Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
#JeepExperience podruhé a naposledy
31.03.18 * 5 názorů
Projekt, kterého se Facu minulý týden zúčastnil je u konce. Zdá se, že akce s názvem #JeepExperience trvala jen prodloužený víkend, tedy tři dny. Facundo je tedy už zpátky doma. Nicméně my se teď můžeme pokochat mnoha fotkami a videi z dalších dvou dní.
První den, jak už jsem psala minulý týden, došlo kromě jízdy v terénu také na plavbu lodí. Druhý den výprava byla pouze v terénu až do pozdních večerních hodin. Večer si všichni dopřáli posezení u ohně s hudbou. Facundo obstaral zpěv a hraní na buben. Celý den je skvěle zachycený v tomto videu:Třetí den se stal pro účastníky dnem posledním. Po náročném dni samozřejmě přišel zasloužený odpočinek. Všichni byli ubytování v letovisku Los Cauquenes na břehu kanálu Beagle v Ushuaia. Facundo vyzkoušel i vodu! A po zaslouženém odpočinku znovu do auta. Facu nám svou jízdu vysílal dokonce živě. Opět skvělé shrnutí v následujícím videu:A určitě by jste neměli přijít ani o fotky. V galerii najdete 33 nových fotek ze zbylých dvou dní:Nakonec připomínám, že se Facu už příští týden vydává na své turné s Madisonskými mosty. První představení se odehraje ve středu 4. dubna v Santiago de Chile.majka528: Katy, ty jsi samé překvapení, ale takové nádherné překvapení si nechám líbit a to dost často. Děkuji za dnešní krásnou a obsáhlou aktuálku, která je moc pěkná. S radostí a potěšením jsem shlédla videa a musím konstatovat, že se nedivím, že je Facu na svou zemi hrdý a že se mu nechce ani nikam do jiných zemi jezdit, vždyť doma má vše. Obdivovala jsem nádhernou čistou /panenskou/ přírodu, průzračnou vodu, to vše nedotčenou lidmi. Bylo vidět, že se sešla bezvadná parta nadšenců, která vyznává adrenalin a která si to umí užívat. Bylo to vidět na cestách, kudy jeli, plno kamení, vody a to jsem až měla strach, aby se něco nestalo, ale bylo to zbytečné, ovládají své umění velmi dobře. Facu tam byl ve svém živlu, ten snad neumí ani odpočívat, když se rozdával elán, energie a vše ostatní asi si šel stoupnout do fronty dvakrát. Když jsem viděla je ve vodě koupat, nebyla ta voda studená?A ty večery u ohně a k tomu zpěv a tanec - výborná zábava. Nádherná, nádherná videa.
Fotky jsou moc pěkné a na jedné fotce je vidět, že si nezapomněl s sebou vzít i vše pro svoje oblíbené maté.
Držím palce, aby se představení v Santiagu povedlo a hlavně líbilo divákům, Facu si to zaslouží.
Katy, moc a moc děkuji za tu krásnou dnešní aktuálku, bylo fakt se na co dívat a kterou shlédnu ještě vícekrát. Děěěěkuji!!!
Přeji všem hezkou neděli a pěkné velikonoce /já se přiznám, že je moc nemusím/.

Katy: Majko, ale tahle aktuálka tě nemohla přeci překvapit, když je typicky nedělní. To spíš ta před tím :)
Záběry to byli opravdu úžasné, ta příroda je nádherná, vůbec se nedivím, že do toho Facu opět šel. I když zná Argentinu jak své boty, a to včetně Ushuaia. Já si myslím, že ta voda nebyla moc teplá :D Však začíná u nich podzim a jinak byli na fotkách v bundách, ale tak na osvěžení musela být fajn! Ty videa jsou vážně skvěle udělané, opravdu je tam zahrnuté všechno z celého dne.
Taky se těším na příští týden na začátek turné, to určitě zase bude spousty materiálu a spousty psaní. Musím teď nabrat energii, abych vám mohla zase všechno zprostředkovat :) I já přeju všem krásné Velikonoce.

anavi: Katy, ďakujem za dobrodružnú aktuálku. Perfektná ako vždy. Facu si to v Patagónii užil. V titulkách na videu bola spomínaná Ohňová zem, je to najjužnejší cíp Argentíny a počasie je tu nehostinné, o čom svedčia aj tie pokácané stromy. Voda bola určite ľadová. Tak to je Facu poriadne otužilý. Príroda tam je panenská, nádherná, preto cítim teraz v sebe trochu rozpor. Asi by som sa tam nehnala na tých džípoch. Neviem, nie som úplne stotožnená s touto turistickou atrakciou. Ale čo som bola prekvapená, tak som si myslela, že tam je väčšinou sneh a všimla som si tam aj zelené listnaté stromy. Atmosféra pri ohníku perfektná. V jednom momente som si všimla ako Facu masíruje Marii plecia. Katy, tebe by sme mali vymasírovať ručičky za ten výkon, ktorý podávajú.:DD Veľká vďaka ešte raz.

majka528: Katy, na vysvětlenou - věděla jsem, že bude nová aktuálka, ale když byl v sobotu rozhovor s Facu tak jsem si myslela, že ji sem dáš tak za dva anebo za tři dny, proto jsem napsala, že jsem byla překvapená. Moc si vážím tvé práce, a dávám za pravdu Anavi jak napsala, že bychom ti měli masírovat ruky za výkon.
Musela jsem shlédnout ještě znovu obě dvě videa, jsou fakt nádherné, překrásná příroda, úžasný Facu, výborná parta a vynikající zábava při ohýnku. Katy, děkuji ti za tak hezký zážitek, který jsi nám zprostředkovala. DÍKY, DÍKY.

Katy: Ne, že já bych byla nějaký fanoušek off-roadu. Ale rozhodně mi to nevadí. A v podání Facunda už vůbec ne. :) Krajina je tam opravdu úžasná, však tam nebyl poprvé a musel být ve svém živlu :) Ručičky by jsme si měli masírovat navzájem v tom případě, i já vám za vaše krásné komentáře :-*
Majko: Ne, ne nedělní aktuálka je prostě neměnná a bude tu vždy v neděli. I kdyby před ní bylo deset v jeden den :D Mám své zásady :D
Děkuju holky za neúnavné komentáře, oběma :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews