Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Ženy Facunda Arany poprvé pózují společně
20.02.18 * 10 názorů
Slíbila jsem, pokud bude zájem, přeložit rozhovor s Mariou, která pózuje na nových fotkách spolu s Indiou pro časopis iHola. Je to tady dáme a pánové, můžete se začíst:

Ženy Facunda Arany, Maria Susini a její dcera India, poprvé pózují společně

V Mar del Plata, kde herec hraje ve hře „Madisonské mosty“, modelka a její následovatelka poseděla s časopisem iHola. Na fotografiích vypadají skvěle, jejich vzájemné porozumění je patrné.
Tento den nezačal jako ostatní. Nehledě na dobré počasí se Maria a její manžel Facundo Arana poprvé od začátku sezóny v Mar del Plata rozhodli strávit celý den v domě, který si pronajali v uzavřeném prostoru Romenco, pět kilometrů od majáku Mogotes. Poprvé od chvíle, kdy sem v prosinci přijeli.


Před devíti lety se narodila India, a vy jste se poprvé stala matkou.

Ohromilo to mou duši, přineslo mi to radost. Je velmi důležité mít děti, to především. Pokud se mě zeptáte, jestli jsem se našla v mateřství, tak odpovím: samozřejmě! Snažila jsem se vytvořit rodinu.

Stala jste se matkou, a začala jste se na veřejnosti objevovat méně.

Ano, ale to se stalo náhodou, neměla jsem to v plánu. Naštěstí jsem to dokázala, protože jsem chtěla být doma. Pokračovala jsem v účasti na přehlídkách, v různých kampaních, akcích, ale mnohem méně. Když přišli dvojčata, bylo mnohem patrnější, že jsem práci zredukovala, ale nikdy jsem nepřestala.

Jaký je Facundo v běžném životě?

Naštěstí myslíme stejným způsobem a vychováváme děti společně. Pomáhá a je vždy nablízku. Děti jsou starší, a když mě neposlouchají, ukazuje sílu. Taková zajímavá změna rolí nás baví.

Chtěla by jste víc dětí?

Teď máme zvířata. To nepůjde (směje se). Zatím nechci víc dětí.

Svět Indii.

Během fotografického setkání chtěla India pózovat s fretkou svého bratra Yaca, která je už členem rodiny. Facundo byl po celý den velice pozorný ke svým děvčatům: koupil jahody na dort, který jeho manželka pro tuto příležitost upekla, a potom začal oběd pro tým Hola.

Myslíte si, že chce být herečkou nebo modelkou?

Je ještě dítě, ale všechno se jí líbí. Obdivuje zvířata, čerstvý vzduch, venkov. Ale začala také hrát, tančí, miluje fotografování. Umění v naší rodině milujeme, ale necháme ji jít vlastní cestou.

Říkáte, že India velmi miluje zvířata. Máte domácí mazlíčky?

Ano. Vyrostla jsem na vesnici, v Entre Rios. Pro mě je hlavní věc spojení s přírodou. Myslím, že pokud se děti naučí respektovat zvířata a komunikovat s nimi, budou to také dělat s lidmi. Doma moje děti krmí a starají se o domácí mazlíčky. Mají tak příjemnou povinnost a přijímají to. Máme kočku, psa, fretku jménem Stax, přivezli jsme si ho na dovolenou. Jeden čas India a Yaco měli trpasličího ježka, ale pak jsme ho vrátili jeho bývalému majiteli, protože jsme se o něj nemohli postarat. Neradi držíme zvířata v klecích, žijí volně.

Jaký je vztah mezi kluky?

Milují se navzájem, ale musí se stanovit pravidla. India je žena, a protože je nejstarší, chce všem rozkazovat. Netoleruje hádky, a proto hodně mluvíme o tomto tématu. Jsou bratry mnohem více, než jen společným soužitím. A oni to dělají velmi dobře.

Maria je velmi veselá matka. Snaží se, aby se děti bavily, dělaly sporty nebo něco jiného. Podle ní se s tabletem zabývají pouze o víkendech a ne dlouho.

Spousta lásky.

V čem vás Facundo okouzluje?

Je to ten nejkrásnější, nejmilejší člověk, kterého znám. Facu je přátelský a chová se jako gentleman, jak s ženami tak s muži. Můžu vás ujistit, že není žádný macho. Chrání a respektuje každého, kdo trpí nebo potřebuje pomoc.

