Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Velkolepé Estoy Loco
06.09.18 * 5 názorů
Včerejší večer v Buenos Aires patřil Romině Yan. Velkolepý večer v Teatro Gran Rex proběhl podle představ a Facundo byl samozřejmě u toho. Ještě před víkendem vám musím dát první ukázku. Facu měl úžasné entreé na tomto večeru. Znovu si s Rominou zazpíval píseň "Estoy Loco", kterou spolu nazpívali k seriálu Chiquititas:Další podrobnosti o tomto večeru přinesu, jako vždy o víkendu! :)majka528: Wau, wau, wau, nádhera, nádhera. Video mě uchvátilo, je nádherné, krásné, nezapomenutelné, výborná atmosféra až jsem z toho měla slzy v očích. Pouštím si to už poněkolikáté a stále toho nemám dost a v koukání budu pokračovat, je to silný zážitek. Romina byla velmi šikovná, nadaná, půvabná, škoda takového mladého člověka. A Facu - úžasný, obdivuhodný, no velmi krásný zážitek. Katy, děkuji, děkuji za to.
/Mám rozlítaný dny a zítra odpoledne doufám se dostanu k tomu, abych napsala více/.
Přeji všem krásný zážitek při sledování tohoto nádherného videa.

anavi: Katy, som veľmi rada, že som stihla ešte pred víkendom túto aktuálku. Niečo ma sem jednoducho pritiahlo a už vidím čo. Viem si predstaviť s akým nadšením si to sem dávala, toto sa nedalo počkať do nedele, keď niečo také uvidíš. Facu to podľa mňa prespieval nanovo, na hlase poznať vek. Lepší začiatok si sotva niekto predstaví. Facu vyzerá úchvatne, hoci to preňho možno nebolo také jednoduché, ako sa zdá. Táto pieseň je krásna. Po chrbáte mi behali zimomriavky. Snáď to pomôže smútiacim ľahšie prekonať žiaľ. V publiku určite sedeli deti, ktoré ten seriál pozerali a páčili sa mi ich čelenky.
Ďakujem, že si sa s videom podelila hneď, veľmi ma to potešilo.

Katy: Přesně! To nadšení, bylo tak obrovské, že jsem nemohla vydržet až do víkendu, a hlavně jsem chtěla, aby toto video vyniklo a nezapadlo v dlouhé aktuálce! Stejně jako Majce, se mi dralo na mysl slovo: Úchvatné! To bych řekla, že to vystihuje nejvíc! Naprosto fantastické. Samozřejmě Facu zpíval živě, a z videoklipu, který běží za ním nechali jen hlas Rominy. Neskutečné! A podle mého názoru lépe zazpívané než před lety! S větším citem, Facu se prostě za ty léta vyzpíval k dokonalosti. Nepůsobí to na mě tak "hrubě" jako první verze, kdy se ještě zpěvu tak nevěnoval. No, jsem uchvácená. Dlouho mě nic tak neokouzlilo. Je to přeci jen paráda, když se pustí zase do něčeho jiného a my můžeme sledovat od všeho něco. O to víc se teď těším na ten hudební festival na konci září! :) Jsem zvědavá, co se nám z tohoto večera ještě objeví. :)

majka528: Katy, udělala jsi dobře, že jsi sem to video dala v týdnu, aspoň se máme čím kochat, radovat a těšit. Já si to video pouštím jak jen můžu a vždy mě to znovu uchvátí a dojme. Facu jak to zpíval a tančil s Rominou na té obrazovce tak to byl ještě mladíček, ale teď je to zralý a dospělý muž a jeho zpěv je nádherný. Atmosféra v hledišti byla úžasná, já jsem si doma připadala jak ty mladé děvčata tam jak s ním zpívaly. No prostě nádherné podívání a poslouchání a jen lituji, že takových krásných zážitků není více. Snad se časem dá do koncertování, poslední měsíce se věnuje jen představení MM, ale já bych ho ráda viděla na pódiu při zpěvu a hraní na saxík.
Katy, díky moc a takových videí ať je více.

Katy: Nemohla jsem si to nechat pro sebe. :) Měla jsem doslova nutkání se o to s vámi ihned podělit. Jen tak ze zvědavosti jsem koukla na youtube, jestli už se něco neobjevilo a najednou toto! No, už si to popsala ty, Majko. Takže se nebudu opakovat. Jen, že mě to uchvátilo úplně stejně :) Jak jsem řekla, teď se mnohem víc těším na ten nadcházející hudební festival, kde si Facunda snad na pódiu při zpěvu užijeme víc :) Měl by se ale věnovat zase trochu víc koncertům, v tom s tebou souhlasím :) Ovšem, dokud budou mít MM takový úspěch, tak nevím, nevím. Ale jednou skončit musí, a potom si myslím, že se vrhne spíš na zpěv než na hraní :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews