Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Mexiko
Chyběl vám Facundo v nějakém televizním projektu? Pokud ano, tak vás dnešní novinky vyloženě nadchnou! Facu si v úterý 2. října vyrazil do Mexika na natáčení kriminální minisérie s názvem Encrucijada (Křižovatka). Setkal se tady se svou kolegyní z telenovely Sos Mi vida s Monicou Ayos, která se na seriálu rovněž podílí spolu se svým manželem. Miniseriál by měl obsahovat 10 epizod a Facundo by si měl zahrát roli policisty. Žánrově se tento seriál řadí mezi thrillery. Děj se bude totiž točit hlavně kolem sexuálního násilí. Celkem tu Facundo strávil 3 natáčecí dny, zdržel se v Mexiku do čtvrtka 4. října. Je ale možné, že práce na tomto projektu ještě nekončí. Jde o to, jestli Facundo bude hrát jen vedlejší postavu nebo jednu z hlavních. Prozatím moc podrobností není k dispozici. Každopádně máme dost fotek na to, aby jsme si udělali alespoň nějaký obrázek. Přináším vám fotky z pobytu i pár fotek přímo z natáčení:Facu byl z celého pracovního týmu bezpochybně velmi nadšený. Po návratu domů napsal velmi milou zprávu na svůj twitter:

"Děkuji mému skvělému příteli, za tak nádherný dar. Jednalo se o tři nezapomenutelné dny, tak dobré, takový nápad...Děkuji vám za příležitost setkat se s tak talentovanými a štědrými lidmi! Jsem za to velmi rád! Jsem rád, že jsem přijel. Když jsem se dostal do letadla, úplně vyčerpaný, nepřestávám se usmívat po tak dobře využitém čase. Jedu domů s úsměvem na tváři. Děkuji přátelům, umělcům za skvělé zprávy! Děkuji Diegovi za otevření dveří do vašeho domova a rodiny. Federico stal jsi se skutečným hercem! Děkuji za všechno! Bylo to skvělé! Uvidíme se příště!"

Pokud jde o videa, tak ty se nachází převážně na instagramu. Na facundově instagramu je první ukázka z natáčení. Jak se herci baví během natáčecí pauzy? To uvidíte na tomto instagramu. A třetí video z natáčení přikládám:06.10.18 * 9 názorů


Soňa: Konečne Facu v televízii. Ja mám rada tie jeho projekty kde hrá policajtov. Bol dobrý v Central 009, v Noche i Dia verím, že bude výborný i v tejto kriminálnej minisérii. On sa na tieto role policajtov typovo veľmi hodí. Ale zas na druhej strane je výborný ako romantický hrdina. Facundo skrátka vie zažiariť v každom žánri. Že sa Facu v Mexicu dobre cítil, vidno na videu, kde sa herci počas prestávky dobre bavia. Facundo medzi štáb i hercov určite dobre zapadol. i keď bol v Mexicu len tri dni. Super fotky, hlavne tá čierno biela, kde Facu tak nejako škúli. A ktovie či aj on chutnal tie šialene štipľavé papričky jalapeňos. Štípu naozaj diabolsky. Na jednej z fotiek mi opäť nedalo neobdivovať ten jeho krásny náramok. Konečne som si ho mohla obzrieť zväčsene. Je to naozaj krásny šperk a ja ho musím stále obdivovať. Minulú aktuálku som akosi nestihla okomentovať, aj keď som si ju pozrela. Po dlhšej neprítomnosti vo firme som mala neskutočne veľa práce. Katy, obdivujem ťa a to opäť, ako si dokážeš vždy nájsť čas a spraviť tieto krásne aktuálky, ktoré sú určite časovo náročné. Dnes ráno som objavila na YOU Tube veľmi milé video ak budete mať čas tak si ho pozrite je pod názvom Facundo Arana:India ! V hlavnej úlohe India a veľmi jej to svedčí. Ja sa idem pozrieť koho hrala v SM Monica Ayos, lebo som ju na fotkách nejako nepoznala. Prajem krásny slnečný týždeň.
Soňa: Ešte raz som si pozrela dôkladnejšie fotky a už ani nemusím pátrať po totožnosti Monici Ayos. Samozrejme Turka.... Ja som vždy taká unesená tým naším Facundom, že nevníman žiadnych ľudí okolo neho, potom to takto dopadne.
majka528: Katy, děkuji ti moc za dnešní aktuálku, která mě velmi potěšila tím, že konečně Facu uvidíme v novém seriálu a tam určitě bude úžasný. Souhlasím se Soňou, že mu role policistů padne a v nich je velmi přesvědčivý. Mám ho ráda i jako romantického hrdiny, vlastně se mi líbí ve všem, kde si zahrál. Dříve jsem si myslela, že si chce Facu odpočinout od hraní seriálů, ale teď mám dojem, že nehrál nikde spíše proto, že mu nikdo nic nenabídl. Když se mu naskytne příležitost tak velmi rád a ochotně si zahraje ať je to role větší nebo menší. Ten jeho příspěvek na twitteru to dokazuje, je napsán velmi mile a je z něho poznat nadšení, že si mohl zase zahrát. Doufám,že ta role bude větší a my budeme mít možnost to shlédnout, určitě se objeví nějaké video z natáčení. Ten náramek co má na ruce je velmi nádherný, tak jak Soňa jsem ho obdivovala. Na fotkách vypadá velmi spokojeně a šťastně a o přestávkách mezi natáčením byla příjemná atmosféra, všichni se tam dobře bavili. Jsem tomu ráda, že si na Facu Monica vzpomněla a přizvala si ho na natáčení, v SMV se mi líbila - hrála tam Turku, přítelkyni Monity. Její příběh jsem už někde četla a zkusila si dost.
Katy, DÍKY za tak překrásnou aktuálku, je to zase bezvadné, že Facu si zahraje a bude v televizi.
Soni, to video, kde je India tak jsem ho nedávno dala na forum do tématu děti Facu. A jsem ráda, že jsi tu, už jsi mi v poslední aktáulce chyběla.
Vynikající novinky a Katy máš za ně můj obdiv - jsi zlato.
Přeji všem pěknou neděli.
Soňa: Majka, zisťujem o čo prichádzam kvôli tomu, že nechodím na Forum. Keby len toho času bolo viac.Ale ja sa raz snáď polepším.......
majka528: Soni, já jsem tam dala více videí ohledně dětí a jak budeš mít čas a možnost tak se tam podívej. Jak mi vyjde čas tak tam vždy něco nového přidám. Měj se moc a moc fajn.
Katy: Tak napravuji svou nepřítomnost v minulých dvou týdnech a hlásím se už v pondělí! :) I když mě nečeká moc příjemný týden, tady se aspoň trochu rozptýlím :)
Vítej zpět Soničko, chyběla jsi nám u minulé aktuálky. Jsem moc ráda, že tě natáčení tak nadchlo. Tak, jako Majku. I mě potěšilo, že už opět něco natáčení. Mám ráda, když ty činnosti střídá. A teď to krásně prostřídal: hraní v divadle, hudbu a natáčení. I když nejsem tak nadšená žánrem. Souhlasím, že mu policisté jdou a sedí na něj. Ovšem, to téma sexuálního násilí, na to se mi nikdy nebude moc chtít kouknout. I když nepochybuju, že v tom bude skvělý. Kdyby to bylo laděné trochu jako akční komedie, nebo krimi komedie. Ale thrillery moc nemusím. Ale i tak, nadchlo mě to stejně jako vás :) Nové fotky jsou skvělé, Facu tam jistě prožil opět skvělé chvíle a jsem ráda, že se zase na chvíli vrátil na plac! :)
Díky za tip na video, Soňi. Já jsem ho ještě neviděla, a to taky proto, protože teď zanedbávám forum, je mi jasné, že naše Majka - detektivka už ho tam dávno dala! Polepším se Majko, snad o víkend už zavítám na forum! :)
anavi: Katy, som veľmi rada, že sa ti už vracia sila po chorobe. Vôbec sa neospravedlňuj a nenaprávaj, si úžasná taká aká si. Opäť si to skvelo zvládla, čo obdivujem, že si aj napriek chorobe vykúzlila túto aktuálku. Tak Facu sa nám opäť vráti do televízie... no výborne. Hoci ja tento žáner nepreferujem, ale úžasné je, že vždy sa tu niekto nájde, koho to poteší. V akejkoľvek úlohe sa objaví,vždy si tu nájde nadšenca. A to sa mi páči. Aj to, ako sa vyjadril o priateľoch a stretnutí s nimi. Katy, ďakujem za preklad. S Facundovým vyjadrením sú aktuálky oveľa hodnotnejšie. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Katy: Děkuju, Anavi :) Přesně tak, ať se Facu vrhne na cokoliv, vždycky se tu najde někdo, kdo to ocení. Ale tak, co by jsme na svém oblíbenci neocenili, že? :D Na co sáhne, to mu jde! :)
majka528: Katy a Anavi, máte pravdu, na co se Facu dá tak mu to jde a ve všem je vynikající. Mě se líbí ve všem co dělá a za to ho obdivuji.
Na foru máme dalšího fanouška. Tak tě vítám shallimarr do našeho klubu a doufám, že budeš přispívat komenty a ať se ti mezi námi líbí.
Já jsem tu velmi spokojená!!!
Name:
Web:

Powered by CuteNews