Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
El Jardín De Yeso
20.10.18 * 14 názorů
Vracíme se zpět k mexické minisérii, která nakonec dostala jméno "El Jardín De Yeso" (Sádrová zahrada). Vracím se k ní hlavně proto, protože je venku první teaser či upoutávka, pokud chcete. Můžete se tak podívat na prvních 8 minut, této velmi napínavé série, která už jistě velmi brzy odstartuje na televizních obrazovkách v Latinské Americe.
Přináším vám také podrobný děj této série, který se konečně objevil. Podle první upoutávky se mi zdá, že má Facundo dotočeno, a na další natáčení se do Mexika vracet nebude. Ale stále nic není jisté. Za tři dny toho každopádně natočil spoustu! Na sérii se také podílel hudebně, jak už jsem jednou říkala. Už v upoutávce si můžete všimnout klavírního podkresu, který patří právě Facundovi:

Děj: Manuel (Facundo) je policista, který svou práci bere jako svou vášeň. Dělá vše pro to, aby odhalil případy genderového násilí. Je synem bývalého vojáka, který si ani na smrtelné posteli nepřizná, jak špatně se choval ke svým synům. Je unavený z jednotlivých policejních případů, ale rozhodne se zabývat jedním zvláštním případem: případem sochařky jménem Victoria (Monica Ayos). Tato žena věřila sama sobě, měla sny, ale postupně o všechny přišla. Stala se obětí agresivního manžela, netrpělivého, žárlivého muže schopného jakéhokoliv fyzického a psychického násilí. V zoufalé touze normálně žít zabije svého manžela, aby to peklo ukončila. Tělo ukryje.
Její případ je svěřen Manuelovi, ale aniž by si to uvědomoval, uteče s ní a jejím synem. Dokonce bude považován za jejího komplice v případu vraždy. A to všechno jen proto, aby odhalil tajemství sochy, kterou má Viktoria na zahradě. Victoria ví, že je vinná, ale kvůli záchraně vlastního života a života jejího syna udělá cokoliv. Má odvahu bojovat, nevzdává se, i když bude muset znovu zabíjet. Manuel musí dopadnout ženu, kterou miloval, i když musí čelit boji o přežití.
Jak to vypadá s Madisonskými mosty? Minulý týden se bohužel pro nemoc Araceli, museli představení zrušit a přesunuli se do tohoto týdne. Hrálo se od středy 17. října a bez přestávky se pojede až do zítřejšího dne, do pondělí 22. října. Kde, by se ve městě Lujan měla uskutečnit derniéra. Ovšem, není to jisté. Data se opět můžou změnit!

Kromě divadla, Facundo stihl tento týden ve středu, natočit další televizní rozhovor pro pořad Andino y El País, který vedou manželé Guillermo Andina a Carolina Prat. Jde o pořad, který se snaží podporovat různé organizace a lidé s postižením. Společně s Facundem byli do pořadu pozváni dva členové nadace Granja Andar, která rozvíjí potenciál u postižených osob, ať už prostřednictvím práce, kultury, sportu nebo rodinných vazeb. Video zatím nemáme k dispozici, ale můžete se podívat do fotogalerie na fotky z natáčení:

majka528: Dnes se mi podařilo a poštěstilo dostat se k této aktuálce hned zrána a Katy, velmi ti za ni děkuji, bylo toho hodně na co se dívat a číst. Upoutávku i obsah nové minisérie jsem si s velkým zaujetím shlédla i přečetla a podle mě to bude velmi pěkné. I když mám ráda akční filmy a seriály tak se musím přiznat, že zrovna domácí násilí moc nemusím. Upoutávka byla velmi pěkná, velmi dramatická hudba a záběry byly moc pěkné a zajímavé. Facu tam dokonce byl u porodu a velmi pěkné záběry s Monikou. Ta se vůbec od SMV nezměnila, vypadá stále stejně a Facu za tu dobu velmi zmužněl, vyzařuje z něho velké charisma, je jako vždy okouzlující. Upoutávka byla velmi dlouhá, ale nechce se mi věřit, že by za tři dny to bylo vše natočené. I když vím, že Facu je velmi pracovitý a do čeho se pustí tak to dokončí - ale necháme se překvapit jak to vše bude.
Je mi líto, že byla Araceli nemocná, ale představení byly jen odložené a uvidíme, jestli bude už derniéra. MM stejně hráli hodně dlouho a všude byli přijati s velkým nadšením, však je na co se dívat a hlavně vidět Facu.
Že se Facu zapojuje do různých projektů tak to je nám známo a to je vidět i teď, kdy měl rozhovor pro pořad, který podporuje lidi s postižení. Za to vše mu patří velký dík, už jenom jeho úsměv a objetí uzdravuje. On je obdivuhodný člověk a už jen za to vše ho musí mít každý rád.
Katy, děěěkuji za tak krásné nedělní ráno, já se vždy na to moc těším a nemůžu se dočkat rána, kdy hned utíkám k pc, aby mi nic neuteklo a mohla si novinky hned shlédnout, i když se někdy stane, že koment napíši později. DÍKY, DÍKY.
Přeji všem hezkou neděli.

Soňa: Škoda, že sa serialy, či filmy kde hrá Facundo neobjavia aj na našich obrazovkách. Sadrová záhrada mi tak trošku pripomína Vidas robadas, aj keď tam bola tematika iná. Ja mám rada Facunda v tomto žánri a preto je mi tak trochu smutno, že naše televízie nekúpia ani jeden takýto program. Takže sa môžeme tešiť len na ukážky. Tak vyzerá, že MM končia naozaj.
Mám taký dojem, že Facundo si to takto naplánoval možno aj sám. Veď v Argentíne o dva mesiace začínajú prázdniny a vtedy sa Facu venuje hlavne rodine. Takže sa máme na čo tešiť. Dúfam, že bude k dispozícii toľko fotiek a videí z prázdnin ako to bolo i vlani. A samozrejme, že Facu si ten oddych už zaslúži. Bola to určite dlhá, náročná, ale i veľmi úspešná šnúra. Fotky z natáčania rozhovoru sú super, snáď sa dočkáme i videa. V Sadrovej záhrade si Facundo opäť zahral pôrodníka. Argentínsky autori ho vo svojich snímkach často pasujú do tejto úlohy. Facu aj keď len vo filme zvláda jednoducho všetko. Verím, že by si poradil, aj keby sa takáto situácia stala v reálnom živote. Facu je skrátka jednička.......Katy, opäť pekná aktuálka plná noviniek. Ďakujem aj za sprostredkovanie deja novej minisérie. Hneď sa na to lepšie pozerá, keď viem dej. Prajem krásnu nedeľu.

Soňa: Majka, vidím, že sme naše komenty písali v takmer rovnakom čae. Aj ja mám rada tieto nedeľné rána. Totálna pohoda, kávička v ruke a k tomu aktuálka. Čo si viac človek môže priať?

Katy: Bylo mi potěšením přiblížit vám trochu děj, i já sama jsem na to byla zvědavá. Ačkoliv musím se přiznat, nejvíc z té upoutávky se mi líbí Facu do půl těla :D (Anavi, říkala, že ho budeme moct obdivovat zase jinde do půl těla :D ) A hudební, klavírní podkres od Facunda. Dějově to pro mě není ani trochu. Role policisty, by mi vůbec nevadila. Ale toho násilí je tam na můj vkus trochu moc. Ale i tak, jsem moc ráda, že už máme upoutávku! Jen se divím, že to všechno přišlo tak brzo! Teprve začátkem října odjel natáčet, a snad ani ne o 14 později už je taková upoutávka! A zatím to opravdu nevypadá na to, že by se do Mexika vracel, a scén v upoutávce už je celkem dost s Facundem, tak proto jsem trochu na pochybách, že by se ještě na natáčení vracel. Ale, třeba je to kvůli Madisonským mostům. Až do zítra jedou bez přestávky a třeba teprve po skončení se dá do dalšího natáčení! Však, všechno se uvidí. Bude to mít, ale jen 10 dílů a myslím si, že nejvíc natáčecího času, tam bude mít Monica. Nechme se překvapit! :) Rozhodně vás budu informovat dál! :) Jako vždy nemáte zač! :) Ráda vám zpříjemňuji nedělní rána :)

anavi: No vidíš Katy, niekto s tvojou stránkou vstáva a niekto zaspáva. Fanynky tumáš v každom čase. Ja si takto často zaručím sny s Facu. :DD Dievčatá to už krásne okomentovali, ja pridám tiež svoje pocity. Samozrejme, keď po otvorení stránky vidím iný nadpis ako naposledy, moje srdiečko zaplesá, lebo sa dozviem niečo nové zo života Facu. Tiež ma prekvapilo, že by miniséria bola natočená za taký krátky čas. Ale čo ma ešte viac prekvapilo, ten príbeh. Spomínala si,že je podľa skutočnej udalosti zo života Monici. Uf, toto sa jej stalo, asi to "prikrášlili". Ja si tú upútavku pozriem radšej niekedy cez deň, nie pred spaním. Ale na scénu odhaleného Facu sa už teším. Aj keď to už poznáme naspamäť. :DD
Katy, ďakujem veľmi pekne za aktuálku. Potešila, pobavila, spríjemnila čas.

anavi: Tak už som zhliadla upútavku aj ja. Mňa tento žáner vôbec neláka. To veru nie je moja šálka kávy a keby tam nebol Facu, tak to vypínam hneď. Herecky to stvárnil výborne, ako všetko, do čoho sa pustí, ale oveľa viac sa kochám, keď ho vidím v komédii alebo romantike a samozrejme pri speve, hre na saxo a tancííí, jeho tanečky milujem. tak snáď čím skôr niečo zatancuje. :DD

majka528: Anavi, ani se ti nedivím. Já mám třeba ráda akční filmy a seriály jak jsem už dříve napsala, ale když jsem viděla tuto upoutávku tak nevím jestli při koukání na tu miniserii nebudu vynechávat. Přijdou mi určité scény hodně, ale hodně drastické. A máš pravdu, nejhezčí je Facu vysvlečený do půl těla, když je romantický, když má v náručí malé dítě, když se usmívá, tancuje, zpívá anebo hraje na svůj saxík. Určitě se té role zhostil co nejlépe, jako ve všem co dělá.
Hezký den přeji.

Katy: Ano, Anavi. Příběh je částečně autobiografický podle života Monicy. Samozřejmě, že ona nikoho nezabila. Ten její násilnický přítel nakonec spáchal sebevraždu. Ale, příběh o tom fyzickém a psychickém násilí je podle skutečné události. Opravdu to není moc na koukání před spaním :D Ale, co by jsme kvůli Facundovi nevydržely, že? :D
Docela mi chybí, ty typické telenovely na styl Divokého anděla nebo Yaga. Když si to vezmete, tak poslední tři televizní počiny Facunda, byli na tento "temný styl". Tím myslím tuto minisérii, Noche y Dia ( i když zpočátku to mělo i vtipné momenty, pak to sklouzlo spíš k policejnímu dramatu) a Farsantes, to taky není zrovna nic vtipného a ještě s předčasným odchodem Facu. Asi to, co se točilo v devadesátých letech se už netočí :( Je to, jako s ostatními filmy po celém světě. Ty nové si mě nezískají, za to ty staré, na ty se nezapomíná! :)

Soňa: Áno máte pravdu, Facundo bol úpžasný v ako romantický fešák v DA, SMS, ale predsa len sa dnes už na tieto novely pozerám inými očami. Svet nie je prechádzka len ružovou záhradou, kde sa všetko zlé obráti na dobré. Život bohužiaľ má aj druhú tvár. A práve na toto Facundo vo svojich nových filmoch poukazuje. Sú to diela na ktoré sa možno nepozerá tak dobre ako na romantické novely, ale sú to filmy zo života a sú realistické. Ani ja nemám rada násilie a našťastie som sa s ním ani vo svojom živote nestretla a dúfam, že sa ani nestretnem. Ale na tento problém mnohých ľudí či už mužov, alebo žien treba neustále poukazovať a to práve Facundo robí. Ja mám možno teraz, už aj s odstupom času Facunda radšej v týchto snímkach, ktoré pojednávajú o reálnom živote ako v sladkých telenovelách. Hrá tu totiž skutočného človeka so skutočnými problémami. Preto k mojim top patrí i Vidas robadas. Je to asi prvá snímka kde sa Facundo v tomto žánri objavil. I keď je jasné, žťe spúšťačom m ojich sympatií k Facundovi bol práve DA. Ja si už ani neviem totiž opredstaviť nášho mužného , zarasdteného Facunda opredstaviť v úlohe nejakého fešáčika z telenovely. Čas Iva di Carla a Martina Quesadu je už nenávratne preč.........

Soňa.: Vidíte, čo robia emócie. Opravujem posledné vety: Ja si už ani neviem predstaviť nášho mužného a zarasteného Facunda úlohe fešáčika z telenovely. Čas Iva di Carla a Martina Quesadu je už nenávratne preč.......

anavi: Dievčatá moje, mne sa Facu opäť vkradol do sníčka. Pozvala som ho na svadbu mojej príbuznej. Do poslednej chvíle som nevedela, či príde, keď ho na svadbe predstavil starejší, sedel vzadu s jeho nádherným úsmevom. Dokonca nám potom pomáhal s organizáciou. Nebol to dlhý sen, ale dostatočne dlhý na to, aby ma jeho krásna a hrejivá atmosféra zásobila pozitívnou energiou na celý deň aj viac. Jupíííí.
A hoci Facu teraz natočil pár televíznych snímkov z krimiprostredia, ja ho vnímam stále ako romantika celou svojou dušou. Veď MM sú o láske, jeho piesne tiež. Je to muž na správnom mieste, pripravený chrániť svoju rodinu a s láskavým srdiečkom. Verím, že ho ešte uzrieme v romantickej komédii. Ale vo Vidas Robadas sa mi páčil a tam bolo toho násilia menej, alebo aspoň ja som ho možno preskakovala. Priznám sa, že som ho nevidela úplne celý.

Soňa: Jaj, Anavi, aký krásny sen. Aspoň takto si ho stretla. Ak sa dobre opamätám, tebe sa už o Facundovi snívalo niekoľko krát. Šťastná to žena.....Ja nemám šťastie vidieť Facunda ani vo sne. Za celý čas sa mi s ním snívalo len raz a to sa len mihol v lese. Mne asi nie je dopriane sa s týmto mojim idolom stretnúť. Ešte že máme aktuálky, aspoň takéto virtuálne rande. Čo sa týka Vidas robadas, možno že dej bol trochu miernejší než v Sadrovej záhrade, ale už i tam to násilie rezonovalo.Ja však keď vidím Facunda v nejakom videu, tak viac menej vnímam len jeho, takže sa viem od násilia ako tak odosobniť a až tak veľmi to nevnímam. Stačí, že tam hrá Facundo.

majka528: Anavi, nádherný sen, lze ti jen závidět.Mě se nikdy nepoštěstilo, aby se mě o Facu zdálo a proto jsem vděčná za tuto stránku a za vás holky, že si o něm tady můžu pěkně pokecat. Facu je úžasný člověk a ten jeho krásný, milý, zářivý úsměv - krása, to by i led roztál.
Mě se Vidas robadas líbil, viděla jsem ho skoro celý, některé scénky, kde Facu nebyl jsem někdy přeskočila, ale litovala jsem, že překlad byl jen do určitého dílu. Hodně by mě zajímal překlad posledních dvou dílů, ale to je jen moje zbožné přání. V Sádrové zahradě je myslím dost drsnějších scén jak ve VR, ale oba jsou natočeny podle skutečnosti. Nejradši ale mám Facu ráda jako romantika s trochou humoru a zpěvem. A Soni, souhlasím s tebou, hlavně, že tam hraje.

Katy: Tak, to máme úplně odlišné, Soňi. Já se k filmům a seriálům chodím odreagovat, proto zrovna nevyhledávám ty, které jsou takto realistické a ze života. Dramatu mám dost v životě, k filmům se chodím bavit a odreagovat. To jen ještě doplnění k tomuto tématu :)
Anavi, tobě opět závidím sen! Někdy nám musíš prozradit, jak si takové sny navodíš. Neříkej mi, že na to zabírají jen aktuálky?! Protože já bych sny ze soboty na neděli měla mít celé o Facundovi v tom případě! :D
Jinak se samozřejmě na vás těším u nové aktuálky :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews