Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Mezinárodní hudební festival Ushuaia
Tento týden jsme se dočkali, již avizovaného mezinárodního festivalu v Ushuaia, kam Facundo přijel zazpívat. Celý festival se uskutečnil v úterý 25. září v hotelu Arakur, odkud bylo možno pozorovat toto nádherné místo, kterému se přezdívá "konec světa". Facu si pro koncert vybral repertoár debutového alba Salir a Tocar. Zazněli písně, jako Free Fallin, Proud Mary, Knockin' on Heaven's door nebo Creep. A to opět za podpory kapely The blue light orchestra. Těsně před koncertem Facundo ještě natočil video, kde nás seznamuje s tím, kde se bude koncert pořádat, a co se na něm bude hrát. Všechny videa a také fotky samozřejmě přikládám:

Další dvě videa najdete na facebookových stránkách hotelu, první tady, druhé tady.

Facundo umí jakýkoliv pobyt, v jakémkoliv městě využít maximálně. Důkazem toho je i Ushuaia. Ještě předtím než se postavil na pódium na mezinárodním festivalu. Usedl po dlouhé době, jako pilot do sportovního letadla. A ne sám. Setkal se tady a proletěl se s kaskadérem, se kterým natáčel první díl, nebo spíše scénu z prvního dílu seriálu Noche y Dia, tedy pokud se vám vybaví, ten tandemový seskok. Pokud se vám scéna nevybaví, přikládám video, stejně tak let Facunda:Začátek scény s letadlem je v čase 2:37.29.09.18 * 8 názorů


majka528: Katy, moc a moc děkuji za dnešní aktuálku, ve které je toho hodně na prohlížení a koukání. Nejdříve jsem nevěděla kde vůbec začít, ale pak jsem to v rychlosti vzala od začátku a bylo se na co dívat. Nadchl mě koncert, Facu byl ve svém živlu a já byla ráda, že ho po delší době vidím koncertovat. Fotky jsou moc pěkné a to jak z koncertu tak i z letadla a s kamarády. Video, kde Facu pilotuje letadlo je vynikající, hezky mu to jde a ke konci se tam ukazují černé mraky tak doufám, že vše bylo v pohodě. Všechna videa jsou překrásné, ale všechny si prohlédnu později a to velmi důkladně, abych se s nimi pokochala. Ukázku ze seriálu Noche y Dia jsem zhlédla, i když si na tu scénku pochopitelně moc dobře pamatuji. Litovala jsem při prohlížení tohoto videa, že Facu už dlouho neúčinkoval v žádné telenovelě a přiznám se, že mi to i dost chybí. Moc ráda bych ho v něčem novém viděla.
Katy, máš za ty nádherné novinky ode mě velký DÍK, tato stránka je úžasná a ty také. Ještě se ale k aktuálce později vrátím.
Přeji všem hezký den.
anavi: Katy, aj ja som sa nad dnešnou aktuálkou pokochala. Najskôr nad fotkami, potom nad videami a samozrejme nad Facundom. On ma naozaj naučí užívať si lietanie, keď ho takto vidím pilotovať. Cítim z neho takú pohodu a dôveru. A ďakujem, že si nám pripomenula tú scénu s NyD. Inak tento seriál nepatrí medzi moje obľúbené, kvôli kriminálnym zápletkám. Facu milujem oveľa radšej v komediálnej alebo romantickej polohe. Videá ma viac zaujali tie zákulisné, najviac to prvé. Ale zbožňujem aj tie jeho potulky medzi publikum, kde si každý môže vyskúšať kvality mikrofónu. :DD to si užívajú všetci.
Katy, toto bola veľmi príjemná bodka za dneškom. Majka s tebou vstávala, ja zaspávam.
Inak teším sa, že si sa Sonička šťastne vrátila a pridala ku komentom. Majka, tebe želám dodatočne k sviatku veľa krásnych chvíľ s Facundom. Ja na tieto dátumy nie som nadaná a ani ma nenapadlo, že sa naše kalendáre môžu zhodovať. Tak sa ospravedlňujem.
Katy, ďakujem veľmi pekne za aktuálku, bude sa mi sladko spinkať a možno aj snívať s Facu.:)
anavi: Tak si predstavte, že zase to zafungovalo. Opäť sa mi prisnil krásny sen s Facu. Bola som na jeho koncerte a urobil si "výlet" do publika, ten, ktoré na ňom milujem.:)) Ako som sa tak bavila, zrazu prišiel ku mne, vzal ma za ruku a začal ma niekam viesť. Predierali sme sa davom a vyšli sme hore, do lódžií, kde tiež sedávajú diváci ale mal tam pripravené stoly, kde som podpisovala dohodu, že budem účinkovať na nejakom natáčaní s ním a budem zároveň spievať v jeho pieňach. Potom som sa dozvedela, že si vytipoval niekoľko ľudí z publika a dával im podobnú ponuku. Tak si ma vytipovaaaal :DD Bol to veľmi príjemný pocit, že som ho zaujala. No potom som sa prebrala a snažila vrátiť naspäť. Nacítiť sa tým pocitom. Som vďačná, že vám to tu môžem vypisovať, lebo sa v tom krásnom sne znovu ocitám. Prajem aj vám takéto krásne sny a ešte viac, aby sa aj splnili.
Katy ďakujem za naladenie na sen. :DD
majka528: Anavi, k takovému nádhernému snu tak to lze ti jen závidět, ale moc mě těší, že aspoň jedné z nás se zdá něco tak krásného. Mě se většinou zdají sny katastrofické a to jsem pak ráda, když se z něho probudím. U tvého snu bych si naopak přála, aby trval co nejdéle. Věřím, že se ti sen jednou splní.
Anavi, děkuji za přáni, jste všechny holky moc hodné.
Katy, tobě děkuji za tak krásnou stránku. A vám všem děkuji za to, že tu jste a že s vámi mohu probírat našeho obdivuhodného Facu.
majka528: V minulých dnech jsem si důkladně shlédla videa a je na těch ukázkách vidět jak si to Facu užíval a to jak koncert tak i let. A z reakce jeho přátel co letěli s ním tak si ti to také hodně vychutnávali. Bylo to moc pěkné vidět jak je Facu šťastný a jak je rád, že se toho mohl zúčastnit.
Katy, děkuji za tak pěkné chvíle tady strávené. Vím, že máš málo času tak jak můžeš tak relaxuj a odpočívej.
Soni, postrádám tě tu, chybíš.
Přeji všem pěkné dny.
Katy: I já se konečně hlásím, tentokrát ne z nedostatku času, ale tento týden jsem ulehla s horečkami a pochopitelně jsem se k PC vůbec nemohla dostat, i kdybych chtěla. To jen tak na vysvětlenou, proč jsem tu opět nebyla! Už se ale opravdu musím polepšit! Pokusím se o to, příští týden.
Ale vidím, že vy jste si aktuálku užily natolik, že se Anavi opět prolnula do sna! Je to úžasné, Anavi, jak se do něj umíš vžít, že ho máš nakonec i ve snu. Závidím ti a přeju ti to zároveň. Opět bezvadný sen! Ani se nedivím, že si tě vytipoval, však na tobě je něco speciálního. Takže s ním máš kontrakt na nějaké natáčení? Nemůžu se dočkat,až to dotočíte a uvidím své dvě oblíbené osoby na jednom obrazu! :D
Majko, skláním se před tebou, jak se sem celý týden vracíš, i když sem moc komentářů nepřibývá. Já to po celém týdnu pak hrozně ráda čtu, když vidím, jak sis to tu užívala! :) Koncert se opravdu povedl! Viděla jsem hned v neděli každé video od začátku dokonce. Naprostá paráda, až mi to zvedlo náladu! Nejvíc se mi líbili asi ty videa, které jsou na stránkách hotelu. Tam je neskutečně milý! A ten jeho kontakt s publikem, jak už tu říkala Anavi. Ne, každý umělec, by tohle udělal. Ne, každý si tak váží svých fanoušků. Ale, Facu je stále neskutečně pokorný k lidem, kteří ho mají rádi. A myslím si, že to mu už zůstane navždy. No a let letadlem? Letadla miluju sami o sobě. Ale, když ještě pilotuje Facu? Kdo, by si k němu nepřisedl! :)
Děkuju holky oběma, že jste to tu celý týden v takto komorní atmosféře vydržely!
majka528: Jejda Katy, to jsem si vůbec nepomyslela, že bys byla nemocná, tak promiň. Ale doufám a věřím, že už jsi fit, zdraví je důležité. Chřipka v tomto ročním období -ani se nedivím, počasí se rychle střídá.
Katy, tak se hlavně vykurýruj, abych se mohla těšit na další novinky o Facu.
Katy: Netřeba se omlouvat, Majko :) Však, nevěděla jsi to. O novinky bych vás nikdy nepřipravila :)
Name:
Web:

Powered by CuteNews