Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
ViveRo! a Uruguay!
08.09.18 * 8 názorů
Tak, jak jsem slíbila v týdnu. Dnes se pustím do podrobnějších detailů z večera věnovanému Romině Yan. Velkolepý koncert, kde zazpívalo kolem 40 účinkujících proběhl ve středu 5. září v Teatro Gran Rex v Buenos Aires. Každý z pozvaných hostů vystoupil s určitým pěveckým číslem, které se vztahovalo k životu Rominy. Facu tedy logicky vystoupil s písní Estoy Loco, kterou spolu nazpívali v roce 1995 k seriálu Chiquititas. Celý koncert byl vysílán živě na kanálu Telefe. Na koho nezbyli lístky, ten mohl celý koncert sledovat z velkých obrazovek umístěných před divadlem. Výtěžek z tohoto večera putovalo nadaci Si. Kterou podporuje i Facundo osobně. Facu tedy vystoupil jen jednou. Záznam jsem vám přinesla už v týdnu. Nicméně mám pro vás ten samý záznam, ale točený jednou z fanynek sedící v hledišti. Můžete tedy Facunda při zpěvu vidět v úplně jiném úhlu. Kdo, by měl zájem o celý koncert, taktéž vám ho dávám k dispozici. Facundo zpívá v čase 59:51 a na konci videa se sejdou všichni účinkující tohoto večera, mezi nimi tedy samozřejmě i Facundo. V čase 1:51:23 zazpívají všichni závěrečnou, společnou píseň. A samozřejmě po koncertě se to neobešlo bez následných rozhovorů, které vám také přináším na videu. Jako taková třešnička na dortu je poslední video, kde můžete vidět Facundovi přípravy na tuto událost. Nic se nesmí podcenit, ani výběr obleku. Nakonec se také podívejte na pár fotek z vystoupení:
Den po tomto velkolepém večeru, tedy ve čtvrtek 6. září Facundo opět opustil Argentinu! Tentokrát nám odletěl do Uruguaye. Ptáte se proč? Už s předstihem tam jel propagovat představení Madisonských mostů, které se v Montevideu uskuteční 5. a 6. října! Strávil tady 2 dny, a ty dva dny byl doslova v mediálním kolotoči. Jak je to u něj zvykem, navštívil rádia, televize, udělal reportáže s novináři...udělal vše proto, aby zpropagoval nadcházející představení. Všechny rozhovory, která jsem našla k dispozici vám přikládám níže. A ve fotogalerii najdete ze všech těchto rozhovorů fotky:

A na co se můžeme těšit v blízkých dnech? Třeba na tradiční večer věnovaný nadaci Fundaleu. Která tradičně proběhne v září. Tento rok to připadne na 17. září. Máme se na co těšit!majka528: Joj, to je nádherná dnešní aktuálka, Katy, děkuji za ni. Když jsem hned zrána sedla k pc a viděla co je tu novinek tak jsem radostí poposedávala na židli. Tentokrát budu psát komenty na pokračování, protože je toho hodně a abych pravdu řekla, zasekla jsem se hned u prvního videa a to mě dostalo, dojalo, uchvátilo. Facu je tam úžasný, úžasný, úžasný a musím se na jeho excelentní výkon stále dívat.
Tuto aktuálku si budu vychutnávat hodně dlouho a strávím zde hodně volných chvil.
Přeji všem hezký den a hlavně hodně pěkných zážitků.
Katy, děkuji za tak krásné nedělní ráno, jsi poklad a v psaní budu pokračovat později, protože budu tu dnešní akutálku brát postupně a budu se s ní těšit, radovat a vychutnávat.
Díky moc, Katy.

Katy: Žádný spěch, Majko! :) Klidně si to rozlož na celý týden. Ani já ještě neviděla rozhovory z Uruguaye. To se nedalo včera všechno pojmout. Nehledě na to, že jsem se taky zasekla u videí z koncertu. Prostě mě to dostalo tak, že jsem se neposunula nikam dál :D Ale taky to budu dohánět. Takže bez obav, nejsi v tom sama. Děkuju, že jsi přesto napsala, jak je u tebe zvykem, hned z rána! :)

anavi: Práve sme sa vrátili domov, dá sa povedať na otočku, lebo o dva dni zas ideme preč. Bola som veľmi zvedavá na ďalšie informácie a videá z koncertu a hlavne si ešte raz (a nielen raz) vychutnať to zo stredu týždňa. To sa ti podarilo Katy, krásne vyniklo.
Zatiaľ som si to tu len zbežne preletela očami a tie dva dni mi budú určite málo.:DD Video má na mňa stále veľkolepý dojem a uchvacovaťma bude naďalej. Ale veľmi sa mi páčili aj zábery fanynky. Pekne zachytila Facundove emócie a zdalo sa mi, že si to krásne užíva je poctený. Zaspieval to krásne, tak ako si povedala Katy, zrelší a vyspievaný hlas. Teším sa zo všetkých noviniek, ale nestíham ich teraz všetky pozerať (tie rozhovory). Mohol by trochu spomaliť ten náš Facu.:D
Katy, teraz veľmi oceňujem, že si napísala aj na koľkej minúte účinkuje Facu. Uspokojím si tak zvedavosť a ušetrím čas, ale potom si rada vychutnám aj celý koncert. Aj keď mám vybaľovačky a nabaľovačky, toto som si nemohla nechať ujsť.
katy, ďakujem veľmi pekne za perfektnú Facundovskú vsuvku medzi mojim cestovaním. Ó, život je nádherný. Užívajte si to tu, ja sa asi ozvem až budúci týždeň, uvidím ako mi to bude vychádzať.

anavi: Ospravedlňujem sa za malé K v mene Katy, ale písala som veľmi rýchlo a shift nestíha.:D
Takže Katy, ďakujem veľmi pekne.

majka528: Tak se mi podařilo z této aktuálky shlédnout první dvě videa. O tom prvním, kde Facu zpíval na památečném večeru pro Rominu už jsem psala - jeho účinkování bylo famózní. To druhé video, kde je záznam z celého koncertu tak mám pro to jen pár slov a ty to řeknou vše - bylo to úžasné a úchvatné. Všichni účinkující zpívali od srdce a myslím, že byli moc rádi, že měli tu čest a zpívat na něm. Koncert byl krásně pojatý, na té velké obrazovce, kde se promítaly záběry z filmů a seriálů, kde Romina účinkovala bylo nádherné. Vynikající bylo publikum, bylo bezprostřední a velmi často zpívalo i s účinkujícím. Byl to hodně emoční koncert, mnozí diváci měli slzy v očích a já, abych se přiznala taktéž. Když jsem viděla Rominu na té obrazovce, taková půvabná mladá žena plná života jak zpívá s radostí a potěšením, tančí, hraje, tak je mi velmi líto, že už není mezi námi. Ale má pokračovatele, její děti jsou velmi šikovní a nadaní, určitě toho hodně po ní zdědily. Byl to pro mě velký zážitek a díky Katy za to, že jsi mi to zprostředkovala. Mám toho ještě dost na shlédnutí, ale s radostí se do toho pustím, Facu je fakt úžasný, obdivuhodný, je to prostě senza mužský.
Anavi, podle mě ses nemusela ani omlouvat, to je jen malý detail, že jsi v jméně napsala malé písmeno, určitě ti to Katy promine. A přeji ti mnoho krásných zážitků u této aktuálky, takových jakých jsem měla já.
Katy, děkuji.
Hezký den přeji všem.

majka528: Je konec týdne a já se musím přiznat, že jsem nestihla si shlédnout celou tuto aktuálku. Na mou omluvu dodávám, že je toho opravdu hodně a pak nedostatek volného času. Poslední dny jsem měla hodně hektické, ale já to vše doženu. Zatím se mi podařilo shlédnout videa ze zákulisí vzpomínkového večera pro Rominu a bylo vidět, že si to účinkující hodně užili a Facu moc slušela ta bilá košile. Všechny fotky jsou pěkné jak z večera tak i z rozhovorů, Facu na nich vypadá moc hezky a myslím si, že i ostatním se to moc líbilo. První video z rozhovorů bylo velmi pěkné, Facu vypadal spokojeně, uvolněně a mluvilo se tam o představení MM, o večeru pro Rominu, dárcovství krve, výstup na ME, kde mluvil i oxymetru a jak si zkoušel dýchání na zemi, aby věděl jak má tam správně dýchat a pak tam byla zmínka i o surfu. Aspoň to jsem z toho rozhovoru pochytila pomocí překladače. Druhé a třetí video je z dalšího rozhovoru, kde bylo více osob a většinou se tam mluvilo o hře MM a pak myslím i o vztazích a o lásce, ale tím si nejsem tak jistá. Další videa mě ještě čekají a jak budu mít možnost a hlavně čas tak se do nich hned pustím.
Katy, díky za ty krásné chvíle strávené u této stránky, je to nádherná Facundoterapie.
Přeji všem hezký dnešní den.

Katy: Všechny se omlouváte, ale jak vidím, všechny jsme měli velmi hektický týden, kdy jsme nic nestíhali.
Jsem moc ráda, Anavi, že jsi sem na otočku zavítala a napsala komentář. Malé K nebo velké K, takový detail! :) Důležité je, že tady jsi.
Majko, omlouváš se, že si to všechno nestihla shlédnout, ale myslím si, že z nás tří jsi toho stihla nejvíc. Podívej, je sobota večer a já se teprve loudám s komentářem! :D I já jsem nějak nic nestíhala, takže jdu teprve teď trochu dohánět resty. Děkuju za shrnutí, co je v jakém videu. Mám pocit, že už jsem ho viděla i já, po tvém přiblížení :D Jak jsem pasala už minlou neděli. Mě tak uchvátil koncert pro Rominu, že jsem se u něho zasekla. Naprosto úžasné vystoupení Facunda, strašně se těším na ten hudební festival.
Vy se můžete těšit už zítra na novou aktuálku, a neomlouvejte se tolik! Já jsem ráda, že vůbec napíšete, jestli je to hned v neděli nebo až další sobotu, je to úplně jedno. Hlavní je, že jste tu se mnou a já si toho moc vážím :-*

majka528: V týdnu se mi podařilo shlédnout zbytek videí, kde Facu dává rozhovory. A tak vám popíši o co se ve kterém mluví.
Ve čtvrtém videu se baví hodně o politice, o rakovině a o potratech. Nakonec mu dávají rychle otázky, na které on rychle odpovídá. Měla jsem překladač, ale znáte to, není to přesné. Facu v tomto videu měl bílou košili, která mu výborně sedla a slušelo mu to moc v ní.
V pátém videu se baví hodně o hraní, o MM, o Marii jak se s ní seznámil a přišla tam řeč i na ME.
V šestém videu je řeč o MM a pak hodně o Romině a o koncertu VIVE RO. Nakonec Facu řekl, že se velmi rád vrací do Uraguaye.
A v posledním videu nebyl překladač a musela jsem vypnout zvuk, protože jsem slyšela dva hlasy najednou. Ze začátku tam byly ukázky ze seriálů, reklam z jeho výstupů na hory jak na Aconcaguu tak i na ME a fotky i s Marií. Pak už se jen mluvilo.
To je tak ve stručnosti vše. Obdivovala jsem Facu, že má takový velký dar řeči /já bych byla hotová raz dva a řekla bych jen pár vět/, ale on hovoří vždy dlouho a moc zajímavě a má stále co říci.
Katy, děkuji za ty krásná videa.

Name:
Web:

Powered by CuteNews