V roce 2012 jsme se vzali, po pěti letech společného života a se třemi dětmi. Co vás přimělo to udělat?

To bylo v době, kdy se stala ta katastrofa na Mount Everestu. Necítili jsme potřebu manželství, ale když jsem za ním přijela. Požádal, aby nás dopravili vrtulníkem do hor. A za přítomnosti tibetského mnicha v prastarém chrámu, kde je vzduch čistý a příroda v celé jeho nádheře, mi to navrhl.

Je romantický.

No, záleží na tom, co považujete za romantiku. Pokud mluvíme o touze neustále probouzet vášně v tom druhém, pak jsme si velmi podobní. Vím, že se pár párů schází, protože jsou přímým opakem a my to máme naopak. Když se na sebe podíváme, přísahám vám, že se planety srazí.

A jelikož už se objevili i fotky z časopisu Style, tak vás o ně nesmím ochudit a přináším vám je už dnes!


majka528: Katy, takové krásné překvapení mě dnes čekalo, za které ti moc a moc děkuji. Rozhovor jsem si přečetla a je nádherný, Maria je fakt fantastická a já to věděla, že jsou s Facu jedno tělo, jedna duše. Mají stejné myšlenky, stejné názory na život a na výchovu dětí. Když jsem to četla tak jsem měla dojem jako kdyby to říkal Facu. Moc se mi líbí věta, kde Maria říká, že když se na sebe podívají, že se planety srazí -tato věta vystihuje vše.
Fotky jsou překrásné, něžné, romantické a oba dva na nich vypadají moc pěkně, Facu je sexy úžasný, obdivuhodný muž.
Katy, děkuji ti za to, že jsem mohla zase tady strávit pěkné chvíle. Tento rok je vynikající, stále je něco nového, stále se něco děje, jako kdyby Facu věděl, že tvoje stránka slaví desáté výročí. DÍKY za vše a hlavně za to, že tě máme.

Soňa.: Tak Katy, ty si hotová čarodejka, ja dopíšem svoj komentár, chcem odísť zo stránky a zrazu také prekvapenie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja stále tvrdím a za tým si stojím, že rok 2018 sa pre nás začal fantasticky. Až ma mrzí, že v Argentíne pomaly končia prázdniny a Facundova rodina sa vráti do BA. Úžasný rozhovor s Máriou. Veru deti rastú a určite poslúchajú menej, ako keď boli menšie.Facu sa teda musí zhostiť úlohy vychovávateľa a možno použiť i svoju chlapskú silu. To je už údeľ otcov, aj keď neverím, že Facu je nejaký prísny otec. To mi na ňom vôbec nesedí.Vzťah Márii s Facundom je až rozprávkový, taký nežný a stále zaľúbený. Fotky sú úžasné, ajmä tá prvá. Facu vôbec na tejto dovolenke akoby omladol. Má takú nejakú vyhľadenejšiu tvár trochu nám aj pribral, čo mu však veľmi svedčí. Skne mu aj ten mokrý účes. Jaj Katy moja njzlatejšia, ani nevieš ako si ma potešila. Stokrát ĎAKUJEM za krásny rozhovor Teraz si idem ešte v kľude poslintať nad morými fotkami Facunda. Prajem krásny večer

Soňa: Majka, oplatí sa chodiť na túto skvelú stránku každý deň a to aj viackrát, však.? Tieto úžasné prekvapenia jednoducho milujem......... Ako by som mohla bez tohto vôbec existovať???????

majka528: Soni, máš pravdu, sem chodit se vždy vyplatí a jsem na této stránce strašně závislá, že si už neumím představit život bez ní. Katy patří velký dík.

Katy: Nemáte holky zač :) Věděla jsem, že to bude poměrně šok :D Já nečekala, že to půjde tak rychle, ale proč bych vás napínala o další dny, když jsem měla za půl hodinky hotovo :D Ono to nebylo tak moc dlouhé, jak jsem si myslela. Takže to šlo samo. Maria mluví velice srozumitelně, teď tedy myslím ve smyslu překladu, že to nejsou žádné těžké fráze, takže to šlo dobře :) Moc pěkný rozhovor, čekala jsem ho v takovém stylu :) Jediné co mě zarazilo, je jméno fretky. Však se jmenoval Noe, ne? :D Bylo to tenkrát u té jedné fotky napsané, když se s ní Facu fotil poprvé, a najednou je to Stax? :D No dobrá no, musím to aktualizovat v sekci, aby jsme to měli správně :)
Opravdu jste to vystihli, jako kdyby Facu věděl, že stránka o něm, slaví kulaté výročí a stále je něco nového a o čem psát :) Ovšem, stále to není v tak intenzivním podání, jak bych si představovala. Ještě nás toho dost čeká letos, snad se mi to všechno podaří zorganizovat, a ještě vás párkrát překvapit :) Jsem ráda, že jste si užili překlad, chudák Anavi naše, ta nebude stíhat až přijede z dovolené :D
Jinak k novým fotkám je samozřejmě i nový rozhovor, na ten se ani neptám, jestli ho budete chtít přeložit, je mi jasné že ano. Zatím není v ruštině, ale hned poté se do něj pouštím :)

anavi: Veru,veru Katy... nestíham, ale ten priestor si vždy dokážem nejaký nájsť, len sa tu ďalej kochajte. A dodatočne ďakujem za priania, boli vypočuté. :))
Tak som to v tom množstve nových informácií pochopila trochu inak. Myslela som si, že v rozhovore sa opýtajú niečo aj Indie. Nech už hovorí z nich hocikto, vždy to budú podobné odpovede. Láska a harmónia z ich rodinky srší. Fotky sú nááádherné. Veď viete, čo so mnou robí Facu v mokrej košeli. A Facu mi tu veľmi pripomína obdobie DA, keď nosil cop. Aj mne sa zdá, že omladol. A okrem Staxa, si matne spomínam, že o ruku Mariu Facu požiadal vo vrtuľníku...aspoň som si to tak vysvetlila. Teraz to máme upresnené.
Katy, už ani neviem, ako ti poďakovať. Taká výnimočná aktuálka v strede týždňa. Veľmi si cením tie preklady. Zbožňujem to tu. Ďakujem, ďakujem. A aj vám dievčatá za zábavu, dobre sa to všetko číta a tentorát som vďačná za komenty, povedali ste to aj za mňa. Majte sa krásne. :)*

Katy: Jej, Anavi je zpátky!!! :) To mám radost, jsem ráda, že jsi se nám vrátila celá :)
Mohli aspoň dvě otázky položit Indii, to máš pravdu, když už je na fotkách. Ale i tak je to pěkný rozhovor :) Co se týče žádosti o ruku, tak to jsem věděla, že se nechali vrtulníkem vyvést nejvýš, kam mohl vzlétnout, jen jsem také nevěděla, že to bylo přímo v nějakém chrámu :) Další věc ujasněná, ano :)
Jsou to "slintací" fotky, na tom se shodneme všechny, Petra nám tu chybí ještě do party, aby nám to potvrdila :D
Jsem ráda, že jsi se dostala také trochu ke slovu, děkuju i za komentář k předchozí aktuálce. Zase vás tu mám všechny pohromadě :)

majka528: Anavi, vítej zpátky ve zdraví, hlavně že sis to užila.Věděla jsem, že požádal Facu Marii o ruku ve vrtulníku v Himalájích, ale nevěděla jsem o tom chrámu a o tom, že tam byl přítomen tibetský mnich, ale muselo to být romantické - jak jinak než v režii Facu.
Holky, fotky jsou fakt "slintací" a Katy, nemusíš mít obavy, Petra se určitě ozve a bude nadšená tak jak my. A nemusíš se ani ptát ohledně toho rozhovoru, však nás znáš, že my se na ně vždy moc těšíme a já děkuji předem za něj.
Katy, moc ti za to vše děkuji a všem přeji hezký den při prohlížení této stránky.

anavi: Ešte stále vo mne doznieva radosť z nových aktuálok a rozhovoru a už sa môžem tešiť na ďalší??? Katy, ty si to tento rok poriadne rozbehla. A Facu s tebou ako režisér svojho života (Majka to vymyslela pekne). Dnes som si zvolila polihovací deň, tak sa tu zdržím dlhšie, aby som si to dôkladnejšie popozerala. Včera som naozaj nevedela, čo skôr.
Katy, tvoríš to tu perfektne, za čo ti veľmi pekne ďakujem.

Petra12: Jasneee...ja sa liecim dievcence mam slintavku..,,virus,,sposoveny nadmernym sledovanim facunda v bielej kosielke..

Name:
Web:

Powered by CuteNews