia, nie je medzi nimi žiadne napätie a nevraživosť. A tak to má byť. Peti, máš veľkú pravdu, že od aktuálok sa nedá len tak odstrihnúť. Boli sme na dovolenke a už som len vzdychala ako veľmi sa teším domov. Môj manžel sa ma opýtal, prečo sa tak veľmi teším. Pri mojej odpovedi, že už sa nemôžem dočkať nedeľných aktuálok len poznamenal, ty tuším nie si normálna. Tento súzvuk nás a Facunda nedokáže pochopiť každý. Ale každá z našej Facundopartie určite vie o čom hovorím. Myslím si, že naša naviazanosť na Facunda je taká silná, že o nejakom odstrihnutí sa od aktuálok sa nedá ani hovoriť. Katy, a tebe za toto všetko patrí veľká vďaka.

Katy: Děkuju holky za brzké komentáře, jdu se tu s vámi rozplývat už dneska :D Soňi, u tebe jsem věděla, že se budeš rozplývat u TSU Cosmeticos, protože pózující Facu v pěkném oblečení to je tvoje :D A musím říct, že máme stejného favorita, miluju tu fotku, kde je opřený o zeď v bílé košili.
Majko, jak už jsem psala Petře, takové komentáře lahodí mému oku/uchu. Když vidím, jak tato stránka na vás působí a dokonce vám přivodí lepší spaní :) To jsem strašně ráda :) Všechny tři jsme asi stejně nadšené a asi nejvíc z jeho focení :)
To z tvojí dovolené mě pobavilo, Soňi :D Já nemívám dovolené extra dlouhé, tudíž já se od vás vlastně skoro ani nehnu, ale naprosto tě chápu. Nemít nějaký čas přehled o tom co Facu dělá, musí být úděsné :D
No a video jste obě shrnuli tak, že už k tomu není co říct. Mám ráda takovéhle sladké tečky na závěr, kdy se člověk zasměje. Tak by měla končit každá aktuálka, pokud je to jen trochu možné. No ale už se zase rozkecávám, musíme nechat taky nějaký prostor Anavi. :D Mockrát vám děkuju :-*

Soňa: Katy, nad touto aktuálkou sa nedá robiť nič iné, len sa nad ňou rozplývať. Ono, keď sa to tak vezme, všetky aktuály sú super, ale niektoré sú ešte najsupernejšie, také viac srdcu lahodiace a úsmevné. Tá dnešná aktuálka určite patrí medzi ne. Som rada, že sme sa zhodli na fotografii Facunda v bielej košeli. Ale dáš mi určite za pravdu, že v tomto oblečení je proste neprekonateľný. Komu by sa nepáčil? A je pravda, že tri týždne byť bez aktuálok je pomaly už na depku. Fakt som bola šťastná, že sedím pri počítači a pred sebou mám toľko nového o Facundovi. Ako som už napísala :môj zlatý týždeň. A odstrihnúť sa od tohto potešenia to je v mojom prípade úplne nemožné. Katy, veď ty prinášaš do môjho života krásne a nezabudnuteľné chvíle....

majka528: Holky, dávám vám za pravdu, že v té bílé košili je Facu úchvatný, ale mě se líbí úplně ve všem. Já se na každou neděli těším jak malé dítě, a to proto, že mě tady čekají novinky a já je pak s radostí prohlížím. Jsem nadšená z každé aktuálky, což myslím, že určitě víte a neumím si už představit, že bych byla bez toho. Chválím dne a hodinu, kdy jsem našla tuto stránku, Katy, jsi v tomto vynikající, tato stránka je nejlepší ze všech. A také tě Soni, obdivuji, že jsi vydržela na té dovolené bez této stránky, já když někam jedu, většinou to také není na dlouhou dobu, ale hned se všude pídím po počítači, aby mě neušla žádná novinka o Facu, já bych to nevydržela. Tak vidíš Katy, jak to na nás působí, jsem ti za to moc a moc vděčná a hned jsou dny radostnější.

Soňa: Majka, aj ja som si to tak predstavovala, konečne pokoj oddych veľa času na super aktuálky. Lenže sme boli v krajinách, kde ten internet nie je až taká bežná vec, takže som bola tri týždne úplne flustrovaná. Ja si to naozaj už bez týchto akktuálok neviem predstaviť. A tie dni s aktuálkami sú určite radostnejšie. To máš úplnú pravdu.

Katy: Já tomu rozumím, taky se mi osobně líbí některé aktuálky víc, ale i tím jak je sepisuju. Někdy mám pocit, že se mi to daří míň, někdy zase víc. A někdy to vezmu zase po obsahové stránce. Třeba rozhovory, kde se ho pořád vyptávají na dávné konflikty, to mi pak přijde, že už ta aktuálka, tak dobrá být nemůže. Ale zase aktuálka jako je dnes, Facundo modelem. Které ženě, by se to nelíbilo, že? :D
Já beru Facundův styl oblékání, beru že je sportovní typ a líbí se mi to. Zase je potom pro nás svátkem vidět ho v něčem takovém, a můžeme se ve speciální dny rozplývat, jako dnes :D
Člověk už aby si i rozmýšlel, kromě toho co sbalit na dovolenou, jak se dostane na tuto stránku co? :D Ale dělá mi to nesmírnou radost :)
Majko, já si pamatuju den, kdy se tu objevil tvůj první komentář. Byl tak nesmírně milý, přišla jsi mi tak strašně uchvácená, neskutečně si mi děkovala za všechno co jsi tu viděla :D Říkala jsem si, to je fanoušek, to je nadšení, a to nadšení ti drží dodnes. To je naprosto úžasné! :) Mám tu ten správný kolektiv fanoušků :)

Soňa: Katy tvoje aktuálky sú vždy úžasné. Len niektoré témy zarezonujú niekedy tak trošku negatívne. Viď tie niekedy až trápne vedené rozhovory s Facundom. Žiaľ život sa nepíše len v ružových farbách. Ale vďakabohu, že sa o nás takto nezištne staráš, že nám robíš ten život krajší, a farebnejší, nech je už obsah aktuálok hocijaký. Je mi naprosto jasné, že Facundo ako model nebude vystupovať v aktuálkach každú nedeľu. Aj keď by som si to veľmi želala. Už teraz sa teším na ďalšiu nedeľu. Viem, že je to odo mňa veľmi sobecké, ale ja by som bola najradšej, kedy bolo sedem nedieľ v týždni. Katy, toto zober ako žart, ale tieto nedele naozaj zbožňujem.

majka528: Soni, napsala jsi to moc pěkně a já s tím vším co je napsané ve tvém komentu plně souhlasím.
Katy, jsem tady moc ráda.

anavi: Tento týždeň nestíham. Vidím, že som zmeškala parádnu debatu. A veľa priestoru ste mi už nenechali...:DD Nuž sama som si na vine.
To však nemení nič na tom, že už pri nadpise mi zaplesalo srdiečko a zaiskrili očká. Facu je toho hoden. Vyzerá nádherne ako v časopise, tak na ilustráciách. A ešte sa aj skvelo baví v divadle. Radosť sem opäť zavítať, hoci len na chvíľu.
Na tej bielej košeli sa zhodneme (milujem ho takého) a vlastne aj na všetkom ostatnom, čo ste napísali. Dobre, že sa Sonička vrátila z tej diaľavy. A kde si to bola? Ak sa smiem opýtať. Aspoň sa budem cítiť dobrodružne.:))
Majka, aj ja obdivujem tvoje neutíchajúce nadšenie. Katy to napísala presne.
Tak kolektív fanúšikov tentoraz uzatváram ja. Dôležité je, že som stále jeho súčasťou srdcom aj dušou. A pred tebou Katy skladám obdiv bez ohľadu na obsah aktuálky. Ty to vieš podať vždy primerane k obsahu. To, čo prinesie život Facu neovplyvníme, ale ty to vždy "oblečieš do správnych slov". Ďakujem.

Soňa: Anavi, boli sme pozrieť Vietnam a Kambodžu. Išli sme tam hlavne kvôli Angkor Wat v Kambodži. Všetko bolo pekné, až na ten internet. Viem, že sa dá bez toho vydržať, ale mne tie nedeľné aktuálky skutočne chýbali.

majka528: Anavi, to nevadí, že jsi sem zavítala až dnes. My víme, že kdyby to bylo možné tak tu budeš hned v neděli, protože se na každou aktuálku těšíš tak jako my. Já si vždy ráda přečtu od tebe příspěvek, protože je napsaný krásně.
Soni, tu nádheru vidět chrám na vlastní oči Angkor Wat ti až závidím, musela to být krása.
Krásný den vám holky přeji.

Katy: Anavi, tento týden neměl skoro nikdo šanci, my jsme do debaty vlítly ještě v neděli :D Takže jsme moc šancí nedali nikomu :D Ale ten jeho "modeling" si žádal debatu :D Jsem ráda, že jsme se opět shodli na fotce :) A ač tu bylo možná všechno už řečeno, ty to vždycky řekneš svým osobitým způsobem, takže na tvůj komentář se těšíme vždycky :)
Já se snažím vám to přinášet v co nejlepším a nejpozitivnějším duchu, aby jste si u toho odpočinuli a ne se ještě rozčilovali viz. ty omílající se rozhovory, kde se pořád naráží na Farsantes. A asi se mi to daří psát, když už tu čtete všechny několik let :)
Páni Soňi, ty jsi zcestovalá, tichá závist to je jediné co můžu napsat. Já jako člověk, který naprosto cestování miluje! :) Věřím, že to bylo úchvatné, a po návratu domů sis tu udělala další zlatý týden v podobě zmeškaných aktuálek :)

