Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
A zase ta Paraguay
18.08.18 * 8 názorů
Dneska se zaměříme zcela na Madisonské mosty! A vezmeme to odzadu, datově do minulého pátku 10. srpna, kdy se hrálo v C. Rivadavia. Po strašně dlouhé době, máme totiž z tohoto představení profesionální fotky! Najdete je samozřejmě ve fotogalerii:Minulou neděli 12. srpna se představení odehrálo také v Puerto Madryn. U tohoto dne si uděláme malou odbočku od představení, tak jako to udělal Facundo. Po příjezdu do tohoto města se totiž vydal na pláž, kde obdivoval místní přírodu. Po chvíli si pronajal kajak, vydal se na vodu a na co nenarazil? Rovnou na velrybu! Všechno to zaznamenával na kameru, takže se na to můžete podívat i vy:A z Puerto Madryn se dostáváme do tohoto týdne. Opět se s Madisonskými mosty vyrazilo za hranice Argentiny, a je to znovu Paraguay, kde se osazenstvo hry zdrží tři dny! Facundo je tady od pátku 17. srpna a měl by se tady zdržet minimálně do dnešního dne, tedy do neděli 19. srpna. Hra se hraje v hlavním městě Asuncion v Teatro Guarani. A samozřejmě, jak tomu bývá vždy. Hned začala propagace v různých médiích. Prozatím jsou to hlavně fotky z různých rozhovorů, ale videa se jistě objeví později.
Tak například proběhl rozhovor s Maríou José Peralta, Teleshow s Carminou Masi, objevil se v pořadu Red Paraguaya de Comunicacion na kanálu 13, nebo v televizním pořadu Al Estilo Pelusa. Ze všech těchto rozhovorů najdete v galerii fotky. Videa, jak říkám budou jistě později:

Soňa: Vidím, že s Katy sme sa napojili na nočný prúd. Je pol tretej ráno a ja sedím pri ďalšej skvelej aktuálke. Všade kľud, tichúčko a ja si naplno vychutnávam výsledok skvelej práce našej Katy. Ja som dnes úplne nadšená Facundovou upútavkou na MM. Facu a veľryba. Musel to byť ohromný zážitok. Zážitok na celý život. Tak toto sa Facundovi podarilo. Myslím, že aj Facu bol týmto stretnutím unesený. Jeho nadšenie bolo ohromné a nefalšované. Veď kto by sa takémuto krásnemu zážitku nepotešil. Nám sa raz podarilo plávať medzi kŕdlom voľne žijúcich delfínov, a budem si to pamätať celý svoj život. Ale veľryba je skrátka veľryba. Ako poznamenal Facu Argentína je úžasná zem a ja som trošku prekvapená, že veľryba plávala tak blízko pobrežia. Hneď ma napadlo, ako dobre, že Facu nestretol žraloka. Super fotky z predstavenia MM ako i z rozhovoru v televízii. Ale u mňa dnes jednoznačne zabodovala veľryba. Prajem vám krásne nedeľné ráno a potešenie z aktuálky. Katy skvelá práca, tak ako vždy, ale tentoraz som si Facundov zážitok dokonale vychutnala aj ja. Oplatilo sa mi počkať a vytešovať sa hneď takto skoro ráno.

majka528: Wow Katy,úžasná aktuálka, ke které jsem si sedla o hodinu později jak Soňa, protože jsem se vzbudila a už se mi nepodařilo usnout a tak jsem v klidu, v tichu a ještě ve tmě si ji prohlédla, přečetla a podívala a bylo toho fakt dost. Fotky z představení MM jsou krásné, je vidět, že to fotil profesionál a na všech to Facu moc sluší . Všimla jsem si, že na třech fotkách má v ruce cigaretu, ale to patří k roli a Facu je profesionál. Nadšená jsem byla hlavně z videa, kde se Facu střetl na moři s velrybou. Určitě to pro něho byl velký zážitek, na který bude dlouho vzpomínat, komu se to poštěstí, že? Velryba se nám představila v celé své kráse a majestátnosti, i když mě udivilo, že je tak blízko u břehu. Všechny fotky z rozhovorů v médiích jsou pěkné, ale nejvíce se mě líbily, kde má Facu tmavěmodrou košili, v ní mu to moc sluší, vypadá na nich moc spokojeně, šťastně a mladě, ale on na všech fotkách vypadá úžasně.
Je vidět, že představení MM má všude kam zavítají velký úspěch a určitě všichni účinkující jsou moc spokojení. Jen jsem přemýšlela nad vybavením jeviště. Vím, že toho je tam moc málo, ale ne všechny divadla mají to co je tam potřeba a tak by mě docela zajímalo jestli si to vozí s sebou. Když jezdil po městech s hrou EEA tak na jevišti byl jen stůl, židle a křeslo a to bylo vše, ale MM toho mají o něco více.
Katy, moc ti děkuji za tak krásné novinky, jako vždy jsem se s nimi potěšila a vychutnala. Já se vždy tak těším na nedělní ráno, jak usínám v sobotu večer tak si říkám, jak se ráno vzbudím tak tu bude nová aktuálka od Katy a to je moje první věc co udělám, že sednu k této stránce a musím ji vidět.
Katy, děěěkuji.
Přeji všem hezkou neděli.

Katy: I já dnes usedám ke komentářím v neděli ráno. A to kvůli omluvě. Majko, moje zlatá. Vím, že jsem slíbila přeložený rozhovor z rádia, nezapomněla jsem na to, měla jsem to tu v plánu. Ale musela jsem tu včera v noci řešit jednu neplánovanou věc, a nestihla jsem to! :( Takže se moc omlouvám, a překlad určitě bude, co nejdřív to půjde! ;)
K aktuálce, vás překvapila velryba tak blízko břehu. Mě v Argentině překvapila úplně! :D Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli je to opravdu velryba, ale bylo mi to potvrzeno! Co na to říct, Facu ví, jak využít volný čas. A umí se opravdu zrelaxovat.
Majko: Myslím si, že si vybavení na MM vozí s sebou. Facundo říkal, že En El Aire, v tomto ohledu nebylo náročné protože, jak říkáš, byl tam jen stůl a židle. S tímto představením, to je jistě komplikovanější, ale tak, na to už jsou jiní lidé, aby se o to starali.
Děkuju oběma za brzké komentáře, opět jste mě potěšili. Jsem ráda, že velryba, tak zabodovala. Příští týden se určitě dočkáme spousty videí a rozhovorů. Ale, já se ještě ohlásím s tím rádiovým překladem ;)

majka528: Katy, nemusíš se omlouvat za ten rozhovor. Vím, že když něco slíbíš tak to chceš také dodržet, ale já také vím, že toho máš hodně a vše někdy nejde stihnout jak by si to člověk přál. Takže až ti zbude čas na překlad rozhovoru tak ho prosím přelož a nespěchej, však se dočkáme, vždyť tolik toho pro nás děláš. Díky předem za něj.
Také mě překvapila ta velryba, ale já jsem vůbec neuvažovala o tom, že by to nebyla. Když jsem viděla ocas a jak tam pluje, tak jsem hned řekla, jé velryba.
Katy, děkuji za to sdělení ohledně vybavení na MM, také jsem si říkala, že to musí vozit.
Katy, díky za tu krásnou aktuálku a všem přeji hezký den.

Katy: To, co slíbím, nejen, že chci dodržet. Já to dodržím! :D Já jsem nemohla ani spát, kvůli tomu, že jsem to sem nedala už s aktuálkou! :D Ale už je to napravené, už si můžete číst :)

anavi: Ešte som nestihla koment k jednej aktuálke a už tu na mňa svieti druhá. Ale ja dobehnem ako vždy. :D
Video Facu so stretnutia s veľrybou na priam uchvátilo. Čím ďalej, tým viac sa teším takýmto príspevkom. Čo som porozumela z videa ja ... Facu opisuje pocity, že si išiel zaplávať na kajaku pred predstavením a keď uvidel veľrybu, neveril vlastným očiam, srdce sa mu rozbúšilo, kdekoľvek sa pozrie, stále ju vidí, na akom malom priestore pláva, na súši hovorí o tom, že na tomto mieste ich môžu ľudia pozorovať, o tom, aká je Argentína nádherná krajina. No mňa prekvapilo aj to, že si išiel na kajak v pomerne chladnom počasi. Ale zážitok bol o to krajší, voda tak pokojná a pohodová veľryba k tomu ako čerešnička na torte. :)
Katy, cením si aj informácie a fotky, ktorými si nás zasypala. :D Pozorujem všeliaké zaujímavé štúdiá, kde si Facu zájde. A niekedy stačí 1-2 fotky (tak ako v tejto aktuálke) na vycítenie atmosféry. Aby si mala menej roboty, aj tak niektoré bývajú rovnaké. Fotky z MM zas nám viac dokreslili atmosféru predstavenia. Pôsobí na mňa veľmi príjemne a romanticky.
Katy, ďakujemveľmi pekne za aktuálku a už sa idem vrhnúť na ďalšiu. :DD

majka528: Anavi,děkuji z překlad videa, Facu to řekl moc pěkně.

Katy: Čím to, že když se pustím do více aktuálek v jednou týdnu, Anavi se k nim dostane později?! :D Nedělám to schválně, ale přijde mi vtipné, že to vždycky vyjde časově naopak nám dvěma. Když mám víc času se věnovat stránce, tak ty potom dobíháš komentáře zpětně, Anavi. Ale vždy s naprosto perfektními komentáři! Jako tady, a ještě jako bonus s překladem videa. Díky moc, jsme ti za něj všechny vděčné, pro nás jako pro neznalce španělštiny je to skvělé si to přečíst! :) Nemáš zač děkovat, i ty jsi kousíček přidala k aktuálce svým překladem :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews