Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Carlos Paz
28.07.18 * 11 názorů
Minulou neděli 22. července se Madisonské mosty přesunuli do města Carlos Paz. A konečně se můžeme na něco podívat i my, alespoň z tohoto dne. Nejdříve se podívejte na to, jak vás Facundo provede prostřednictvím videa po divadle "Teatro del Lago". Toto video točil před začátkem představení. Ale, jak si můžete všimnout, už plně připravený v kostýmu. Po představení si šel tentokrát trochu odpočinout do baru jménem "Frederico", který se nachází poblíž divadla. Z obyčejné návštěvy se stal pro zdejší personál neobyčejný den! Všichni se s Facundem chtěli samozřejmě vyfotit, a měli ohromnou radost, že zavítal právě k nim. Zdejší kuchař přiznal, že není fanouškem telenovel, ale Facunda přesto obdivuje, a to hlavně jako muzikanta. Podívejte se na fotky:Z Carlos Paz, také pocházejí instagramové fotky, kterými nás Facundo stále zásobuje. A jsou to někdy opravdu vtipné příspěvky. Facundo nabírá před představením sílu na prosluněné terase, kde je ubytovaný. A slunce chytá do různých částí těla:Kam se podíváme příště, prostřednictvím divadelního turné? Po krátké pauze na Facunda opět čeká nabitý program! Od druhého do čtvrtého srpna se podíváme opět do Nequén. A hned o den později do Cinco Saltos. Takže nás čekají hned čtyři představení za sebou. Snad se dočkáme nějakého materiálu.

No, a ani dnes vás neochudím o další část rozhovoru z televize Publica. Po této části, vás čeká už poslední překlad:

MP: Máte v rodině nějaký rámec, aby děti nebyli moc rozmazlené?
FA: Ne. Ale, snažím se o to, abych je nemusel následující den (jako můj otec) opouštět. Dáte mi nabídku, abych hrál v seriálu? Dobře. Ale pracuji v divadle, protože mi to dovoluje trávit čas s dětmi. Beru je do školy. Scházíme se s Mariou. A s Mariou nám to jde společně skvěle! Rozvíjí se to úspěšně. Hlavní věc je, že jsme všichni zdraví a můžeme se těšit z každého dne. Koneckonců, nevíte, kdy tato konstanta skončí.
MP: Všechno, co dáváš, se ti jednou vrátí. Děláš spoustu solidárních projektů. Víme, co se dělo s tebou, víme co si dělal v Mar del Plata. Můžu o tom povídat. Ale, nedozvěděli jsme se to od tebe. Ani od sestry, kterou jsem potkal o tři dny později v pekárně. Ty jsi šel do nemocnice za dětmi, které trpí rakovinou. Myslím, že tě to naplňuje energií a respektuji tvoje mlčení. Ale, můžeš říct: „Pomohl jsem jim, a nebylo to pro mě těžké“, přináší ti to velké uspokojení, že?
FA: Jsou to osobní věci, děláme je všichni. Všichni.
MP: Děláme to všichni?
FA: Ano, nemám o tom pochybnosti. Nemám pochybnosti. Ne všichni, se potom objeví v televizi, naštěstí. Ale televize je takovým věcem otevřena. Myslím, že to děláme všichni. Ale faktem je, že mám jen jednu kartu. Například máte dítě. To má lymfon, nebo leukémii nebo něco takového. A to dítě bylo už z léčby unavené. Dveře se otevírají a lékař vstoupí. Dítě po něm hodí botu: „Nechci s nikým mluvit! Ale počkej, chci říct…“ „Nechci s nikým mluvit!“ „Ale já vím, jak se cítíš.“ – Nevíš!
MP: Samozřejmě.
FA: Nevíte! Tak jdete pryč. Přichází matka. „Vypadni odsud!“ Nechci s nikým mluvit. „Já vím, synu…“ „Ne, to nevíš!“. Přicházejí přátelé: Já vím, „Ne, ne!“ A najednou se dveře otevírají a přicházím já. Neznám se s ním, ale ono zná mě. Ztrácí bdělost. Ale když říkám „Já vím“, nemůže mi říct: „Ne, ne“A tady mám příležitost říct, co chtěl říct lékař, co chtěla říct matka, otec, bratr nebo přítel. A můžu to říct. Jsou to věci, které ostatní lidé říct nemohou. Proto je možnost využít slávy, která tě to naučila, slávu s užitečnými informace, které máte, aby jste mohli dělat něco, co opravdu za to stojí a dává smysl mnoha věcem, včetně toho, že jsem měl v dětství lymfom. Rozumíte? To, co jsem vám předtím řekl: Podívejte se zpátky a podívejte se znovu na to, co bylo, abyste tomu dali smysl. Dnes se to stalo smysluplným. Rozumíte. Zeptáte se sami sebe, souhlasíte s tím, že tím znovu projdete, že všechno už budete vědět, co se stane dál?
MP: Jazyk na první pohled. Stejný jazyk hudebníka, když slova nejsou potřeba.
FA: Chápete? Proto je divné všechno to vysvětlovat. Existují věci, které je těžké vysvětlit slovy. Jsme dobří, při vysvětlování slovy. Ale jsou věci, které slova vysvětlit nemohou. Posvátná jiskra, když se něco stane a má to smysl, nemusí to být vysvětleno slovy. Vysvětlíte-li to slovy, slova budou pod tlakem. Slova mají váhu. A tyto věci se nevysvětlují, jsou ideální. A musíme je nechat v této podobě. A nezůstávají neznámé. Již mnohé vědí. Ten, kdo je slyšel, a ten, kdo je řekl, to co má říkat, se týká dvou. Nedávejte o tom vědět celému světu. Už to pochopili ti, kteří museli porozumět.
MP: Myslel jsem si, že to bylo „Ve vzduchu“ (En El Aire). Tak jako se jmenuje tvé představení.
FA: Ve vzduchu. Vidíte? A to má smysl. Chci to říct s důsledností…v zármutku a radosti. Kdokoliv z nás se může v něčem zlepšit. To je dobrodružství života. Dokonce i když to chcete dělat logicky / důsledně, někdy se dostanete do potíží. Pokud se však pokoušíte jednat důsledně, a jak už jsme řekli dřív s úctou a slušností, pak se s důstojností postavíte na nohy, protože v tom, co děláte, nebyli žádné zlé úmysly. Nezablokovali jste svou kartu v rukávu.
MP: Chápu.
FA: Takže když vstanete, můžete si dovolit rozhlížet se kolem a říct: Mám to, přičemž si zaklepu na čelo. Rozumíte? A je po všem. Zaklepal jsem, ale vstal jsem a pokračoval. Takto se to stává.
MP: Někdy. Facundo, získal jsi mnoho ocenění Martin Fierro? Myslím si však, že pro tebe byla příjemnější věc cena za dokumentární film „Donar sangre, salva vidas“. Je to tak?
FA: No, byl jsem tím velice potěšen, že jsem dostal všechny tyto ceny. Cena za „Donar sangre, salva vidas“ má hluboký význam! Je to jediné, ze všech ocenění, které jsem získal, a je spojeno s tím, co jsem vám předtím řekl – s tím, co jsem zažil, a později jsem s tím spojil vybranou profesi. Chápete? Je to jako učení od inženýra nebo architekta a poté budování hematologického centra, počínaje základem.
MP: Přesně.
FA: Chápete? Takže bylo smysluplné vytvořit dokument o tom, co by mělo být řečeno: Pokračujte v darování krve! Nečekejte!
MP: Toto je tvoje vlajka „Donar Sangre, salva vidas“. Dokonce jsi ji měl i v Mar del plata. A mimochodem, když jde o vlajky, první vlajku si přinesl právě sem. Tvoje první akce byla v Mar del Plata!
FA: Poprvé v Mar del Plata. Fedya Cuveva přijel z Buenos Aires, aby zajistil mou bezpečnost. Koneckonců, všechno mělo smysl. Je nemožné, bezstarostně vylézt na budovu Costa Galan a slanit dolů, riskujete pád a zabití. Proto Fedyo Cueva přijel z Buenos Aires. Požárníci byli z Mar del Plata. Municipální úřad pro cestovní ruch pečlivě připravil opatření, aby vše odpovídalo bezpečnostním normám. A co potřebujete v létě? Nějaké živé akce. A co je živá akce? Například slaňovat z Costa Galana s plakátem, na kterém se píše něco, co stojí za to říct. Co by mělo být řečeno. V divadle Guumy jsem s Fedyou napsal na plátno „Donar sangre, salva vidas“. Vylezli jsme na samý vrchol Costa Galana. Fedya Cueva je taková osoba, které můžu říct: „Potřebuji něco, abych nespadl.“ Udělal mi tedy dvojité zapínání, udělal dvojité lano, třikrát slanil dolů, a pak mě přinutil jít dolů vedle něj, aby se ujistil, že děláme všechno správně. Majitelé Costa Galana, rodina Alvarez Argulies, nám dali budovu k dispozici, abychom to mohli udělat. A ten den, Mirta (Legrand) dokončila svůj program „Almuerzo con…“, byli tam kamery, a ona pozdravila lidi na ulici a řekla: „Ahoj, uvidíme se zítra“. A Rial už tam byl s jeho přenosem Intrusos. Zdá se mi, že to tak bylo. Řekl: Jen minutu, minutu! Nasměrujte kameru nahoru a tam jsem šel já s vlajkou „Donar Sangre, salva Vidas“.
MP: A líbilo se ti to! Protože potom jsi šel na Aconcaguu!
FA: Ano. Říkám ale, že je do toho zapleteno mnoho lidí. Ne, že by to byla jen jedna osoba s vlajkou. Rial byl ten, kdo ukázal ve své show o show businessu osobu s vlajkou. On mluvil o dárcovství krve. Není to tak, že začali něco googlit, řekli přímo: Toto musí být řečeno. Udělejte to! A upřímně řečeno, líbilo se mi, jak je to snadné. Ukázalo se, že to jednoduše informuje a koneckonců, tolik lidí pracovalo již dlouho v oblasti darování krve, ale nikdy se jim nepodařilo dosáhnout tak silného přenosu informací na toto téma.
Soňa: Fajn, že Facu v týchto dňoch hrá v divadle. Aspoň je trochu materialu na aktujálky. Pekné fotečky z baru, personál musel byť určite Facundovov návštevou nadšený, veď kto by aj nebol. V Argentíne má Facundo určite veľa fanúšikov, a mám dojem,, že je tam populárny aj medzi mladšou generáciou, čo už žiaľ u nás takú popularitu medzi mladými ľudmi nemá. Aspoň ja som sa s týmto už niekoľkokrát stretla. Rozhovor ako to býva u Facunda zvykom je na vyokej úrovni.A to čo sa týka otázok aj odpovedí. Myslím,. že je to jeden z najlepších rozhovorov, kde mu boli kladené dobré otázky. O Facundových odpovediach ani nehovorím.V tomto rozhovore bolo položené veľmi široké spektrum otázok a to veľmi zaujímavých otázok, bez skrytých podtextov. Možno preto tento rozhovor na mňa tak pozitívne a hlboko zapôsobil. Až mi je ľúto, že sa dočkáme už len poslednej časti. Ale aspoň si Katy vydýchne, veď to bola naozaj veľká práca. Katy, opäť máš môj neskonalý obdiv.. Úsmevné foto Facundových nôh. Ja si pri týchto fotkách vždy spomeniem, koľko pozornosti sme vynaložili tým jeho ponožkám pri výstupe na ME. A vždy sa mi to zdá nesmierne zábavné.
Proste Facu dokonalý od hlavy až po päty. Katy, ďakujem za túto peknú aktuálku a za obsažný rozhovor, bolo to také milé osvieženie v tomto horúcom dni. Majka moja a ty kde si???????? U teba veru nie je zvykom meškať s komentárom. Dúfam, že si si len užívala tento horúci deň, alebo žeby dovolenka? Prajem krásny i keď horúci týždeň....

Soňa: Tak ma napadlo pozrieť si hotel Eleton v Carlos Paz a musím skonštatovať, že je to veľmi pekný hotelový rezort. Hotel na tej vyššej úrovni. Takže je tam oFacunda určite dobre postarané.....

majka528: Katy, moc a moc děkuji za dnešní aktuálku, i když jsem se k ní dostala až teď večer. Omlouvám se, že je to na mě dosti pozdě, ale byla jsem od včerejška mimo domov a mimo dosah pc. Ale jak jsem měla možnost tak první cesta doma byla hned k této stránce a s velkou radostí jsem si ji prohlédla a hlavně přečetla. Rozhovor s Facu je úžasný, Katy, obdivuji tě za ten dlouhý překlad a souhlasím se Soňou, že to byl i podle mě nejlepší jeho rozhovor, který se uskutečnil. Otázky byly z mnoha témat a nebyly stále na to samé téma, jak se Facu stále ptají. A číst odpovědi je radost a něco nádherného. Už se těším na poslední část a ta by podle mě měla být o výstupu na ME, aspoň to si pamatuji z videa s překladačem. Katy, díky za ten krásný zážitek.
Je vidět, že Facu stále baví a těší hrát představení MM a určitě v tom exceluje. Ve videu, kde nás Facu provádí divadlem tak jsem se tam brzo ztratila a nevěděla jsem kde vůbec jsem, jedině jsem poznala podium a hlediště. Jak navštívil Facu restauraci tak určitě tam vzbudil velký zájem a zaměstnanci museli být nadšeni. Na fotkách vypadá velmi hezky, šťastně a mladě. Fotky z instagramu vždy potěší a hlavně pobaví, musela jsem se smát fotce, kde jsou vidět jeho nohy a fotka, kde "drží" slunce je zajímavá.
Soni, jak jsi přišla na hotel Eleton v Carlos Paz, já jsem o něm nikde v aktuálce nenarazila. Pobavila jsi mě s těmi ponožkama jak jsi si na ně vzpomněla. Já si pamatuji, že jsme řešili i číslo jeho triček, pamatuješ?
Katy, děkuji za krásnou dnešní akutálku, jsi náš poklad.
Přeji všem hezké dny.

soňa: Majka vitaj späť, veru som sa aj zľakla čo je s tebou.U teba je veľmi nezvyčajné, že sa takto omeškáš s komentom. Ale som rada, že sa u teba nič zlého nedeje.Ja som na veľkosť tých Facundových tričiek veru pozabudla. Ale hneď sa mi tie spomienky vynorili. Boli sme tuším prekvapené, že má celkom malé číslo. Oprav ma keď to nie je pravda, ale na toto som fakt už pozabudla. Ale na ponožky si spomínam celkom presne. Ve'd nad fotkou som presedela dlhé chvíle i s lupou v ruke. Ten hotel sa mi obavil na fb kde mi chodia fotky z jeho instagramu. Tak som si to hneď nahodila. celkom pekný hotel. Jeden z najlepších v tomto regione.

majka528: Soni, díky za vysvětlení ohledně toho hotelu, už jsem měla obavy, že jsem něco v aktuálce přehlédla. A vzpomínáš si správně, to jsme probírali tričko, zdálo se nám, že to číslo musí být Facu malé. Fotku s těmi ponožkama jsem také prohlížela s lupou v ruce.

majka528: Soni, také jsem se koukla na hotel Eleton a je fakt luxusní, určitě se tam měl Facu velmi dobře a určitě se mu tam líbilo.

Soňa: Majka, Facundo určite netrpí nedostatkom financií, takže si môže takýto luxus dovoliť. On aj lyžovačky a ich letné prázdniny trávi v luxusných hoteloch. Ak je o nich zmienka, tak už aj si ich pozerám. Ale veď nakoniec peniaze dostáva za svoju prácu, takže nech si ich užíva.

Katy: To se může stát jedině tady, že se tu strhne debata o něčem, co ani nebylo napsané v aktuálce! :D Já se v prvé řadě omlouvám, že jdu až před dalším víkendem, ale tento týden byli takové tropy, že se mi k PC ani usedat nechtělo. Ale nezklamaly jste, jak by jste také mohly! Poradily jste si i beze mě. Kdo, by zapomněl na ty ponožky! Nejen, že to byla úžasná debata, ale taky velice dlouhá a trhli jsme rekord v komentářích! :D No a dneska se tu probírá hotel, který jsem ani nenapsala. Ale jinak je psaný na té fotce s nohou, kdyby jste to hledali :D Taky jsem to mohla napsat, nějak jsem zapomněla. Každopádně jsem moc ráda, že další část překladu potěšila. Souhlasím s vámi, ten rozhovor je úžasný, uchvátil mě jen tím, v jakém se vedl prostředí. A když ještě čtu tu formu otázek...je prostě skvělý! Jsem ráda, že jsem se do toho pustila. Ač už poslední část rozhovoru, nebojte se, rozhovory jsou u Facunda tak časté, že za chvíli budu mít další práci :D Ale, když vám to dělá takovou radost, není to práce v pravém slova smyslu :) Těším se na vás tedy u nové aktuálky, která je přímo za dveřmi. A doufejme, že už i s Anavi v komentářích :)

Soňa: Naozaj sú aj u nás totálne horúčavy, ľudia sú podráždení a ani ja takéto leto nemusím. Ale veď ešte si prečítame asi 16 aktuálok a sú tu vianoce. ako ten čas letí.....Katy, ty si vôbec nerob ťažkú hlavu s tvojimi komentármi. Ty sa teda vôbec nemáš za čo ospravedlňovať. Bez teba by totiž nebolo vôbec nič.......Neboli by tie naše pokecy, postrehy, a o Facundovi by sme toho veľa nevedeli. Viem, že máš málo času a s tým sa nedá nič robiť. určite sme všetky vďačné za tvoju prácu....prajem pekný víkend a v nedeľu sa určite stretneme pri našej najoblúbenejšej nedeľnej činnosti.

majka528: Katy, zcela souhlasím se Soňou, že ty se vůbec nemusíš omlouvat, že píšeš pozdě komentáře. My všichni jsme rádi za tuto stránku a za tvé aktuálky, rozhovory, fotky a videa. Kde jinde bych našla tak bezvadnou partu než tady, za kterou jsem ti moc a moc vděčná. Já se vždy tak těším na neděli, tato stránka je vždy můj první krok, který v ten den udělám a když jsem posledně nemohla tak jsem celý den vzpomínala, nemohla se pak dočkat večera. Snažím se vždy v neděli se sem dostat ať se děje co se děje, už si neumím představit neděli bez ní. A velmi mě pak baví, když se tu pak vede jakákoliv diskuze.
Ještě k tomu názvu hotelu na té fotce - já si toho všimla, když jsem si ji prohlížela, ale vůbec mě nenapadlo, že by to měl být název hotelu, kde Facu bydlí.
Katy, díky za tvou úžasnou stránku.
Přeji všem hezký den.

anavi: Katy, za štvrtú časť aj aktuálku - ako ináč, než štvornásobné ĎAKUJEM! Zbožňujem takéto zákulisné prechádzky. Na mňa dnes pôsobila trochu tajomne. A milujem aj fotky od Facu. Všimla som si, že rád fotí slniečko a kreatívne. Ďakujem za informácie aj fotky.

Name:
Web:

Powered by CuteNews