Soňa: My sme také tri manželské páry, ktoré milujú cestovanie. A sem . tam ak to čas a financie dovolia si urobíme takýto výlet. Ja, osobne, ak by som získala nejaké väčšie peniaze tak by som ich určite dala do cestovania.Netúžim po drahých veciach, aute, ale cestovanie to áno. Veľa krát snívam s otvorenými očami, že sa dostanem aj do Argentíny, ale to by ste museli ísť aj vy, inak by tá cesta nemala zmysel, A bohužiaľ tá Argentína je naozaj veľmi ďaleko, takže to ostane medzi mojími nesplnenými snami. Ale aspoň dokážem o tom snívať tieto moje sny mi nikdo nevezme.Nebolo by úžasné, keby sme sa tam mi štyri mohli odísť a ešte aj vidieť Facunda. Úúúžasná predstava.........

Soňa: A tie návraty k aktuálkam? ÚÚÚžasné, bol to krásny zlatý týždeň.

majka528: Soni, to cestování ti závidím, já miluji světové historické památky, hodně jsem o nich četla a pár jich i poznala, ale mnoho exotických zemí jsou pro mě hodně a hodně daleko. Argentina je jedna ze zemí kam se asi těžko podívám, i když by bylo hezké ji poznat, viděla jsem totiž pár dokumentů a je to velmi krásná země, která by stála za to. A vidět ještě Facu - to by byl sen, který se mi těžko asi splní /ale snít můžu/.
Katy a ty pokračuj dál v psaní těch krásných aktuálek.

Katy: Teď si mi vzala slova z pusy Soňi, mohla bych se pod tvojí poslední zprávu o cestování podepsat. Nic mi nepůsobí takovou radost, jako cestování.
Ale proč by byla Argentina tak nereálná? Ano je to daleko, ale když člověk začne šetřit jen na tuto konkrétní věc, nebo spíš v tomto případě na tuto konkrétní zemi, nic není nemožné. ;) V cestování musí být člověk realista, nebo by nikam nikdy nevyjel :D

Anka: Katy, zgadzam się z Tobą. Jeśli się czegoś pragnie i dąży do zrealizowania celu, to można to osiągnąć. Mam znajomego, który całe życie marzył, żeby pojechać do Peru i na własne oczy zobaczyć Machu Picchu. Pracował, podróżował w inne miejsca, wspinał się po górach, ale na wyjazd do Peru systematycznie i konsekwentnie odkładał pieniądze. Pojechał tam w tym roku. Powiedział, że to była podróż jego życia. Widziałam zdjęcia. Niesamowite. Ameryka Południowa to piękny kontynent. Ja za sprawą Facundo zainteresowałam się Argentyną i zobaczyłam w internecie i w telewizji wiele miejsc, o istnieniu których nie miałam wcześniej pojęcia. Warto mieć marzenia, warto próbować je spełniać, warto się czymś interesować i dowiadywać nowych rzeczy. I warto poznawać nowych ludzi - takich jak Wy - choćby wirtualnie, bo chociaż mieszkamy w innych krajach, mówimy innymi językami, to okazuje się, że jesteśmy podobne - mamy podobne zainteresowania i marzenia...

Katy: Vidíte, je to možné! Anka nám tu napsala úžasný příklad. Díky za to! :)
Neříkám, že to bude hned. Ale člověk když chce, tak na to ušetří. Já si takhle šetřím na své oblíbené města, kam chci jednou jet. A od loňského roku, mi to celkem začalo vycházet. Takže, já bych se tohohle snu nevzdávala. Ovšem jet tam bez vás, to je jen poloviční zážitek, takže Anko přidáváš se k nám do týmu cestovatelů? :D :)

Petra: Wau....objavila som tu nauzasnejsiu stranku o Facundovi....uz par tyzdnov Vas dievcence čitam , sledujem vase novinky , vase nazory o pre mna najkrajsom muzovi na svete..a som stastna ze som Vas objavila..a dnes sa uz aj osmelila napisat...Dakujem. Facundo je ten najkrajši , najcharizmatickejši muž ....

Katy: Petro vítej u nás!! :) Ráda poznávám další fanynku, jsem ráda že jsi nás našla :) Klidně piš častěji, my velmi rády přivítáme další fanynku v našich rozhovorech, které se každý týden točí okolo něčeho jiného :D Facundo je úžasný, hlavně úžasný člověk, který si zaslouží stránku! :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews