Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Fundaleu 2017
02.09.17 * 13 názorů
Další ročník Fundaleu je tady! Letos se tento významný večer odehrál v pondělí 28. srpna v hotelu Alvear Palace v Buenos Aires. Facundo, jako velvyslanec této organizace, se tady opět objevil po boku Marii, která opět oblékla bílé šaty. Což je jejím obvyklým zvykem. Facundo oblékl černý oblek doplněný červenou kravatou. V poslední době trochu oživuje svůj šatník veselejšími barvami, ani tady neudělal výjimku.
Facu během večera poskytl mnoho rozhovorů, k naší spokojenosti se nechal vyfotit na spousty fotek, ale také si během večera zatančil. Vybrané peníze z tohoto večera samozřejmě jako vždy putují na léčbu lidí s onkologickým onemocněním krve.


Ale nebude to dneska všechno jen o Fundaleu. I když už je Facu s rodinou samozřejmě z dovolené doma. Nové fotky z této dovolené teprve uvidíte. Fotky celé rodiny se totiž objevili v novém čísle časopisu Gente. Novináři je dokonce zvěčnili i při příletu na letišti:Po krátkém oddychu na dovolené už je Facu opět v plném zápřahu. Například hned tento pátek 1. září navštívil dopolední program MorfiTelefe. A nebyl v něm sám. Vzal s sebou i svou kapelu The blue light orchestra a společně v tomto pořadu zazpívali. Doprovod mu dokonce dělala i jeho milovaná Negra. Podívejte se na to ve videu a poté na fotky ze studia:

No a co by to bylo za novinky, kdyby to neuzavírali fotky z instagramu. Tentokrát tedy přímo z instagramu Marii. Pochlubila se nám novým vozítkem, které bude mít Facu v garáži. Je to nová motorka značky BMW:

majka528: Wau, nádherná aktuálka, Fundaleu, dovolená a jako třešnička na dortu video ze studia, kde Facu se svou skupinou zahrál a zazpíval. Fotky z Fundaleu jsou překrásné a na fotkách je vidět jak se Facu tváří, že si to užíval, že tam exceloval a nedivím se, že byl mezi nejlepšími ambasadory této akce. Jak on tak i Maria byli velmi elegantní a moc jim to spolu slušelo.
Dovolená musela být úžasná, konečně jsem viděla i Indii a je šikovná po mamince i tátovi, protože už má na nohou "prkno". Všechny fotky jsou nádherné.
Video ze studia mě nadchlo, konečně jsem slyšela Facu po delší době zpívat - nádhera. Na všech fotkách je vidět, že Facu trochu oživil šatník, v poslední době si hodně oblíbil kostkované košile, které mu moc sluší. Negra musí být výborný pes, když si tak rozumí se zvířátky co mají doma a Facu ji může vzít i s sebou, když jde navštívit studio.
A co říci na novou motorku? Maria ji trefně označila za hračku, určitě z ní má Facu velkou radost.
Katy, díky moc za tu krásnou dnešní aktuálku, kterou jsem hned brzo zrána zkoukla, abych měla radostný celý den. Dopoledne mám hodně nabité, ale doufám,že odpoledne budu mít více času, protože se k této nádherné a krásné aktuálce ještě velmi ráda vrátím. Katy, děkuji, jsi zlato.
Přeji všem krásnou neděli.

Soňa: Wau , úžasná aktuálka. Dnes je nedeľa, napriek tomu sa ponáhľam do práce, takže potešenie bude až večer. Nesmierne sa teším, lebo toto je naozaj úúúúúúžasná aktuálka. Katy ĎAKUJEM.

Petra12: Waau aj ja som nadsena z tejto aktualky, tolko noviniek , tolko fotiek , rozhovorov.....parada.... v obleku je facu naozaj uzasny...ale to vsetky vieme..a co sa tyka dovolenky deti su krasne a maju krasne detstvo...vidno ze miluju svojich rodicov...a nuz nova motorka facu ma slabost na dvojkolesove tatose ...tak nech ju uziva s rozumom tu svoju hracku nech si dava pozor....ja niesom moc nadsencom tychto strojov...a popravde neviem ci by som bola nadsena keby si to manzel zaparkoval doma...xixi...

majka528: Dnešní aktuálka je úžasná, Katy, díky moc a moc za ni. Znovu jsem si teď prohlédla všechny fotky a konečně shlédla videa z Fundaleu, které jsem ráno nestihla. Videa jsou krásné, Facu je strašně elegantní, ten oblek mu moc sluší a Maria v bílých šatech je nádherná. Udivilo mě páté video, kde mám dojem, že Facu zase řeší nějaký konflikt, jako kdyby mu ti reportéři nemohli dát pokoj. Přece on si žije svým spokojeným rodinným životem, prací a sportovním zaujetím a nemá čas se zabývat malichernostmi, které mu stále vnucují. Prohlédla jsem si znovu fotky z dovolené a dost mě udivilo, že na některých je jen v košili anebo má rozepnutou bundu, i když ostatní jsou dost oblečeni. Děti má nádherné a zdá se mi, že India se mění a začíná jít do podoby Facu. Na letišti je přivítal velice bezprostředně a určitě rád, že je má už všechny doma. Když jsem si prohlížela fotky ze studia tak mě zaujala jedna fotka, kde má Facu v ruce talíř s něčím dobrým. Ze všech fotek je poznat, že je Facu šťastný a že žije pro svou rodinu a ta je velmi spokojená a mají se všichni moc rádi. Tahle aktuálka je strašně pozitivně naladěna, že dodává i radost všem, kdo si ji prohlíží. Věřím, že si Facu hodně užije své "hračky", je to vidět z jeho zářivého a šťastného úsměvu, že z ní měl velkou radost.
Peti, já si myslím,že Facu jezdí rozumně. Vzpomínám si na doby minulé jak jsem jezdila s přítelem na výlety na motocyklu, že to bylo vzrušující, i když je pravda, že auto je pohodlnější. Ale Facu má rád adrenalin a tak si určitě motorky dost užije.
Katy, DĚKUJI, DĚKUJI.

Petra12: Aj mne sa zda majka , ze indi sa zacina tatiť....i ked je tmava ale crty su otcove a hlavne usta su tatove...moro je cela mama ako odraz v zrkadle...a yaco je bozsky uplne ako ked si facu zapne kopirku cely je po nom tie krasne modre oci a sladky usmev ...wau...kazdopadne du uzasni vsetci cela rodinka....a my ich taaaak zboznujeme....

Soňa: Jaj, dnes ani neviem čím začať môj komentár. Tak veľa dojmov a emócií vo mne táto aktuálka zanechala. Katy, takéto aktuálky by si nám mala servírovať postupne v menších dávkach, aby boli ľahšie stráviteľné. Facundo v obleku, fotky detí to sú presne tie veci ktoré milujem. Ale asi top pre mňa bola dovolenka Facunda s rodinou.Prekrásne fotky roztomilých detí, ktoré žiaria spokojnosťou. India naozaj mení svoj výzor. Ešte pre dvoma rokmi sa zdalo, že je to celá Mária. /video pri hre na klavíri s Facundom/ ale dnes sa naozaj viac začína podobať na otca a veľmi je podobná s Yacom. Dovolenku si určite všetci užili. Deti majú veľké šťastie, že majú populárnych rodičov, ale sú to rodičia, ktorí im dokážu zabezpečiť normálne detstvo, do ktorého im sláva rodičov vôbec nezasahuje. Fundaleu, toto slovo sa vo mne spája s predstavou Facunda v obleku, i keď je to veľmi povrchn á predstava, lebo toto slovo určite zachánilo zachránilo veľa ľudí. Facu je tam dokonalý ako vždy keď sa oblečie do obleku. Jemu to v tom obleku tak strašne svedčí...... Tentoraz síce zabudol na obrúčku, ale to je naozaj len maličkosť. Musím však oceniť absenciu jeho náramkov pri tomto elegantnom oblečení. Ten jeden je akurát odsť a hneď jeho oblečenie pôsobí dokonale. Módna polícia dnes hodnotí jeho oblečenie ako dokonalé a veľmi sa mi páčili i Máriine šaty. Tentokrát im to dokonale seklo. Úplne úžasné bolo video s Negrou. Vyrastá nám nová star... Mám, dojem, že tentokrát zožala väčší úspech ako Facu. Motorka, tak to teda nie....... K Facundovi síce pristane, ale ja tieo hračky naozaj nemusím. Katy, veľmi pekne ďakujem, že si si našla čas a vytvorila túto úžasnú aktuálku. Toľko času som strávila pri pozeraní fotiek a videí, že som sa ku komentáru dostala až dnes. Všetky tvoje aktuálky sú úžasné, ale táto bola pre mňa TOP. Ďakujem......

majka528: Soni, když jsem viděla tuto aktuálku tak jsem si v duchu říkala, že ty z ní musíš být nadšená, protože jako naše módní policie oceníš elegantní oblek Facu na Fundaleu, který mu tak strašně slušel a byl sladěný s Marií. A jako každá z nás s radostí vždy uvítáš fotky jeho dětí a celé jeho rodiny. Já si tuto aktuálku vychutnávám a jak mi vyjde čas tak si ji znovu a znovu prohlížím. A jsem i moc ráda za hudební vložku, už mi jeho koncertování moc chybí.
Petro, jsem zajedno s tebou, Facu a jeho rodina je úžasná.
Katy, díky za tak nádherné novinky.

Soňa: Majka, aj ja nad touto aktuálkou trávim každý deň veľa času. MUsela som si to však v hlave trošku roztriediť, lebo dojmy boli tak silné, že som skôr nedokázala napísať koment. Škoda len, že sa Katy môžem odvďačiť len tým ďakujem.

majka528: Soni, jsem s tebou zajedno, že je škoda,že se můžeme Katy za tak úžasné aktuálky odvděčit je jen slovo děkujeme.

Katy: Je polovina týdne, čísla komentářů se mi tu zvyšují tak jsem se na chvíli utrhla, abych vám, ač jen v rychlosti odepsala na tak úžasné komentáře. :)
Ta vaše nadšenost je úžasná :) Aby ale taky ne, tentokrát. Bylo toho hodně po delší době a skoro každý, ne-li úplně každý si musel přijít na své. Facundovo soukromí, rodina, společenské akce což se rovná Facu v obleku, zpěv. Chybělo snad ještě nové promo video na novou telenovelu, kdyby nějaká byla :D Aby si přišel na své opravdu úplně každý. Je fajn, že vám to vystačilo na víc dní a vstřebávali jste to postupně. Tím pádem, musíte mít skvělý celý týden :D Já to musela vstřebat všechno hned v sobotu. Ale nevadí, byla to jedna bomba za druhou. Skvělé fotky, skvělá videa. Takový týden by mohl být každý týden :)
Jsem ráda, že Facu prošel i tvou módní policií Soňi :D Ale opravdu oběma to slušelo, tak jako vždy na těchto akcích. Nová motorka mi osobně nevadí, protože vím, že má Facu tyhle stroje rád a není to jeho první motorka. I když to není nejbezpečnější stroj, Facu na sebe dává pozor.
Věřte mi, že slovo "děkuju" je pro mě víc než dost. Říkám to stále, za to mi to právě stojí. Když vidím tu radost, to nadšení, ten zápal. Je to nádhera, ráda si to tu vždycky pročítám :) Takže díky vám všem, že jste tady i když se tu nic moc neděje, i když je toho tolik jako tenhle týden. Nikdy tu není díky vám nuda :)

anavi: Katy, prechovávam k tebe veľký obdiv a keby si sama vo svojom komente (eštek predchádzajúcej aktuálke) neupozornila na svoj podpis, tak si to ani nevšimnem. Zvládaš to tu úplne bravúrne. Táto aktuálka je úplne úžasná, nabitá informáciami, fotkami, videami, to jeden človek ani nestíha komentovať. Nechápem, ako je to možné, že som sa preprala (a to doslova) až na koniec týždňa, aby som sa k nej dostala. Veď ty si úplný zázrak, že to tak zvládaš, bez prestávky, neúnavne, presná ako hodinky. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. A ospravedlňujem sa za to, že nestíham.

anavi: A teraz podrobnejšie k aktuálke. Samozrejme súhlasím so všetkými superlatívami, ktoré o nej napísali dievčatá. Pridám len pár postrehov a názorov navyše. Na bielu farbu vsadilo viac žien a myslím, že si Facu s Mariou pripomenuli sobášny deň. Kiež by všetky ženy nosili muži na rukách ako Facu Mariu. Je to také nádherné. A kravata bola výborná voľba k červenému kobercu.
To bol videový maratón.:)) Fakt môžeme byť vďačný za každú jednu fotku, na tých videách sa mi to zdalo divné, keď ich postavia za zábradlie a cvakajú. našťastie to ide celkom rýchlo.
Rodinné fotky sú jedna nádhera. Na tej poslednej som si všimla odhalenú Facundovu hruď. No kam sa to ja pozerám.:DD Negra je rovnako priateľská a prítulná ako Facu. Veľmi príjemné vidieť Facu spievať naživo. K motorke sa snažím zaujať pozitívny postoj a prajem mu veľa bezpečných a šťastných kilometrov.
Katy, dnes som veľmi potrebovala takýto pozitívny doping. A možno práve preto som sa sem dostala práve dnes. Ďakujem tisíckrát, že si mi dobila baterky. A veď ma poznáš, že si zameškané vždy dobehnem.:DD

Katy: Nepochybovala jsem ani minutu, že to opět doběhneš Anavi. :) I kdyby to mělo být až následující týden, na tebe je vždycky spolehnutí. Vůbec se neomlouvej, každá máme takové týdny, kdy nic nestíháme. Já už mám druhý takový po sobě. Takže ty komentáře taky celkem flákám, o fóru ani nemluvě. Majka se tam už musí kousat nudou. Ale snad se mi tam tenhle víkend podaří dostat.
Dochvilnost je moje priorita, takže když jsem si stanovila aktuálky na neděli ráno, musí to být vždycky nejpozději v neděli ráno :D Taková prostě jsem. Jsem ráda, že to oceňuješ :)
Na rodinných fotkách si všimneš Facundovu odhalenou hruď, no to mě pobavilo :D :D Ale tak proto je nás tady tolik, každá přijdeme vždycky s jiným postřehem. Za nabití baterek nemáš zač, přesně tak na mě působí vaše komentáře. Takže i já děkuju :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews