Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Hurá za odpočinkem
09.12.17 * 11 názorů
Tak nám Facundo vyrazil za odpočinkem! I když v jeho podání, to není vždycky jen odpočinek. Ale i přes to, Facu s Mariou vyrazili tento týden do Bariloche. Oblast, která se nachází na úpatí And. Není to samozřejmě poprvé, co je v této oblasti. Pokud si vzpomínáte poslední společnou dovolenou i s dětmi, tady trávili v letošním lednu. Ale jako skoro pokaždé, příjemné spojil s užitečným. Nejen, že přijel za odpočinkem. svůj pobyt tady spojil s jakousi přednáškou v hotelu Huinid Bariloche. Soudě podle fotky, může se jednat o nějaké povídání o horolezectví.
Jak Facu, tak Maria nás odtud doslova zásobují videi. Hlavně jsou to videa z přírody. Podívejte se sami. Na jednom videu, je ale zachycen i Facundo s Mariou. Nebyl by to Facu, kdyby se nevydal do hor. Dronem natáčené video přikládám samostatně. V galerii jsou prozatím tři fotky, jedna fotka je již ze zmíněné přednášky:

majka528: Katy, děkuji za milou a krásnou dnešní aktuálku. Fotky a videa z přírody jsou kouzelné, úchvatné a doufám, že zakrátko uvidíme fotky celé jeho rodiny a hlavně dětí. Záběry z dronu jsou úžasné a je vidět, že jak Facu tak i Maria jsou šťastni a ve výborné náladě, obou dvoum to moc sluší.
Katy, díky, jsi poklad.
Přeji všem hezkou adventní neděli.

Soňa: Krásna , pozitívna, letná aktuálka, ktorá poteší v tomto zimnom počasí. Výborné videá, ktoré pohladia oko i dušu. Bože, ako ja nemám rada zimu.....Teda zimu v meste. Výborné video Facunda s Máriou, fakt je to dobre zosnímané a aj zostrihané. Opäť môžeme obdivovať Facundovu všestrannosť i talent. Prajem krásnu nedeľu a už počítam dni do Vianoc,nakoľko sa už teraz teším na vianočný aktuálkový darček od Katy. Katy ako napísala Majka si skutočne náš poklad zlatý.....

Katy: Holky nemáte zač :) Jsem ráda, že Facu vyrazil taky po dlouhé době za odpočinkem. Podle mě to už potřeboval. Za chvíli zase začne s představeními Madisonských mostů a to ještě nevíme všechno, co si do konce roku plánuje. Nevím Majko, jestli jsou tam s nimi i děti. Řekla bych, že nejsou. Podle mě, by byli na videu. Určitě by je na dovolené nedali někam stranou, aby je někdo hlídal. Mě se zdá, že si vyrazili jen ve dvou ;)
Soňi, počítej dny do Vánoc. Už pře příští týden na vás čeká speciální aktuálka! Každý týden se snažím udělat kousek, aby to bylo dokonalé. Ale ještě nemám všechno. Snad se vám to bude líbit. Normálně lidé plánují poslední přípravy na Vánoce, jako je pečení, uklízení, nakupování. Já piluju materiál s Facundem! :D Mám trochu jiné Vánoce než většina lidí :D

majka528: Katy, já jsem si myslela, že si vyjeli na dovolenou celá rodina, ale je to i tak fajn, že si jeli odpočinout Facu s Marií. S tím dronem měli vynikající nápad, ty záběry jsou nádherné a ta příroda je úžasná.
Katy, navnadila jsi mě na příští aktuálky, tak se už těším a děkuji předem, ale nepřeháněj to, potřebuješ také odpočinek.
Zdravím všechny.

Soňa: Jaj, Katy ja ťa strašne obdivujem, ako to všetko stíhaš.Teba treba vyvážiť zlatom /keby sa to tak dalo/ a nie ti tu vypisovať , že ďakujem. Fakt sa mi to zdá strašne málo za to potešenie čo nám celý rok prinášaš. Už sa určite všetky tešíme na Ježiška a ja ešte viac na Tvoju aktuálku. Ale naozaj to nepreháňaj, ako správne poznamenala Majka, aj ty si len človek, ktorý ten odpočinok určite tiež potrebuje.

anavi: Absolútne súhlasím so Soničkou. Katy, treba si ťa vážiť zlatom. Som taká šťastná, prešťastná, najšťastnejšia a ďakujeeeeem za túto aktuálku. Úplne jednoduchá, ale nabitá pozitívnou energiou, harmóniou, nádherou, šťastím. Video natočené s dronom je úžasné, krásne zachytené prostredie, z nadhľadu. Verím, že Facu poriadne zrelaxuje. Maria v tielku??? To ju určite zohrieva láska, keď v okolí je vidieť ešte sneh.
Katy, veľmi príjemné, hrejivé pocity na srdiečku si mi vytvorila. Verím len, že všetka tá nádhera, ktorú prežívam pri aktuálkach sa vo vesmíre znásobí a vracia k tebe naspäť. Zaslúžiš si to. Ďakujem.

Katy: Vaše radost se mi opravdu vrací. Soňi není to málo, "jen" slovo "děkuju. Pro mě je to víc, než si myslíte :)
Neskutečně ráda dělám lidem radost. Když vy máte radost, já potom taky. Působí to oboustranně :)
Vánoční aktuálka je důležitá, vždycky je obsáhlá. Musím se činit, aby to tak bylo i letos :) Takže nebát se o mě, těšit se na příští týden :) :-*

anavi: Jéééj, teším sa, teším sa. Nech ti to ide ako po masle, Katy.

majka528: Katy, už se těším na vánoční aktuálku a bude to pro mě určitě nejhezčí dárek pod stromečkem. Díky, že tu jsi a že tě máme.

Květuš: Já také děkuji za tyto stránky, jsou skvělé! Všechny Vás zdravím!!!

Katy: Ráda tě tu vidím Květuš :) Děkuju za pochvalu. Jsem tak ráda, že se vám tu všem tak líbí. Snad se v příštím týdnu trefím do noty každé z vás :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews