Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Obyčejný týden neobyčejného Facunda
15.07.17 * 22 názorů
Co nám přinesl tento týden. Facundovi obvyklé činnosti. Jako první v pořadí bych zmínila Facundovu pomoc. Žádný nemocný člověk mu není lhostejný, opět to potvrdil na nové nahrávce, kde podpořil 12 - letého chlapce Bruna, který trpí onemocněním slinivky a potřebuje transplantaci plic. Na video se podívejte na twitteru.

"Ahoj, Bruno! Poslouchej, všichni tady hledají pár plic! Zdá se, že čas se krátí a operace se musí udělat co nejdříve. Chci tě pevně obejmout! Buď trpěliví. Všichni na tebe myslí. Tak moc, že se za chvíli pro tebe najdou potřebné plíce. Je dobře, že lék se již vynalezl. Objímám tě. Jaký jsi statečný! To je dobře! Jsem na tebe hrdý!"

Jestli Facu někam rád dává rozhovory, tak jsou to určitě rádia. Velmi často poskytuje hlavně telefonické rozhovory a nejinak tomu bylo i tento pátek, kdy si povidal s rádiem Conexion Abierta. Rozhovor si můžete pustit na youtube a poté se podívat na fotku v galerii. Možná proto, aby měli posluchači také možnost Facunda vidět, po skončení rozhovoru ihned Facundo nahrál svoji fotku na twitter:Také se po delší době podíváme do divadla na představení Madisonské mosty. Představení má stále úspěch, mezi herci panuje stále uvolněná atmosféra. A o té atmosféře svědčí tři nové videa, kde Facundo s Araceli zvou diváky k návštěvě divadla. Podívejte se na první, druhé i třetí video.

Co by to bylo za týden, kdyby se v něm neobjevil alespoň jeden domácí mazlíček. A hned tu máme dva, jak na videu tak na fotce. Velice hezké video Negry s králíčkem nahrála Maria na svůj twitter a Facundo se poté zvěčnil s Negrou na fotce. Na video se podívejte zde.

Soňa: Veľmi trefný názov dnešnej aktuálky, I keď aktuálky od neobyčajnej Katy sú vždy neobyčajne krásne. Dnes asi začnem mojou zvieracou favoritkou z Facundovej rodiny. Krásna čiernooká Negra je zo dňa na deň rozkošnejšia. Nečudujem sa, že ju má Facundo tak rád. Milé video so zajačikom, naša čierna modelka tu prejavila svoje materinské pudy. Toto video sa Márii naozaj podarilo.Tri zábavné videá z MM. Mám rada takéto zábavné viideá, kde sa môžem pobaviť.Facundo a Aracel si padli do nôty a vidieť, že sú dobrí parťáci,obaja so zmyslom pre humor. Pomoc Facunda ľuďom ma už vôbec neprekvapuje. On má ako sa hovorí takú dobrú dušičku, že by ma prekvapil skôr opak. Verím, že Bruno dopadne dobre, Facundo vie vliať do človeka takú tú pozitívnu energiu. No proste Facundoterapia. Pri rozhovore som zase len vzdychala prečo už nie je na trhu to mňou dlho očakávané prekladacie zariadenie. Ľutovala som, že som z rozhovoru nič nerozumela, na druhej strane, aspoň som si vypočula Facundov pekný hlas. Ešte sa vrátim ku predchádzajúcej aktuále.Katy, ten baner a avatar sú úžasné a som rada, že je tam len Facundo. Nemám síce proti Márii absolútne nič. Len jej jednoducho toho Facunda nesmierne závidím. A čo sa týka listu od fanynky, myslím si, že Facu drží v ruke skôr obálku so spiatočnou adresou ako list. Katy, ako obyčajne dovoľ, aby som sa ti poďakovala za ďalšie neobyčajné nedeľné ráno, ktoré ma vie potešiť a vliať do mňa množstvo pozitívnej energie. Prajem krásnu nedeľu a celý týždeň.

majka528: Katy, musím ti moc poděkovat za dnešní akutálku, která mi velmi zpříjemnila nedělní ráno a dala mi tolik radosti. Vstávala jsem velmi brzo - jako vždy- zvláště po dnešní trochu bezesné noci a proto jsem uvítala novinky o Facu, protože, když se podívám na něho a vidím jeho krásný úsměv a slyším jeho hlas tak mě to nabije energií a elánem. Takhle vypadá Facuterapie a jsem ráda, že ji máme.
Nechci se moc opakovat po Soni, která to tak pěkně napsala, ale také mě velmi rozněžnilo video, kde je Negra s králíčkem. Takové krásné a něžné pohlazení, které Negra dávala králíčkovi tak to je nádherné. Myslím si, že tahle se Negra odvděčuje ostatním zvířátkům, když se jí dostává takové veliké lásky jak od Facu, což je vidět na fotce, tak určitě ode všech členů Facurodiny.
Videa, kde Facu a Araceli zvou do divadla na MM tak je na nich vidět, že je mezi nimi přátelství a že si spolu rozumí. Určitě mají velkou návštěvnost, když tam hraje Facu a tak krásně zve.
Doufám a věřím, že se Bruno uzdraví, ono je nejhorší, když vidíte jak je nemocné dítě.
Soni, také jsem při rozhovoru vzdychala, už aby tu byl na trhu ten překladač. Ale stačí mi poslouchat jeho hlas, /lepší by to bylo i s překladem/, ale snad se toho brzo dočkáme.
Katy, velké DÍKY za tak krásné dny, kdy tu najdu tolik novinek o Facu.
Přeji všem krásnou neděli.

Katy: Jen dva komenty a už je vše řečeno! :) Opravdu opakovala bych se po obou, takže vám tu chci jen poděkovat za brzké komentáře a za krásné komentáře! :) Moc mě potěšili jako každý týden. Příští týden se sem moc nedostanu, ale k víkendu se budu snažit něco udělat s fórem, aby to tam vypadalo nějak koukatelněji než co se s tím děje teď! Ještě jednou moc díky holky moje! :)

majka528: Katy, já se budu tento týden snažit, abych pořádně prozkoumala nové forum. A moc ti děkuji za tak krásnou tvoji stránku, která mě vždy tak pěkně pohladí na duši.
Krásný den.

anavi: Veru, Katy, dva komenty a všetko povedané. Nemám čo dodať, len sa kochať, kochať, kochať... očami, ušami, srdiečkom ... a ďakovať - vrúcne ďakovať tebe, Katy ... za tvorivosť, trpezlivosť a čas, ktorý si venovala tejto nádhernej aktuálke.
Predsa len jeden malý postreh, MM sa hrajú 2x v piatok, 2x v sobotu a raz v nedeľu, to je pekný záťah. Áno, vedeli sme, že idú dve predstavenia za sebou, ale mne až teraz docvaklo, že to je vlastne celý víkend. Facu má ten týždeň trochu obrátený, ale keď ho práca teší, tak mu to určite neprekáža. :))
Po komentoch k predchádzajúcej aktuálke som zašla aj ja na forum. Po veeeľmi dlhej dobe si odo mňa vyžiadalo aj heslo, chvíľu som zostala zaskočená. To vám je poriadna zmena.:DD Tiež by som uvítala väčší farebný kontrast a rozlíšenie nových správ. Môj avatar je už v poriadku, Majka si to asi užila za všetkých. Verím, že čo to sa vyrieši a na ostatné si zvykneme.:))
Katy, ešte raz ďakujem a prajem všetkým nádherný týždeň!

majka528: Anavi, ten problém s heslem jsem měla i já, dlouho mi trvalo než jsem si na něj vzpomněla, protože jsem ho roky nepotřebovala. Kdyby nebylo zbytí tak si myslím na nové forum i zvykneme, ale bylo by dobré vyřešit rozlišení nových zpráv a větší barevnost.
Anavi, Facu určitě hraje rád a tak mu nevadí, že má dvě představení v jednom dnu.

Katy: Díky za postřeh s MM Anavi, nějak ušlo mojí pozornosti, že se hraje i dvakrát v pátek. Je to obdivuhodné, že na to mají všichni sílu. To forum mě tak rozčílilo, že se mi tam vůbec nechce :D Mě ty změny vždycky tak vadí!!! Nehledě na tak nekoukatelné změny, opravdu uvidím co se s tím bude dát dělat, ten vzhled by to ale opravdu potřebovalo!

majka528: Katy, já jsem dříve tak strašně ráda chodila na forum, to je o mě známo, ale teď tam najedu, zkouknu a skoro se slzami se odhlašuji. Je vidět, že je mezi příspěvky dělítko, ale je to tak slabé, že to není vůbec vidět, aby si na to člověk bral lupu. Našla jsem si tu firmu na googlu a píší tam, že jsou s nimi tisíce lidí spokojeno, ale já se přiznám, že já ne. Kdybych neznala to minulé forum tak bych možná byla spokojená, ale takhle....
Kdyby nebylo vyhnutí, tak mě nic jiné nezbude než si zvyknout.
Přeji všem krásný den.

Katy: Já tě chápu Majko, trochu jsem si s tím teď hrála. Jenže tam skoro vůbec nic nejde dělat s tím vzhledem! Hlavně s tím odlišováním nových příspěvků, třeba na to ještě přijdu ale jde to tedy velmi, velmi pomalu! Změnila jsem teď aspoň pozadí na tmavě modré, aby to tak nebilo do očí. Jenže když vlezeš do tématu, stále je to bílé! Já ani to dělítko tedy nevidím! To se takhle nechat nemůže, ale musím mít na to opravdu čas, aby to vypadalo, tak jak chci, aby to vypadalo!

anavi: Ja som za zmeny, veľa vecí je nutné zmeniť a tiež verím, že sú pre každého dobré a smerujú k lepšiemu. Tak sa pokúšam hľadať na novom fóre pozitíva, alebo premeniť nevýhodu na výhodu...napadlo ma, že si lepšie precvičím oči.:DD (ak zozbieram tú trpezlivosť).
Majka to rozlíšenie mi vysvetli trošku podrobnejšie: Kde to vidíš, ako to vidíš? Lebo to je tvoj vnútorný zrak detektíva.:))
Ale teraz úplne odbočím od témy a trochu vás osviežim v týchto teplučkých dňoch. Len tak som brázdila po nete a pozerala som si počasie vo svete a samozrejme ako prvé zahraničie som si zvolila Argentínu. tak v tomto období sa ich teploty pohybujú medzi 15 -20 stupňami a majú polooblačno až oblačno s prehánkami alebo dažďom. Príjemné teploty na zimu.

anavi: Katy, chválim ťa za tie farebné zmeny na fóre. Je to takto oveľa lepšie. A prišla som na toto... hore vpravo je pár symbolov, cez ktoré sa dá dostať do rôznych častí fóra. A je tam zvonček, keď naň kliknete, mal by zobraziť všetky nové odpovede. Neviem Majka, či si pridávala od mojej poslednej návštevy nejaké príspevky, ale môžeme si to odsledovať od teraz. Ja som pridala 2 (k téme chiquititas a do hry rozhádzané písmenká). Som zvedavá, či to funguje podľa mojej predstavy. Skús, či ti ich zobrazí. To by bolo fajn, keby to takto fungovalo (ďalšie pozitívum:)) A správa sa mi píše trochu lepšie, hlavne, keď chcem zmeniť písmo. A vľavo nad obsahom správy je smajlík na emotikony, ktorých máme teraz k dispozícií viac:)) Tie staré sa už síce nezobrazujú, ale môžeme si tam predstaviť čo len chceme.:DD

anavi: A ešte sa mi páčia aj avatary zakladateľky ku každej téme, ktoré sa zobrazujú na začiatku riadku. Ja tam mám síce ten predchádzajúci, menia mi ho tam ako čarodejníci, ale verím, že si to rýchlo vymením. :DD A vám sa zdá ktorá vec praktickejšia oproti starému fóru? A vlastne som vďačná, že sa zachovali všetky príspevky, lebo už raz sa stalo, že nám to všetko zmizlo (alebo sa mýlim?). Našťastie to vymenili celkom hladko.

majka528: Katy, děkuji za tvou práci co jsi měla s forem, teď je to tam mnohem lepší, vše je odděleno tak jak má být, barva pozadí je krásná a fotka Facu je nádherná. Mám ještě problém v tom, že ty písmenka jsou šíleně malá a já mám problém to přečíst.
Anavi, ty smajlíky jsem nenašla, ale pokusím se je najít. A když jdu na forum tak se mě nedaří skrýt, asi to už není. Tobě to jde? A ty odpovědi se mě ukazují, jak jsi mi napsala, že MM jsou fajn, tak mi to přišlo. Zatím se mě ty příspěvky špatně čtou, že jsou malé písmenka a tak jak budu psát tak si dám větší.
Doufám, že se to časem vše dá do pořádku a budeme s novým forem spokojené, jen je nejdříve nutné "vychytat všechny mouchy".

majka528: Anavi, tak jsem smajlíky našla, odpovědi na ty dvě téma tam jsem měla také. Až na ty malé písmenka to vypadá, že forum bude docela fajn. Kdybys věděla jak to vypadalo, když to vyměnili, to byla hrůza. Ale Katy si dala práci a hodně toho změnila a mnohem k lepšímu, je šikulka. Myslím si, že nám forum nezmizelo nikdy, vždy nám se ztratila do nenávratna stránka.
Příjemný víkend.

anavi: Majka, môžeme sa všetci dohodnúť na jednej veľkosti písma, s tým súhlasím, lebo aj pre mňa boli tie písmenká malé. Akú volíš ty?
Aj ja som si všimla tie pozitívne zmeny od Katy. Je to profíčka každým coulem!!! A viem, že si tými zmenami prechádzala zo začiatku sama. Jednu verziu som videla aj ja a hneď som sa odhlásila. :DD Povedala som si, že sa na to lepšie vyzbrojím trpezlivosťou.:)) Presne tak, musíme "vychytať všetky muchy". Takáto malichernosť nás predsa od nášho fantastického fóra neodradí.
Tak možno sa mi to s tým vymazaným fórom len zdá, ale neviem, či to bolo obdobie, keď ho menili a ja som sa zrazu nemohla dostať k starým správam. Možno im to na nejaký deň, dva vypadlo celé... Možno to bolo ešte v období pre tebou. Možno... uvidím, či si Katy nespomenie. Ale to je už jedno. Hlavne aby sme si to teraz udomácnili podľa nášho gusta.:DD
Katy, ďakujem za starostlivosť, Majka tebe za spoluprácu a prajem všetkým krásny víkend.

majka528: Anavi, tobě se na foru daří skrýt? Jestli ano tak mi poraď. A to písmo by se fakt mělo zvětšit.
Anavi, tobě děkuji za tvoje pozitivum, umíš dodat elán a naději.
Katy, ty jsi velice šikovná, jak jsi vylepšila forum, patří ti za to jednička s hvězdičkou. Jsi fantastická a tím jak jsi vylepšila a zkrášlila forum tak zase bude radost na něj chodit.

anavi: Majka, mne je jedno, či som skrytá alebo nie - ak hovoríme o prítomnosti na fóre. Ale malo by to ísť v nastaveniach. Vpravo hore je pri tvojej miniatúre avataru a mene šípka. Dostaneš sa ňou k profilu. Potom klikni na hornej lište (bledučko-modrá)na nastavení. Sú tam 4 otázky s voľbou odpovedí a medzi nimi aj prítomnosť na fóre. Môžeš si to navoliť ako chceš.:)
Ja som si tiež aktualizovala niektoré veci a "objavila som ameriku":DD Mala som tam uvedený veľmi starý mail, ktorý už vôbec nepoužívam. Veď som tam už vyše 9 rokov.:DD Napísala som si svoj aktuálny a zistila som, že mi na mail chodí informácia o nových komentoch na fóre. Super, však? Už mi nič neunikne.:DD
No vidíš Katy, ako nás to fórum baví. Ešte s tým písmom niečo urobiť.

majka528: Anavi, děkuji za radu, tak jsem si nastavila moji činnost na forum na skrýt, ani jsem o tom nevěděla, protože jsem si to vždy nastavila jinde.
Mě se také objevují informace o nových příspěvcích na foru, ale až od minulého pátku, jak nastavili to nové forum. Takže to nové forum není zase až tak špatné, něco má do sebe. Katy nám ho o moc vylepšila, teď je tam radost zase chodit. /Až na to malé písmo./
Katy, díky za pěkné vylepšení, jsi poklad.

majka528: Anavi ty nové příspěvky se mě objevují na mé mejlové adrese, to jsem zapomněla napsat. Omlouvám se.

Katy: Holky moje, holky! Tak jsem se tak rozčílila, až jsem přišla na všechno na co jsem chtěla. Forum už opět vypadá úplně jinak než, když jste ho tu hodnotili :D Takže se prosím vás podívejte, jestli vám všechno vyhovuje. Písmo jsem zvětšila, to myslím, že by teď mělo vyhovovat každému. Jako podklad jsem dala černou ale témata jsou modrá. S tou bílou na titulce nic neudělám bohužel, ale témata, když se rozkliknou už bílé nejsou! Už jsou světlonce modré, takže by to tak bít do očí nemělo :) A konečně jsem přišla i na to, jak se označují nové příspěvky.
Teď vám asi všechny témata na titulní straně budou svítit modře, víte ty čárky po levé straně. A ta modrá barva značí nový příspěvek, když rozkliknete velké téma, tak v něm by se vám nové příspěvky měli objevovat tak, že je u nich na levé straně modrá čára, celkem silná nedá se přehlédnout. Teď se vám tak budou jevit i témata, které už jste dávno přečetli. Netuším proč. Ale aby v tom byl pořádek, budete si muset ty s proužkem rozkliknout, aby při příští návštěvě už bylo jasno v tom, co je nové a co ne. Protože zvoneček nahoře na nové příspěvky nefunguje, jak tu poznamenala Anavi, bylo by to dobré, ale bohužel to tak nefunguje. Myslím, že to spíš bude třeba upozorňovat na novou soukromou zprávu.
Snad jsem to napsala dostatečně jasně :D Pokud máte nějaké otázky, tak se ptejte. Teď už bych se v tom měla orientovat. :D Stačí, když se rozčílím a přichází nápady :D

majka528: Katy, v rychlosti jsem přeběhla forum a je OK. Je vylepšené, krásné, barevné, větší písmena a tak si myslím, že už je vše v pořádku. Shlédla jsem i novou upoutávku a je nádherná, jsi v tomto šikulka. A ten zvoneček si myslím oznamuje příspěvek na odpověď v daném tématu. Aspoň já mám tam příspěvky, které byly psáno přímo na mě, nebo se tam objevilo moje jméno. Ale uvidíme v budoucnu jak se to bude objevovat.
Katy, velké DÍKY za to vylepšené forum, je fakt překrásné.

Katy: Jsem ráda, že jsi spokojená Majko :) Konečně jsem i já :D Ale kdyby něco, ještě něco můžu pozměnit, kdyby vám to nevyhovovalo, tak klidně povídejte ;) Ale jak jsem psala, na to uzporňování je nejlepší projít to co vám tam teď svítí modře a při příštím přihlášení už to bude v naprosté pohodě. ;) Mě zatím totiž ten zvoneček nedělá vůbec nic :D

Name:
Web:

Powered by CuteNews