Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Co se chystá na září?
01.09.18 * 9 názorů
Dnes si trochu odpočineme od nabitého divadelního programu Madisonských mostů, protože mám pro vás plány dalších akcí na které se Facundo chystá během měsíce září.
Jako první znovu připomenu koncert věnovaný Romině Yan. Herecká kolegyně Facunda ze seriálu Chiquititas, která zemřela v roce 2010 na srdeční zástavu ve věku 36 let. Její rodiče se rozhodli uspořádat jeden speciální večer na oslavu jejího života. Facundo potvrdil svou účast již v červnu, kdy se vás o tom také informovala. Datum této události se nám ale už velmi přiblížil, vše se odehraje příští týden ve středu 5. září. Facu už se tento týden objevil na zkoušce, na které nám řekl pár slov. Video sdílela matka Rominy na svém twitteru. Celý večer bude vysílán živě z Teatro Gran Rex v Buenos Aires na stanici Telefe:Ani koncem září, by neměla být nouze o Facundův zpěv. Od 21. do 30. září se v Ushuaia bude konat světový hudební festival. Pořadatelé již zveřejnili jména hudebníků, kteří by tady měli vystoupit, mezi nimi nechybí ani Facundovo jméno.

Minulý týden jsem říkala, že materiál z třídenního pobytu v Paraguayi určitě nebude všechen. Měla jsem pravdu, ve fotogalerii najdete 8 nových fotek. Jsou to fotky z jeho volného programu v této zemi, kdy si vyrazil do různých klubů a restaurací se svými přáteli a známými:

Soňa: Vďaka nočnej práci Katy som sa stihla potešiť dnešnou aktuálkou. Romina Yan a Facundo Arana kolegovia a kamaráti. Facu by si nenechal utiecť príležitosť zúčastniť sa tohto spomienkového projektu. Je to veľmi smutná oslava, Facundo smrť Rominy niesol dosť ťažko, a keď si dobre spomínam ten rok na ani nezúčastnil osobne na MF. Majka určite poteší Facundove hudobné vystúpenie na festivale. Vieme ako má rada Facundove koncerty. Ale myslím si, že Facundove muzicírovanie si nenechá ujsť ani jedna z nás. Milé fotky z návštevy reštaurácie, z Facunda doslova sála pohoda a uvoľnenosť. Som rada, že som stihla aktuálku. Ja neznášam cestovanie lietadlom, takže som toho v noci moc nenaspala, a Facu mi robil príjemnú spoločnosť.Aspoň mám teraz také pozitívnejšie myslenie. Jednoznačne účinkuje naša známa Facundoterapia. Katy, tentoraz považujem tvoju aktuálku za akúsi terapiu, ktorá zázračne pomáha. Dievčence, majte sa krásne ďakujem za prianie k dovolenke a verím, že o tri týždne sa opäť stretneme.

majka528: Katy, děkuji ti moc a moc za dnešní akutálku. S radostí jsem si přečetla, že Facu bude mít koncert na festivalu /to máš pravdu Soni/. už mi fakt moc chybí a abych o jeho zpěv nepřišla tak si velmi ráda pouštím videa z jeho koncertů a nikdy toho nemám dost. Určitě vzpomínkový projekt na Rominu Yan bude pěkný, ale je škoda tak mladého a milého člověka jako byla ona. Pamatuji, že Facu na její počest vystoupal i na Aconcaguu.
Fotky jak navštívil restaurace jsou moc pěkné a Facu na nich vypadá velmi spokojeně, šťastně, uvolněně a určitě tam potěšil jak personál tak i návštěvníky.
Vidím, že Soňa ještě stihla dnešní akutálku a určitě se jí lépe odlétalo s myšlenkami na Facu.
Katy, moc děkuji za to krásné potěšení nedělního rána, jsou to vždy nejkrásnější chvíle v týdnu, kdy můžu být tady u tvé stránky.
Přeji všem hezký den.

Katy: Jsem ráda Soňi,že jsi to stihla ještě před odjezdem! :) Snažila jsem se dělat, co nejrychleji. A moc mě těší, že jsi to využila jako Facundoterapii. :) Facu totiž opravdu zabírá. :) Za tři týdny tu budeš mít Facundoterapie habaděj :D Takže, jen si užívej :)
Majko, hlásím se ještě v pondělí, aby sis tu nepřipadala úplně sama! :) Jakmile jsem psala o koncertu, jediného, koho jsem měla v hlavě, jsi byla ty. Vím, jak ty koncerty zbožňuješ. Ale i já jsem nadšená, bude trochu změny v aktuálkách, Facunda uvidíme při jiných činnostech. Snad zazpívá i na to vzpomínkovém večeru pro Rominu, i když tam se toho bude dít jistě víc než zpěv. No nechme se překvapit. O Romině už tento týden! :) Já, děkuji tobě. Já tu taky strávím neskutečně příjemné chvíle, když si můžu přečíst názory od vás. Tím spíš, že je to jedno poděkování za druhým. A já musím děkovat také. Za velmi milá slova od vás obou, a třetí milý člověk se přidá určitě co nevidět :-*

majka528: Katy, já se moc těším jak na ten hudební festival, kde doufám, že Facu zahraje a pak i na vzpomínkový den na Rominu. Bude to trochu změna, protože poslední týdny Facu se věnuje jen představení MM a i když v ní exceluje, tak trochu něco jiného neuškodí.
A všimla jsem si, že celková návštěvnost této stránky překonala už 200 tis. a k tomu ti, Katy, moc blahopřeji. Tvoje stránka je vynikající, výborná, bezvadná a nádherná a díky za ni.

anavi: Dievčatá, stretla som sa s Facundom. Predstavte si, že sa rozhodol spolu s rodinou navštíviť Slovensko a tak som mu ponúkla ubytovanie v mojom rodnom byte, ktorý rodičia prenajímajú. Veľa sme sa spolu rozprávali a ukázala som mu túto stránku, ako sa sem dostane. Tiež som ho poprosila, či by mohol napísať pozdrav pre Katy a odfotila som sa s ním aj s pozdravom. Fotky budeš Katy márne hľadať na internete do aktuálky, to by si musela vojsť do môjho sna.:DD Zobudila som sa taká šťastná. Vidíš Katy, už aj v mojom podvedomí je tvoja stránka a sníva sa mi o nej.:DD
Kým som ja snívala, tak Katy pripravila ďalšiu aktuálku plnú noviniek. Vidím, že nás čaká príjemná hudobná vložka medzi divadlo. Facu si to určite užije a my s ním. :) Ostatné už za mňa napísali Majka a Sonička.
Ja sa tiež s radosťou pripájam ku gratulácii a oslave návštevnosti tejto stránky. Pekné číslo si dosiahla Katy. Nech sa ti darí ajnaďalej.:)*

majka528: Anavi, tohle mi nedělej, skoro jsem dostala infarkt, když jsem se začetla do tvého komentu a říkala si, že by to bylo velké štěstí a že by to bylo moc a moc fajn a nakonec zjistím, že to byl tvůj sen - ale překrásný.
Mám nemilou zprávu - TV stanice Relax skončila s Divokým andělem a jak včera byl poslední díl tak už ho dávat nebudou. Je to velká škoda, že už Facu neuvidím v televizi, vždy jsem se na něho těšila.
Přeji všem pěkný den a tobě Anavi, další krásné sny a vždy se o ně s námi poděl, uděláš nám tím radost.
Katy, snad se nám podaří také, aby se nám zdál takový pěkný - fantastický sen.

Katy: Majko, jsi velmi všímavá co se návštěvnosti týče :) Děkuji za blahopřání. Ale je to pouze návštěvnost "nové" stránky. Kdyby se k tomu připočítala ta smazaná, tak kdo ví, na jakém čísle by jsme byli. Ale mě na číslech vážně nesejde. Mě zajímají jen tři návštěvy, a to jste vy tři, které mě každý týden potěší několika komentáři. :-*
Anavi, i když jsem od začátku věděla, že vyprávíš sen, představovala jsem si to, jako by to byla skutečnost :) Máš nádherné sny, a opravdu ti závidím, že se můžeš s Facu setkávat alespoň ve snech, a ještě přitom myslíš na stránku a na mě. Jaká čest! :) Ať se ti toho zdá, za nás za všechny, když tak nám vyřídíš pozdravy od něj. Pokud si na některou z nás vzpomene :D
Díky Majko za upozornění ohledně Divokého anděla, musím aktualizovat informace. Mě je to taky líto, sice nemám čas to pravidelně sledovat, ale někdy jsem si to taky zapnula, jen abych viděla Facunda v české televizi a zavzpomínala na staré časy. No, snad brzy zase něco dají. Pokud možno, něco, co jsme v televizi ještě neměli :)

anavi: Majka, ospravedlňujem sa za šok, ale som rada, že sa mi to deje aspoň v snoch, lebo tak sa to môže stať skôr realitou. V literatúre o osobnom rozvoji a zákone príťažlivosti sa píše, že si treba vedieť veci predstavovať a keď sa naladíme na frekvenciu tých predstáv, potom ich môžeme zažiť. A ja tak verím na zázraky, že ten Facu sem určite príde, alebo my podnikneme veľkú Facuvýpravu do Argentíny.:DD A tiež sa hovorí, že keď niečo končí, niečo nové začína. Kiež by po Divikom anjelovi začali dávať niektorú z ďalších telenoviel s Facu. Veľmi by som vám priala napríklad Cuando me sonreis. To by som ten relax niekde pohľadala na internete.:))
Katy, v spojení s Facu mi vždy naskočí táto stránka, ako som už písala, mám ťa v DNA (či tak nejako to bolo:)). A minimálne tieto 3 mená by v mojom rozhovore s Facu zazneli, veď tak to bolo aj v tom sne, nezachádzala som až do takých podrobností, inak mal v ňom ďalšie dvojičky. :DD
Katy, o to je to lepšíúspech, keď si to číslo dosiahla len počas novej stránky. A nemáš niekde zapísanú aspoň približnú návštevnosť starej? Ten súčet bude iste zaujímavý a parádny. V každom prípade je to veľký úspech a k nám trom sa rýchlo môže pridať niekto ďalší. Veľmi ti to prajem a ďakujem za starostlivosť. :)*

Katy: Cuando me Sonreis, mluvíš mi z duše. Jak ráda, bych ten seriál viděla! :)
Bohužel první stránka zmizela opravdu ze dne na den, takže jsem nestačila postřehnout přesné číslo, ale jsem si jistá, že bylo mnohem vyšší než je toto. Ale jak říkám, nedělám to kvůli návštěvnosti, nemám z toho žádný profit ať sem přijde 10 nebo 100 lidí za den (jako to některé stránky mají). Dělám to čistě pro radost, především vaši a potom moji :) A jsem takto spokojená, a celkem mi vyhovuje komornější duch stránky, který tu máme. Je to osobnější :) A opravdu neholduji změnám, takže může to takto klidně zůstat, jen toho Facunda tu uvítám mezi námi, velice ráda samozřejmě :D

Name:
Web:

Powered by CuteNews