Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo v Chile
07.04.18 * 4 názorů
Facu, začal nový týden v nové zemi - v Chile. Turné s divadelní hrou Madisonské mosty oficiálně začalo v pondělí 2. dubna, kdy se oba představitelé hlavních rolí přesunuli do hlavního města Santiaga de Chile.

První představení oba čekalo až ve středu 4. dubna, do té doby ale samozřejmě hru prezentovali, kde se dalo. Facundo s Araceli navštívili různá rádia i televizní stanice. Jmenovitě to byla například internetová televize EMOL. Tento rozhovor byl vysílán na internet živě. Dále se objevili v rádiu Cooperativa. Rozhovor byl natáčen, můžete se tedy podívat na videorozhovor. Mezi další rozhovory patří program s názvem "Mucho Gusto MEGA". Tento rozhovor přikládám ve videu. Další přiložené rozhovory jsou z rádia #ADN a z rádia Agricultura. Poslední přiložené video je taktéž z rádia, z rádia Bio Bio. Téma rozhovorů bylo jasné - Madisonské mosty, rozebírání svých postav, mluvilo se o představeních a úspěchu v Buenos Aires a samozřejmě o nadcházejících představeních v Chile.
Z celého tohoto maratonu rozhovorů mám pro vás také fotky. A fotky mám i z debutového představení Madisonských mostů, stále platí zákaz focení, ale pár fotek si prohlédnout můžete:

Facu se měl v Chile zdržet do včerejška, tedy do soboty 7. dubna. Příští týden ho už čeká další představení tentokrát v Mendoze.majka528: Katy, děkuji moc za dnešní akutálku, která toho dnes hodně nabídla. V dnešním mém nabitém dni /až stresovém/ jsou novinky o Facu takovým krásným pohlazením. Jako vždy jsem brzo ráno vše rychle prohlédla a teď jsem měla možnost si videa více prohlédnout, i když si je ještě nechávám na další dny. Videa jsou moc pěkná, dlouhá a nejvíce se mi líbí z programu Mucho Gusto Mega, možná proto, že je tam hodně ukázek z představení a seriálů jak Facu tak i Araceli a i ze soukromí. Je škoda, že se mi u toho pak ztratil zvuk, ale nevadí to, stejně moc nerozumím, stačí se mě dívat. Je vidět, že Facu trochu obměnil šatník, asi se mu začínají líbit kostkované barevné košile, ale moc mu sluší. Fotky z rozhovorů jsou moc pěkné, rozesmála mě fotka, kde je Facu trochu nad něčím udivený jak drží v ruce tu růžovou /nebo lila/ hlavu. Moc pěkný je hrnek co má v ruce, asi mu ho udělal nějaký jeho fanoušek. Fotky z představení jsou pěkné a na to, že se tam nesmí stále fotit je jich dost. Z toho všeho je poznat, že se představení MM v Chile moc líbilo.
Katy, moc a moc děkuji, je to vždy radost a potěšení jít sem na tuto stránku a já sem chodím moc ráda.
Přeji všem hezký den.

anavi: Som rada,že v Chile začali tak úspešne, novinári ho len tak obletujú. Aj mňa na fotkách veľmi zaujal ten nádherný hrnček. Aj ostatné fotky som si pozrela s radosťou. Videá som ešte všetky nestihla, ale Facu vyzerá šťastne a to je dobre.
Tento-krát píšem síce stručnejšie ale s rovnakou vďačnosťou za aktuálku, Katy.
Prajem nádherné jarné dni.

majka528: Anavi, letos Facu vypadá na všech fotkách šťastně a spokojeně, je vidět, že se mu vše daří a to je dobře.

Katy: Byla jsem tu v neděli asi v jednu odpoledne, a celkem jsem se vyděsila, že tu na mě svítila nula. Ale vysvětlení mám hned v prvním komentáři. Tady je vidět, Majko, jak jsem si navykla na tvoje brzké komentáře! :D Samozřejmě jsem věděla, že se ke komentu dostaneš. Já mám tenhle týden docela napilno, takže až dnes. Děkuju oběma, nevadí anavi, že tak krátký komentář. Je výstižný jako vždy. Hrneček je opravdu skvělý, pokud vím, dostal ho v nějakém rádiu :) Jinak celý ten maraton rozhovorů byl skvělý, Facundo byl opravdu v dobré náladě, ale on je na to zvyklí. S hrou En El Aire dělal úplně to samé a nezastavil se. Takže tohle turné určitě zvládne levou zadní včetně téhle propagace. Děkuju holky opět, za vaše postřehy. Vážím si jich :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews