Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Šťastné konce, nové začátky
27.10.18 * 5 názorů
I když to v minulých týdnech nebylo úplně jisté, dnes už to jistě je. Madisonské mosty oficiálně skončily! Derniéra proběhla opravdu dne 22. října ve městě Lujan, a i na posledním představení se hrálo před vyprodaným hledištěm! Facundo se samozřejmě rozloučil prostřednictvím twitteru s celým týmem i s diváky. Já jen připomínám, že se první představení odehrálo v dubnu 2017! Hrálo se tedy přesně 1 rok a 6 měsíců:

"Vážení přátelé...! U všeho někdy nastávají konce. U Madisonských mostů to bylo dnes večer v Lujan před plným sálem...! Děkuji všem svým kolegům...! Děkuji každému z vás, kdo nás doprovázel od dubna 2017...pracovali jsme s pozoruhodným týmem, nechávám vše na osudu. Jsme šťastní! Až do příště! Opona!"

A jak to tak bývá, když něco končí, něco nového začíná. Už internetem kolují zvěsti o tom, že se s Facundem počítá do nového divadelního představení! S nápadem přišel producent Madisonských mostů, producent Javier Faroni a Facu už údajně dostal i scénář hry. Mělo by se jednat o hru s názvem "Milostné dopisy" (Love letters) od amerického spisovatele A. R. Gurneyho. Hlavní ženská role, byla opět nabídnuta Araceli Gonzalez, ale ta ihned odmítla. Další jméno, o kterém se uvažovalo byla herečka Valeria Lynch. I ta, ale údajně nabídku odmítla. V současné době se tedy hledá hlavní představitelka této hry. Představení, by se pak mělo odehrát v Mar del Plata. Ovšem, kdy a s kým přesně, to se teprve uvidí. Podle všeho se ale s Facundovou účastí počítá!

Po finálním ukončení divadelní činnosti Facundo samozřejmě nesedí doma. Opět ho máme tento týden na cestách! V sobotu 27. října vyrazil do Kolumbie, kde vystoupil jako řečník při 25. výročí INDER. Což je institut pro sport a rekreaci sídlící v Kolumbii.
Zatím není moc materiálu k dispozici, určitě se něco objeví příští týden. Prozatím se tady podívejte na pozvání od Facunda, které točil ještě před odjezdem, a v galerii na fotky. Překlad videa zní takto:

"Dobrý den, vážení kolumbijští přátelé! Jmenuji se Facundo Arana, a rád bych vám řekl, že dne 27.10 2018 v 17:00 vystoupím na 25. výročí IDERu v Suramericana Plazoleta. Budu na vás čekat. Nenechte si to ujít."Když se vrátíme ještě na skok do minulého týdne, tak připomenu setkání s hudebníkem a Facundovým dobrým přítelem, se kterým pracoval na svém albu, Chinem Asencionem. Oba se setkali minulý víkend na nácviku dětské kapely TWI5TER. Na fotky se podívejte v galerii:Minulý týden jsem také zapomněla zmínit narozeniny Facundových kluků! Yaco a Moro v pátek 19. října oslavili již 9. narozeniny! Oslavy u Facunda jistě proběhly i v neděli 21. října, kdy se v Argentině slavil Den Matek!majka528: Katy, tak jako každou neděli tak i dnes ti moc a moc děkuji za aktuálku, na kterou jsem se jako vždy moc těšila. Tak už je to tedy pravda, že nám MM skončily, ale jak jsi napsala tak něco i začíná. Jenom doufám, že to bude pravda a Facu bude hrát v tom novém představení, které se tak pěkně jmenuje Milostné dopisy, jenom je potřeba najít k němu vhodnou představitelku. Tato role mu bude určitě sedět, protože je romantik a láska k tomu patří. Držím palce, aby vše dobře dopadlo a my měli možnost ho vidět v této nové roli, kde bude určitě jako ve všem excelovat.
To by nebyl on, aby se nevěnoval nějakému dalšímu projektu a tentokrát to bylo, že mohl dát řeč v Kolumbii, sport je mu velmi blízký a rekreace také. Takovéto projekty jsou pro něho jako dělané. Fotky se svým dobrým přítelem jsou moc pěkné a i společné s dětskou kapelou TWISTER.
Na narozeniny dvojčat jsem nezapomněla, je mi velmi blízký jejich datum a tak jim přeji opožděně vše nejlepší. Určitě oslavila celá rodina Den Matek a užila si.
I když je dnes o hodinu déle tak mám velké problémy se s tím vypořádat, mám z toho všeho zmatek.
Katy, DÍKY za tak krásné potěšení a radost z novinek o Facu. Jsi náš poklad.
Přeji všem hezký den.

Katy: Já myslím, Majko. Že, Facu v tom hrát opravdu bude. Protože se nejednou zmínil, jak má rád projekty Javiera Faroniho. Takže, kvůli němu si myslím, že do toho půjde. Mě ta informace opravdu potěšila, ačkoliv by mě to opravdu nenapadlo, že hned po skončení jedné hry se vrhne do druhé. Ale určitě radši budu každý týden studovat videa z představení než ze Sádrové zahrady :D Ne, že bych proti jeho hraní v té sérii něco měla, ale prostě není to žánr pro mě.
Já jsem na narozeniny dvojčat, taky nezapomněla. Tedy, minulý týden. Protože se mi to pojí s tvými narozeninami. Myslela jsem na to, ale do aktuálky už jsem to nedala. Tak jsem to musela tento týden napravit :)
No, uvidíme, jak to bude vypadat dál. Jak s natáčením seriálu, tak s divadlem :)

anavi: Bola som opäť trošku rozcestovaná, ale aktuálku som si prečítala hneď v nedeľu. Lenna ten koment nejako času nezostalo. Upútal ma však krásny názov a teším sa novým začiatkom. takže naposledy skladám poklonu facundovi aj celéu štábu za MM a tebe Katy za pravidelné informácie a všetky materiály z tejto divadelnej šnúry.
A už sa veľmi teším, čo nové, krásne vyjde z ďalšej spolupráce Facu a Javiera. Vzťahy na pracovisku sú dôležité, preto je fajn, že si rozumejú. A verím, že nájdu pôvabnú spoločníčku do partie. Ale hrať začnú asi až po Vianociach. V Argentíne budú zachvíľu prázdniny, tak snáď si vyfúkne aj Facu, hoci, ako ho poznáme ... :D
Katy, ďakujem veľmi pekne za nádejnú aktuálku. Vydarila sa ti. Prajem vám krásne voľné dni.

Katy: Ano, opravdu by si mohl dát chvíli pauzu, určitě by si ji zasloužil. Ale, tak nastudování celé hry, nebude hned ze dne na den. Takže určitě nějaká ta pauza bude. Uvidíme, do čeho dalšího se nám Facu pustí. On neumí odpočívat! To nám slibuje stále nabité aktuálky! :)
Díky, Anavi, že jsi se stavila i přes to, že jsi na cestách :-*

majka528: Máme štěstí, že je Facu tak pracovitý a aktivní, protože i když má třeba dovolenou tak si vždy najde čas na různé aktivity.To by prostě nebyl on,odpočívat moc neumí a to je dobře pro nás, je stále co psát.
Katy, děkuji za tak krásné tvoje novinky, vždy se na ně moc těším.

Name:
Web:

Powered by CuteNews