Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Den dětí a zase zpátky do Paraguaye
25.08.18 * 9 názorů
Minulou neděli 19. srpna se v Argentině slavil den dětí. Při této příležitosti, Facundo sdílel fotku celé své rodiny na instagramu. A já toho využiju, abych vám ukázala další rodinné, zvířecí fotky, které se za poslední týden či 14 dní nashromáždili:
Co Madisonské mosty? Po Paraguayské šňůře pokračují od tohoto pátku (24.8.) na trase Floresta, v sobotu (25.8.) to byl Canning a dnes, v neděli (26.8.) se opět hraje v San Isidro. Když se ještě vrátíme k Paraguayi do minulého týdne, tak mám pro vás alespoň dva rozhovory. A to s Luciou Sapena z pořadu Red Paraguaya de Comunicacion (RPC), který se objevil na youtube a rozhovor s Mariou José Peraltou. K těmto rozhovorům již máme z minulého týdne fotky v galerii:Co se týče ostatních fotek z Paraguaye, podařilo se mi najít jen jednu, co jsme prozatím neviděli. Facu pózující pravděpodobně před nějakou restaurací. Jsem si ale jistá, že to stále není z třídenního pobytu v Paraguayi vše. Pokud nic jiného, Facundo měl absolvovat další rádiový rozhovor s moderátorem Raulem Daumasem. Ale, to asi až příští týden.

majka528: Katy, děkuji moc za tu krásnou dnešní aktuálku, kterou jako vždy jsem si nenechala ujít hned brzo ráno a teď se k ní vracím znovu. Rodinné fotky mi udělaly velkou radost, úplně u nich si lebedím a s nadšením prohlížím. Je fakt se na co dívat, Facu s Negrou, to nemá chybu, Negra se kšiltovkou, ona je úplná hvězda. A pak kočička, Maria s ovečkou, to jsou strašně moc hezké fotky, které já miluji. Fotka, kde je celá rodina je překrásná, India nám roste do krásy a je celá máma a Moro je na mámu také hodně podobný. Ještě, že Yaco roste do podoby otce. Ty fotky jsou úžasné.
Videa z rozhovorů jsem si shlédla, ale budu si je prohlížet ještě jednou a pustím si tam překladač, i když si myslím, že se tam mluví o hře MM. V prvním rozhovoru je i konec představení a poděkování divákům, kteří představitelům této hry děkovali ve stoje. Je to stále pěkné, že tato hra má stále takový velký úspěch, moc jim to přeji a divákům zase přeji hezký zážitek.
Fotka z restaurace je moc hezká, Facu na ní vypadá jako vždy - úžasně.
Katy, díky, díky za to krásné dnešní potěšení.
Přeji všem pěknou neděli.

Soňa: Krásna a šťastná rodina. Asi len takto sa dá pomenovať sopoločná rodinná fotka. Rodičia, deti a dokonca i zvieratá sú v totálnej pohode. Ktovie, čo nám stváral Facundo, keď sa mu podarilo poraniť si nos. Ale zas na druhej strane čo sa čudujem malej ranke na nose pri jeho aktivitách. Úžasná modelka Negra. Tomuto psovi naozaj pristane všetko. Je roztomilá s tou šiltovkou, tentokrát tromfla i Máriu. Podobnosť Yaca s Facundom je až zarážajúca, čím ďalej sa na svojho ocinka viac podobá. On je z detí taký najjemnejší, aspoň čo sa výzoru týka. MM pokračujú vo svojom víťaznom ťažení. Koľko predstavení sa už odohralo a pritom sú stále vypredané sály. Facu je pre ľudí jednoducho veľký magnet čo plní divadlá do posledného miesta. Fotku z reštaurácie už plnohodnotne okomentovala Majka, Facu je na nej naozaj úžasný. Už sa teším na ďalšie foto. Od budúceho týždňa sa na tri týždne odmlčím, konečne ideme aj my na dovolenku. Odlietame skoro ráno v nedeľu, takže snáď aktuálku ešte stihnem, určite pre to urobím všetko. Tri týždne bez aktuálok je dlhá doba, ale o to sa budem viac tešiť na návrat domov. Je príjemné vedieť, že ma bude čakať veľa radosti z fantastických aktuálok. Prajem krásny týždeň a Katy tebe veľké ďakujem.

anavi: Katy, ja budem pokračovať v nadšenom nasadení a rozplývaním sa nad nádherou tejto aktuálky. A čo by si iné čakala, keď nám tu zdieľaš fotky plné rodinnej pohody, harmónie a súznenia krásnych dušičiek. Obdivujem, že sa dokážu starať o toľko zvieratiek a to si ich ozaj berú kdekade. Fotky lahodili mojim očkám a tiež ma rozveselili. Hlavne tie s Negrou. Na videách sa mi zdalo, že je Facu podstrihnutý. Možno je len inak začesaný, no ale kedy saFacu češe?:D Ako vždy s radosťou odpovedá na zvedavé otázky ohľadom MM (ako už Majka spomenula). A zašiel si veru do peknej reštaurácie.
Aj ja som si zašla na peknú stránku a nasýtila som sa rodinnou pohodou, krásou, humorom a radosťou. Ďakujem Katy, že si to tak krásne pohľadala, pospájala, napísala a zostavila ďalšiu skvelú aktuálku.:)*

majka528: Soni a Anavi, napsaly jste krásné komenty. A tobě Soni, přeji krásnou dovolenou a šťastný návrat a určitě se tu setkáme a ty budeš plná energie a nadšení s námi u této stránky.
Katy a tobě jako vždy děkuji za tak nádherné chvíle strávené tady. Je mi tu s vámi holky, moc fajn.

Katy: Jeden opozdilec se také hlásí ve čtvrtek večer :D Hrozné se mnou, říkám to pořád! :D Věděla jsem ale, že už to bude pěkně všechno okomentováno, a také je! :) Jste skvělé, jak jste pohotové, rychlé a výmluvné! :) Já jsem vám tu sice naservírovala Facundovu rodinu tento týden, ale mě tady čekala Facurodina v podobě vás tří! Na vás tři je stejně úžasný pohled, tak jako na rodinu Facunda :) Pěkně od každé z vás jeden obsáhlý komentář, jeden vedle druhého, tak je to správné! Od Majky samozřejmě ještě jeden na vrch a další jedno děkuji pro mě. No musím vám to napsat znovu, jste úžasné! :) Co víc se dá na tohle říct! :)
Soňi, tiše závidím, že se chystáš na dovolenou, ale samozřejmě hlavně ti přeji úžasnou dovolenou. Budeme tě určitě postrádat hned první neděli, ale jistě to všechno doběhneš :) Hlavně odpočívej a naber čerstvé síly. Na Majku s Anavi se těším už tuto neděli :-*

anavi: Sonička aj ja ti prajem úžasnú dovolenku, veľa oddychu, zábavy a spoznávania nových vecí, uži si to naplno. A šťastný návrat. Katy, ja mám tiež plány na najbližšie dva víkendy ajna zajtra, ale v týždni ma tu máš ako na koni. :DD
Skoro mi to už pripadá, akoby si bola náš šéf, keď ti vopred hlásime dovolenky.:D Ale si ten najúžasnejší šéfko, lebo manažment tejto stránky fičí ako tie najlepšie hodinky. Ďakujem.

Soňa: Dievčence, veľmi pekne Vám ďakujem, dovolenku som zodpovedne nahlásila....Jedna dlhá neohlásená absencia z mojej strany tohto roku už stačila.

Katy: :D :D Je to nutnost na této stránce nahlašovat absence! Pokud mi chcete ušetřit strachování se o vás! Přesně tak, Soňi. Jedna nenahlášená absence rozhodně stačila! Proto to musíte hlásit! Ale pobavila si mě Anavi s tím šéfem :D
Šéf, tedy bere na vědomí, že Anavi bude nejbližší dva víkendy mimo. A Sonička dlouhé tři týdny! Majko, budeme si tu muset vystačit více, méně samy :D Pokusím se neflákat komentáře, slibuji! :D Hlavně si to holky užijte, aktuálky nikam neutečou :-*

majka528: Tak to se mi líbí, když děvčata oznámíte včas, že se nebudete moci sem dostat. To jsem hned spokojenější,protože nemusím dumat co se děje, že jste tu ještě nebyly. Tak to má být, že Katy?
Soni, věřím, že budeš mít pěknou dovolenou a že si ji pořádně užiješ a vrátíš se sem plná energie, elánu a hlavně nedočkavostí co je s Facu nového.
A u tebe Anavi, budu vědět, že se sem dostavíš během týdne a už se těším na tvůj vždy vynikající a překrásný koment.
Katy, máš pravdu - aktuálky neutečou a budou vždy tu připravené a za ně ti patří moje velké DĚKUJI.

Name:
Web:

Powered by CuteNews