Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facu s TBLO opět spolu
25.11.17 * 3 názorů
Facundo a skupina TBLO znovu na jevišti! Ano, další společný koncert se odehrál minulou sobotu 18. listopadu v klubu Vodevil, který se nachází v komplexu Paseo la Plaza. Tedy tam, kde se hraje i představení Madisonské mosty. Na koncertu byla přítomna jak Facundova žena Maria, tak jeho sestra Paula. Z koncertu máme k dispozici dvě videa a dvě fotky:

Co se týče tohoto týdne, opět je tu další návštěva rádia. Facundo tentokrát vedl telefonní rozhovor s rádiem Unica, toto úterý 21. listopadu. Asi půl hodinový rozhovor si můžete vyslechnout zde. Témata hovorů jsou podobná, jako skoro u všech rozhovorů. Řeč se točí kolem divadla, hudby, samozřejmě také o rodině, dětech. Ale také se rozebíraly témata jako nemoc, kterou Facundo překonal a jeho sny.

Vánoce jsou sice až za pár týdnů, ale dárky si Facundo užívá už v těchto dnech. Tedy jeden speciální dárek, který dostal od ruských fanynek. Nechali mu udělat speciální vydání CD "En El Aire" na vynilové desce. Samozřejmě k tomu nechali udělat i originální obal. Podívejte se na to v galerii:

majka528: Katy, moc ti děkuji za dnešní akutálku, udělala jsi mi tím koncertem v klubu Vodevil velkou radost. Já tak strašně ráda poslouchám jak Facu zpívá a hraje. Bylo vidět, že v klubu byla spíše intimní atmosféra a Facu jako vždy výborně komunikoval s diváky.
Poslech rozhovoru si nechávám na pozdější dobu, i když je škoda, že ho není vidět, jen slyšet.
Určitě mu dárek od ruských fanoušků udělal velkou radost. Ruští fanoušci mají Facu rádi a tou deskou se projevila jejich kreativita.
Katy, velké DÍKY za krásnou aktuálku, která mi vždy udělá velkou radost a dobrou náladu a potěší a ta neděle je pak mnohem a mnohem lepší.
Přeji všem hezkou neděli.

anavi: Téda, ten vianočný darček je úžasný. Facu musí byť určite nadšený. Vymysleli to tie rusky perfektne. Rovnako perfektne si to zhrnula do dnešnej aktuálky ty Katy. Hoci bolo na koncerte prítmie, Facundove tanečné gestá a kreácie boli ľahko rozpoznateľné.:)) Teším sa z toho, že robí to, čo má rád.
Katy, aj ja ďakujem za krásnu aktuálku. Som šťastná, že som ju tentokrát stihla už v nedeľu. Prajem krásny týždeň.

Katy: I já tentokrát ještě v neděli! Nebudu riskovat, že se sem dostanu až na konci týdne. Ještě jednou moc děkuju za vaše přání k svátku, nesmírně mě potěšili! :)
A k Facundovi, musím dneska taky hlavně vyzdvihnout dárek od ruských fanynek. Je to skvělý nápad, tak si říkám, co dostane od nás? :D Koncert taky skvělý samozřejmě, věděla jsem Majko, že tě potěší. Mě tu těší nejvíc to čtení vašich komentářů. Jste skvělé, jsem ráda, že si vždycky uděláte čas :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews