Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Halloween s Facundem
04.11.17 * 10 názorů
Máme za sebou halloweenský týden a možná někoho překvapí, že tento rok si Halloween užil také Facundo. V úterý 31. října se totiž Facu s manželkou Mariou Susini, zúčastnil slavnostní večeře pořádanou producentem Javierem Faronim. Tato akce s názvem "La Cena de Feroni" proběhla v hotelu Meliá Hotels v Buenos Aires. Ač to nebyl vyloženě halloweenský večírek, hosté na místě dostávali různé masky a doplňky kostýmů pro zpestření tohoto večera. Myslím si, že je na co se dívat. Podívejte se do galerie a také na video:Hned den poté se konala další akce. Přesněji řečeno promo akce. 1. listopadu Facundo zpropagoval nadcházející událost s názvem "Live Feed", jak už název napovídá. Další dobročinná činnost tentokrát na podporu proti hladu. Vše se uskutečnilo až v pátek 3. listopadu. Facundo společně s Mariou tuto akci ale propagovali dva dny předem. Zvláštní na tom je, že se celá propagace uskutečnila v metru:

"Hlad ve světě závisí na nás, přestaňme plýtvat jídlem!"Trocha propagace i z divadla. Facundo se opět předvedl v šatně před představením Madisonské mosty. Tentokrát zve diváky, kteří ještě toto představení neviděli: "Poslední týdny velkého milostného příběhu. Velký milostný příběh všech dob. Madisonské mosty se loučí s Buenos Aires. Myslím, že by jste to měli vidět. Čekáme na vás. Není moc času."Představení se za pár týdnů bude stěhovat do Mar del Plata.

No a rodinné fotky i tento týden. Tentokrát je to Facu s Indiou a Maria v náručí s fretkou Noe a koníkem Kathamandu:

Soňa: Ďakujem, ďakujem, a ešte raz Katy veľká vďaka. Krásna aktuálka. Tvoje aktuálký sú krásne vždy, ale táto ma oslovila tak nejako viac.Úžasný Haloowen a tomu zodpovedajúce fotky a samozrejme i video. Facu sa tu dobre i s Mariou bavili. Stretli sa tu so svojími priateľmi. A ešte aj Facundo v tom svojom peknom obleku s čiernou košeľou, čo si treba viac priať. A nemôžem nespomenúť, tie jeho krásne úsmevy. Len od rána ochkám aký je tu krásny. Plytvanie jedla je naozaj vážna vec a hlavne pri pomyslení, koľko ľudí hladuje. Možno som trochu povrchná, ale skôr ako problém jedla ma zaujal Facu. Vôbec nie som prekvapená, že sa zúčastnil tejto akcii. Tak ako sa mi páčil v čiernom musím vyzdvihnúť aj jeho oblečenie na tejto akcii. Modrá košeľa mu nesmierne pristane. Takéto svetlé farby mu dokonale svedčia. Ale nakoniec, v čom by sa nám Facundo nepáčil? Či tmavé farby, či svetlé farby Facu je vo všetkom úžasnýýýýýýý. Ale v tomto prípade bola skôr závažnejšia téma ako oblečenie. Krásne rodinné fotky, India je naozaj pekné dievčatko a vidno že s ocinkom má pekný, až taký nežný vzťah. Posledné video ma zaujalo asi najviac. Mala som taký pocit, ako kedby Facundo stál u mňa doma a obliekal sa do práce. Až som mala chuť povedať mu, prosím ťa, zastrč si tú košeľu poriadne. Toto video ma naozaj veľmi oslovilo, je to také osobné video zo života, práve vtedy si uvedomujem, že Facu je skutočný človek. Katy musím sa ti ešte poďakovať za ten krásny a obsialy rozhovor z minulej aktuálky. Prečítala som si ho viac krát, veď Facundove rozhovory sú vždy úžasné. Nemala som však čas na písanie komentára. Práve v takýchto prípadoch sa vždy až tak hanbím. Ja nemám čas na jeden komentár a ty si ten čas pre nás vždy nájdeš.A je to určite drahý čas, kktorý nám každý týždeň venuješ. Takže veľmi, veľmi pekne ďakujem za tvoje aktuálky a prajem krásny týždeň s Facundom. A ešte jeden postreh, na TV Relax končil DA a SMS. Tak som bola aj tak trošku smutná, že sa oba serialy skončili, na druhý deň som len tak zo zvedavosti prepla na Relax, a čo nevidím, oba serialy idú nanovo. Aj ma to tak potešilo, že zas toho nášho Facunda uvidím každý deň a to dokonca dvakrát......

majka528: Katy, wau tak nádherná dnešní aktuálka, moc se mi líbila a hlavně potěšila a rozradostnila mi dnešní den. Fotky a video z Halloweenu jsou zábavné, je vidět na nich, že se tam všichni velmi dobře pobavili a zabavili. A Facu jako vždy vypadal úchvatně v černém obleku, který mu tak neskutečně sekne. Mě je to úplně jedno v čem je oblečený, mě se líbí úplně ve všem. Že se zapojil do akce ohledně jídla tak se tomu ani nedivím, protože co se týká těchto akcí tak je Facu v tomto neúnavný a rád se do nich zapojuje.Velmi mě dostal tou modrou kostkovanou košili, která mu jako blonďákovi velmi sekne. Video, kterým zve na představení MM je velmi pěkné, takové soukromé a Facu je moc šikovný. Velmi se mi líbí fotky z jeho twitteru, fotka s Indií je překrásná, něžná, milá a je na ní poznat, že si spolu velmi rozumí. India je moc hezká jak po Marii tak po Facu a určitě bude mít po nich charisma, šarm a půvab. A na fotce, kde je Maria se zvířátky tak je vidět, že si s nimi velmi rozumí a vždy mě Maria dostane svým krásným a šťastným úsměvem.
Katy, velké díky za dnešní pěknou aktuálku, jsi úžasná a neúnavná ve shánění všech novinek o Facu a jeho rodině. Jsi náš poklad.
Soni, moc ráda jsem si přečetla tvůj koment a jako vždy je krásný. Ty dva seriály také sledují s velkým nadšením a mám dojem, že DA opakují asi už po sedmé nebo po šesté? A stále se na ně dívám s velkým zaujetím a hlavně nadšením.
Přeji všem krásnou neděli.

Soňa: Majka, aj ja vždy s nadšením čítam Tvoje komentáre. Ty si taká studnica vedomostí. A čo sa týka seriálov, videla som ich už veľa krát, ale stále si ich pozriem rada. Fakt ma potešilo že ich opakujú. Je fajn mať rande s Facundom každý deň a hneď dvakrát.

Katy: Jej Soňi, to je nadšení! :) Jasně černá košile, černý oblek, věděla jsem, že tě tahle kombinace dostane! Jako už se jednou stalo, ale tebe koukám dostalo úplně všechno. Jsem ráda, že sis přečetla minulý rozhovor, tvoje komentáře vždycky postrádám, ale je mi jasné, že ne vždycky se najde čas na komentář. Hlavně že vím, že tě tu stále mám :) Taky vás tak potěšil halloween? :) Mě tedy ano! Asi proto, protože jsem Facunda na ničem takovém nikdy ještě neviděla. Ve videu bylo vidět, jak si to Facu užívá i s maskou. Každý rok, by mohla být taková akce :) Chtěla jsem ti Soňi napsat, že se nemusíš obávat, že DA i SMV uvidíš znovu, ale zjistila jsi to i bez pomoci.
Majko, ty tvoje poklony každý týden! :) Já už opravdu nevím jak ti mám děkovat, nevím to ani na youtube. Ale neskutečně mě těšíš svými komentáři :-* Mě je taky celkem jedno, co si Facu oblékne. Ale někdy je třeba něco vyzdvihnout, jako třeba tento týden ten černý oblek. Kdo by ho nemiloval v obleku, že? :D
Děkuju mockrát holky, obě jste mě potěšili :-*

majka528: Katy, myslím si, že Facu nás dostal všechny s tím Halloweenem jak měl tu masku. Ale je to dobře, že se tak otevřel světu a to i svými dětmi, patří mu za to velký dík. A velký dík patří i tobě za zprostředkování, že ho máme tady tak pěkně na jedné stránce.

Soňa: Katy, máš pravdu, táto aktuálka ma nadchla a to veľmi. U mňa je už vypestovaná závislosť na nedeľné rána,spojené s aktuálkami. Ak by som niekedy bola u psychológa a ten sa ma spýtal s čím sa u mňa spája pojem nedeľa, určite by to nebola slepačia polievka a rezne, ale moja odpoveď by znela, že každá nedeľa sa mi spája s aktuálkami od Katy.Som skrátka posadnutá Facundozávislosťou a tým aj Aktuálkozávislosťou. Katy, a za toto ti patrí moja vďaka. Pre mňa su to krásne závislosti, ktorých sa určite nechcem vzdať.......

anavi: Aj Anavi tu je, číta, užíva si, kochá sa všetkým, čo tu Katy vykúzli. Trošku sa mi prenastavuje život (pozitívne), preto sú moje príchody na stránku také nepravidelné a akoby strácam pojem o čase. Alestále ste jeho súčasťou :DD Ako tak čítam, zapôsobili na nás rovnaké veci. Uvedomila som si, že teraz budú tie aktuálky ešte hrejivejšie, lebo do Argentíny prichádza leto, čo poznať na oblečení. Pri videu som mala rovnaký pocit ako Sonička. :)) A pri fotkách zas ako Majka. :)) Aj nápad ísť do metra s takouto akciou je originálny. Aké pekné a čisté metro majú, to ma celkom prekvapilo, aj keď neviem, prečo ma to v tejto dobe prekvapuje. Hm. Jediné, čo na mňa zapôsobilo trochu inak je práve ten Halloween. Nie preto, že by sa mi Facu nepáčil, ale nemám dobrý pocit z Helloweenu ako takého. Radšej by som sa vrátila k našim pôvodným slovanským tradíciám, tie mi dávajú väčší zmysel. Ale to len na okraj. Aktuálka skvelá ako vždy. Aj ja mám niekedy podobné výčitky svedomia ako Sonička, že Katy si ten čas nájde vždy a ja nie pravidelne. Snažím sa však dobehnúť, čo sa dá a dopísala som koment aj k tej predchádzajúcej aktuálke. Katy, ďakujem veľmi pekne za ďalšie "klebetky" o Facu. Tentokrát to bolo pestré.

anavi: Sonička, pobavila si ma s tou závislosťou.:DD Tá moja je už x-ročná. Už som to prestala počítať. Katy, pripomeň, prosím ťa. Zo 10, 11? To je už štvrtina života. Už štvrtinu života ti ďakujem Katy, že mi ho robíš krajším.

majka528: Anavi, také nejsem zastáncem takových svátků jako je Halloween u nás, ale jinde, kde to slaví tak to mi nevadí.
Soni, nejsi jediný závislák na této stránce. Jak mám možnost a jsem na PC tak moje první kroky automaticky jdou sem.
Katy, vidíš, bez tvých novinek bychom už asi nemohly ani být. Děkuji.

Katy: Tak to vypadá, že s touto stránkou nemůžu nikdy skončit, co? :D Nechci, aby místo vaší radosti z aktuálek, nahradila radost z řízků k nedělnímu obědu :D
Anavi, pokud se ti přenastavuje život pozitivně nic se neděje, já vím, že ty vždycky doženeš všechny aktuálky a všechny je okomentuješ :) I když jsi základ této stránky, doufám, že trochu času si na nás najdeš vždycky :) Stránka v lednu oslaví 10 let! Takže moje milá Anavi je tu se mnou minimálně 9,5 roku. Což je naprosto úžasné! Na desáté výročí....co tu podnikneme holky příští rok? Takové kulaté číslo! :D

Name:
Web:

Powered by CuteNews