Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rodinné akce v Mar del Plata
27.01.18 * 16 názorů
Facundo v Mar del Plata tráví už skoro měsíc. V prvních týdnech, jsme to brali spíš z té pracovní stránky. Spousty rozhovorů, spousty článků, spousty sportovních akcí. Dnes to vezmeme trochu z rodinného pohledu.

Facu se totiž různých akcí, pořádaných v Mar del plata neúčastní vždycky jen sám. Dobrou příležitost zapojit celou rodinu měl minulou sobotu 20. ledna. Konala se každoroční akce s názvem #VeranoEnMc, pořádaná společností McDonalds Argentina. Tato událost se snaží popularizovat rodinné sporty. Je tedy jasné, že Facundo přivedl celou svou rodinu a ochotně pózovali fotografům. Podívejte se na fotky v galerii:Kdo, by si myslel, že se Facu teď věnuje pouze divadlu a sportovním akcím, toho vyvedu z omylu. Ani na svou milovanou hudbu nezapomíná! Ano, je tomu tak. V pondělí 22. ledna Facundo se svou kapelou TBLO vystoupili v Espacio Clarin v Mar del Plata. Vstup byl zdarma! Facu, na tento koncert natočil i pozvánku:Na koncertě se objevili písničky jak z debutového alba, tak z alba "En El Aire". Během písně "Do you love me" se na pódiu objevila celá Facundova rodina. Máme k dispozici celý koncert, na který se můžete podívat na youtube a poté na fotky v galerii:Ale co bylo na tomto koncertě nejzajímavější, to je Facundova ochota pomáhat lidem. Facu se před koncertem seznámil se starším mužem, který hraje na ulici na saxofon. Facundovi se jeho hra velmi líbila a pozval tohoto muže na svůj koncert. Ukázalo se, že tento muž musel kvůli finančním problémům nedávno prodat svůj saxofon. Facundo se na nic neohlížel a bez problému mu dal svůj saxofon. Facu nechtěl, aby se o tomto jeho dobrém činu vědělo veřejně, prozradila to jeho kolegyně z kapely Natalia Castelli, která řekla, že by se o tomto mělo vědět. Tohoto muže můžete vidět ve výše daném videu v čase 1 hodina a 1 minuta.

Facundo se opravdu nachází ve správný čas na správném místě. Zatímco v Buenos Aires měl jeho zatím poslední film Adios Querido Pep premiéru už loni v září. V Mar del Plata se uskutečnila až tento týden, ve středu 24. ledna. Před promítáním Facu vystoupil s proslovem, před shromážděné diváky, kteří se přišli na film podívat:

"Představuji film poprvé v životě. Nemůžu tomu uvěřit. Pokud se podílíte na nějakém projektu, zpravidla jste na něj pozván. Někdo se k vám otočí a říká: "Poslouchejte, chceme, aby jste se zúčastnil."

V roce 2015 jsem spolupracoval s Florencií Raggi v seriálu Noche y Dia, vysíláno na El Trece. Všichni jsme tam pracovali s velkým odhodláním. Flor mi řekla, že je pozvána, aby hrála ve filmu Adios Querido Pep. Scénář ji připadal skvělý. Domnívala se, že takový příběh je obtížné vyprávět, ale rozhodla se, že má šanci se na tom podílet. Po nějaké době se zmínila, že je všechno připraveno, jen že režisérka nemůže najít herce, který by hrál jejího manžela. Měl by být mojí výšky. Druhý den jsem se zeptal, jestli už někoho našli. Řekla ne. O týden později i o dva týdny později, to bylo to samé. Pořád ještě neměli tuto postavu. Celý projekt byl připraven, aby začal. Pak jsem se zeptal Flor přímo, jestli mají pro tuto postavu speciální požadavky, a řekl jsem, že můžu ve svém volném čase nahrát tyto scény pro film. Zasmála se a brala moje slova jako vtip. Druhý den jsem se k tomuto rozhovoru vrátil, a řekl jsem, že nežertuji, že to myslím vážně. Flor slíbila, že mě navrhne režisérce, jako případnou postavu, které se líbilo, jak to mezi námi fungovalo. Setkali jsme se a začala mi vyprávět příběh. Zdálo se, že je to velmi obtížné vyprávět a ukázat.
Začali jsme natáčet. Hrál jsem své scény. Ukázalo se, že je jich víc, než mi bylo původně řečeno. Jsem velmi hrdý. Producent mi řekl, že jsou velmi spokojeni s tím, jak se to všechno stalo. Film byl sestaven. Když jsem se na to podíval, pochopil jsem, že jsem scénáři neporozuměl. V té době, kdy mi byl scénář představen, mi něco uniklo. Jsem velmi pyšný. Proto vám chci snímek Adios Querido Pep doporučit. Uvidíte celý snímek, všechny herce, všechny data filmu přímo na obrazovce. Je to historie. Kdybych to měl definovat, řekl bych, že je to krásný příběh, nenáročný, stojí za to ho sledovat.
Takže uvolněte se, přikryjte se něčím teplým, protože se brzy ochladí. Děkuji moc, že jste přišli. Adios Querido Pep je mi velmi blízký. Předkládám vám ho jménem režisérky Kariny Zafiny, Florencie Raggi, Juana Palomina a zbytkem velkolepého obsazení. Podívejte se na něj. Děkuji vám všem. Skvělá věc je, že Espacio Clarin představuje takovéhle snímky.
Musím jít odtud rovnou do divadla. Jako herec, teď prožívám své nejlepší dny. Užijte si to. Obrovské poděkování týmu Espacio Clarin za přípravu takové rozmanité nabídky.
Děkuji moc všem a pusťte si film Adios Querido Pep!"


A já děkuji moc Ance, za snazší překlad!Nesmíme zapomínat ani na divadelní představení, kvůli kterému Facu v Mar del Plata je. Facundo na nové upoutávce, ze své šatny zve diváky na představení, které jak dobře víme z posledního rozhovoru, se hraje od úterý do neděle:Zakončím to tradičně, tak jako minulý týden. Doplněnými fotografiemi z běžného života v Mar del Plata. A tentokrát i jedním videem ze surfování:

Soňa: Zimné skoré ráno, zababušená v teplom župane, si v tichom byte užívam túto skvelú letnú aktuálku. Ja mám na čítanie aktuálok najradšej tento ranno-nočný čas. Všade kľud a ja sa môžem nerušene poznávať fragmenty z Facundovho života. Krásna letná ,obsiahla aktuálka, ktorá potešila moje srdce. Fantastické foto z akcie Mc Donalds.I keď ja Mc Donalds nemusím vôbec, teraz som rada, že existuje, lebo inak by sme prišli o tieto milé fotky. Krásna a šťastná rodina, tak by som fotografie nazvala. Rodina je pre Facunda stredobod vesmíru, možno preto je aj táto rodina taká spokojná a šťastná. Veľmi im to spolu svedčí v tom bielom oblečení. Najmä India je rozkošná v tých pekných dievčenských šatách. O Facundovi v bielej košeli už ani nehovorím..... Ja mám určite na aktuálkach najradšej fotografie a videá z Facundovho súkromia a hlavne jeho detí. To ma poteší vždy najviac. Ale tento krát vo mne najviac zarezonoval čin Facunda na koncerte, kde daroval saxafon . Nepozrela som ešte celé video. ale časť kde vystúpil Facu aj s dotyčným pánom som si pozrela zo tri krát. krásne gesto Facunda. Nechcem byť patetická, ale naozaj ma to chytilo za srdce, najmä správanie sa Facunda k pánovi. Fakt stojí za to si to pozrieť, je to veľmi, veľmi dojemné , Facundove gestá a vôbec celý ten spontánny nápad pomôcť nezištne človeku. Je dobre že to Natália zverejnila. Práve na takéto ľudské gestá by sa mal bulvár zamerať. Ale Facu pomáha, preto, že to tak cíti bez ohľadu na to, či to bulvár zverejní alebo nie. Pomáha preto, lebo to vo svojom srdci tak cíti. Proste dobrák Facundo. Na you tube som našla aj vystúpenie Facunda s rodinou. Je až obdivuhodné, ako ho tie jeho deťúrence zbožňujú. Je to krátke video, ale zato veľmi milé. Vrelo odporúčam si toto video pozrieť. Aktuálka je tak obsiahla, že k ďalším častiam sa vrátim poobede. Nech mám ptešenie na dvakrát. Vlastne čo na dva krát, ja mám potešenie z aktuálok sedem dní v týždni, lebo skutočne nevynechám ani jeden deň, aby som túto skvelú stránku navštívila. Vždy ma tu niečo zaujme a teším sa, že si môžem prečítať i vaše komentáre. Katy ďakujem, ďakujem za krásne ponocovanie, ktoré tak rada trávim pri tvojich úžasných aktuálkach, prajem celému Facundokolektívu krásne nedeľné ráno.....

majka528: Katy, tak jako Sonička tak i já si prohlížím tuto aktuálku v brzkém ránu a jsem z ní nadšená, je nádherná a je na co se dívat. Moc a moc ti za ni děkuji a už se těším na dopoledne, kdy si ji prohlídnu znovu a vím, že to bude ještě vícekrát. Soňa to napsala moc pěkně a mě nenechala moc prostoru, úplně se s ní ztotožňuji. Facu je úžasný, obdivuhodný a nádherný, takových je fakt málo. Přiznám se, že koncert jsem si stihla shlédnout v týdnu /byla jsem 12/ a byla jsem z něho nadšená. Facu je vynikající, ta výborná komunikace s obecenstvem a jeho rodina - nejde to ani popsat slovy - úžasné.
Soni, napsala jsi nádherný koment.
Katy, děkuji, děkuji, děkuji za tak krásný zážitek, jsi náš poklad.
Přeji všem pěknou neděli.

Soňa: Ďakujem Majka. Je jasné, že ten prvý komentár sa píše asi najľahšie. Ale o Facundovi je možné písať vždy a písať obsiahle komenty.Každá z nás si vie vybrať z aktuálok to svoje a všetky komenty sú super. Ja sa vždy teším, keď otovrím stránku a vidím, pribúdajúce čísla a tým aj komenty. Veľmi rada ich čítam, lebo v nich vždy nájdem niečo nové čo som ja nepostrehla. Katy nám naozaj sprostredkuje krásne zážitky o ktoré sa delíme....

majka528: Katy, tvým prostřednictvím jsem zažila nádherné a úžasné dopoledne, strávené u této stránky. Fotky z akce McDonalds jsou úchvatné, prosluněné a na nich šťastná a spokojená rodinka. Rodiče můžou být pyšní na své tři šikovné děti, úplně tam všichni září s úsměvem na tváři a na tyto fotky se dá dívat stále a stále. Koncert jsem si vychutnala, já je mám strašně ráda a nemůžu odtrhnout zrak od té podívané. A jak si pozval Facu na podium celou svou rodinu tak to je úplně nejlepší.
Soni, ono je to fakt těžké psát po někom,kdo to vše tak krásně popsal a mě se tvůj koment četl moc pěkně. Je pravda, že každou z nás zaujme něco jiného a to je to na tom nejlepší. Já mám strašně ráda tyto příspěvky od vás všech.
Katy, děkuji, děkuji za tak krásné novinky.

Soňa: Jaj ranné ponocovanie si tentokrát vyžiadalo krutú daň.Tak som sa zamerala na obdarovaného pána, že som prepásla najkrajšiu časť koncertu. Vystúpenie Facundovej rodiny. Fakt som to úplne prehliadla a vystúpenie som zaregistrovala len na you tube ako samostatné video.Toto video som vám vrelo odporúčala. Práve teraz si pozerám celý koncert Facunda a hľa, pre mňa najkrajšia časť koncertu je i tu. Vôbec, vôbec som to ráno nezaregistrovala. Ešte že sa k tým aktuálkam vždy vraciam aj niekoľkokrát. Ako mi len táto časť mohla uniknúť?????????

majka528: Dneska píši komenty na pokračování jak seriál, ale jinak to nejde, tato aktuálka byla velmi obsáhlá. Oceňuji gesto jak Facu věnoval saxofon neznámému muži, ale ani mě to moc nepřekvapuje, protože vím, že má dobré a laskavé srdce. Věřím, že ten pán ještě dnes doma nevěřícně kroutí hlavou co se to vlastně stalo. A díky Naty o tom víme, je dobře, že se o tom zmínila.
Shlédla jsem i video jak Facu zve diváky na film, ve kterém si zahrál menší roli. Trochu jsem byla překvapena jak k tomu došlo, že si tam zahrál, ale je z toho poznat, kde je dobrá parta tak jde všechno dobře. Doufám, že časem se film objeví na youtube, abychom i my měli možnost ho zhlédnout. Katy, díky za překlad a díky patří i Ance, jste holky šikovné.
Pozvánka na představení MM určitě došla ke správným lidem, kteří velmi rádi do divadla zajdou, aby viděli krásný příběh o velké lásce a hlavně vidět Facu.
Katy, patří ti za to vše velké DÍKY, když si to tak pěkně prohlížím tak je to výborná terapie, která mi dodá energii a hlavně úsměv a pocit štěstí.
Soni, to se občas stává, ale je důležité, že jsi na to přišla. Já jsem ten koncert si pustila vícekrát a je to úžasné se na to dívat, Facu je úchvatný.

Soňa: Majka, máš pravdu, komenty týchto skvelých obsiahlych aktuálok sa skutočne musia písať ako serial. Tak veľa informácií sa nedá spracovať naraz, treba to postupne absorbovať všetko do seba a to nejde na jeden raz. Ja som bola dnes sama doma a tak som mala veľ, veľa času, ktorý som nad aktuálkou mohla stráviť. Facundo sa nám za ten mesiac krásne opálil, nesmierne mu to opálenie svedčí. Je to vidieť na upútavke k MM. Teším sa na príchod jeho mamy, snáď budú nejaké fotky. Facu je začiatkom roku nesmierne akčný, až si prajem, aby v tom Mar del Palta ešte nejaký ten mesiac zostal.

majka528: Soni, máš pravdu, Facu to v Mar del Plata strašně svědčí, vypadá na fotkách i na videích velmi spokojený a šťastný. A je tam stále v pohybu, přijde mi, že se skoro nezastaví a jestli to tak půjde dál, máme se na co těšit.

Soňa: Aj mne sa páči tá jeho uvolnenosť a pohoda akú zažíva pri mori. Je to normálne na ňom vidieť a samozrejme i na celej rodine. Kto vie dokedy tam Facundovci ešte pobudnú. Veď u nich letné prázdniny končia až koncom februára. Takže sa možno dočkáme zopár takýchto serialových aktuálok. Katy vďaka......

Katy: Omluvte tento týden mojí nepřítomnost. Věnovala jsem se tento týden trochu jiným záležitostem, Facunda jsem si nechala na víkend. Ale vidím, že jste si tu vystačili i beze mě. Ono aby ne, po takové aktuálce. Která, je nabitá rodinnými věcmi, které nejvíc zajímají Soničku a celým koncertem, který miluje Majka :)
Opravdu se těžko píše komentář po celé vaši debatě, já jen řeknu, že jsem si první týden, co je Facu v Mar del Plata opravdu spravila chuť z těch novinek. Žádné otravné rozhovory, jen naprosto fantastický Facundo! Ten jeho koncert, byl úžasný. Není divu, Majko, že už sis ho shlédla v týdnu, když jsi ho našla :) Ten závěr mě totálně dostal, jak si tam hraje s hlasem a vůbec dělá tam takové ty "blbosti", neskutečně mě pobavil. Jsem ráda Soňi, že jsi objevila i tu část s celou rodinou. Vím, že je to video i samostatně, ale nedávala jsem ho sem, protože je to právě všechno v jednom :) No a opět jeho gesto se saxofonem, proto ho tak obdivuju, proto ho mám tak ráda. On je neskutečně lidský, pozorný, milý!
Jeho proslov před promítáním filmu se mi taky moc líbil, opravdu to stálo za překlad. Opět milý k divákům, tak jako pokaždé. Jen se prostě divím, jak to ten člověk stihne, kde bere stále tu energii. A je stále usměvavý a stále tak fantastický, hold je to Facu :)

anavi: Ja tentokrát komentujem až v sobotu. S aktuálky som sa síce potešila už v pondelok, ale nestihla som čítať komenty, ktoré sú mimochodom tiež krásne. Úplne vám rozumiem dievčatá, že je nutné písať na pokračovanie.
Katy, k tomu tvojmu dodávam len toľko, že tu máš aj Anavi, ktorá je zas nadšená z prekladu Facundovho príhovoru pred premietaním filmu AQP. Už len tá predstava, že si ideš pozrieť film, v ktorom hrá tvoj miláčik vedľajšiu úlohu a zrazu sa ti zjaví na javisku a prihovára je fantastická. Úžasné prekvápko. Samozrejme sa teším z koncertu aj fotiek aj videí, no skrátka všetkého. Až ma trošku štve, že na to nemám v poslednej dobe toľko času, koľko by som si predstavovala. Tysa čuduješ Facu, kde berie energiu a ja aj tebe. Ale odpoveď poznáme myslím obe. Keď robíš niečo s láskou, tak ťa dobíja samotná činnosť. Ďakujem krásne za bohatú aktuálku.

anavi: A ešte jedna poznámočka k tomu koncertu. Ja byť v tom publiku, tak s Facu oči nespustím a tancujem tam s ním. Tí ľudia si viac užívajú svoje mobily ako samotného Facu, ktorý sa tak krásne snaží s nimi spolupracovať.

Katy: Já jsem o Anavi nepochybovala, že dorazí. Ať se děje cokoliv, vždycky dorazí :)
Tak, Facu je moje záliba a záliby musí člověka dobíjet. Respektive mě to uklidňuje, když si po týdnu přečtu, jaký měl on sám týden :) A když to přitom všem zprostředkuju někomu dalšímu, tím líp! :)
Ty mobily na koncertě, to je tou dnešní dobou! Lidi si snad neumí nic užívat. Bohužel tam neseděli 4 fanynky ze Slovenska a Česka, to by bylo jiné publikum :D

Soňa: Jaj veru roztočili by sme to tam.....

Katy: Když si vezmeš, Soňi, jak to roztáčíme v komentářích. Nás by snad vyvedla ochranka...:D

majka528: Ahojte, všechny píšete o tom, že bychom to tam roztočily, ale jak se znám, tak já bych tam asi zůstala stát jak Lotova žena neschopná nějakého kroku a ze sebe bych nevykoktala ani slovo. A to proto, že bych viděla Facu na vlastní oči - joj, to by byl nezapomenutelný zážitek.

Name:
Web:

Powered by CuteNews