Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rádio Rock and Pop - Shrnutí
20.08.18 * 14 názorů
Nezvykle se hlásím v pondělí, ale o víkendu jsem vám nedopřála překlad rádiového rozhovoru, který předcházel odjezdu do Paraguaye. Facundo mluvil s moderátorem rádia Rock and Pop, s Raulem Daumasem. Přináším vám stručný překlad celého jejich rozhovoru. Kdo, by si chtěl rozhovor znovu pustit, může zde.

Po vzájemném pozdravu moderátor zkonstatoval, že s Facundem dlouho nemluvil. „Jak ten čas letí!“ – prohlásil. Moderátor – Raul Daumas řekl, že když byl v Buenos Aires, chtěl zajít do baru, který patří Facundovi. Na to Facundo odpověděl, že na tomto baru nemá žádný podíl. Chtěl by si ale otevřít nějaký, poblíž svého domu, kde by mohl hrát a setkávat se s přáteli.
Facu se ptá, kdo se vedle moderátora směje, na což odpoví: „To je Jorge Torres – humorista.“ Facu říká, že se chce smát se všemi. Všichni se navzájem pozdraví.
Rozhovor se přesune k divadlu. Facu opakuje, že takový úspěch je pro něho překvapením. Již v Buenos Aires byla hra úspěšná. Ale úspěch takto na cestách, to je prý něco! Facundo také mluví o spolupráci s režisérem této hry. Moderátor připomene hru En El Aire, se kterou Facundo také přijel do Paraguaye. Znovu se pustí do řeči o Madisonských mostech. Oba mluví o setkání Facunda s fanoušky pro skončení představení. Facu říká, že je to jediná příležitost, jak se s diváky pozdravit, podívat se jim do očí a zeptat se, jak se jim to líbilo. Přičemž každému poděkuje za účast. „Opravdu se mi líbí být vděčný“ – říká Facundo. „Měl jsem tolik práce než jsem se stal slavným“. Moderátor odpoví – „A posluchači tady v Paraguayi vás oceňují, velmi respektují a velmi milují. Znají vaši práci, sledují ji.“ „Je to vzácná zodpovědnost, ale nejen zodpovědnost, ale je to předmět velké hrdosti a velké cti, kterou vám lidé dávají, když si vás vyberou, sledují vaší kreativitu, vítají vás na ulici. Je to velká čest. A pokud jste tímto způsobem odměněni, pak jste dosáhli všeho, co byste si mohli přát ve vaší profesi, která má vyprávět příběhy. A pokud nejste vyznamenání, nikdy nebudete uměleckým umělcem. V to věřím. Nejtěžší úkol je splněn, mám lásku publika. A budu pracovat tvrdě, abych byl co možná nejlepším, bez ohledu na to, jak dlouho to bude trvat“ – odpovídá Facundo. Moderátor vzpomíná na Facundovu práci v telenovelách, pak na hru En El Aire s níž Facundo přijel do Paraguaye. Facu hovoří o svém příteli Fitovi Grasso. Když byli v Paraguayi zemřel Fittovi otec. A za takových okolností by všichni, producent a diváci pochopili, kdyby Fitto nastoupil do letadla a vrátil se zpátky do Buenos Aires. Ale Fitto zůstal v Paraguayi, kde diváci čekali na představení. „Můj otec už zemřel“ – řekl Fitto. „Pak budu mít čas obejmout svou matku a truchlit za svého otce“. Facu říká, že na to nikdy nezapomene. A potom to sám zažil, když jeho otec zemřel o rok později a Facundo šel druhý den na zkoušku Madisonských mostů. A přišel na tuto zkoušku, protože na něj čekali lidé. A Facundo je přesvědčen, že by byl jeho otec rád, že to udělal. „Protože když říkáme, že dáváme svým životům příběhy s veškerou vášní, opravdu to děláme.“ Facundo říká, že je velmi rád, že se vrací zpět do Paraguaye. Byl tam velmi šťastný, když tam byl poprvé. Existuje tolik přátel, tolik lidí, které obdivuje. Facu si pamatuje na setkání s Raulem Daumasem. Chce se znovu smál jeho vtipům, smát se nad sebou samým, slibuje, že bude hodný. Daumas říká, že se uvidí v sobotu příští týden a udělají spolu další rozhovor. Raul diktuje Facundovi, co má napsat na Twitter: „Přímo teď v živém vysílání na rádiu Rock a Pop s Raulem Daumasem.“ Facu si všechno zapíše, směje se a říká: „S těmito sociálními sítěmi je všem jasné, že je nám všem přes 35!“ Nakonec souhlasí s tím, že se všichni sejdou, dají si spolu večeři a poslechnou si hudbu.

Po tomto rozhovoru je tedy jasné, že se pánové minulou sobotu sešli opět, a my se můžeme těšit na další rozhovor!Soňa: Jej, Katy úžasné prekvapenie a to už v pondelok.... Je obdivuhodné ako to všetko dokážeš stihnúť. Veľmi milý rozhovor, kde nám Facu dovolil nahliadnuť do svojich osobných plánov. Veď otvorenie baru, kde by mohol vystupovať, je skutočne dobrý nápad. Určite by bol bar vždy plne obsadený, veď Facu je v Argentíne mimoriadne obľúbený a z rozhovoru je jednoznačne vidieť, že jeho sláva presahuje i hranice Argentíny. Tento pondelňajší rozhovor, je takou čerešničkou na torte . Veľmi ma potešil a hlavne prekvapil, Katy nás naozaj neskutočne rozmaznáva. Katuška, ďakujem za príjemne strávené pondelňajšie popoludnie.

majka528: Katy, moc a moc ti děkuji za takové překvapení - nádherný překlad rozhovoru. Facu v něm řekl velmi krásné věty, čte se to velmi pěkně. Já jsem si to myslela, že ti to nedá a pustíš se do překladu, jsi v tomto obdivuhodná. Facu je velmi populární a lidi ho mají moc rádi, protože on tu svou slávu bere s takovou pokorou a skromností.Byla jsem překvapená jak Facu řekl, že po představení jde mezi lidi /to jsem věděla/, že je chce pozdravit a promluvit a všem poděkuje za účast - no není on v tomto obdivuhodný? No je. Kdyby si otevřel ten bar, tak věřím jako Soňa, že by ho měl stále plný, protože by ho lidi chtěli vidět. Facu je v rozhovorech nepřekonatelný a určitě pár vět dám na forum. Rozhovor byl veden v tak přátelském duchu a moderátor byl bezvadný a Facu úžasný.
Katy, děkuji, děkuji za takovou úžasnou aktuálku, rozhovorů není nikdy dost.
Přeji hezký den.

Katy: Soňi, věř mi, že i já si někdy říkám, že mám ten den asi natahovací :D Ale toto bylo vyloženě potřeba, protože jsem to slíbila! :) Já vás rozmazluju ráda, Soničko :) Zasloužíte si to.
Majko, myslím si, že to až takové překvapení nebylo, ale jsem ráda, že potěšilo :) Nemohla bych čekat až do víkendu, toto už tu mělo být! :)
Facu je úžasný člověk! To je to, co mám na něm nejradši. On není povýšený, arogantní, nehraje si na žádnou hvězdu, nemá žádné manýry, on je prostě normální člověk! Potvrzuje to v každém rozhovoru, Maria o něm řekla, že je přesně takový, jakého ho vidíme my všichni. A věřím ji to! Je to ten důvod, proč jsem si ho vybrala jako svůj objekt. Věřte nebo ne, na mysl mi nepřišel nikdo jiný, když jsem se rozhodovala založit si stránku! A deset let po založení se mi stále potvrzuje, že jsem si vybrala správně. Protože stále číst něco takového? Nádhera! Pokaždé jsem uchvácena! :)

majka528: Katy, mě spíše překvapilo, že jsi ten rozhovor sem dala už v pondělí. Já ho čekala až tak ve středu, ale asi mě to nemělo udivit, protože vím, že když něco slíbíš tak se to snažíš co nejdříve splnit.
Souhlasím s tebou, že je Facu úžasný člověk. Vždyť je tolik známých a výborných lidí, herců apod., ale mě tak moc zaujal jen Facu. Určitě je to tím, že jak píšeš, on si na nic nehraje, ke každému je milý, přátelský a je poznat, že vše co dělá tak dělá srdcem a myslí to upřímně. Je prostě svůj. Vzpomínám si, že jak mě poprvé zaujal, tak jsem hledala všemožně články o něm a byla jsem stále více jím uchvácena. Nenarazila jsem za tu dobu na žádný negativní, vždy o něm psali velmi pěkně. A byla jsem nadšená, když jsem našla tvou stránku a za ní ti budu stále vděčna. Vybrala sis dobře a my také.
Katy, díky za pěkné aktuálky, jsi úžasná.

