Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rodinná pohoda a zpátky do práce
11.08.18 * 9 názorů
Jedenáctistránkový rozhovor z televize Publica máme od minulého týdne přeložený. Můžeme dnes tedy konečně trochu zvolnit, tak jako sám Facundo a vychutnat si rodinné fotky, které se nám tento týden nashromáždili. A to, jak z Facundového twitteru, tak z Mariiného. Facu se chlubí nejen svými třemi dětmi, ale taky rodinnou pohodou, kterou zažívají s Mariou u rodinného krbu:
Začátkem týdne to byla rodinná pohoda, ale od pátku 10. srpna už je Facu opět na cestě s Madisonskými mosty. V pátek se hrálo v Rivadavia, v sobotu v Trelew a ještě dnes se hraje v P. Madryn. Každý den dvojitá představení! Jestli se dočkáme nějakého materiálu, tak to bude příští týden. Ale, co už vám mohu nabídnout dnes, to je rozhovor pro rádio Rock and Pop a to z pátku 10. srpna. Rozhovor byl veden s rádiem v Paraguayi, takže to byl samozřejmě telefonický rozhovor. Poslechněte si ho zde.

Někde mezi rodinnými zážitky a Madisonskými mosty, si Facundo opět našel čas na pomoc potřebným. Tentokrát prostřednictvím videa podpořil charitativní akci #MisionSolidaria, která se konala v úterý 7. srpna.
Šlo o charitativní akci, během níž se sbírali různé věci ve speciálně vystavěných centrech. Lidé mohli darovat potraviny, hygienické prostředky, hračky, obuv, oblečení...A samozřejmě, že se v tento den taky darovala krev.

majka528: Wow, od rána se rozplývám nad rodinnými fotkami, jsou úžasně pěkné a je z nich vidět krásná rodinná pohoda, štěstí a láska. India nám roste do krásy, je to holka moc šikovná a celá máma. Facu tak nádherně relaxuje s Negrou a se synkem, číší z té fotky radost. Společná fotka Facu s dětmi je překrásná, India a Moro jsou celí Maria a Yaco zase celý táta a Facu září štěstím. India se zvířátky, je to jako kdyby byla jejich máma. A co říci na fotkou Facu a Marie ? - pohoda, štěstí, láska a spokojenost. Moc krásné rodinné fotky, prohlížím si je od časného rána a stále toho nemám dost, moc ráda se na ně dívám.
Facu v představení MM exceluje, dává do té role vše a proto má i tato hra všude takový velký úspěch a to všem představitelům přeji. Doufám, že se někde objeví fotky nebo videa, zatím je jich dost málo.
Poslechla jsem si v rychlosti rozhovor po telefonu, tomu moderátorovi jela teda pusa. Škoda, že jsem tomu vůbec nerozuměla, kdyby to bylo na videu tak bych se s velkou radostí dívala aspoň na Facu a jeho gesta,mimiku a to by mi stačilo.
Video,kde podporuje charitativní akci tak to věřím, že se tomu hodně věnuje, protože to by nebyl on, aby se nevěnoval takovéto akci, a je jedno jestli se to týká sběru různých věcí nebo dárcovství krve, vše je potřeba. Facu je úžasný člověk a musím ho za to vše obdivovat.
Katy, moc a moc děkuji za dnešní aktuálku, velmi mě potěšila a měla jsem velkou radost z rodinných fotek - jsou úžasné, nádherné, krásné. Děkuji ti za vše, jsi úžasná.
Přeji všem hezkou neděli.

Katy: Majko, jako vždy vyčerpávající komentář. Pochybuji, že by po tobě dopsal ještě něco jiného než, jak jsi tu popsala všechny fotky! Já sama totiž nemám co dodat.
Aktuálka dýchá pohodou, Soničce se určitě bude líbit, taková nabitá rodinnými fotkami. Ale, komu by se nelíbila. Z rozhovoru nemám ani moc já. Ale našla jsem takové mini úseky (ne celý rozhovor) v ruštině, takže se to kvůli vám pokusím přeložit co nejdřív, aby jsme z toho měli alespoň něco :) Musím ze sebe ještě setřepat ten jedenáctistránkový rozhovor :D Ale, pro vás cokoliv! Díky, Majko za vyčerpávající komentář. A jako vždycky nemáš vůbec zač :)

anavi: Katy, aj ja sa hlásim k nadšencom z rodinných fotiek. Na mňa sa vždy prenesie tá ich rodinná harmónia a pohoda. A Majka, po tebe už ťažko čo dodať. V podstate so všetkým súhlasím.
Katy, možno ťa prekvapí môj stručný koment, ale nejdem sa opakovať po Majke. Už som sa vypísala s chuti k predchádzajúcej aktuálke. :DD
Teším sa aj z tejto a ďakujem krásne. :)*

Katy: Nepřekvapí, Anavi. Jak jsem řekla, po Majce už se těžko hledali slova i mě. Myslela jsem si, že na tom budete stejně. A myslím, že ty máš předkomentováno na dalších 10 aktuálek! :D Ale samozřejmě, ráda tu od tebe uvidím byť jen "Ahoj" :) Ty, mi tu nesmíš chybět! :-*

majka528: Anavi, Katy to napsala dobře, ty máš předkomentováno dopředu. Ty jsi v předešlé aktuálce napsala tolik komentů, že jsi mě a Soňu o hodně trumfla, co jsme my dvě napsaly za dobu co jsi byla na dovolené. Ale vždycky si od tebe velmi ráda přečtu vše co napíšeš, tak nepřestávej v psaní!
Katy, ty jsi obdivuhodná, že chceš přeložit určité úseky z Facu rozhovoru, ale nepřepínej se, nejprve si odpočiň po tom dlouhém rozhovoru jak jsi ho tak krásně pro nás přeložila.
Přeji všem hezké dny.

Soňa: Krásna aktuálka, ktorá dokonale potešila moje srdce. Fotky Facundových detí a sám Facu v obleku to sú pre mňa TOP aktuálky. Majka napísala podrobný komentár, ktorý obsahuje všetky moje myšlienky. Môžem snáď len dodať, že India v tej ružovej čapici je rozkošná. Myslím, že ide v šľapajách svojej matky a tak sa môžeme tešiť na novú argentínsku modelku. Ona sa už teraz tvári tak nejako profesionálne na fotkách a vidno, že fotenie si dokonale užíva. Je perfektná i na fotkách s malou ovečkou. Tieto fotky Facundových detí skrátka nemajú chybu a keď zbadám aktuálku s touto tematikou moje srdce hneď zaplesá. Katy vie ako ma potešiť. Anavi sa nám veru krásne rozpísala a jej komenty sa veľmi dobre čítajú, rovako ako i tvoje Majka. Ja rovnako rada čítam aktuálku a rovnako sa teším i na vaše komenty, vždy keď otváram stránku som zvedavá, či pri komentoch bude svietiť nové číslo. Prajem krásny týždeň, Katy samozrejme patrí moja v'daka.

majka528: Anavi a Soni, já si ty rodinné fotky prohlížím stále dokola a rozplývám se u nich. Z těch fotek číší taková spokojenost, radost, štěstí a láska, že se nedivím Facu, že je tak rád doma. Určitě často s Marií v ruku v ruce se dívají na své tři šikovné děti a říkají si, jaké to mají štěstí.
Katy patří dík za to nádherné zprostředkování.

Katy: Ano, přesně Soňi. V Indii vidím celou Mariu! Jako, by ji z oka vypadla. Já, ti to jenom zprostředkovávám, Soňi. To Facu, ví jak tě potěšit :D Ale, hlavně, že se dostaví potěšení, to je důležité. Už za pár hodin jsem tady s novou aktuálkou! :)

Soňa: Jaj, už sa neviem dočkať zajtrajšieho rána....

Name:
Web:

Powered by CuteNews