Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Natáčení nového klipu
04.04.15 * 12 názorů
V sobotu 28. března se Facundo se svou kapelou "The blue light orchestra" pustil do natáčení videoklipu k druhému singlu Free Fallin'. Jak se zdá Sony Music s Facundem a kapelou uzavřeli smlouvu hned na dva klipy a to jak Free Fallin' tak Knockin On Heaven's Doors. Jestli se natáčeli oba videoklipy najednou není známo.
Natáčení probíhalo v klubu La Catedral v Buenos Aires což je velmi unikátní místo prosycené folklórem a atmosférou tanga, místo kde jakoby se zastavil čas.
Jistě se brzy dočkáme hotového videoklipu prozatím se ve fotogalerii můžete podívat na 20 fotek z natáčení.Jistě vás také zajímá jak trávil své 43. narozeniny. Samozřejmě ve společnosti své manželky a své kapely "The blue light orchestra". Přesněji všichni společně vyrazili do klubu Rockin' Food kde Facu se svou kapelou odehrál krátký koncert pro pozvané hosty. A jak Facundo napsal na svůj twitter o své narozeniny tak byl opravdu spokojený a šťastný. Ve fotogalerii najdete 6 fotek.Také se ještě dnes vrátíme do roku 2001 protože jsem do fotogalerie nahrála 10 nových fotek z telenovely Yago, syn jungle které tam ještě chyběli.A ani dnes nevynechám díly seriálu "Noc a den" dnes je to díl 78 - 81.

Udělala jsem pro vás i novou sekci, je to sekce trochu na hraní napadla mě při procházení fotogalerie kterou jsem v posledních dnech viděla opravdu hodně. Nazvala jsem ji "Co si Facundo myslí?". Jde o to se zabavit, jednou za čas vyměním fotku s nějakým vtipným Facundovým výrazem či pohledem a vy k němu napíšete co by se tak v tu chvíli mohl myslet. Vždycky tu nejlepší větu k té dané fotce opravdu přidám a nechám ji tady uveřejněnou. Tak tedy pokud se budete chtít odreagovat můžete začít zde.

A zakončíme to dnes novými avatary které následně najdete i v grafice ;)

majka528: Katy, zase velké díky ode mě za novou aktuálku a je v ní hodně novinek. Už se těším až se budu moci podívat na jeho nové dva videoklipy, určitě budou úžasné, jako všechno co Facu dělá. Fotky jsou krásné, je vidět, že tam byla výborná atmosféra. V klubu jak slavil svoje narozeniny tak jsou fotky taky moc pěkné, je vidět, že je oblíbený a že ho mají rádi. Fotky z Yaga jsou pěkné, občas se na některý díl dívám a byl tam úžasný. Díky za další díly seriálu Noc a den, je jen škoda, že už tam není Romina. A Avatary jsou moc pěkné. A jak je ta nová sekce tak to je výborné, ale mě zrovna toto moc nešlo, nikdy mi nic nenapadlo, ale pokusím se něco občas vymyslet. Katy, ještě jednou velké díky, tato stránka je první co si vždy otevřu. Jsi skvělá!

majka528: Ještě jednou díky za další novinky a hlavně přeji vám všem pěkné velikonoce.

anavi: Katy, výnimočne bohatá aktuálka na novinky, fotky a aktualizácie.
Prostredie natáčania videoklipov vyzerá naozaj exkluzívne, čo sľubuje výborný výsledok. Tak už sa nemôžem dočkať, kedy uzrú svetlo sveta. A vybrali naozaj pekné piesne.
Som rada, že sa Facu podarilo osláviť svoje narodeniny podľa vlastných predstáv. Na fotkách vidno, že si to užíval.
Z fotkami zo seriálu Yago si ma veľmi potešila, lebo ho zbožňujem. Tie z divočiny sú nádherné a pôsobia magicky.
Stále oceňujem tvoju snahu nahrávať diely NyD, hoci ho stále nesledujem :(
Interaktívne sekcie, kde zapájaš aj nás obľubujem. Je ňou aj módna polícia. Je to aj pre teba dobrá reflexia, tak ti prajem čo najviac účastníkov hry "Čo si Facundo myslí?" Ja sa zapojím hneď po dopísaní komentu:)
Avatary sú úplne skvelé, nádherný úsmev, vychutnávanie si života, ochota pomáhať a zmyselné telo - všetko, čo vystihuje Facu.
Katy, ešte raz veľký obdiv a veľké ďakujem za spríjemnenie sviatočného dňa.

Soňa: Katy, tieto tvoje aktuálky naozaj nejde nepochváliť. Je to zase úplne perfektné, hlavne ma potešili staršie fotky z Yaga ako i fotky z natáčania klipov. Už sa teším
ke'd budú hotové a si ich budem môcť pozrieť. Ke'd sa tak nad tým zamyslím, zase jedna z úžasných aktuálok, ke'd naozaj neviem čo skôr chváliť. Držím palce, aby si mala veľa dobrých nápadov na nové aktuálky.

Katy: Majko: Děkuju mockrát za pochvalu nevíš jak mě těší že toto je ta první stránka kterou si otevřeš :) A doufám že se časem zapojíš do nové sekce protože holky se zapojili obě báječně. Anavi vymyslela opravdu nádhernou větu a Soňa mě neskutečně pobavila :D Už teď nevím co si vybrat takže doufám že tam ještě něco časem bude :) I tak to bude těžké rozhodnout. Máte obě fantazii :)
Anavi: Jsem ráda že sis užila fotky z Yaga především protože jsem v posledních dnech viděla nějaké scény a dobře jsem se bavila, hned jsem se musela pustit taky do fotek :) Nevadí že nesleduješ NyD, ani já na to nemám čas ale třeba si ho všechny jednou najdeme a budeme to mít pohromadě :)
Soňa: Já ti děkuju mockrát za poslední komenty které mě neskutečně těší. Tuto aktuálku bych shrnula asi tak že Facundo měl narozeniny ale vy dostáváte dárky :D Proto jsem pro vás chtěla připravit něco většího a jsem ráda že si toho tak ceníte. A děkuju ti že i ty jsi se zapojila do hry, dlouho jsem se tak nepobavila :D
Přeju vám všem krásné velikonoční pondělí a budu se těšit na další komenty v příští aktuálce :)

anavi: Soňa, aj mňa tvoj koment k fotke pobavil :))
Katy, prosím ťa, akým spôsobom sa dajú hodnotiť albumy v galerii?

Katy: Dají se hodnotit samostatné fotky a to jednoduše - klikneš na danou fotku a dole se ti zobrazí 5 hvězdiček, ty klikneš na takový počet který se ti zdá příhodný pro tu fotku :)

majka528: Soni, také mě pobavil tvůj komentář k fotce, byl moc vtipný.
Mě nic kloudného nenapadlo, ale aspoň jsem něco napsala.
A Katy, dík za sdělení jak se dají hodnotit fotky v galerii.

Katy: Není za co :) Četla jsem i tvůj majko a je taky dobrý, jak říkám rozhodování bude opravdu těžké :)

soňa: Kočky, ďakujem, len škoda, že to je len sen.......

anavi: Soni, ale sny sú na to, aby sa plnili!!!

majka528: Anavi, ale někdy se stane, že se nesplní, v tomto případě by to byla ale velká škoda.

Name:
Web:

Powered by CuteNews