Soňa: Facu je naozaj úžasný človek. Pre mňa je to veľká herecká hviezda bez hviezdnych manierov. Je to umelec s ľudskou dušou, ktorý sa dokáže úžasne priblížiť k svojmu publiku, rodinne založený človek, ktrorý sa snaží pomáhať aj iným. Jednoducho úžasný človek, ktorého obdivujem už veľa rokov a stále je čo obdivovať. Katy, naozaj si vybrala správneho človeka. Čo správneho, najsprávnejšieho.......

anavi: Katy, skvelý výber na stránku, to sme už hovorili viackrát a Facu nás ubezpečuje čím ďalej tým viac. Ďakujem za nádherne spracovaný preklad. Znie to tak reportážne, výborne sa to čítalo ešte aj s tým zvýraznením myšlienok. Profíčka!!! Aj som sa zasmiala, aj dojala aj nadchla a aj dozvedela nádejné novinky. Kiaž by mu ten nápad s vlastným barom vyšiel. Už nás tam vidím ako si o ňom klábosíme a počúvame a kocháme sa celým jeho vzhľadom. Milujem jeho pokorný prístup k životu s otvoreným srdcom pre každú živú bytosť na Zemi aj mimo nej. Nálada mi opäť stúplapo tejto aktuálke.
Srdečná vďaka Katy. :)* Aj vám dievčatá, za diskusiu. :)* Snívajme spoločne, raz sa to podarí.

Soňa: Ach, Anavi bodaj by si mala pravdu. Popíjať maté u Facunda v bare poočúvať jeho nádherne chrapľavý hlas a kochať sa jeho vzhľadom. To by bola nádhera.Už si musíme len počkať kedy ten bar otvorí.....

majka528: Anavi a Soni, sny se plní, tak se snad časem dočkáme, bylo by to nádhera.

Katy: Je to taková reportáž, máš pravdu, Anavi :) Kdyby byl celý překlad k dispozici, přeložila bych vám to celé. Ale myslím, že je v tom obsažené všechno podstatné. A zase se i nad takovým krátkým článkem všechny rozplýváme! :D Prostě Facu co řekne, tak to padne! :)
Stejně tak, jako vy. Vy jste se rozplývali nad článkem, a já stejně tak, nad vašimi komentáři. :) Nevím, jestli je to možné, ale těšíte mě týden od týdne víc :) Však my se dočkáme! Já tomu věřím, že budeme jednou s Facundem v jedné místnosti, ať už je to kdekoliv ;)

majka528: Katy, ty nám také děláš velkou radost jak vytváříš tuto vynikající a úžasnou stránku. Naše komenty jsou naše poděkování tobě za tu tvoji obdivuhodnou práci.

Soňa: Presne si to vystihla Majka Naše komenty sú len veľmi maličké poďakovanie za prácu Katy.

anavi: Aj ja súhlasím Majka, vystihla si to výborne. Určite Katy robí aktuálky s väčším potešením, keď vie, že tu má ľudí, ktorí si to radi prečítajú. Och, keby taká práca bola platená, však Katy. :D
A musím si zmeniť mentálne nastavenie, aby sme sa zosymchronizovali s časom. A aby som nemusela dobiehať tie komenty k aktuálkam, hoci mne to vôbec nevadí. Ja si to spätne pozriem tak či tak.

Soňa: Keby bola táto práca platená, tak naša Katy by bola dávno milionárka......

Katy: No, být to placené, tak se to dá nazvat prací snů! :D :) Ale, kdo by si nechával platit, za něco, co mu dělá takovou radost? Bylo by mi hanba, vzít si jen korunu! :)
Samozřejmě, že se aktuálky líp tvoří, když vím, že tu na ně někdo čeká! To se pak zpracovávají úplně jinak! :) A za to musím poděkovat zase já vám! A to moc! :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews