Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Záchrana chrámu
18.11.17 * 15 názorů
Facundo opět zachraňoval, opět pomáhal. Tentokrát to nebyla pomoc lidem, ale pomoc chrámu. Ve dnech 10. a 11. listopadu se zúčastnil kulturní akce s názvem Movilizarte 2017 v katedrále San Nicolas. Účast všech zúčastněných byla jasná, vybrat potřebné peníze na záchranu tohoto chrámu, aby mohl být po požáru znovu zrekonstruován.
Facundo tentokrát přispěl svým přednesem básní za doprovodu sboru. Na všechno se můžete podívat na videu, jakožto i na několik rozhovorů. Co jistě by jste neměli přehlédnout, to je jeho příprava na celou akci. Můžete se na to podívat zde. Fotky jsou samozřejmě ve fotogalerii:

minulý týden jsem vás informovala o dalších fotkách a další kampani pod záštitou značky Tsu Cosmeticos. Jak jsem předvídala, tento týden se objevili další fotky z této kampaně a také další skvělé video. Podívejte se na to:

Co se týče divadelního představení Madidonské mosty, tento týden tam měl Facu opět návštěvu. A opět to byl jeho dobrý přítel. Tentokrát z dob natáčení telenovely Vidas Robadas. Herec Carlos Portaluppi o své návštěvě informoval na svém twitteru a na adresu Facunda napsal mnoho milých slov: "Přítel a kolega. Facundo, bylo mi potěšením, že tě vidím v Madisonských mostech. "Ve vesmíru nejednoznačnosti se tento druh jistoty stává jednou a jen jednou...Miluji tě."
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a Facundo napsal toto: "Můj drahý příteli! Bylo mi velkou ctí, že tě vidím v publiku! Miluji tě! Učinil jsi mě velice šťastným! Tolik tě obdivuji, tolik tě miluji! Navždy!"

Soňa: Neskorá nočná hodina, ale oplatilo sa ponocovať. Katy krááááása. Ja už naozaj neviem ako ti poďakovať za tvoje úžasné a nápadité aktuálky. Video s Tsu cosmeticos je naprosto úchvatné. Facu je tam doslova dokonalý muž. Takto sa mi páči hádam najviac, elegantný v obleku, ktorý mu tak veľmi pristane. Táto kozmetická firma by mala vyrábať nové parfumy aspoň raz za mesiac aby sme sa mohli tohto elegána dostatočne nabažiť. Vo svojich komentároch si to najkrajšie z aktuálok nechávam nakoniec. No tentokrát sa to jednoducho nedalo, taká som bola z videa unesená. Má to len jednu chybičku a to, že video nebolo dlhšie. Ja by som sa na tento typ videí dokázala pozerať aj hodiny. Milé je i video z katedrály, kde si Facu skúša text. Pri vyrušení má taký trošku kyslý úsmev. Vidno, že svoje vystúpenie bral vážne, on by to vlastne ani nedokázal odfláknuť, Facu ide vždy na 100%. Strašne mi bola známa doprovodná pieseň, len neviem kde ju zaradiť. Fotky z akcie ako i videá super, Páči sa mi Facundova košeľa a čo má úpne dostalo je ten jeho náramok. Viem, že ho už má dlhšie, ale až teraz som si ho tak pozornejšie všimla.Myslím, že v niektorej aktuálke bolo spomenuté, že ho má od Márii. Ak áno. tak potom má Mária dobrý vkus, čo sa šperkov týka. Je to fakt pekný šperk. Pekný šperk na peknom mužovi.....Krásne sa mi bude zaspávať po takejto úžasnej aktuálke. Katy, ty mi nespríjemňuješ len dni, ale i noci. Idem spinkať a snívať o našom Facundovi. Prajem dobrú noc, i keď vy o tejto hodine určite sladko buvinkáte. Takže aspň pekné sníčky s Facundom..........a to všetko vďaka Katy, ktorá sa tak obetavo stará o naše potešnie vo dne i v noci.

majka528: Katy, úžasná dnešní aktuálka, na kterou jsem se tak moc těšila a jsem z ní nadšená. Překrásné fotky, videa, je na co se dívat. I když mi Soňa moc prostoru na koment nedala, protože napsala svůj moc krásně a vše co bych napsala i já. Nejvíce mě uchvátilo video z reklamy parfému, Facu tam vypadá FANTASTICKY, elegantní, sexy, prostě dokonalý chlap. Fotky jsou překrásné, stále si je prohlížím a stále toho nemám dost.
Facu má nádherný, krásný, odzbrojující úsměv, pod kterým by asi i pukal led. Videa z katedrály si nechávám na odpoledne, protože od rána se nemůžu odtrhnout od této aktuálky. Věřím, že se vybere dost peněz, aby se tato katedrála opravila. Když jsem se dívala na fotku, kde je s kolegou z VR, tak se tam oba tak krásně a mile usmívají, že je radost se na ně dívat. Ale na Facu se dá dívat stále, stále a stále.
Katy, moc a moc děkuji za tu vynikající aktuálku, jsi zlato, že nás umíš tak potěšit. Děěěěkuji.
Soni, doufám, že se ti pak dobře spalo po přečtení a zkouknutí a možná byl i ve tvém snu Facu.
Přeji všem krásnou neděli.

Soňa: Majka, máš pravdu, Facundov úsmev je jedinečný,on má vôbec tak krásne krojené pery a ešte keď sa usmeje, tak som celá paf. Včera som naozaj nevedela skoro zaspať, tak ma tá aktuálka zaujala. Sny s Facu by boli síce úžasné, ale i nebezpečné. Zdieľame s manželom jedno, lože a neviem, či by sa mu páčilo, keby som zo sna vykrikovala Facundo, Facundo milujem ťa.......Môj manžel by si to ani nezaslúžil.
Takže radšej budem snívať s otvorenými očami a vytešovať sa z aktuálok. O svoje city k Facundovi ako i krásne dojmy z aktuálok sa radšej podelím s vami. Viem, že ma vždy pochopíte a práve v sú pre mňa aktuálky od Katy a samozrejme i Vaše komentáre nesmierne dôležité a nesmierne pekné. Nech už píšeme o hocičom, nech sa zhodneme, alebo nie, viem, že mám vo vás spriaznené duše. A to si veľmi cenním.

Soňa: Opravujem: Viem, že ma vždy pochopíte a práve v tom sú pre mňa.......

majka528: Soni, jak já tě chápu a jak já ti rozumím...

anavi: Ozýva sa ďalšia spriaznená duša rozplývajúca sa nad nádherou tejto aktuálky. Aj ja vás chápem, aj ja rozumiem. Vnímam to tak ako Sonička. Fakt neviem, na čo sa skôr pozerať. Majka, ty si zas výborne opísala jeho úsmev. Je to tak. Náramok sa páči aj mne Soni. Akurát neviem, či je jeho vlastný, alebo ho tak naštylizovali. A oslovil ma aj ten bodkovaný motýlik. Tak Facu sa nám predstavil v celej svojej nádhere ... fyzickej aj duševnej. Obdivujem aj vzájomné vyjadrenie si sympatií s priateľom. Je krásne vidieť, že aj muži si medzi sebou dokážu vymeniť láskavé slová.
Veru Katy, začala si poeticky, pokračovala elegantne a zakončila láskavo. Neodolateľná aktuálka. Bravo. Ďakujem.

majka528: Konečně se mi podařilo zkouknout videa z katedrály a byla jsem unešená procítěným přednesem Facu při doprovodu hudby. Byl to takový krásný, dojemný přednes, že jsem až litovala, že nerozumím tomu co tam říká. A myslím si, že kdybych rozuměla tak by mě to vehnalo až slzy do očí, Facu je úžasný.
Holky, souhlasím s vámi, že ten náramek je krásný, ale já si nevzpomínám, že by ho už někdy měl, ale možná se pletu.
Co mě ale dostává nejvíce je to nádherné video z reklamy na parfémy, Facu tam vypadá úchvatně a mě to nedá a vždy se na to podívám, když mám možnost.
Katy, děkuji za tak nádherné okamžiky tady strávené.

Soňa: Anavi, ten náramok je jeho vlastný. Ja som ho zaregistrovala už na fotkách, ktoré robil ako upútavky na Madisonské mosty. A neviem, či ho Katy dokonca nespomínala v niektorej so svojich aktuálok. Ale je skutočne krásny. Aj Facu aj náramok.....l.......

Soňa: Facci ho nosí skoro stále dokonca ho mal aj pri vystúpení v katedrále.

anavi: Ďakujem za objasnenie. Môžem len šťastne konštatovať, že som rada, že tu mám také šikovnice na detaily. Pozrela som si ešte raz videá z katedrály a máš pravdu Sonička. Je jeho a je nádherný, to určite.

Katy: Skoro po týdnu se vám ozývá další spřízněná duše, která se tu taky bude rozplývat! :D Překvapivě ani ne tak nad reklamními fotkami k Tsu Cosmeticos, jako k přednesu v katedrála. Uchvátilo mě to! Naprosto. Nevím proč možná, že mi to připomíná milé vánoční období, které se nám blíží (kostel, zpěv). Nebo je to prostě Facundem samotným. A i když jsem mu nerozuměla, tak je to opravdu nádhera. Měl by přednášet častěji.
To video z jeho přípravy se mi líbilo asi nejvíc, možná, že je tam trochu znát to vyrušení kamerou, ale i tak, nevím jestli to dělá ten podkres písničkou, ale je tam fantastický! :) I já vím Soňi, že tu písničku znám, určitě ji znám, jen si nemůžu vzpomenout na název. Možná něco od Bocceliho? Já to zjistím! :)
Ne, že by se mi samozřejmě další promo video k parfému nelíbilo, naopak u toho klavíru je božský.
Náramek je opravdu jeho, i já jsem ho už zaregistrovala, to každopádně. Ale asi jsem o něm nepsala nějak speciálně v aktuálce, nebo už si to nepamatuju. Ale už ho nějakou dobu nosí, na nějaké akce :) Už se rozplývám asi moc dlouho, že? :D Končím! Ale musím vám poděkovat za všechny skvělé komentáře, které se mi krásně četli. Čtu je také ve dne v noci, jako i vy moje aktuálky. Skvěle se doplňujeme. Děkuju moc, těším se v neděli u další aktuálky! :)

Soňa: Katy moja zlatá, zajtra máš svoj meninový deň.Ja sa zajtra k počítaču asi z časových dôvodov nedostanem.Tak mi teda dovoľ, takto, v predstihu,zablahoželať k Tvojmu sviatku. Želám veľa zdravíčka, šťastíčka a veľa veľa síl na nové aktuálky. Ty vieš z obyčajnej nedele spraviť Zlatý deň. Najradšej by som zabalila Facunda do papierovej škatule, z ktorej by vyskočil s kyticou ruží, krásnou básňou a v tom svojom peknom obleku.Toto žiaľ nie je v mojich silách, tak prijmi aspoň túto malú gratuláciu. Ešte raz všetko, všetko najlepšie.

majka528: Katy, naše milá Katy, připojuji se k přání a přeji ti k dnešnímu svátku mnoho štěstí, zdraví, spokojenosti a lásky. Přeji ti mnoho tvůrčího elánu do dalších aktuálek a mnoho fanoušků. Pěkně si ten dnešní svátek prožij. Ještě jednou - VŠE NEJLEPŠÍ a jsme rádi, že tě máme.

anavi: Úžasná Katy, k meninám ti prajem samé úžasné veci, úžasné prekvapenia, úžasných priateľov, úžasné nápady, úžasný život. A budem to opakovať dokola, ale nech už ten náš Facundo Arana natrafí na túto stránku a hlavne natrafí na teba... jedno kde, v metre, na letisku, na pláži, skrátka nech ťa postretne a obíjme. Objímam aj ja a posielam božtek. A samozrejme slovíčka vďaky za skvelú stránku.

Katy: Vy jste zlaté!! :) Děkuju mockrát, za tak milá slova. Udělali jste mi svátek mnohem hezčí, než by byl bez těchto přání. Děkuju i za nápad zabalit mi Facunda do krabice s kyticí růží :D Pobavili jste mě, potěšili jste mě, jsem tak ráda, že vás tu mám! Mockrát děkuju :-* Ale já doufám, že až Facunda potkám, tak vy budete u toho se mnou :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews